زنده Coronavirus جهان به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ضرب و شتم یک بیماری همه گیر رکود باید به معنای فدا کردن سیاره رهبران اروپایی هشدار می دهند.
  • سئول خاموش آن کافه ها و کاباره ها به طور نامحدود پس از یک کلاستر جدید پدیدار می شود.
  • Coronavirus نیست میشه به زودی. دو مطالعات جدید ارائه تصویری از آینده چگونه ممکن است نگاه کنید.
  • چند کشور در حال بدست گرفتن مراحل اولیه نسبت به بازگشت به سفر.
  • جمعیت دیده بان مخزن رژه در بلاروس حتی روسیه به عنوان نگه می دارد و آن پیروزی حوادث روز پایین کلید.
  • تایوان درو مزایای اپیدمیولوژی به عنوان معاون رئیس جمهور.
  • امشب U. F. C. مرحله بندی عمده آمریکایی رویداد ورزشی در نزدیک به دو ماه.
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

ضرب و شتم یک بیماری همه گیر رکود باید به معنای فدا کردن سیاره رهبران اروپایی هشدار می دهند.

با جهانی فلج ناشی از coronavirus سطح آلودگی و انتشار کربن در حال رها کردن — ترک میشن آسمان قابل رویت کوه های پر زرق و برق وحشی است. حتی ونیز معروف تیره کانال در حال اجرا هستند روشن است.

اما طبیعت احیای آمده است در هزینه زیادی با اقتصاد اروپا پیش بینی شده برای کاهش 7.4 درصد در این سال است. نیویورک تایمز ارشد دیپلماتیک خبرنگار استیون رلنگر می گوید: بسیاری از رهبران و دیپلمات ها و کارشناسان در حال نیروبخش برای یک نبرد بر اینکه آیا احیای اقتصاد در حال حاضر نیاز به پایان دادن به بلند پروازانه و به طور بالقوه مخرب قصد دارد به طور دائم کاهش انتشار کربن.

اتحادیه اروپا در آغاز سال ترویج طرح تحول سريع از اقتصاد به سمت کربن خنثی آینده — سبز “معامله” — که Ursula von der Leyen رئیس جمهور از بلوک اجرایی arm اعلام کرده است باید “موتور برای بهبود.” او مهم حمایت از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان است.

کشورهای مرکزی و شرقی اروپا شد و در حال حاضر نگران درد سبز, انتقال, با این حال. و کشورهای فقیر از جنوب ترس جدید نابرابری به عنوان بزرگتر و غنی تر از کشورهایی مانند آلمان و فرانسه می توانند یارانه خود را به صنایع به مراتب بیشتر پرخرج.

این شکل از کسانی که یارانه می تواند یک میدان نبرد ، آقای پاکسازی به بودجه جدید برای خطوط هوایی Air France-KLM به کاهش کربن. اما سابق اروپایی, رسمی, Stefan Lehne می بیند “یک درگیری بزرگ” بین “صرفه جویی در شغل از شرکت در لبه ورشکستگی و سرمایه گذاری در مشاغل جدید است.”

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فشار به بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش آنجا که ممکن است,” او گفت:.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,931,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

سئول خاموش آن کافه ها و کاباره ها به طور نامحدود پس از یک کلاستر جدید پدیدار می شود.

اعتبار…Chung Sung-Jun/گتی ایماژ

شهردار سئول کره جنوبی دستور داد همه از این شهر کافه ها و کاباره ها بسته به طور نامحدود در روز شنبه پس از کشف یک خوشه از ده ها تن از coronavirus موارد در کشور است که برای هفته گزارش شده بود حدود 10 عفونت های جدید در روز.

29 سال از Yongin جنوبی, سئول, آزمایش مثبت در روز چهارشنبه. در حالی که بررسی خود را, اطلاعات تماس, کره جنوبی اپیدیولوژی آموخته است که او در دیدار سه کاباره ها در Itaewon محبوب منطقه زندگی شبانه در پایتخت تاریخ و زمان آخرین شنبه.

آنها بلافاصله شروع به ردیابی 1500 نفر در نظر گرفته شده که در آن کاباره ها در اطراف آن زمان. تا کنون 27 نفر پیدا شده است که رفت و به باشگاه و یا در حال تماس با افرادی که ارشد بیماری-کنترل رسمی گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز شنبه.

