زنده Coronavirus ما اخبار و به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مستندات آهسته ویروس را گسترش اما تعمیق اقتصادی درد.
  • حدود 90 درصد از بیماران بستری در بیمارستان تا به حال حداقل یک زمینه ای بیماری C. D. C. می یابد.
  • این ویروس به نیویورک آمد و عمدتا از اروپا و نه از آسیا و مطالعات نشان می دهد.
  • این ویروس به کشته شدن بیشتر مردم در ملت ناواهو از کل نیومکزیکو.
  • کاخ سفید یادداشت: trump’s ماراتن جلسات مطالعه در تناقض است.
  • جمهوری خواهان به دنبال محدود کردن رای گیری توسط ایمیل با وجود نگرانی های بهداشت عمومی.
  • C. D. C. مسائل جدید بازگشت-به-کار دستورالعمل برای کارگران ضروری.
اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

مستندات آهسته ویروس را گسترش اما تعمیق اقتصادی درد.

در سراسر ایالات متحده بیشتر و بیشتر مردم توان پرداخت اجاره. مواد غذایی بانک ها آنقدر شلوغ گارد ملی نامیده شده است به مسائل جعبه. سایت های ساخت و ساز نشستن رها شده و مراکز خرید در حال شبح شهرها و حدود 80 درصد از ملت هتل اتاق خالی ایستاده.

سقوط تجاری بازرگانی در حال حاضر مجبور 10 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری و تعداد کسانی که تنظیم شد تورم دوباره در روز پنج شنبه زمانی که وزارت کار منتشر شده در آخرین گزارش خود را.

تلخ داخلی تصویر همسان با مبارزات در کشورهای دیگر.

فرانسه هشدار داده بود که آن را به رهبری نسبت به آن بیشترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. آلمان کشویی به سمت عمیق ترین رکود اقتصادی در ضبط با رشد انتظار می رود به سقوط تقریبا 10 درصد از آوریل تا ژوئن. تقاضا برای نفت کاهش یافته است در هفته های اخیر و زنجیره تامین در حال متزلزل کارخانه بسته باقی می ماند و مرزهای مهر و موم شده.

تعمیق بحران اقتصادی اضافه شده فشار به دولت برای سرعت بخشیدن به تلاش ها برای حرکت در مسیر مخاطره آمیز از مستند و برخی کوچکتر ملل در سراسر اروپا در حال صعود در این جهت است.

اما با هیچ واکسن هیچ قابل اعتماد دارو و درمان و نه به طور گسترده ای در دسترس تست به بگویید که ممکن است در معرض ویروس و در راه است که ساخته شده است تا ایمنی “پناهگاه در خانه” سفارشات باقی می ماند تنها ابزار قابل اعتماد در کاهش گسترش یافته است. متوجه است که مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که در اکثر مکان ها در حال حاضر به سهولت.

حتی اگر بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر در حال مرگ هر روز در ایالات متحده عفونت های جدید را آهسته در مکان هایی که محدودیت های دقیق شده اند در محل برای بیش از دو هفته است.

در شهر نیویورک مرکز کشور شیوع بار در بیمارستان ها کاسته است برای لحظه ای. در ایالت واشنگتن فرماندار گفت که با عجله ساخته بیمارستان نظامی مورد نیاز نیست و این منابع می توان فرستاده شده به جایی که آنها در تقاضا.

و هنوز هم وجود دارد دیوانه وار تقاضا در ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند برای تامین, که اغلب scooped تا در هزینه از کشورهای فقیر.

این ویروس به طور رسمی رسیده بیش از دو سوم از مناطق روستایی شهرستان در ایالات متحده آمریکا با یک در 10 گزارش حداقل یک مرگ. Wayne County, Mich., که شامل دیترویت دچار 192 مرگ و میر در این هفته است. مقامات دولتی در ایالت ایلینوی گزارش 82 اضافی مرگ و میر بسیاری در منطقه شیکاگو.

