زنده Coronavirus به روز رسانی: تست تقاضا در ایالات متحده Soars

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ماه به همه گیر بسیاری از شهرهای ایالات متحده هنوز فاقد تست ظرفیت.
  • رییس جمهوری برزیل اشاره کرد ویروس شکاک می گوید او را آزمایش می شود پس از توسعه علائم.
  • استرالیا دومین شهر خواهد شد قفل شده است و به مدت شش هفته.
  • یک میلیون شغل از دست رفته: یک ‘حمله قلبی’ به صورت شهر نیویورک را نام برد.
  • این ویروس ممکن است هوابرد. در اینجا آنچه که بدان معنی است و چه بهتر است برای محافظت از خودتان.
  • امن cookout ممکن است ؟
اعتبار…آدریانا Zehbrauskas برای نیویورک تایمز

ماه به همه گیر بسیاری از شهرهای ایالات متحده هنوز فاقد تست ظرفیت.

در اوایل ماه از شیوع این بیماری در ایالات متحده تست مطرح شده یک مشکل مهم عنوان منابع کاهش یافت و به مراتب و مقامات مسابقه به درک چگونه به بهترین رسیدگی ویروس. از آن پس این کشور بسیار ramped تا آن قابلیت تست, انجام نزدیک به 15 میلیون آزمون در ماه ژوئن در حدود سه بار به عنوان بسیاری از آن را به عنوان تا به حال در ماه آوریل است.

اما در هفته های اخیر به عنوان موارد باید رسید در بسیاری از کشورها تقاضا برای تست شده افزایش یافت بیش از ظرفیت و ایجاد یک جدید تست بحران است.

در بسیاری از شهرستانها در انتخابات گفت: ترکیبی از عوامل بود که در حال حاضر سوخت رسانی مشکل: کمبود برخی تجهیزات انباشت پرونده ها در آزمایشگاه است که فرایند آزمون و بالا رفتن سرسام آور رشد ویروس به عنوان موارد صعود در تقریبا 40 متحده است.

سریع و به طور گسترده ای در دسترس تست بسیار مهم است برای کنترل این ویروس در دراز مدت کارشناسان می گویند به خصوص به عنوان کشور بازگشایی. با یک ویروس است که می تواند گسترش از طریق افراد بدون علامت غربالگری تعداد زیادی از مردم دیده می شود به عنوان ضروری برای شناسایی کسانی که حامل ویروس.

آزمایش در ایالات متحده نگه داشته است همگام با کشورهای دیگر به ویژه در آسیا است که باید تهاجمی تر بوده است. هنگامی که وجود دارد یک شیوع در ووهان در ماه مه به عنوان مثال مقامات چینی تست شده 6.5 میلیون نفر در عرض چند روز.

در آریزونا که در آن موارد گزارش شده اند به بیش از 100 ، 000 کمبود تست احساس خطر کرده است مقامات محلی که بیمار احساس مجهز برای کمک به ساکنان خود را.

“ایالات متحده آمریکا نیاز به یک قوی تر ملی تست استراتژی” شهردار کیت Gallego ققنوس در مصاحبه ای گفت:.

Dr. Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز دوشنبه هشدار داد که این کشور هنوز هم “knee-deep در موج اول” از این بیماری همه گیر به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به تصویب رسید 130,000 و موارد نزدیک به سه میلیون نفر است. تگزاس و آیداهو روزانه تنظیم پرونده برای موارد جدید به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 11 میلیون نفر و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

رییس جمهوری برزیل اشاره کرد ویروس شکاک می گوید او را آزمایش می شود پس از توسعه علائم.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro برزیل است که بارها و بارها رد خطرات ناشی از کروناویروس گفت: دوشنبه شب که او رفته بود به بیمارستان ریه اسکن و را یک آزمون جدید برای ویروس.

آقای Bolsonaro در زمان این مراحل بعد از توسعه علائم Covid-19 از جمله تب و غیر طبیعی سطح اکسیژن خون با توجه به گزارش از سی ان ان Brasil.

حتی چند تن از دستیاران خود را آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه های اخیر رئیس جمهور اغلب رد اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله اخیرا در یک ناهار در روز شنبه به میزبانی سفیر آمریکا در برزیل به جشن چهارم جولای.

یک عکس گرفته شده در طول ناهار و ارسال شده در توییتر با وزیر خارجه ارنستو Araújo را نشان می دهد رئیس جمهور به سفیر آمریکا تاد چپمن دادن شست-ثبت نام در یک جدول تزئین شده با پرچم آمریکا طراحی شده است.

دفتر رئيس جمهور گفت: آقای Bolsonaro را نتایج آزمون شد و انتظار می رود در روز سه شنبه. “رئیس جمهور در این زمان است که در سلامت خوب است و همچنان در محل اقامت خود را” بیانیه ای گفت:.