اما شهردار, Park Won-به زودی به بالاتر شکل و گفت: حداقل 40 بيمار متصل به کاباره ها و 29 ساله بیمار و گفت مقامات هنوز هم به دنبال بیش از 1000 نفر در نظر گرفته شده که در کاباره ها.

خوشه پدید آمده است به عنوان کشور آغاز شده آرامش بخش اجتماعی-محدودیت فاصله. کره جنوبی فوتبال لیگ شد بازگشت جریان در جمعه شروع تنها چند روز پس از این کشور در لیگ بیس بال شروع فصل آن.

آقای پارک گفت که کلوپ شبانه مشتریان است که تا به حال موفق به پوشیدن ماسک صورت تا به حال در معرض خطر قرار داده کره جنوبی در تلاش برای آوردن coronavirus تحت کنترل است.

“فقط به خاطر چند نفر بی دقتی تمام تلاش های ما تا کنون می تواند به هدر رفتن” او گفت:.

Coronavirus نیست میشه به زودی. دو مطالعات جدید ارائه تصویری از آینده چگونه ممکن است نگاه کنید.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

در حال حاضر ما می دانیم که — بر خلاف پیش بینی غلط — که رمان coronavirus خواهد بود با ما و نه در مدت زمان طولانی.

“دقیقا چه مدت باقی مانده است دیده شود” گفت: Marc Lipsitch یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “این رفتن به یک ماده از مدیریت آن بیش از ماه تا یک سال. آن را یک ماده از گرفتن گذشته اوج, به عنوان برخی از مردم به نظر می رسد به این باور است.”

دو مطالعات اخیر ارائه یک تصویر از چگونگی بیماری همه گیر می تواند بازی. اول از دانشگاه مینه سوتا توصیف سه امکان زیر جریان موج اولیه مورد: “قله ها و دره ها” است که به تدریج کاهش بیش از یک سال و یا دو بزرگتر اوج در پاییز یا زمستان با امواج کوچکتر بعد از آن شبیه به آنچه در طول 1918-1919 همه گیری آنفولانزای; یا شدید زمستان اوج, به دنبال یک “slow burn” با کمتر-تلفظ یو پی اس و فراز زندگی.

دوم مطالعه از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی پیش بینی شده به طور مشابه موجی آینده مشخص قله ها و دره ها. اجتماعی فاصله تبدیل شده است “در زمانی که تعداد Covid-19 موارد خاص می رسد شيوع در جمعيت بنابراین به عنوان نه به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی و “خاموش” در هنگام موارد رها کردن به یک آستانه پایین تر شاید 5 مورد در هر 10000 نفر.

آنچه روشن است به طور کلی این است که یک بار اجتماعی فاصله تلاش نمی خواهد به اندازه کافی برای کنترل این بیماری همه گیر در دراز مدت و که آن را به یک زمان طولانی برای رسیدن به گله ایمنی. فاقد واکسن, ما همه گیر دولت از ذهن ممکن است باقی بماند و به 2021 یا 2022 — که شگفت زده و حتی کارشناسان.

“ما پیش بینی یک دوره طولانی مدت اجتماعی فاصله لازم بود اما نمی در ابتدا متوجه آن می تواند این” استفان Kissler یک همکار فوق دکترا که مشغول به کار در دانشگاه هاروارد مطالعه گفت.

چند کشور در حال بدست گرفتن مراحل اولیه نسبت به بازگشت به سفر.

اعتبار…متی ابوت برای نیویورک تایمز

Covid-19 دارای طرح میتوانست زندگی روزانه در بسیاری از نقاط جهان تا زمانی که ایده سفر به یک کشور دیگر و یا دولت به نظر می رسد مانند مسائل رویاها. اما در هفته گذشته و یا به عنوان ایده باز به مسافران به دست آورده کشش برخی از کشورها در حال برداشتن گام های مشخص.

روز جمعه در استرالیا اعلام کرد در سه مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است که شامل تمرکز بر گردشگری است. و برخی از کشورهای در حال تشکیل یک ائتلاف طراحی شده برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس از جمله استرالیا-نیوزیلند سفر “حباب” و در اروپا و سفر “راهرو” به اشتراک گذاشته شده توسط استونی لتونی و لیتوانی.