به عنوان یک جامعه پس از دیگری آموخته وجود دارد عملا هیچ فرار از کروناویروس که می تواند توسط افرادی که در نمایشگاه هیچ نشانه ای ندارند. دو مطالعات جدید نشان داد که از آن شروع به گردش در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده و که آن را آورده بود به منطقه عمدتا توسط مسافران از اروپا و نه از آسیا است.

در حال حاضر با نزدیک به نیم میلیون نفر تایید عفونت — یک سوم از سراسر جهان در مجموع — امریکا است که کانون بحران جهانی است. دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده با اشاره به تجدید نظر در مدل نشان برآورد مرگ و میر انداختن به 61,000 مرگ و میر ناشی از 86,000 اما هشدار داد “هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از بیماری است.”

و در نهایت می تواند وجود داشته باشد هیچ, جهانی, پیروزی بدون موفقیت در ایالات متحده است.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

حدود 90 درصد از بیماران بستری در بیمارستان تا به حال حداقل یک زمینه ای بیماری C. D. C. می یابد.

در تاریخ 1 مارس وجود دارد 88 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده است. با پایان ماه وجود دارد بیش از 170,000. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است اطلاعات وارد شده در افرادی که در بیمارستان بستری شدند از این ویروس در طول ماه است که به واضح تر جمعیتی تصویر از آلوده بیمارانی که نیاز جدی ترین مراقبت های پزشکی.

حدود 90 درصد از 1,482 بیماران بستری شده در این مطالعه منتشر شده از پنج شنبه تا به حال یک یا چند زمینه ای شرایط پزشکی. افراد مسن مبتلا به این ویروس به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود; مردان با احتمال بیشتری به تحمل موارد شدید نسبت به زنان; و مردم در بیمارستان بستری شد در یک نرخ بالاتر از سفید پوستان است. این مطالعه همچنین نشان داد که بستری نرخ برای این ویروس شده اند به طور قابل توجهی بالاتر از های اخیر شیوع آنفلوانزا است.

شماره منعکس شده است که روند گزارش شده از کشورهای دیگر در مراحل اولیه از وقوع. از بیماران بستری در C. D. C. مطالعه 89.3 درصد بود اساسی شرایط پزشکی. شایع ترین از کسانی که فشار خون بالا در 49.7 درصد از بیماران به دنبال آن چاقی مزمن بیماری متابولیک (مثل دیابت) مزمن و بیماری های ریوی (مانند آسم) و بیماری های قلبی عروقی.

داده ها بر اساس بستری شدن در بیمارستان از 1 مارس تا 30 گرفته شده از یک شبکه از بیمارستان ها در بخش هایی از 14 ایالت از جمله نیویورک, کانکتیکات, کالیفرنیا, و, Ohio. منطقه مورد مطالعه شامل تنها حدود 10 درصد از کل جمعیت ایالات متحده است اما دیده می شود به عنوان یک نماینده لحظهای از این ویروس را گسترش و جمعیتی تفکیک بیماران.

این ویروس به نیویورک آمد و عمدتا از اروپا و نه از آسیا و مطالعات نشان می دهد.

تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus شروع به گردش در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده و که آن را آورده بود به منطقه عمدتا توسط مسافران از اروپا و نه از آسیا است.

“اکثریت است که به وضوح اروپایی” گفت: آسیب ون Bakel, یک متخصص ژنتیک در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای که شرکت نوشت: یک مطالعه در انتظار بررسی دقیق.

یک تیم جداگانه ای در U. N. Y. گراسمن دانشکده پزشکی آمد کاملا مشابه نتیجه گیری با وجود تحصیل در رشته های مختلف گروه از موارد. هر دو تیم تجزیه و تحلیل ژنوم از coronavirus نمونه های گرفته شده از نیویورک شروع در اواسط ماه مارس.

