زنده Coronavirus به روز رسانی: کاخ سفید به نظر می رسد برای کاهش میلیاردها دلار از تست برنامه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • کاخ سفید هل برای از بین بردن میلیاردها دلار از تسکین پیشنهاد پیش نویس توسط جمهوری خواهان مجلس سنا.
 • F. D. A. نشانه های در هم مخلوط آزمایش که به طور قابل توجهی گسترش می یابد تشخیصی ظرفیت.
 • انگلیسی بيمارستان’ مبارزه با ویروس به معنای دردناک صبر کنید برای میلیون ها نفر از دیگر بیماران است.
 • حمل و نقل عمومی و مقامات نگران این بیماری همه گیر است ارسال سیستم به ‘مرگ مارپیچی.’
 • پزشکان متوجه افت زودرس و تولد در طول مستندات در سراسر جهان است.
 • برخی از بیماران به طور جدی بیمار می تواند در خانه درمان می شود.
 • چگونه برای برنامه ریزی تعطیلات در میان یک بیماری همه گیر.
اعتبار…کریستوفر لی برای نیویورک تایمز

کاخ سفید هل برای از بین بردن میلیاردها دلار از تسکین پیشنهاد پیش نویس توسط جمهوری خواهان مجلس سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری کردند در ارائه میلیاردها دلار به صندوق coronavirus تست و تقویت فدرال سازمان بهداشت و درمان به عنوان ویروس موج در سراسر کشور پیچیده تلاش برای رسیدن به توافق در دور بعدی همه گیر کمک.

مجلس سنا خواهان به حال پیش نویس یک پیشنهاد است که اختصاص 25 میلیارد دلار در کمک های مالی به دولت برای انجام تست و تماس با ردیابی و همچنین حدود 10 میلیارد دلار برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و حدود 15 میلیارد دلار برای موسسه ملی سلامت با توجه به یک فرد آشنا با آزمایشی برنامه. آنها همچنین پیشنهاد ارائه 5.5 میلیارد دلار به وزارت امور خارجه و 20 میلیارد دلار به پنتاگون برای کمک به مقابله با ویروس ها و به طور بالقوه توزیع واکسن در خانه و خارج از کشور.

اما در ایران بیش از آخر هفته مقامات دولت به جای تحت فشار قرار دادند به صفر کردن بودجه برای تست و برای ملت سازمان بهداشت و درمان و کاهش بودجه پنتاگون به 5 میلیارد دلار با توجه به یک فرد آشنا با این بحث. از مردم خواست نامش فاش نشود به افشای اطلاعات خصوصی از مذاکرات که برای اولین بار منتشر شده توسط واشنگتن پست.

دولت موقعیت ارائه یک عوارض اضافه شده برای مذاکرات میان دموکرات ها که در حال فشار دادن به صورت گسترده تر کمک بیل و جمهوری خواهان که امید به پرده باریک باز پیشنهاد برای ویروس امداد به عنوان اوایل این هفته.

در روز شنبه بیش از 61,000 coronavirus موارد اعلام شد و در ایالات متحده با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده. روز پنج شنبه در کشور یک رکورد با موارد جدید شکوه 75,600 به 11th زمان در ماه گذشته که رکورد روزانه شکسته شده بود.

F. D. A. نشانه های در هم مخلوط آزمایش که به طور قابل توجهی گسترش می یابد تشخیصی ظرفیت.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای مهار افزایش caseloads و افزایش مرگ و میر غذا و دارو در روز شنبه صادر اول آن اورژانس تصویب تست رویکرد است که اجازه می دهد تا نمونه های متعدد به نمایش در کنار هم.

آژانس به “اورژانس با استفاده از مجوز” را به تلاش برای تشخیص به آزمون در ترکیب نمونه از چهار نفر است. اگر پولد تست منفی است و سپس هر چهار در روشن هستند. اگر آن مثبت است و سپس هر نمونه به صورت جداگانه آزمایش برای تعیین این که چه کسی آلوده شد.