اما برای بسیاری از پروازهای بین المللی حمل اوقات فراغت مسافران باقی می ماند در خود نگه دارد و یا ممنوع آشکار و روند بازگشایی باقی مانده باشد. تمرکز به جای آن که در گردشگری داخلی و به دنبال آن در برخی از نقطه گردشگری خارجی.

ضربه بزنید در اینجا نگاهی به 10 مقصد برتر گردشگری, استرالیا, نیوزیلند, یونان, پورتوریکو, ایسلند, مکزیک, فرانسه, سنگاپور, هاوایی و ایتالیا و آغاز برنامه های خود را برای بازگشایی.

جمعیت دیده بان مخزن رژه در بلاروس حتی روسیه به عنوان نگه می دارد و آن پیروزی حوادث روز پایین کلید.

اعتبار…سرگئی بلغور/آسوشیتد پرس

نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی و قدرتمند آن همسایه روسیه شوروی سابق در کشور بلاروس برگزار رژه نظامی در روز شنبه به مناسبت سالگرد 75 از ارتش سرخ را شکست آلمان نازی در راهپیمایی سربازان و تانک از طریق مرکز پایتخت آن مینسک به عنوان جمعیت تماشاگران عمدتا بدون ماسک های جمع آوری شده به سازمان دیده بان.

در حالی که روسیه لغو آن رژه در میدان سرخ به دلیل coronavirus و حل و فصل نظامی برای پرواز بیش از مسکو بیشتر خیابان های خالی بلاروس رفت جلوتر با پیروزی جشن روز پس از آن استبدادی رهبر الکساندر لوکاشنکو به نام کروناویروس یک بیماری همه گیر “جنون است.”

آقای لوکاشنکو به تشویق مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت برای پایان جنگ جهانی دوم در اروپا ادعا کرد در شروع این بیماری همه گیر است که سوار تراکتور نشستن در سونا و نوشیدن ودکا خواهد پیروز شدن ویروس و بارها بازی کردن خطر عفونت.

بیش از دو میلیون نفر در بلاروس در جنگ جهانی دوم و آقای لوکاشنکو گفت: در این هفته که دولت “به سادگی نمی تواند لغو رژه” با وجود نگرانی در حال رشد است که این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. او دعوت رهبران خارجی برای حضور در. هیچ کدام نشان داد. روسیه گفت: این امر ارسال آن سفیر.

با یک جمعیت از 9.5 میلیون بلاروس گزارش شده فقط 21,000 عفونت به مراتب کمتر از این حدود 200000 گزارش بیشتر پرجمعیت روسیه نزدیک است اما به طور فزاینده تحریک متحد.

در روسیه که همچنان تحت مستند رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین خود را ترک کشور محل اقامت برای اولین بار در هفته برای شرکت در یک مراسم پایین کلید در باران خارج کرملین گذاشتن یک دسته گل رز قرمز در آرامگاه سرباز گمنام.

در خلاصه سخنرانی مارک آنچه که او به نام “ما مهم ترین و محبوب ترین تعطیلات” آقای پوتین گفت: “ما احترام و بی وقفه افتخار به یاد ماندنی و فداکارانه قهرمانی از مردم اتحاد جماهیر شوروی.”

تایوان درو مزایای اپیدمیولوژی به عنوان معاون رئیس جمهور.

اعتبار…تایرون سیو/ایسنا

مانند بسیاری از رهبران جهان, تایوان, معاون رئیس جمهور, Chen Chien-jin است که مبارزه برای حفظ coronavirus در خلیج. او در حال ردیابی است, عفونت, فشار برای واکسن و تست کیت و یادآوری مردم به دست خود را بشویید.

اما بر خلاف بسیاری از مقامات آقای چن که در هفته های آخر دوره اش یک دانشگاه جانز هاپکینز-آموزش اپیدمیولوژی و متخصص در ویروس ها.

آقای چن 68 شناخته شده است محبت در تایوان به عنوان “برادر بزرگتر” و بسیاری از اعتبار او را با کمک به جزیره جلوگیری از مرتب کردن بر اساس از وقوع فاجعه بار است که ضعف بسیاری از کشورها است. این گزارش حدود 400 coronavirus موارد و شش مرگ و میر.