این تحقیقات نشان داد که قبلا پنهان گسترش ویروس که ممکن است تشخیص داده شده اند اگر تهاجمی تست برنامه قرار داده شده است در محل. در Jan. 31 رئیس تهمت منع اتباع خارجی از ورود به کشور در صورتی که در چین — سایت ویروس برای اولین بار شناخته شده outbreak — در طول دو هفته گذشته.

ویروس حمله به یک همراه و بیش از آن مولکولی باعث آن را به ویروس های جدید. بین المللی انجمن صنفی ویروسی مورخان موش خرماها از تاریخ شیوع پدیده هنگامی آشکار شد بیش از سرنخ های تعبیه شده در مواد ژنتیکی از ویروس ها گرفته شده از هزاران نفر از بیماران.

در ماه ژانویه یک تیم چینی و محققان استرالیایی منتشر شده اولین ژنوم این ویروس جدید است. پس از آن محققان در سراسر جهان به توالی بیش از 3000 بیشتر. برخی از آنها از نظر ژنتیکی یکسان برای هر یک از دیگر در حالی که دیگران حمل متمایز جهش.

به عنوان ویروس نابسامانی شهر ادعا صدها نفر از هر روز زندگی و قتل سیاه پوست و لاتین مردم در دو رای آن است که کشتار مردم سفید, نیویورک تایمز, مجموعه ای از وقایع توقیف یک شهر است.

این ویروس به کشته شدن بیشتر مردم در ملت ناواهو از کل نیومکزیکو.

زمانی که چاد یازی پیوست نوجو اداره پلیس فقط چند ماه پیش او می رود به موضوع سرعت بلیط و یا استراحت گاه به گاه fistfight.

اما coronavirus در حال حاضر پاره سراسر ملت ناواهو, بزرگترین رزرو هند در ایالات متحده است. این کشور تعداد تلفات است تحت الشعاع است که از کشورهای بسیار بزرگتری از جمعیت قرار دادن rookie افسر یازی در خط مقدم.

“کار من این است که بگویم مردم ما به این ویروس به طور جدی و یا در صورت عواقب” افسر یازی, 24 گفت: به تازگی به عنوان او راه اندازی موانع پلیس در خارج از شهر از پنجره سنگ به اجرای قبیله ای کشور 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در مواجهه با یک هشدار دهنده افزایش مرگ و میر ناشی از چه قبیله ای در بخش بهداشت و درمان تماس Dikos Ntsaaigii-19 — یا Covid-19 — نوجو مقامات شده اند قرار دادن پست های بازرسی نصب و راه اندازی بیمارستان و تهدید حکومت نظامی متخلفان با 30 روز در زندان یا 1000 $خوب است.

این اقدامات بخشی از یک تلاش برای حفاظت از بیش از 150 ، 000 نفر در گسترده, رزرو, که, امتداد, 27,000 کیلومتر مربع در سراسر آریزونا و نیومکزیکو و یوتا و ده ها هزار نفر از کسانی که زندگی در شهرهای هم مرز با ملت ناواهو. همانطور که از شنبه شب این ویروس تا به حال به کشته شدن 20 نفر در رزرو در مقایسه با 16 در کل ایالت نیومکزیکو است که جمعیت سیزده بار بزرگتر است.

Coronavirus بود آهسته به گسترش به مناطق روستایی آمریکا است. دیگر نه.

دیر-ورود موج بیماری می تواند پایمال جوامع روستایی است که در خانه فقیر و مریض تر از خیلی از کشور است.

کاخ سفید یادداشت: trump’s ماراتن جلسات مطالعه در تناقض است.

رئیس جمهور تهمت ترک اتاق کمی برای شک. “ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول به W. H. O.,” او گفت: با اشاره به گزارش سازمان بهداشت جهانی. “ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است.”