همچنین در شب دوشنبه سفارت آمریکا نشانه های نگرانی که سفیر شده اند ممکن است در معرض ویروس و گفت که آقای چپمن ندارد اما علائم در نظر دارد برای دریافت تست شده و “در حال شکل گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

در حالی که او در انتظار نتایج آزمایش آقای Bolsonaro 65 ساله خود را پاک برنامه در روز سه شنبه با توجه به چندین برزیل گزارش های مطبوعاتی.

آقای Bolsonaro آمده است تحت انتقاد خود را برای cavalier دست زدن به همه گیر و حتی به عنوان برزیل caseload و مرگ و میر ballooned در ماه های اخیر. برزیل 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و بیش از 65,000 مرگ و میر آن را دوم سخت ترین-آمار کشور انتهایی تنها ایالات متحده است.

استرالیا دومین شهر خواهد شد قفل شده است و به مدت شش هفته.

اعتبار…ویلیام غرب/Agence France-Presse — Getty Images

ملبورن دومین شهر خواهد شد قفل شده است و به مدت شش هفته پس از یک تعداد رکورد روزانه coronavirus موارد, مقامات گفت.

ایالت ویکتوریا گزارش 191 موارد جدید در روز سه شنبه یک “unsustainably” تعداد بالا گفت: Daniel Andrews, دولت برتر. بسیاری از موارد در ملبورن شهر از 4.9 میلیون نفر و پایتخت ویکتوریا.

“در نهایت ما باید این را به طور جدی به عنوان ما را bushfire” آقای اندروز گفت. “این است دودویی. آن است که مرگ و زندگی است.”

شروع اواخر چهارشنبه شب ساکنان خواهد شد مجاز به ترک خانه های خود را فقط برای کار ضروری خرید و ورزش. یکی دیگر از منطقه ای به منطقه Mitchell شایر را نیز قفل شده است.

استرالیا تا به حال شیوع نسبتا کوچک با کمتر از 8,600 موارد گزارش شده و تنها 106 مرگ و میر. اما در حال ظهور نقاط داغ در ملبورن در هفته های اخیر احساس خطر مقامات که قفل شده 300,000 نفر در حومه محله های هفته گذشته است. آنها نیز بلافاصله قرنطینه 3,000 ساکنان مسکن برج در روز شنبه پس از coronavirus عفونت داشت و در 12 خانوار.

کشورهای دیگر نیز در واکنش به عود. New South Wales, استرالیا است پرجمعیت ترین ایالت را نزدیک مرز خود را با ویکتوریا در روز چهارشنبه و ارسال پلیس و افسران نظامی به گشت گذرگاه. جنوب استرالیا که به دلیل داشتن مرز مشترک با ویکتوریا گفت: این امر بار ویکتوریا مسافران در نیمه شب چهارشنبه.

بازگشت شهروندان را نیز به ارمغان آورد موارد به نیوزیلند, در هفته های اخیر این کشور شرکت هواپیمایی ایر نیوزیلند به طور موقت مسدود فروش بلیط برای سه هفته در روز سه شنبه. حرکت های درخواست شده توسط دولت تضمین خواهد کرد این کشور به فضا به قرنطینه تمام مسافران این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. مانند استرالیا و نیوزیلند تا به حال شیوع نسبتا کوچک با 1,536 موارد گزارش شده و 22 مورد مرگ و میر.

یک میلیون شغل از دست رفته: یک ‘حمله قلبی’ به صورت شهر نیویورک را نام برد.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

New York City, ضربه سخت گیر است فرو رفته در آن بدترین فاجعه اقتصادی پس از بحران مالی سال 1970 زمانی که آن را تقریبا ورشکسته شد.

شهر سرسام آور است نسبت به بازگشایی با برخی از کارگران در پشت میز خود و یا در پشت صندوق پول و در روز دوشنبه آن را شروع یک مرحله جدید از بازگشایی اجازه می دهد شخصی-مراقبت خدمات مانند ناخن سالن و برخی از تفریح در فضای باز به سر. حتی پس از, این شهرستان بیکاری است معلق در هوا در نزدیکی 20 درصد — یک شکل دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

آنچه در نظر گرفته شده بود به عنوان “مکث” را کشیده تا زمانی که برای بسیاری از کارگران furloughs در حال تبدیل به دائم زیان کار است.

اخراج ادامه داد: در ماه ژوئن به عنوان برخی از کارفرمایان به امید بازیابی سریع و یا فرار از فدرال کمک آنها با استفاده از خود را برای حفظ اشتغال.

همه گیر تنظیم کردن فوری و فراگیر reversal of fortune شهر است که هرگز تحمل اقتصاددانان گفت. بیشترین گذشته بحران های مالی بودند “مانند یک بیماری طولانی مدت گفت:” فرانک Braconi سابق اقتصاددان ارشد برای شهرستان حسابرسی ،

“این مثل یک حمله قلبی,” او گفت:.

بسیاری از کسب و کار از جمله رستوران ها و هتل ها انتظار می رود که نزدیک به خوب است. تصویر رشد کرده است و حتی گریمر پس از مقامات به طور نامحدود به تعویق افتاد بازگشایی داخل سالن ناهار خوری.