به عنوان یک مقام بهداشتی در طول بحران سارس در سال 2003 آقای چن تحت فشار قرار دادند به آماده شدن برای آینده شیوع ساختمان جداسازی بخش تحقیقات و آزمایشگاه.

“شواهد مهم تر از بازی سیاست او گفت:” در مصاحبه اخیر خود.

اما آقای چن نیز در مرکز یک جنگ جهانی بیش از این روایت در مورد چگونه این ویروس گسترش در سراسر جهان است. او می گوید تایوان سعی هشدار سازمان بهداشت جهانی — که در آن فشار برای عضویت در اواخر ماه دسامبر در مورد پتانسیل برای این ویروس به گسترش از فردی به فرد اما نادیده گرفته شد. W. H. O. است را رد کرد و این اتهام.

آقای چن را برجسته ساخته شده است که او مکرر هدف از انتقاد با سرزمین اصلی چین مفسران که دولت را متهم به استفاده از همه گیر به دنبال استقلال تایوان که دولت چین در نظر گرفته بخشی از قلمرو آن است.

امشب U. F. C. مرحله بندی عمده آمریکایی رویداد ورزشی در نزدیک به دو ماه.

اعتباری…مایکل نفره/گتی ایماژ

مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی بازگشته است.

شنبه شب در یک تقریبا خالی آرنا در جکسون ویل فلوریدا., U. F. C. 249 را بزرگترین جهان, مخلوط هنرهای رزمی, سازمان عمده در آمریکای شمالی ورزش به بازگشت از یک industrywide shutdown در میان coronavirus بیماری همه گیر.

البته U. F. C. رئیس دانا, سفید ترجیح داده اند را به یک وقفه در تمام حتی به عنوان گسترش سریع این ویروس تعطیل رویدادهای ورزشی در سراسر کشور است. به جای سفید فشار رو به جلو با برنامه های مرحله U. F. C. 249 در مارس 18, به دنبال به سمت یک سبک عنوان matchup در بروکلین بین روسیه Khabib Nurmagomedov و آمریکا تونی فرگوسن بود که سال در ساخت.

هنگامی که ایالت نیویورک ورزشی کمیسیون حاضر به تایید این رویداد U. F. C. چسبیده به آن در حالی که تاریخ سراغ مکان های جدید است. Nurmagomedov U. F. C. سبک قهرمان در نهایت کاهش یافته است قادر به ترک زادگاه خود در داغستان به دلیل همه گیر مربوط به محدودیت های مسافرتی. او جایگزین جاستین Gaethje بالا, سبک وزن, مدعی.

وقتی U. F. C. در نهایت تا به حال به تعویق انداختن, رویداد, سفید گفت: مبارزان به تمرینات چرا که او را در پیدا کردن یک راه حل است. او در بر داشت یک در فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis اعلام pro ورزش ضروری صنعت در هنگام صدور اقامت در خانه سفارش در ماه گذشته.

در شب جمعه, U. F. C. مقامات گفت: یکی از جنگنده های خود را به رونالدو سوزا, برزیل میان, نام مستعار Jacare شده بود کشیده از U. F. C. 249 چرا که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پیش از آن در روز.

این بیماری همه گیر را متوقف کرده تمام رشته های ورزشی. مسابقات شطرنج در حال رشد آنلاین.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

آن را ساعت 8 صبح روز سه شنبه در سنت لوئیس که آمریکا شطرنج استاد بزرگ Fabiano Caruana, رتبه دوم بهترین در جهان نقل مکان کرد و پیاده به E4.

آن بود 6:30 p. m. و بیش از 8000 مایل دور در Nashik هند هنگامی که حریف خود را Vidit Gujrathi پاسخ از خانه خود را فقط ثانیه پس از Caruana باز: پیاده به E5.

و بنابراین شروع به آنلاین جام ملت های بین المللی بی سابقه تیم مسابقات شطرنج منتقله از coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که شیوع این بیماری را مجبور ترین ورزش در سراسر جهان به تعطیل شطرنج نه تنها یک راه برای انجام آن پر رونق است در برخی از راه. در چند هفته گذشته شده است وجود دارد افزایش در ریشه های چمن مشارکت در شطرنج به همراه چند با مشخصات بالا و حرفه ای رویدادهای آنلاین.