اما هنگامی که از او پرسیده شد که آیا بعد از آن بود زمان مناسب برای به تاخیر انداختن پول برای آژانس بهداشت در وسط یک بیماری همه گیر او را رد کرده است که او گفت که او خواهد. “من ادعا نمی کنم که من قصد دارم به آن را انجام دهد او گفت:” در طول خبری و مطبوعاتی در روز سه شنبه. “اما ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

“شما می گویند شما رفتن به آن را انجام دهد” یک خبرنگار اشاره کرد.

“نه, من فکر نمی,” او گفت:. “من گفت: ما قصد داریم به آن نگاه کنید.”

آقای ترامپ نیازی دشمنان به اختلاف در اظهارات خود کند که همه توسط خود را. در این دوره از جلسات روزانه در coronavirus همه گیر رئيس جمهور است و به طور معمول در تضاد خود را تا کنون که بدون تایید کرد که او می کند ، در این روند او می فرستد و گیج کننده سیگنال است که سیاستمداران دیگر مقامات بهداشت عمومی و بقیه کشور ها از چپ به مرتب کردن.

آقای ترامپ همواره جمهور از تناقضات: نیویورک مغول علاقه خود نما را نشان می دهد از ثروت که به درخواست های روستایی طبقه کارگر رای دهندگان. پوپولیستی که اصلی تفریح و سرگرمی است گلف در یکی از باشگاه منحصر به فرد. خود قسم خورده مقابله ساز که به پایان می رسد تا فرو رفته در gridlock. یک تبلیغ شکاری که نمی توانید به اندازه کافی از رسانه های خبری حتی به عنوان او را تقبیح و آن را به عنوان “دشمن مردم است.”

که شروع به زمانی که او وارد کاخ سفید سه سال پیش البته.

بیش از چند دهه خود را در انظار عمومی آقای ترامپ شده است یک کمی از همه چیز, هر آنچه که او احساس او نیاز به توجه به این لحظه. او روشن احزاب سیاسی حداقل پنج بار خود را اعلام کرد “بسیار طرفدار انتخاب” قبل از تبدیل شدن به یک حریف سرسخت سقط جنین حقوق, پشتیبانی تفنگ حمله, بان کی مون قبل از مصاحبه خود را به عنوان یک آوازی قهرمان دومین متمم پیشنهادی افزایش مالیات بر ثروتمندان قبل از کاهش مالیات بر ثروتمندان و افتخار از آلوده با انزال سوء استفاده از زنان قبل از آشنائی انجیلی رای دادن.

اما ظهور این جلسات روزانه بیش از ماه گذشته — جلسات که کشش برای یک ساعت 90 دقیقه یا حتی دو ساعت قرار داده اند درگیری بر روی صفحه نمایش در خصوص استارک راه است. دیگر یک جلسه می رود به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که رئیس جمهور برای waver از یک پیام به بعد. و سپس در جلسه بعدی این پیام ممکن است متفاوت همه را دوباره و دوباره اما همیشه بر روی دوربین گرفته شده و در نتیجه دشوار است به انکار و یا توضیح.

جمهوری خواهان به دنبال محدود کردن رای گیری توسط ایمیل با وجود نگرانی های بهداشت عمومی.

رئیس جمهور تهمت و او خواه متحدان باید سوار یک استراتژی تهاجمی برای مبارزه با آنچه که بسیاری از اداره بهداشت و درمان خود مقامات نمایش به عنوان یکی از موثر ترین راه برای کسب رای گیری امن تر میان گسترش coronavirus: گسترش استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

دید در روز سه شنبه از Wisconsinites در ماسک و دستکش را جمع آوری و در صف های طولانی برای رای دادن پس از شکایت جمهوری خواهان برای شکست تمدید پست الکترونیکی-در انتخابات مهلت نداد جلوگیری از رئیس جمهور و مقامات ارشد در حزب خود. رهبران جمهوری خواه گفت: آنها هل دادن به جلو برای مبارزه با دولت در سطح اساسنامه که می تواند گسترش غایب انتخابات در آریزونا و میشیگان و جاهای دیگر. در مکزیک جدید جمهوری خواهان بودند مبارزه تلاش برای رفتن به پست الکترونیکی-در-تنها اصلی و به آنها قول داد در روز شنبه برای مبارزه با یک حرکت برای گسترش پستی انتخابات در مینه سوتا است.

