زنده جورج فلوید جریان مراسم تشییع جنازه و اعتراض به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یادبود برای جورج فلوید آغاز خواهد شد در مینیاپولیس به ملت است را غم و اندوه و غم و اندوه.
  • Murkowski پشت انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.
  • یک مظنون در Ahmaud Arbery مورد استفاده یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی یک محقق شهادت دادند.
  • حزب دموکرات نگه دارید و 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت.
  • سه افسر به تازگی متهم در مرگ جورج فلوید باید خود را برای اولین بار حضور در دادگاه در روز پنج شنبه.
  • یک آقای فلوید را مسافر صندلی: ‘او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه است.”
  • یک دانش آموز زده با لوبیا-کیسه گرد در یک تظاهرات در شهر آستین مغز آسیب برادر خود را می گوید.
Video player loading
صدها نفر از مردم در مینیاپولیس, می رود برای اولین بار از چندین بنای یادبود جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس ترغیب جهانی خشم و انزجار.اعتباریاعتباری…جاشوا McFadden برای نیویورک تایمز

یادبود برای جورج فلوید آغاز خواهد شد در مینیاپولیس به ملت است را غم و اندوه و غم و اندوه.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

صدها نفر از مردم در حال انتظار برای شرکت در یک مراسم یادبود در مینیاپولیس برای جورج فلوید به عنوان تظاهرات و راهپیمایی در روز برای 10 روز پنج شنبه در یک جنبش در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس که کشور را فرا گرفت.

خدمات برنامه ریزی شده برای 1 p. m. به وقت محلی خواهد بود که برای اولین بار در یک توالی از بناهای تاریخی برنامه ریزی شده در سه شهرستانها برای آقای فلوید, 46, که التماس کرد که او نمی تواند تنفس در طول کشنده برخورد با پلیس در مینیاپولیس در مه 25. گردن او دوخته بود زیر زانو از یک افسر پلیس برای نزدیک به دو ساعت از جمله پس از آقای فلوید سقوط بی.

جمعیت زیادی — هم در این تظاهرات در روزهای اخیر و انتظار می رود در یادبود — منعکس کننده عمیق غم و اندوه و خشم است که در تصرف ملت در محوری لحظه overshadowing اجتماعی فاصله سیاست به صورت یک بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 107,000 مردم و چپ میلیون ها نفر بیکار است.

در روزهای اخیر دهها هزار نفر از معترضان را جمع آوری کرده اند شانه به شانه در خیابان های امریکا گفت: نام جورج فلوید Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال تعقیب توسط سه نفر از مردان سفید پوست در حومه گرجستان و Breonna تیلور, سیاه, پزشکی, کارگر بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در Louisville, Ky.

تظاهرات ادامه داد: در روز پنج شنبه به عنوان مظنون در این موارد از هر دو آقای فلوید و آقای Arbery مواجه جلسات دادگاه. در Arbery مورد یک محقق شهادت دادند که یکی از سه متهم شنیده دیگر متهم با استفاده از یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی.

در آتلانتا در نزدیکی تولد خانه برگرد. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و در سراسر خیابان را از حقوق مدنی و نماد را محل استراحت نهایی صدها Black Lives Matter طرفداران متمایل شدن سر خود را در نماز. “ملت ما تصور می شد در آزادی تاسیس و در اعتراض به” کشیش رافائل وارناک که هلمز همان منبر در Ebenezer کلیسای باپتیست که دکتر کینگ برگزار دهه قبل. “بدون اعتراض ما هرگز قادر به گسترش معنای آزادی است.”

مینیاپولیس خدمات به رهبری کشیش Al Sharpton می آید یک روز پس از افزایش اتهامات اعلام کرد علیه افسر پلیسی که wedged زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن و اتهامات جدید علیه سه نفر دیگر از افسران شرکت کننده در بازداشت است. همه باید از کار اخراج شده است.