این هفته آنلاین جام ملت آورده 36 از بازیکنان برتر جهان با هم در خانه های خود را در سراسر چندین بار مناطق از بروکلین به پکن. آنها شده اند در حال حرکت قطعات در لپ تاپ خود chessboards در یک رقابت که در هسته خود است همان بازی آنها خواهد مسابقه تحت شرایط عادی.

این مسابقات دیده می شود در سیستم عامل های مختلف دارای سابقه کیف پول از $180,000 و در حال پخش در یک دوجین زبان.

کسب و کار بیشتر خواهد بازگشایی در نیمی از کشور اسپانیا, اما نه در بارسلونا یا رئال مادرید.

اعتبار…ساموئل آراندا برای نیویورک تایمز

اسپانیا تقسیم می شود در دو عنوان از شنبه بعد از دولت منتخب مناطق کشور با کم خطر عفونت کرونا ويروسی به حرکت به مرحله بعدی از کاهش مستند. این کشور در شهرهای مادرید و بارسلونا در مناطق است که باید برای حفظ محدودیت در حرکت مردم تا زمانی که خود را coronavirus اعداد را بهبود بخشد.

استان که گذشت الزامات ایمنی نگه داشتن 51 درصد از اسپانیا نسبت به دولت گفت: در روز جمعه. قوانین جدید اجازه می دهد مجالس به 10 نفر و همچنین بازگشایی کافه ها و رستوران ها برای فضای باز ناهار خوری. مغازه های کوچک و کسب و کار مانند آرایشگاه همچنین می توانید مشتریان بدون رزرو در حالی که بازار می تواند بازگشایی شده است.

پیش از تصمیم دولت و 15 از 17 منطقه از اسپانیا تا به حال اعمال شده به سرعت به دنبال بازگشایی زیر مرحله بعدی از طرح دولت که در آن گفت: این امید را در کشور به یک جدید “عادی” اواخر ماه ژوئن است.

اسپانیا روزانه مرگ و میر از coronavirus کاهش یافت و به 179 روز شنبه از 229 در روز قبل به وزارت بهداشت گزارش شده آوردن کلی مجموع به 26,478.

حداقل شش کشته شده در افغانستان اعتراض و خواستار کمک های بیشتر.

اعتبار…Rahmat Gul/آسوشیتد پرس

اعتراض و خواستار کمک های بیشتر برای فقرا به افغانستان هایش با گسترش Covid-19 تبدیل مرگبار روز شنبه حداقل شش نفر کشته و نیروهای امنیتی آتش گشودند.

حدود 100 نفر بیشتر کارگران روز که از دست داده اند هر اقتصادی چشم انداز بعد از مستندات رفت و به اثر جمع شده بودند خارج والی در ولایت غور در غرب کشور به دنبال کمک های اولیه و مواد غذایی, مقامات گفت. نیروهای امنیتی از کار اخراج شدند که این تعداد رشد و معترضان تلاش کردند تا راه خود را به ترکیب.

حداقل چهار غیرنظامی از جمله یک کارمند محلی یک سازمان رسانه ای کشته شدند و 12 نفر دیگر زخمی استانی رئیس پلیس, محمد امین احمدزی گفت. او افزود که اعتراض شده بود نفوذ توسط مردان مسلح که آتش گشودند و حلیم سنگ به نیروهای او گفت: دو افسر پلیس نیز کشته شدند و 10 نفر دیگر زخمی شدند.

“این نبود اعتراض — این توطئه شیطانی دشمن” آقای احمدزی گفت.

محمد عارف Aber فرماندار گفت: “معترضان در مقابل والی ساختمان درخواست کمک و ما لازم نیست که هر چیزی برای کمک به آنها را با.”

افغانستان ثبت کرده است 4,333 موارد Covid-19 تا کنون و 115 مرگ و میر. اما مقامات هشدار می دهند که واقعی گسترش یافته است که به احتمال زیاد بسیار گسترده تر و غیر قابل تشخیص به دلیل شدت محدود تست ظرفیت.

شهرهای بزرگ رفته اند تحت حدی از مستند صدمه زدن به اقتصاد که در آن حدود 80 درصد از جمعیت بود و در حال حاضر در نزدیکی خط فقر زندگی در 1.25 دلار در روز است.

تهدید اصلی برای برزیل coronavirus پاسخ ؟ Bolsonaro این لانست می گوید.