سیاسی جدید تلاش به نظر می رسد به وضوح با هدف کمک به رئیس جمهور در انتخابات مجدد چشم انداز و همچنین تقویت جمهوری خواهان در حال اجرا بیشتر پایین انتخابات. در حالی که رئیس جمهور مشاوران تمایل به دیدن این موضوع دقیقتر نظر آقای ترامپ اذعان کرده است یک starker بیشتر حزبی مشاهده: او شکایت کرده است که تحت دموکراتیک برنامه ریزی برای گسترش ملی اولیه رای گیری و رای گیری توسط ایمیل “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تسریع روند ملی نسبت به رای گیری از طریق پست کارشناسان می گویند انتخابات انجام می شود با خیال راحت در آن راه. و اگر چه جمهوری خواهان ادعا می کنند که فساد را افزایش می دهد مطالعات نشان داده اند که همه اشکال از رای گیری تقلب بسیار نادر در ایالات متحده است.

در اخبار روزانه جلسه روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت که او بر این باور است که رای گیری از طریق پست مورد آزار قرار گرفته بود به صدمه زدن به جمهوری خواهان اضافه کرد: “من نه برای آن است.” او اجازه می دهد که پستی برگه های رای می تواند کمک به برخی از رای دهندگان — بخش مهمی از پایگاه خود را. آن را اندکی مدولاسیون است که در خواست خود را مشاوران.

او در گسترش این ایده در توییتر عصر روز چهارشنبه در تماس غیابی “یک راه عالی برای رای برای بسیاری از شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات.” اما او افزود که جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری “نباید اجازه داده شود!”

C. D. C. مسائل جدید بازگشت-به-کار دستورالعمل برای کارگران ضروری.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه جزئیات چگونه ضروری کارکنان می تواند بازگشت به کار حتی اگر آنها به حال شده است در معرض تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus ارائه شده آنها احساس نمی بیمار و به دنبال اقدامات احتیاطی خاصی.

آن دسته از کارکنان می تواند بازگشت اگر آنها را در درجه حرارت خود را قبل از رفتن به محل کار خود پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در کار دکتر Robert R. Redfield های C. D. C. مدیر گفت: در جلسه کاخ سفید. آنها نباید به اشتراک گذاری هدست و یا اشیاء دیگر که چهره خود را و آنها نباید در جمع اتاق استراحت و یا مناطق شلوغ, او گفت:.

دکتر Redfield گفت که کارفرمایان باید کارگران را به خانه بلافاصله اگر آنها توسعه یافته هر گونه علائم. او همچنین گفت که آنها باید افزایش تبادل هوا در ساختمان های خود را و پاک کردن سطوح مشترک بیشتر. هدف او گفته بود که “این کارگران را به بحرانی نیروی کار به طوری که ما اصلا کمبود کارگر.”

جدید ارشاد به نظر می رسد به مخلوط قبلی مشاوره. هفته گذشته C. D. C. توصیه می شود که حتی سالم آمریکایی ها پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از داده ها نشان داد به عنوان بسیاری که 25 درصد از افراد آلوده به این ویروس بودند بدون علامت در خواست کاخ سفید, کسب و کار, کارگران و دیگران به پا زدن شروع به idled اقتصاد است.