در میان کسانی که برنامه ریزی برای حضور در این مراسم یادبود که گوئن Carr مادر اریک گارنر که در سال 2014 زمانی که یک افسر پلیس نیویورک را به یک کشنده سبد. آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” — تکرار در ماه گذشته توسط آقای فلوید — گالوانیزه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“این فقط احساس من از آمدن به مراسم تشییع جنازه پسر دوباره” خانم Carr روز چهارشنبه گفت:.

Murkowski پشت انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

سناتور لیزا Murkowski آلاسکا در روز پنج شنبه اول شد سناتور جمهوری خواه می گویند او بود با توجه به رای گیری نیست برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او به عنوان تایید داغدار انتقاد از رئیس جمهور توسط جیمز Mattis سابق وزیر دفاع.

خانم Murkowski گفت: نقد توسط آقای Mattis روز چهارشنبه که در آن او گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تقسیم این کشور و شکست منجر شد به سر رسیده است و ممکن است یک نقطه اوج است که می تواند جمهوری خواهان به هوا نگرانی در مورد رئیس جمهور که آنها تا به حال تنها صحبت در مورد خصوصی.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در بر داشت گسل با رئیس جمهور دست زدن به ناآرامی دچار تشنج ملت اما خانم Murkowski ترین صریح تا کنون در حمایت از او برای نظرات آقای Mattis سابق چهار ستاره دریایی سپاه به طور کلی.

“من واقعا خدا را شکر” خانم Murkowski به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “من فکر کردم کلی Mattis کلمات واقعی بودند و صادقانه و لازم و عقب افتاده.”

خانم Murkowski یکی از چند جمهوری خواهان در کنگره شده است که مایل به شکستن علنا با آقای ترامپ اضافه شده است که هنگامی که او را دیدم Mattis بیانیه “من احساس می کردم که شاید ما در حال رسیدن به نقطه که در آن ما می تواند صادقانه تر با نگرانی هایی است که ما ممکن است نگه داخلی و شجاعت از خود ما اعتقادات به صحبت کردن.”

پرسید که آیا او می تواند هنوز هم حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات آینده خانم Murkowski گفت: “من در حال مبارزه با آن است. من تلاش کرده اند با آن را برای یک مدت زمان طولانی است.”

در بیانیه خود آقای Mattis گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

“زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی” آقای Mattis نوشت. “هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده نظامی رهبری ایستاده کنار.”

در این بیانیه آمد ساعت پس از زمان دفاع, منشی, Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کنم در حال حاضر دولت از ناآرامی در شهرهای ایالات متحده موجه استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی برای مقابله با داعش است. آقای Esper نظرات مغایر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مطرح شده امکان قیام به انجام دقیقا همان است که.

Video player loading
در اظهارات در تقابل با رئیس جمهور تهمت اظهارات وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کند فعال-سربازان وظیفه باید مقابله با داعش است.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در پنتاگون در کنفرانس خبری روز چهارشنبه آقای Esper گفت: سفارش فعال وظیفه نیروهای پلیس در شهرهای آمریکا باید “آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.” او گفت که در حال حاضر این موجه نیست.

یک مظنون در Ahmaud Arbery مورد استفاده یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی یک محقق شهادت دادند.

اعتبار…دیلن ویلسون برای نیویورک تایمز

گرجستان محقق شهادت در روز پنج شنبه که یکی از سه متهم متهم از تعقیب و کشتن Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که دویدن در نیوبرانزویک., شنیده می شود یکی دیگر متهم با استفاده از یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی آقای Arbery.

در یک جلسه مقدماتی در مورد این محقق گفت که ویلیام برایان که با استفاده از تلفن همراه خود را به فیلم the fatal encounter شنیده تبصره توسط تراویس McMichael که ماشه کشیده.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 8m پیش

  • یادبود برای جورج فلوید آغاز خواهد شد در مینیاپولیس به ملت است را غم و اندوه و غم و اندوه.
  • Murkowski پشت انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.
  • یک مظنون در Ahmaud Arbery مورد استفاده یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی یک محقق شهادت دادند.