دهه-روش های قدیمی استفاده شده است برای تست این ویروس در چین و آلمان و اسرائیل و تایلند است. در نبراسکا ایالتی دانشمند در بر داشت یک راه گریز است که اجازه داده او را به دور زدن فدرال ممنوعیت استفاده از روش.

ارتش ایالات متحده استفاده می شود این روش برای بیماری ها در پایگاه های آن در سراسر جهان از آن برای اولین بار آزمایش سفلیس در 1940s.

رویکرد گسترش تعداد افرادی که آزمایش می تواند بدون نیاز به استفاده از مواد اضافی و نیروی انسانی.

“نمونه ادغام می شود به ویژه مهم است به عنوان عفونت نرخ کاهش و ما شروع به تست بخش بزرگتر جمعیت” F. D. A. رئیس Stephen هان در بیانیه ای گفت:.

تعدادی از آزمون در این هفته گزارش شده در سراسر کشور افزایش یافته است و به بیش از پنج میلیون نفر در اوایل ماه جولای از حدود یک میلیون در اوایل مارس با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. در همان زمان نرخ مثبت آزمون که تا به حال ثابت کاهش یافته و از اواخر ماه آوریل تا اوایل ماه ژوئن افزایش یافته است در هفته های اخیر روی داده نشان می دهد.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 18

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

61,964

+36%

جدید مرگ و میر

769

+62%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

P. R.

Ky.

منت.

N. D.

Mo.

Md.

Okla.

Colo.

آیداهو

Va.

Mich.

آلاسکا

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

جهانی خلاصه

انگلیسی بيمارستان’ مبارزه با ویروس به معنای دردناک صبر کنید برای میلیون ها نفر از دیگر بیماران است.

اعتبار…مریم ترنر برای نیویورک تایمز

پس از نه ماه انتظار برای عمل جراحی اموزش فاوست عضلات زانو تلف دور باعث مشترک را سست در آن سوکت و خروج او قادر به راه رفتن بدون کمک.

“آنها فقط متوقف به انجام جراحی برای موارد که به آنها تماس بگیرید nonlife-تهدید و زمانی که آنها شروع دوباره آنها را احتمالا باید در اولویت قرار ترین موارد فوری,” او گفت:, گرفتن یک آه عمیق.

خانم فاوست, 82, یک طراح طلا و جواهر از شمال غربی شهرستان Cumbria یکی از نزدیک به چهار میلیون نفر در انگلستان در خدمات بهداشت ملی در لیست انتظار برای روال بیمارستان درمان است.

با بیمارستان های عامل در همه گیر-کاهش ظرفیت در لیست انتظار می تواند افزایش یابد به 10 میلیون نفر تا پایان سال با توجه به N. H. S. کنفدراسیون که نشان دهنده بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هر چند این سرویس را رد کرد که برآورد.

“آنها نمی به من بگویید که من در لیست و یا چگونه فوری نظر آنها در مورد من می شود,” خانم فاوست گفت. “من به سختی می تواند راه برود. زانو من فقط wobbles و اگر من خودم استفاده نمی دو قدم زدن میله های من سقوط خواهد کرد. آن را بسیار ترسناک است.”

در خبری دیگر در سراسر جهان:

 • رهبر هنگ کنگ, کری لام گفت: شهرستان ثبت بیش از 100 مورد جدید در 24 ساعت گذشته بیشتر از همه گیر در زمان برگزاری در اواخر ماه ژانویه است. “وضعیت بسیار جدی است و هیچ نشانه ای از آن در آینده تحت کنترل” خانم لام گفت. هنگ کنگ به حالت تعلیق غیر ضروری خدمات دولتی و گفت: اکثر کارمندان به محل کار از خانه از این هفته.

 • پوشش صورت نیاز خواهد بود در ملبورناسترالیا دومین شهر هر زمان که افراد خانه را ترک مقامات وجود دارد گفت: در روز یکشنبه با استناد به افزایش اخیر در موارد. نیاز خواهد اثر را در روز چهارشنبه. نقض می تواند منجر به جریمه 200 استرالیا دلار یا حدود 140 دلار.