در حالی که نرخ بیکاری در کشور کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن در شهر نیویورک رای رسیده 18.3 درصد در ماه مه به بالاترین سطح خود در 44 سال است که چنین داده های جمع آوری شده. (در افسردگی, بیکاری برآورد شده است که به 25 درصد است.) شماره ماه ژوئن منتشر خواهد شد پنجشنبه آینده.

این ضرر و زیان شده اند به خصوص قابل توجه در میان مردم رنگ: حدود یک چهارم از شهر, آسیایی, سیاه و کارگران اسپانیایی بیکار بودند در ماه گذشته در مقایسه با حدود یک نفر از هر نه سفید کارگران شهرستان حسابرسی شدهاند.

“شهر نیویورک در حال تجربه عمیق و پایدار بیکاری عمدتا توسط کارگران کم درآمد از رنگ شهر رو تنبل بهبود نرخ بیکاری دو رقمی” گفت: جیمز پروت مدیر اقتصادی و سیاست های مالی در مرکز شهر نیویورک امور.

آقای پروت تخمین زده می شود که این شهرستان در مجموع از دست دادن شغل از ماه فوریه — شمارش تمام مستند نشده و فرفره کارگران — می تواند به عنوان بالا به عنوان 1.25 میلیون.

این ویروس ممکن است هوابرد. در اینجا آنچه که بدان معنی است و چه بهتر است برای محافظت از خودتان.

اعتبار…داستین مجلسی برای نیویورک تایمز

Coronavirus می تواند به ماندن در هوا برای ساعت ها در قطرات کوچک در هوای راکد آلوده کردن مردم به عنوان آنها را استنشاق رو به رشد شواهد علمی نشان می دهد.

این خطر است که بالاترین در شلوغ فضاهای بسته با تهویه ضعیف و ممکن است کمک به توضیح superspreading حوادث گزارش شده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کلیساها و رستوران ها.

در اینجا پاسخ به چند سوال مطرح شده توسط آخرین تحقیقات:

چه معنی آن را به صورت یک ویروس به برنامه?

برای یک ویروس به برنامه بدان معنی است که می توان آن را از طریق هوا در دوام فرم. برای بسیاری از عوامل بیماری زا این است که بله-هیچ سناریو. H. I. V. بیش از حد ظریف برای زنده ماندن در خارج از بدن است نه برنامه. سرخک است هوابرد و خطرناکی بنابراین: آن می تواند زنده ماندن در هوا برای تا دو ساعت.

برای coronavirus تعریف شده است پیچیده تر است. کارشناسان معتقدند که این ویروس می کند سفر در مسافت های طولانی و یا باقی می ماند مناسب در خارج از منزل. اما شواهد نشان می دهد این می تواند گذشتن از ظهر یک اتاق و در یک مجموعه ای از تجربی شرایط باقی می ماند مناسب برای شاید سه ساعت است.

چگونه ذرات معلق در هوا متفاوت از قطرات?

ذرات معلق در هوا هستند قطرات, قطرات معلق در هوا — آنها متفاوت نیست جز در اندازه. دانشمندان گاهی اوقات مراجعه به قطرات کمتر از پنج میکرون قطر به عنوان ذرات معلق در هوا. (مقایسه سلول های قرمز خون است که حدود پنج میکرون قطر یک موی انسان است در حدود 50 میکرون عرض دارد.)

از زمان شروع این بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های سلامت باید با تمرکز بر این ویروس توانایی به گسترش از طریق قطرات بزرگ که در حال اخراج هنگامی که یک فرد علامتی سرفه یا عطسه.

این قطرات سنگین هستند نسبتا صحبت کردن و به سرعت سقوط به زمین و یا بر روی یک سطح که ممکن است دیگران را لمس کنید. این است که چرا مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود حفظ فاصله حداقل شش فوت از دیگران و شستن مکرر دست ها.

من باید شروع به پوشیدن یک بیمارستان درجه ماسک در داخل خانه ؟ و چه مدت بیش از حد طولانی است به ماندن در داخل خانه ؟

کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است همه نیاز به پوشیدن N95 ماسک که فیلتر کردن بیشتر ذرات معلق در هوا. برای بقیه از ما, پارچه ماسک صورت هنوز هم تا حد زیادی کاهش خطر تا زمانی که اکثر مردم آنها را می پوشند.

همانطور که برای چه مدت امن است بسیاری بستگی دارد که آیا اتاق بیش از حد شلوغ به اجازه می دهد برای یک فاصله امن از دیگران و اینکه آیا هوای تازه در گردش از طریق اتاق.

امن cookout ممکن است ؟

با این ویروس مواج در بسیاری از نقاط ایالات متحده محدودیت های جدید را ترک کرده اند بسیاری از تعجب در مورد ایمنی از کباب کردن حیاط خلوت و یا پیک نیک. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به.

گزارش شد کمک توسط مانوئلا Andreoni, Letícia Casado, مانی Fernandez, مایکل, طلا, ایزابلا Kwai, ارنستو Londoño, Apoorva Mandavilli پاتریک McGeehan و سارا Mervosh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net