از شهادت ایستاده ریچارد شماره گیری گرجستان دفتر تحقیقات دستیار نماینده ویژه مسئول پرونده گفت که آقای برایان شنیده ام آقای McMichael استفاده از لکه دار کردن پس از تیراندازی صورت گرفت و قبل از اینکه پلیس وارد صحنه شدند.

مرگ آقای Arbery در فوریه جلب گسترده محکومیت که تنها شدت یافته پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. نام خود را تبدیل به یکی از چند که معترضان باید تکرار در روزهای اخیر خواستار توجه به این موضوع از نژادپرستی نظاممند عدالت کیفری و اصلاحات در سراسر کشور تظاهرات.

هدف از این جلسه برای تعیین اینکه آیا علت احتمالی وجود دارد برای حمایت اتهامات علیه این سه نفر است.

گرگوری McMichael بازنشسته محقق در محلی دفتر دادستان منطقه و پسرش, تراویس McMichael دستگیر شدند ممکن است 7. هر یک شد به اتهام قتل و تشدید حمله. آنها به دنبال آقای Arbery از طریق خود Satilla سواحل محله در بعد از ظهر از فوریه. 23 مشکوک او بودن مجرم از تعدادی از محله نمیتوانیم.

تراویس McMichael, 34 بود که مسلح با تفنگ شات آقای Arbery سه بار به عنوان دو مرد scuffled. گرگ McMichael, 64, که تا به حال مسلح خود را با یک تفنگ را تماشا تیراندازی در حالی که ایستاده در بستر یک وانت.

همسایه خود را ویلیام برایان, 50, یک ضبط ویدئو از این حادثه بر روی تلفن خود را. او دستگیر شد 21 مه به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. در گزارش پلیس, گرگ McMichael به نظر می رسد نشان می دهد که آقای برایان که می رود توسط “Roddie” بود یکی از شرکت کنندگان در تعقیب گفتن یک افسر که آقای برایان “تلاش برای جلوگیری از” آقای Arbery به او زد.

سه مرد باقی می ماند در Glynn زندان شهرستان و هنوز وارد یک درخواست در مورد.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در یک کنفرانس خبری در اوایل این هفته گفت که وجود دارد خواهد بود قابل توجه حضور پلیس در برونس ویک روز پنج شنبه با توجه به ناآرامی و خشونت است که باید لرزاند شهرستانها در اعتراض به خشونت پلیس.

حزب دموکرات نگه دارید و 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

حزب دموکرات در روز پنج شنبه برگزار می شود یک لحظه سکوت ماندگار هشت دقیقه و 46 ثانیه و مقدار زمانی که جورج فلوید برگزار شد توسط یک افسر پلیس که خود را نگه داشته زانو فشار بر آقای فلوید گردن حتی پس از آقای فلوید شد بی توجه.

لحظه ای نیز به معنای افتخار Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست کشته شده در حالی که در حال اجرا پایین خیابان های حومه در نیوبرانزویک., و Breonna تیلور 26 ساله سیاه, پزشکی, کارگر بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در Louisville, Ky.

ایستاده شش فوت از هم جدا در کنار یک مجسمه از فردریک داگلاس در رهایی سالن در کاپیتول هیل به نظر می رسد برای اولین بار لحظه دموکراتیک حزبی تا به حال جمع آوری شده در یک مکان پس از coronavirus همه گیر شروع به گسترش از طریق کنگره.

یک تعداد انگشت شماری از سناتورهای — Tim Kaine ویرجینیا, Martin Heinrich از مکزیک جدید کریس ون Hollen مریلند مایکل بنت کلرادو و Sherrod قهوه ای از اوهایو — زانو بر روی سنگ مرمر کف در لحظه ای سکوت.