اعتبار…Ueslei مرکلینو/ایسنا

رئیس جمهور Jair Bolsonaro است “شاید بزرگترین تهدید برای برزیل Covid-19 پاسخ به” مشهور مجله علمی لانست گفت: در سرمقاله روز شنبه این استدلال که رئیس جمهور اخراج از خطرات ناشی از این ویروس تا به حال پاشیدند سردرگمی در میان برزیلی ها.

“او نیاز به شدت تغییر دوره و یا باید کنار برود” لانست گفت: آقای Bolsonaro در سرمقاله تماس های اخیر بیمارستانها در حال تمام شدن دو وزیر “یک انحراف مرگبار در وسط بهداشت عمومی اورژانس.”

برزیل گزارش کرده است تقریبا 150,000 coronavirus موارد و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر و آن را بدترین آمار کشور در آمریکای لاتین است. یک مطالعه منتشر شده در این هفته توسط امپریال کالج لندن است که در تجزیه و تحلیل نرخ انتقال ویروس در 48 کشور یافت برزیل بالاترین نرخ انتقال.

اما آقای Bolsonaro به تعامل با هواداران بدون پوشیدن ماسک و نام این ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 275,000 مردم در سراسر جهان “کمی آنفولانزا.” او همچنین به طور منظم به درگیری با دولت و استانداران که تحمیل کرده اند مستندات سعی کنید برای محافظت از جمعیت خود را.

زمانی که در پاسخ به پرسش خبرنگاران در ماه گذشته درباره گسترش سریع این ویروس در کشور, آقای Bolsonaro پاسخ داد: “خب که چی ؟ آیا شما می خواهید مرا به انجام?”

در کشور همسایه پاراگوئه رئیس جمهور ماریو Abdo بنیتز گفته است که تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس می تواند مانع برزیل شیوع خواستار آن را “یک تهدید بزرگ برای کشور ما است.” نیمی از پاراگوئه را 563 مورد تأیید بوده است از مردم که از برزیل, آقای بنیتز گفت.

ایالات متحده مسدود U. N. تماس به صورت یک بیماری همه گیر کرد.

اعتبار…یوهانس Eisele/Agence France-Presse — Getty Images

یک رای در شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه خواستار توقف همه درگیری های مسلحانه به دلیل همه گیر مسدود شده بود روز جمعه توسط ایالات متحده ظاهرا به دلیل آن شامل زبان نشان می دهد حمایت سازمان بهداشت جهانی است.

رئیس جمهور تهمت را متهم به W. H. O. یک بازوی سازمان ملل متحد از تعصب نسبت به چین و یک شکست به بررسی ریشه های کروناویروس که برای اولین بار دیده می شود در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در آمریکا بودجه از W. H. O. ماه گذشته قابل توجه مالی به سازمان است.

دیپلمات گفت: قطعنامه شورای امنیت که تحت چندین تجدید نظر میرسه تا حدودی در جلب رضایت آمریکا اعتراض کرده بود تقریبا به مرحله که در آن می تواند قرار دادن یک رای. اما ایالات متحده آمریکا هیئت به اطلاع دیگر اعضای شورا در یک ایمیل در روز جمعه که آن را هنوز هم می تواند پشتیبانی نمی گیری.

تنش بین چین و ایالات متحده بیش از coronavirus را فلج هر اقدام ممکن است به مبارزه با این بیماری همه گیر توسط شورای امنیت و قدرتمند ترین بدن در سازمان ملل متحد. آن قطعنامه را به زور از قوانین بین المللی.

حتی اگر آتش بس قطعنامه احتمالا انجام داده اند کمی برای توقف درگیری های مسلحانه در سوریه و یمن و لیبی و دیگر نقاط مشکل آن دیده می شد به عنوان مهم بیان حمایت دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شده است که خواستار یک آتش بس از ماه مارس.

در سراسر کشور خاموشی آمار کنیا و اوگاندا تحت coronavirus مستند.

اعتبار…سومی Sadurni/Agence France-Presse — Getty Images

در میان تهاجمی کمپین توسط کنیا دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus این کشور در برخورد با یک خاموشی که تحت تاثیر همسایه اوگاندا در روز شنبه. کشور های شبکه های قدرت به هم پیوسته هستند.