کانزاس قوه مقننه با استناد به آزادی مذهبی حاضر به ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

این فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار کانزاس بود و به سختی فوق العاده ای در سن اجتماعی فاصله که در آن مجالس ترحیم قرار داده شده است در برگزاری مراسم لغو شد و اکثر تجمعات در سراسر کشور nonstarters

اما پس از رژیم صهیونیستی است. لورا کلی یک دموکرات امضا فرمان اجرایی برای ممنوعیت تجمع از 10 یا بیشتر مردم از جمله مذهبی در گردهمایی جمهوری خواهان در کنترل دولت قوه مقننه لغو سفارش.

حتی به عنوان تعدادی از موارد در دولت ادامه داد: برای افزایش سنا رئیس جمهور سوزان Wagle یک ویچیتا جمهوری گفت: بسیاری از مردم آگاه باشید که این ویروس بسیار مسری بود و می خواستم برای محدود کردن گسترش آن.

“اما همین حالا به ما بگویید که ما نمی توانیم عمل ما آزادی مذهبی” او گفت: با توجه به ویچیتا عقاب.

فرماندار کلی داد و گفت: در کانزاس بود 1,046 موارد coronavirus و 38 مرگ و میر. در یک کنفرانس خبری او را محکوم کرد نمایندگان مجلس برای بازگرداندن نظم آن را “تکان دهنده غیر مسئولانه تصمیم گیری قرار داده است که هر Kansan زندگی در خطر است.”

کانزاس یکی از چندین متحده که در برابر تماس به شماره stay-at-home سفارشات کمک به ناهموار و به ظاهر اتفاقی رویکرد به بحران از دولت به دولت.

چگونه به حفظ روز خاص در زمان coronavirus.

اقامت در خانه سفارشات لازم نیست برای قرار دادن یک دمپر در همه چیز. در اینجا برخی از راه هایی برای جشن تولد و عروسی و آمدن بهار و تعطیلات.

زمانی که مستاجر تصمیم به اجاره می توانید صبر کنید.

اول آن پیشخدمت که رستوران بسته است. سپس پیشخدمت, متصدی بار, جایگزین, معلم, آرایشگاه تاتو هنرمند و Walgreens مدیر.

یکی پس از دیگری از مستاجران به نام و ایمیل خود را صاحبخانه بروس اصول می گویند آنها از کار و اجاره بود و دیر است. یک هفته پس از این لایحه به دلیل برخی از دو دوجین از آقای اصول 130 مستاجران از دست داده بود شغل خود و یا خود را به حال ساعت کاهش می یابد. او کار کردن طرح پرداخت و با استفاده از سپرده های امنیتی به عنوان یک وسیله موقت در حالی که کارگردانی مستاجران به ظهور, چهل تکه های محلی و ایالتی و فدرال برنامه های کمک.

“شش هفته پیش, شما می توانید نام قیمت خود را و شما می خواهم که چند نفر درخواست” گفت: آقای اصول زندگی می کند که در مینیاپولیس, جایی که او صاحب و مدیریت 20 duplexes و triplexes در سراسر شهرستان. “در حال حاضر شما به تعویق انداختن و کار کردن طرح پرداخت و آن را تنها به بدتر.”

یک هفته پس از اولین ماه مستاجران در سراسر کشور در حال حاضر مبارزه با رانت. در مصاحبه با دو دوجین صاحبخانه — از جمله شرکت های با دهها هزار نفر از واحد های غیر انتفاعی توسعه دهندگان که خانه کارگر و فقیر mom-and-pop اپراتورهای زندگی در کنار درب به مستاجران خود را — صاحبان املاک می گویند مجموعه خود را فرو برد به همان اندازه اقتصاد تعطیل کرده است.

“کل بازار فقط تغییر” گفت: Gustavo لوپز یک مدیر املاک در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

آلاباما موافقت خود را با رها کردن پروتکل های نجات بخش است که تبعیض آمیز تلقی می شد.

تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد مطرح شده بهره در دولت دستورالعمل ترسیم که باید اولویت بندی برای نجات بخش پزشکی و درمان در مواقع اضطراری است. اما استانداردهای خاص آلاباما است که تا به حال در کتاب های تبعیض آمیز فدرال در بخش بهداشت و درمان را از حقوق مدنی روز چهارشنبه گفت:.