“این بسیار دردناک لحظه” سناتور کوری بوکر دموکرات از نیوجرسی گفت. او پیشنهاد یک مداحی از آقای فلوید زندگی و مرگ و به نام تنظیم مناسب برای لحظه ای.

“من ایستاده بود و در سکوت به دنبال پایین و در بینایی شدند عبارت “اگر هیچ مبارزه وجود دارد هیچ پیشرفت'” آقای بوکر گفت: با اشاره به یک نقل قول از آقای داگلاس غرب هند آزادی بیان است. “این بسیار عمیقی برای من است.”

سه افسر به تازگی متهم در مرگ جورج فلوید باید خود را برای اولین بار حضور در دادگاه در روز پنج شنبه.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس که موفق به دخالت در حالی که جورج فلوید کشته شد انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه روز پنج شنبه بعد از ظهر در اولین حضور عمومی پس از تظاهرات کشف و ضبط کردند.

افسران توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao شد متهم در روز چهارشنبه با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و همچنین به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس. زندان سوابق نشان می دهد آنها برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه در 12:45 p. m. به وقت محلی.

یک چهارم افسر سابق بود که دیده می شود در تصویری برگزاری آقای فلوید پایین, Derek چوین, 44, چهره, افزایش اتهام قتل درجه دوم و همچنین درجه دوم قتل نفس. او به دادگاه ظاهر برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

تمام چهار افسران اخراج شدند پس از تصویری پدید آمده از مارس 25 دستگیری که منجر به قتل است.

آقای چوین که سفید برگزار زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که آقای فلوید التماس کرد او نمی تواند نفس بکشد. آقای لین و آقای Kueng که سفید برگزار شد و پاهای خود را به عقب و آقای Thao که همونگ ایستاده بود با توجه به فیلم و سخنگوی مینه سوتا دادستان کل.

بیش از 200 صفحه از پرسنل سوابق منتشر شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس اواخر روز چهارشنبه نشان داد که متفاوت از تاریخ چهار افسر از جمله مفصل تر شکایت علیه آقای چوین.

آقای چوین به نظر می رسد به مواخذه شده است و احتمالا به حالت تعلیق پس از یک زن شکایت در سال 2007 که او دلیلی حذف او از او ماشین را گشتند او قرار داده و او را به پشت یک اتومبیل برای رانندگی 10 مایل در ساعت بیش از حد مجاز سرعت. او این موضوع حداقل 17 سوء شکایت بیش از دو دهه اما این زن در شکایت است که تنها یک مفصل در 79 صفحه از او به شدت redacted پرسنل فایل.

فایل را نشان می دهد که شکایت تایید شد که آقای چوین صادر شد نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی.

“افسر نداشت به حذف شاکی از ماشین می تواند انجام مصاحبه خارج خودرو” را بخوانید محققان’ پیدا کردن.

در یک بخشی از سوابق این رشته تحمیل ذکر شده است به عنوان “نامه توبیخ” اما آقای چوین نیز با صدور “اخطار تعلیق” در ماه مه سال 2008 فقط پس از رسیدگی به شکایت به پایان رسید که همان لیست امور داخلی شماره پرونده.

آقای Kueng, 26, یک افسر با گروه کمتر از شش ماه. او پیوست و به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری در فوریه 2019 شد و یک افسر on Dec. 10, 2019, داشتن قبلا به عنوان یک جامعه مسئول خدمات با بخش. او همچنین به عنوان یک گارد امنیتی در macy’s و انبار قفسه در یک هدف است.

آقای لین, 37, پذیرفته شد, به آکادمی پلیس در ماه ژانویه 2019 داشتن شروع کار در سیستم عدالت کیفری در سال 2017 به عنوان یک افسر عفو مشروط. آقای لین قبلا یک سری از مشاغل مختلف از رستوران و سرور به خانه انبار فروش دیپلم. او داوطلب در کا Joog آموزش کار با سومالی جوانان در سرو ریورساید.