 • مقامات چینی در حال مبارزه با یک رشد شیوع در دور دست غربی سین کیانگ منطقهمرکز کشور گسترده سرکوب عمدتا مسلمان اقلیت های قومی. سی تایید عفونت گزارش شده است که در آن سرمایه ارومچی از روز پنج شنبه 13 تن از آنان در روز یکشنبه وجود دارد اضافی 41 بدون علامت عفونت.

 • سران اتحادیه اروپا توافق کردند برای بازگشت به میز مذاکره در روز یکشنبه پس از دو طولانی و دشوار روز از مذاکرات که در طی آن آنها تلاش کرده اند به پل اختلاف بر سر نحوه توزیع و نظارت بر طرح محرک اقتصادی که ارسال خواهد 750 میلیارد یورو یا حدود 840 میلیارد دلار به بلوک اقتصاد.

حمل و نقل عمومی و مقامات نگران این بیماری همه گیر است ارسال سیستم به ‘مرگ مارپیچی.’

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

حمل و نقل و رهبران در شهرستانها از جمله سیاتل و لس آنجلس و میامی هشدار دادن به آنها نیاز به میلیاردها دلار کمک به جلوگیری از سیستم های خود را از سقوط به همه گیر احتیاطی و بحران اقتصادی در ادامه به تلفات و به عنوان اولین دور از کنگره کمک به سرعت خشک.

این cratering از اقتصاد است و قرار است نزدیک به 11 درصد از آمریکایی ها در بیکاری رول و بسته مورد 66,000 کسب و کارهای کوچک برخورد یک ضربه به فروش و درآمد درآمدهای مالیاتی است که بسیاری از شهرها و ایالات متحده استفاده از صندوق سازمان های حمل و نقل.

ترکیبی از نیروهای شده است, وحشیانه,: Ridership کرد 90 درصد در برخی از کشور بزرگترین سیستم از جمله در نیویورک و منطقه خلیج سان فرانسیسکو. سازمان های حمل و نقل در سراسر کشور پیش بینی شده به دندانه دار کردن تا نزدیک به 40 میلیارد دلار در بودجه کمبود dwarfing 2 میلیارد دلار ضرر وارده توسط بحران مالی 2008.

کارهای سازمان را در امان نیست. دنور حمل و نقل آژانس خدمات برش تا 40 درصد است. در نیواورلئان که در آن 14 درصد از ترانزیت آن کارگران باید آزمایش مثبت برای ویروس کرایه درآمد تا 45 درصد کاهش یافته است. کلیولند که در آن بیکاری سطح رسیده و 23 درصد خواهد از دست دادن 14 درصد از درآمد خود را تا سال 2021.

با توجه به سر از سان فرانسیسکو شبکه این شیرجه می تواند سیستم به یک “حمل و نقل مارپیچی مرگ” که در آن به کاهش خدمات و تاخیر را ارتقاء حمل و نقل عمومی کمتر از یک گزینه مناسب برای مکان های که باعث بیشتر گرم در ridership و کاهش بیشتر تا زمانی که یک شبکه در نهایت فرو می ریزد.

بن سرخ شده یک سخنگوی TransitCenter بشردوستانه پایه و اساس است که پشتیبانی از حمل و نقل در سراسر کشور تعمیرات اساسی گفت: “اگر پاسخ اضطراری قوی است و قوی بیش از یک دوره طولانی از زمان, این سازمان دنبال خواهد شد و در دراز مدت به کاهش است.”

“این واقعا ترسناک به فکر می کنم در مورد که در آن سیستم های حمل و نقل و حمل و نقل سواران در حال رفتن برای پایان دادن به,” او اضافه شده است.

پزشکان متوجه افت زودرس و تولد در طول مستندات در سراسر جهان است.

اعتبار…استخر عکس از هانا مک کی

به عنوان کشور گفت: مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس پزشکان در بخش مراقبت های ويژه نوزادان بودند متوجه چیزی عجیب: تولد زودرس در حال سقوط بودند و در برخی موارد به شدت.