در یک بیانیه کنیا قدرت و روشنایی شرکت اعلام کرد: “یک سیستم اختلال رخ داد که ما در شبکه انتقال در 5:49 صبح امروز.” علت قطع برق به شبکه ملی روشن نشد. اما خاموشی در کشور غیر معمول نیست به خصوص در فصول بارانی.

اوگاندا انتقال برق شرکت, بزرگترین توزیع انرژی در کشور در بیانیه ای گفت که این کشور تا به حال نیز دچار خاموشی در سراسر کشور.

توسط شب هر دو شرکت با صدور بیانیه گفت که قدرت و بازسازی شده است.

اوگاندا ثبت 98 coronavirus موارد اما هیچ مرگ و میر. صندوق بین المللی پول گفت: در این هفته است که این کشور را دریافت یک وام اضطراری به ارزش $491.5 میلیون دلار برای کمک به کوسن اقتصاد خود را از تاثیر شیوع بیماری به عنوان بخش های کلیدی از شرق آفریقا اقتصاد از جمله گردشگری گرفته اند یک ضربه سنگین از بحران است.

کنیا دولت مواجه شده است و رشد انتقاد خود را برای پاسخ به همه گیر — به ویژه استفاده از آن از مراکز قرنطینه. صدها نفر از ساکنان شرق کشور آفریقایی گفت: آنها را در قرنطینه برای شکستن حکومت نظامی و یا نه با پوشیدن ماسک. و گفت: بسیاری از آنها گفته شد که آنها مجبور به پرداخت برای ترک پس از آزمایش منفی برای ویروس.

دولت نیز متهم شده است از رفتن به اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس: در 10 روز اول از ملی منع رفت و آمد افسران پلیس, کشته شدن دست کم شش نفر در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن این مستند با توجه به دیده بان حقوق بشر.

کسانی که ما از دست داده ایم: Roy شاخ از لاس وگاس illusionists Siegfried & Roy.

اعتبار…استیو Marcus/لاس وگاس خورشید از طریق رادیو فردا

شعبده تیم Siegfried & Roy خیره شدن لاس وگاس جمعیت برای 35 سال ترکیب glitz sequined لباس با دود-و-لیزر سحر و جادو و سیرک لرزش از حیوانات عجیب و غریب. تحت جادوها خود را یک ببر سفید تبدیل به یک زن زیبا شش تن از میان رفت فیل و یک ببر شناور بیش از مخاطبان و نیمی از اواز یا موسیقی دو نفری روی شاخ تبدیل خود را به یک پایتون.

آقای شاخ درگذشت از عوارض Covid-19 روز جمعه در لاس وگاس جایی که او زندگی می کردند با توجه به روزنامه. او 75.

او و شریک زندگی خود را, زیگفرید Fischbacher حال یکی از موفق ترین تولیدات در لاس وگاس تاریخ است. آن را به پایان رسید در Oct. 3, 2003 زمانی که آقای شاخ در 59 تولد بود mauled با 400 پوند ببر سفید که lunged در گلو او را کشیده و او را خارج از صحنه نمایش قبل از خراشیده فروخته جمعیت 1500 در MGM Mirage هتل-کازینو. او نای و خرد شده بود و یک شریان حمل اکسیژن به مغز او آسیب دیده بود; او دچار سکته مغزی و فلج بخشی در سمت چپ او.

در فوریه 2009 Siegfried & Roy ساخته شده و یکی از نهایی ظاهر با یک ببر, سود عملکرد در لاس وگاس. آنها رسما بازنشسته و از نشان می دهد کسب و کار در سال 2010.

برخی از جوامع در پرتغال نوبه خود بازگشت دوچرخه سواری حرفه ای.

اعتبار…Gonzalo Fuentes/ایسنا

دوچرخه سواری حرفه ای است قصد دارد به فشار متمرکز فصل از مسابقه ابتدا در ماه اوت بود و رد شده توسط جوامع مختلف در پرتغال.

سازمان در حال حاضر نسخه ناقص از Vuelta a España, یکی از ورزش سه تور همراه با تور دو فرانسه روز شنبه گفت که آنها به حال خود رها شده بخش هایی از دو مرحله برگزار می شود در کشور همسایه پرتغال. مسابقه قادر به برآوردن الزامات ایمنی از سه شهر: پورتو, ماتوسینوس و ویسو.