آقای Thao, 34, استخدام شد و در سال 2008 به عنوان یک جامعه مسئول خدمات در مینیاپولیس. او گذاشته در اواخر سال 2009 به دلیل کاهش بودجه شد اما به یاد می آورد در سال 2011 شد و سپس به استخدام به عنوان یک افسر پلیس در سال 2012. او تا به حال با آن مواجه شش سوء شکایت در حرفه خود با مینیاپولیس اداره پلیس.

یک آقای فلوید را مسافر صندلی: ‘او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه است.”

Video player loading
این بار بازسازی مرگ جورج فلوید در مه 25. امنیت فیلم شاهد ویدئوها و اسناد و مدارک رسمی نشان می دهد که چگونه یک سری از اقدامات افسران تبدیل کشنده است. (این ویدیو حاوی صحنه های خشونت گرافیک.)

یک دوست دیرین جورج فلوید بود که در صندلی مسافر از آقای فلوید ماشین زمانی که او دستگیر شد گفت: در شب چهارشنبه که آقای فلوید سعی کرده بود برای خنثی کردن تنش با پلیس و مقاومت در برابر نیست.

“او از ابتدا تلاش خود را حتی ساده ترین شکل برای نشان دادن او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه” گفت: Maurice Ashley Hall, 42 بود که به زندان گرفته شده در هوستون در روز دوشنبه و بازجویی شبانه توسط مینه سوتا دولت محققان با توجه به وکیل.

“من می تواند او را بشنوند تمنا,” لطفا, افسر, چه این همه؟” آقای هال در مصاحبه با گفت: اریکا L. سبز از نیویورک تایمز در شب چهارشنبه.

آقای هال بازگو آقای فلوید آخرین لحظات.

“او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به, چرا که او در حال مرگ بود” آقای هال گفت. “من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در فلوید است چرا که او مانند یک پادشاه. که چه چوب با من: دیدن مردی گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند.”

آقای هال این است که یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران که دستگیر آقای فلوید.

یک دانش آموز زده با لوبیا-کیسه گرد در یک تظاهرات در شهر آستین مغز آسیب برادر خود را می گوید.

اعتبار…لولا گومز/Austin American-Statesman از طریق آسوشیتد پرس

جاستین هاول بود که از معترضان می گوید که پرتاب یک بطری آب در روز یکشنبه در افسران امنیت مقر پلیس رئیس برایان مانلی از Austin, پلیس گفت:. آن بود که آقای هاول اما کسی که در کنار او که پس از پرتاب یک کوله پشتی به سمت افسران ارشد گفت.

اما به عنوان افسران در پاسخ با زور آن را آقای هاول 20 دانشجو تحصیل در رشته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی تگزاس که زده شد در سر با لوبیا-کیسه گرد و اخراج توسط پلیس است. آقای هاول به شدت مجروح شدند.

اعتبار…عکس خانواده

برخورد شد در Austin شورای شهر در جلسه روز پنج شنبه بعد از ظهر در مورد اقدامات پلیس در طول تظاهرات.

در مقاله منتشر شده در چهارشنبه گردان دانشجویی روزنامه از Texas A&M University, آقای هاولز’ برادر جاشوا هاول نوشت که جاستین که سیاه و سفید است, پایدار یک شکستگی جمجمه و آسیب مغزی است و به گفته پزشکان او احتمالا نه به سرعت بهبود می یابند.

“این” کمتر کشنده’ مهمات هستند و تنها کمتر کشنده’ توسط فنی” جاشوا هاول که به نظر سردبیر این روزنامه نوشت. “برادر من وضعیت را نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آنها را به یک جمعیت است.”