آن آغاز شده و با پزشکان در دانمارک و ایرلند. هر تیم غافل از این دیگر کار پیدا کردم که در طول مستندات زودرس و تولد — به خصوص اولین خطرناک ترین موارد — حال کاهش یافت. هنگام به اشتراک گذاشتن یافته های خود را, آنها شنیده مشابه گزارش های موردی از کشورهای دیگر است.

آنها نمی دانند که چه چیزی باعث افت زودرس و تولد و تنها می تواند حدس و گمان به عنوان عوامل مستند است که ممکن است کمک کرده است. اما تحقیقات بیشتر ممکن است به پزشکان کمک دانشمندان و پدر و مادر به درک علل زايمان زودرس و راه های جلوگیری از آن گریزان شده اند تا به حال. مطالعات خود را هنوز کارشناسی و ارسال نشده اند تنها در قبل از مطبوعات و سرور است. در برخی موارد این تغییرات به مبلغ تنها تعداد کمی از دست رفته نوزادان در بیمارستان است. اما آنها نشان داده شده کاهش قابل توجهی از هنجار و برخی از کارشناسان در تولد پیش از موعد فکر می کنم این پژوهش این است که ارزش اضافی بررسی است.

“این نتایج قانع کننده گفت:” دکتر دنیس Jamieson, یک متخصص در اموری دانشگاه دانشکده پزشکی در آتلانتا.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوزادان متولد شد و زودرس به خصوص قبل از 32 هفته هستند در معرض خطر بالاتر از بینایی و شنوایی مشکلات فلج مغزی و مرگ است.

برخی از بیماران به طور جدی بیمار می تواند در خانه درمان می شود.

اعتبار…جانی میلان برای نیویورک تایمز

خوان موری شده بود با Covid-19 حدود یک هفته زمانی که او زد به مشکل. او تا به حال یک تب از 103 درجه و لرز که فرستاده لرزد بالا و پایین ستون فقرات خود را دارد. او سطح اکسیژن انداختن و تنگی در قفسه سینه احساس “را به عنوان اگر کسی تا به حال محدود کردن ریه ها من با رشته است.”

اما 77 ساله بازنشسته پرستار ثبت شده است که به تنهایی زندگی می کند در Westbury, n. y. بود مصمم است که او می خواست برای مبارزه با این بیماری در خانه.

بنابراین Northwell سلامت است که برای مراقبت هزاران نفر از coronavirus بیماران در آن شبکه ای از امکانات در ایالت نیویورک فرستاده مدیر پرستار به خانم موری در خانه ممکن است به انجام یک ارزیابی.

خانم موری خشک و نیاز به اکسیژن اضافی. در عرض چند ساعت او متصل به خط وریدی راه اندازی در اتاق خواب خود را برای دوباره پر کردن او مایعات. یک فصاد در یک N95 ماسک آمد به رسم خون اکسیژن ماشین تحویل داده شد به صفحه اصلی و خانم موری تجویز قدرتمند رقیق خون برای جلوگیری از لخته شدن.

به اصطلاح شال صفحه اصلی خدمات مراقبت های ایجاد شده در پرواز توسط Northwell بهداشت برای مقابله با افزایش coronavirus موارد که در نیویورک با تجربه در این بهار. در حال حاضر این مدل ممکن است کمک به از بین بردن سیستم های سلامت در خورشید کمربند و دیگر نقاط ایالات متحده که در آن افزایش تعداد موارد قرار دادن فشار فوق العاده ای در بیمارستان ها, پر کردن بخش های مراقبت ويژه و ارسال دهندگان تکاپوی استخدام اضافی پرستاران و امن تجهیزات پزشکی.

چگونه برای برنامه ریزی تعطیلات در میان یک بیماری همه گیر.

سفر در این روزها نیاز به مقدار زیادی از تحقیقات با دقت برنامه ریزی و تمایل به بازی های جدید و بسیار دقیق قوانین است.

گزارش شد کمک توسط امیلی کوکران Roni Caryn رابین, Ceylan Yeginsu ململ مه Pranshu ورما و الیزابت پرستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de