“ما باید انعطاف پذیر و درک این نوع از تصمیمات و تغییرات” خاویر Guillén نژاد مدیر در بیانیه ای گفت.

وجود شک و تردید است که این برنامه اعلام کرد این هفته بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه — مسابقه شروع on Aug. 1 و در ادامه تا پایان ماه اکتبر برای مردان, اوایل ماه نوامبر برای زنان — را به ثمر می آیند.

مشخص نیست که چگونه مسابقه دهندگان می تواند به توقف جمعیت زیادی از جمع آوری در امتداد جاده های عمومی. ورزش نیز شامل صدها نفر از دوچرخه سواران در مجاورت نزدیک از مجاز تحت, ترین, فیزیکی, فاصله, قوانین.

این Amaury Sport سازمان که صاحب Tour de France است و سهامداران عمده در این رقابت ها بارها تحت فشار قرار دادند به نوعی از فصل به نجات. تیم دوچرخه سواری صاحبان بوده است که در مخلوط واکنش خود را. برخی از هوا خراب بدون مسابقه در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند که آنها نمی خواهد خود را وارد کنید سواران اگر ویروس باقی می ماند یک تهدید.

در سنگاپور پارک یک ربات به نام نقطه به یاد مردم برای حفظ یک فاصله امن.

اعتبار…Roslan رحمان/Agence France-Presse — Getty Images

با تمام دولتی و خصوصی تجمعات ممنوع در سنگاپور و مردم در تلاش برای کنار آمدن با ورزش خارج مقامات را در بر داشت یک انسان آزاد راه به گشت زنی در یک پارک و به آرامی یادآوری بازدید کنندگان برای رعایت اجتماعی-فاصله گرفته است.

چهار پا ماشین به نام نقطه و توسعه یافته توسط بوستون دینامیک می تواند تکان تکان خوردن moonwalk و صعود از پله ها. نقطه همچنین دارای یک پوست درخت از انواع: یک سخنران که اجازه می دهد تا ربات را از راه دور کنترل به صدور فرمان — در این مورد یک پیام ضبط شده در یک صدای زن.

“اجازه دهید نگه داشتن سنگاپور سالم” نقطه ای در روز جمعه گفت در حالی که sauntering کردن یک مسیر در یک پارک محلی. “برای ایمنی خود و برای کسانی که در اطراف شما لطفا بایستید حداقل یک متر از هم جدا. با تشکر از شما.”

نقطه استقرار می آید به کشورهای دیگر کشتی با مسائل مشابه از جمعیت به دنبال برخی از کمک از انزوا در شهرستان پارک و دیگر فضاهای باز. نیویورک شهر سخت-آمار coronavirus برنامه ای برای محدود کردن ورود به برخی از پارک ها برای جلوگیری از جمعیت و گسترش عفونت است.

دولت سنگاپور گفت که اگر چه نقطه ای خواهد بود که مجهز به دوربین و سنسور به منظور برآورد اندازه جمعیت ربات نمی خواهد جمع آوری اطلاعات شخصی از یک کلید نگرانی بوجود آمده است که به عنوان کشور بیشتر به دنبال راه حل های تکنولوژیکی برای محدود کردن فرد در تعامل انسان.

اگر نقطه موفق به گذشته از طریق یک محاکمه دو هفته بیشتر روبات می تواند مستقر گشت پارک در سنگاپور که در آن یک بی امان افزایش عفونت های مرتبط مهاجر کارگر خوابگاه نشان داده که هیچ نشانه ای از توقف. شهر-دولت تا به حال بیش از 22,000 عفونت با 753 ثبت شده در شنبه.

گزارش شد کمک توسط استیون Erlanger چو سنگ-Hun دیدن رابرتز, Raphael Minder اندرو هیگینز خاویر C. هرناندز, Chris هورتون Elian Peltier, ایلین یو Adbi Latif Dahir, Mujib مشعل, Asadullah Timory پیتر Robins, Yonette یوسف ریک گلدستون دانیل شر لورن Sloss, Robert D. McFadden, پیتر بیکر, مایکل کراولی نیکلاس Bogel-Burroughs آنی Karni مگی Haberman متی روزنبرگ جیم Rutenberg و ویکتور مدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>