گفت: پلیس در آستین شد “کاملا از عمق خود را,” جاشوا هاول نوشت که زمانی که مردم انجام برادرش لنگی بدن به ساختمان ستاد برای کمک های پزشکی پلیس اخراج در آنها بیش از حد — به آنها گفته شده بود به انجام دیگر افسران — دنباله ای از وقایع است که رئیس مانلی گفت: در روز دوشنبه تحت بررسی بود.

“حداقل این نشان می دهد که ناتوانی کامل به آگاهی از محیط اطراف خود و به مدیریت وضعیت مناسب” جاشوا هاول نوشت.

اداره پلیس آستین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

معترضان خوش آمدید اتهامات علیه ماموران جورج فلوید مرگ است.

Video player loading
تظاهرکنندگان در راهپیمایی روز چهارشنبه در نیویورک و واشنگتن و لس آنجلس در میان دیگر شهرها هجوم حکومت بلکه اجتناب از رویارویی با پلیس است.اعتباریاعتباری…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

از ساحل به ساحل معترضان به حال سازگار واکنش به این اتهام که حاضر شده علیه اضافی افسران پلیس در مرگ جورج فلوید: این خبر خوب — و آن را تقریبا به اندازه کافی. وجود دارد باید به اعتقادات. وجود دارد نیاز به تغییرات سیستماتیک.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا یک مبارزه طولانی نه تنها در مینه سوتا اما در شهرستانها در سراسر کشور” گفت: Izzy اسمیت, یک مربی از سمت جنوب مینیاپولیس بود که در میان آن نشان دادن در سایت که در آن آقای فلوید دستگیر شد و در ماه گذشته.

“این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” او افزود: “پس از آن نگه داشتن پا بر روی گاز نگه داشتن آن ثابت است.”

نزدیک گلابی بویی گفت: از اتهامات عنوان شده: “خوب است. این است که رفتن را به انسان بازگشت ، این یک شروع است.”

برخی از معترضان ابراز ناامیدی که افسر که فشار بر آقای فلوید گردن, Derek چوین شده بود با اتهام قتل درجه دوم به جای درجه اول و یا اقدام علیه افسران دیگر گرفته شده بود و نه زودتر.

“آن را مورد لعنت زمان” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ, یک, حقوق مدنی, وکیل و اعتراض سازمان در مینیاپولیس. “اگر نه برای خشم است که تا به حال لرزاند کشور این افسران هرگز متهم شده اند.”

در یک تظاهرات در سمت شمال شیکاگو, Jonathan Mejias گفت که او احساس خشنودی توسط اخبار به یک نقطه. “این فقط یک قطعه,” او گفت:. “جهان نیاز به دانستن است که آن را پایان نیست با حل و فصل این یک مورد. وجود دارد بیش از حد بسیاری از خارج وجود دارد.”

بایرون اسپنسر توزیع آب و همبرگر به معترضان در خارج از شهر لس آنجلس در سالن گفت: “هر دو “وجد آمدیم و شکست” توسط کلمه از اتهامات جدید. او گفت که او تا به حال دیده می شود بی شماری موج از خشم بیش از خشونت پلیس علیه سیاه مردان تنها به آن اتفاق می افتد دوباره.

“من 55 من و من مرد. من دیده ام چرخه است,” او گفت:. “این تقریبا مانند PTSD به طور مداوم با داشتن این گفتگو با پسر من است.”

Cierra Sesay در واکنش به این اتهامات در یک تظاهرات در سایه دولت و کنگره آمریکا در دنور. “این شگفت انگیز است آن را در جعبه دیگر ما می توانید بررسی کنید,” او گفت:. “اما از آن بالا می رود بنابراین بسیار بالاتر است. آن را در مورد سیستم.”

تظاهرات برگزار شد در سراسر شهر نیویورک با پلیس برخورد با تعداد زیادی از تظاهر کنندگان که حاضر به رعایت این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. در اوایل روز چهارشنبه کلیا الیور 30 یک پرستار پزشک به ارمغان آورد 9-ماه-پیر پسر الیوت به یک رالی در جزیره روزولت.