آلاباما معیارهای موجود در یک 2010 سند است که مجموعه دولت را ارشاد برای سهمیه بندی هواکش در مواقع اضطراری پیشنهاد کرد که پزشکان در نظر خودداری از درمان های پیشرفته مبتنی بر بيماران مبتلا به معلولیت ذهنی با “عمیق عقب ماندگی ذهنی” و “متوسط تا شدید زوال عقل” توزین در برابر آنها. این دستورالعمل همچنین با اشاره به سن به عنوان یک پتانسیل دسته برای خروج که پرسش از تبعیض سنی با توجه به بررسی.

دولت موافقت کرده است به حذف تمام لینک ها به این سند در وب سایت خود را و شامل رقابت راهنمایی در طرح خود را برای پاسخ به coronavirus شیوع حقوق مدنی کرد.

قطعنامه سریع به شکایت به معنای آن است که دولت نمی خواهد در معرض یک بررسی طولانی مدت که ممکن است منجر به از دست دادن پتانسیل از بودجه فدرال.

تگزاس مرد متهم است به دروغ ادعا می پرداخت کسی که به گسترش ویروس.

سن آنتونیو که ناراحت شد که بسیاری از مردم ازدحام به فروشگاه های مواد غذایی در زمان سرخوردگی خود را به یک جنایتکار افراطی و ساخته شده است یک خلاف واقع ادعا می کنند در Facebook که او پرداخت می شود کسی به گسترش این بیماری مقامات گفته اند.

مرد کریستوفر چارلز پرز, 39, ساخته شده به غلط ادعا می کنند به این امید که این امر جلوگیری خریداران از بازدید از فروشگاه و در راه است که نگه داشتن آنها را از گسترش و سرایت با توجه به فدرال شکایت.

سن آنتونیو شده است رقیب با افزایش عفونت و مرگ و میر.

شیوع در جنوب شرقی پرستاری و مرکز توانبخشی ادعا کرده حداقل 10 زندگی می کند. چهار سن آنتونیو افسران پلیس باید آزمایش مثبت است. و به عنوان هتل-اشغال درآمدهای مالیاتی کاهش, مقامات روز سه شنبه گفتند که در حدود 270 شهر کارکنان خواهد بود furloughed در آوریل 23.

ناشناس فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ارسال یک تصویر از آقای پرز Facebook پست در روز یکشنبه به اجرای قانون مقامات در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه. در این پست آقای پرز هشدار داد یک فروشگاه زنجیره ای که خود را “کالج پسر عموی اتحاد Covid-19 و licked از هر چیز برای 2 روز گذشته علت ما او را به پرداخت بیش از حد” با توجه به اسناد دادگاه. آقای پرز دستگیر شد در روز سه شنبه.

“به روشنی به اتهام تهدید false” دفتر John F. باش, ایالات متحده وکیل برای غربی منطقه از تگزاس گفت. “هیچ کس گسترش coronavirus در فروشگاه های مواد غذایی, به گفته محققان.”

چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

  • استرالیا پلیس سوار یک کشتی کروز و ضبط آن “جعبه سیاه” را به عنوان آنها بررسی چرا آلوده به مسافران اجازه داده شد به پیاده.

  • اسپانیا تنظیم مقدس هفته جشن در آن مستند.

  • هند ممکن است گسترش 21-day مستند از آن 1.3 میلیارد نفر است.

گزارش شد کمک توسط سیمون رومرو پیتر بیکر جیم Rutenberg دیوید Waldstein مگی Haberman نیک Corasaniti مارک Santora بروکس بارنز دن بری, Conor Dougherty, نیکلاس Bogel-Burroughs, مانی فرناندز شری فینک, مایکل Levenson و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>