“من فکر می کنم این مهم نشان می دهد که همه ما و هر کسی که کشته شده است — آغاز شده به عنوان نوزادان” خانم الیور گفت: با اشاره به اینکه چرا او و شوهرش آورده بود پسر خود را همراه. “این اولین درس در ضد نژاد پرستی.”

در سان فرانسیسکو Tevita Tomasi — که از اهل جزایر پلینزی تبار و توصیف خود را به عنوان “تاریک و بلند و بزرگ” — گفت: او به طور منظم با آن مواجه دهها. روز چهارشنبه توزیع بطری های آب در چه گفته بود که این اولین تظاهرات اما نمی خواهد آخرین. آنچه را که او جلوگیری از اعتراض ؟

“آنها را به من شلیک کند.”

مرد دیگری که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ درگذشت. کالبد شکافی خواستار آن قتل.

یک مرد سیاه و سفید که به نام “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از مرگ در بازداشت پلیس در تاکوما بشویید. کشته شد به عنوان یک نتیجه از محرومیت از اکسیژن و جسمی داری که او با توجه به جزئیات معاینات پزشکی گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

این Pierce County دفتر معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند که مرگ مرد مانوئل الیس, 33, یک قتل. محققان با Pierce County Sheriff بخش در فرایند تهیه یک گزارش در مورد مه مرگ رخ داد که در مدت کوتاهی پس از دستگیری توسط ماموران از تاکوما اداره پلیس گفت کلانتر سخنگوی اد Troyer.

“اطلاعات است که در همه حال کنار هم قرار دادن” کارآگاه Troyer گفت. “ما انتظار داریم به ارائه آن به دادستان در پایان این هفته یا اوایل هفته آینده.”

الیس خواهر مونه کارتر-Mixon نام اقدام به پاسخگویی در مرگ و بیشتر موشکافی هر دو اداره پلیس را شیوه و نحوه رسیدگی به مرگ او شده است به کار گرفته شود.

“در بسیاری از سوالات است که هنوز هم نیاز به پاسخ داده شود” خانم کارتر-Mixon گفت.

الیس جان از ایست تنفسی هيپوکسی و فیزیکی داری, با توجه به معاینات پزشکی ، در این گزارش ذکر شده متامفتامین, مسمومیت و بیماری های قلبی به عنوان عوامل موثر بر آن.

افسران پلیس مواجه می شوند آقای الیس یک نوازنده و پدر دو از تاکوما در شب مارس 3 به عنوان آنها متوقف شد در یک تقاطع. آنها را دیدم او را از پنجره وسیله نقلیه دیگر کارآگاه Troyer گفت.

الیس با نزدیک شدن به افسران پلیسی Troyer گفت و سپس پرتاب یک افسر به زمین زمانی که افسر رو به بیرون از وسیله نقلیه. دو افسر و دو پشتیبان افسران که پیوست — دو نفر از آنها سفید و یکی سیاه و یکی از Asian — دستبند او را.

“الیس جسمی محدود به عنوان او ادامه داد: به مجادله” تاکوما, اداره پلیس در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

کارآگاه Troyer گفت: “نمی دانم تمام جزئیات از خویشتن افسران استفاده می شود — آنها با پوشیدن دوربین بدن — اما گفت که او باور نمی آنها با استفاده از یک سبد یا یک زانو در الیس گردن. آنها نورد او را در سمت خود را پس از او به نام “من نمی توانم نفس بکشم.”

لس آنجلس می گوید: آن را نمی خواهد اجرای مقررات منع رفت و آمد

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

لس آنجلس کلانتر گفت: این امر دیگر اجرای یک شبه حکومت نظامی اعمال شده در تظاهرات اخیر یک روز پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا طرح دعوی در دادگاه با این استدلال که این حکومت در جنوب کالیفرنیا سرکوب سیاسی سخنرانی در نقض متمم اول قانون اساسی.

A. C. L. U. بنیاد جنوب کالیفرنیا که به نام محدودیت “سخت گیرانه” واصل آن طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس گروه روزنامه نگاران معترض و افراد دیگر. آن را با هدف حکومت در شهر لس آنجلس کانتی و شهر سن برناردینو.

کلانتر الکس بیانوبا گفت: در یک صدای جیر جیر که او تصمیم به دیگر اجرای مقررات منع رفت و آمد بر اساس “اخیر الگوی صلح آمیز اقدامات داعش است.” اما او اشاره کرد که در شهرستانها در شهرستان می تواند در تصمیم گیری های خود را.

دو نفر از کسانی که در شهر سانتا مونیکا و کالور سیتی نیز گفت: آنها دیگر نمی خواهد حکومت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر شهر لس آنجلس ادامه خواهد داد برای اجرای آن مقررات منع رفت و آمد. شهرستان سان برناردینو گفت: آن مقررات منع رفت و آمد شبانه را در محل باقی می ماند برای هم بودن.

حکومت معرفی شده اند در چند شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله نیویورک و واشنگتن در تلاش برای سرکوب غارت است که به دنبال برخی از صلح آمیز در طول روز تظاهرات.

تعداد زیادی از مردم همچنان به نگاهی به خیابان ها هر شب مصمم توسط سفارشات به داخل باقی می ماند. معترضان در هفته گذشته بیش از 3000 نفر دستگیر شده اند در لس آنجلس بسیاری از آنها متهم به نقض مقررات.

Drew Brees معذرت خواهی گفت: زانو طول سرود شد ‘بی احترامی.’

Drew Brees های N. F. L. کارفرمایی است عذرخواهی کرد, یک روز پس از دریافت شدید و گسترده انتقاد کرد و گفت او در نظر گرفته آن را بی احترامی به بازیکنان به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس.

آقای Brees ستاره کارفرمایی از پرستاران نیواورلئان ساخته شده خود را در نظرات اولیه پس از او خواسته شده بود در مصاحبه با یاهو امور مالی چگونه N. F. L. باید پاسخ دهند اگر بازیکنان از سر زانو زمانی که فصل شروع می شود دوباره. “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما,” او گفت:. “من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت.”

آقای Brees نظرات باعث خشم به عنوان ملت مواجه موجی از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید.

توسط صبح روز پنجشنبه آقای Brees کرده بود عذرخواهی کرد در Instagram گفت: نظرات خود را حساس بودند و “از دست رفته خوانده شده را علامت.”

“این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن” آقای Brees گفت:, و اضافه کرد که او ایستاده بود با آفریقایی-آمریکایی ها در مبارزه با سیستمیک نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“من تشخیص می دهم که من باید انجام دهید و کمتر صحبت کردن و گوش دادن بیشتر,” او گفت: “و هنگامی که جامعه سیاه و سفید است که صحبت کردن در مورد درد خود را, همه ما نیاز به گوش دادن.”

گزارش شد کمک توسط تیم Arango, مایک بیکر, Kim Barker, کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs, امیلی کوکران نیک Corasaniti مایکل کراولی الیزابت Dias جان Eligon, رید J. Epstein, Tess Felder لازارو Gamio ساندرا E. گارسیا, توماس گیبونز-نف, کتی Glueck راسل گلدمن اریکا L. سبز, ریچارد Fausset امی جولیا هریس, Shawn Hubler کارل Hulse مایک ایوس, شان, Keenan, نیل MacFarquhar باربارا Marcolini پاتریشیا mazzei از سارا Mervosh, Richard A. Oppel جونیور, ریچارد Perez-Peña, کاترین, Porter, Elisabetta Povoledo مایکل پاول فرانسیس Robles, Alejandra رزا مارک Santora, آنا Schaverien توماس شنکر, Derrick تیلور گلن برفک دانیل ویکتور نیل Vigdor کارن Weise و Mihir Zaveri.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>