زنده Coronavirus به روز رسانی: اخبار و تحلیل های

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • F. D. A. می گوید: برخی از N95 ماسک ساخته شده در چین نباید مورد استفاده مجدد قرار.
 • که در آن است coronavirus کمک های وعده داده شده توسط آمریکا هر دو در خارج از کشور و در خانه می گذرد ؟
 • آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر در میان اعتراضات گسترده.
 • طوفان گرمسیری کریستبل سر لوئیزیانا و تخلیه ممکن است در تقابل با اجتماعی فاصله.
 • مورد شمارش در ایالات متحده آمریکا به plateaued اما اعداد بالا باقی می ماند.
 • شهر نیویورک آماده بازگشایی برای کسب و کار.
 • موارد بالا برسد به هند آسانسور بیشتر محدودیت.
اعتباری…کاترین تیلور برای نیویورک تایمز

F. D. A. می گوید: برخی از N95 ماسک ساخته شده در چین نباید مورد استفاده مجدد قرار.

غذا و دارو روز یکشنبه تغییر سیاست های خود را بر زدايي از N95 ماسک عمدتا توسط متخصصان بهداشت گفت: برخی از ماسک های ساخته شده در چین نباید مورد استفاده مجدد قرار.

کمبود N95 ماسک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس را باعث شل شدن برخی از قوانین توسط F. D. A. در قالب اورژانس با استفاده از مجوز. این ماسک که در نظر گرفته شده برای استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی و خط مقدم پاسخ می توانید فیلتر کردن ویروس ها بر خلاف پارچه و فولاد ماسک که مردم را تشویق به استفاده از به منظور محدود کردن گسترش قطرات بزرگتر است که می تواند به گسترش این رمان coronavirus.

به عنوان نگرانی به وجود آمد در مورد کسانی که کمبود در سراسر کشور به آژانس اجازه ماسک که تا به حال تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی, اما در حال استفاده در کشورهای دیگر و همچنین اجازه استفاده مجدد از N95 ماسک پس از ضد عفونی.

در حال حاضر این سازمان است گفت که برخی از ماسک های ساخته شده در چین و نه تایید شده توسط NIOSH در حالی که هنوز OK اضطراری استفاده نمی شود ممکن است مورد استفاده مجدد قرار. لیست از ماسک هایی که مجاز است اما ممکن است نمی تواند مورد استفاده مجدد قرار شامل تعدادی از مدل ها از 3 متر است که تولید در چین است.

برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به ماسک و آنهایی که در واقع جلوگیری از ویروس ها شده است هرگز در اختلاف است. اما عمومی, ماسک پوشیده بود بحث برانگیز و حتی قبل از آن سیاسی شد. در ابتدا مقامات بهداشت بودند تردید از ارزش ساده ماسک در حفاظت از کاربر. اما با گذشت زمان آنها توافق کرده اند که گسترده ماسک پوشیدن کاهش گسترش coronavirus. سازمان بهداشت جهانی منتظر تا روز جمعه به حمایت گسترده استفاده از ماسک صورت ،

F. D. A. اعلام این خبر گفت: تست توسط NIOSH بخشی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داده است که برخی از ماسک ساخته شده در چین ممکن است “متفاوت است در طراحی و عملکرد خود را.”

F. D. A. اطلاعیه شامل چندین تغییرات در اورژانس مجوز برخی مربوط به استفاده از سیستم ضد عفونی, همه در رابطه با ماسک های ایمنی. آژانس شده است دوباره و تجدید نظر در تصمیم گیری در ماسک آن را به عنوان دستاوردهای جدید اطلاعات اعلام این خبر گفت:. در آن ممنوع تعدادی از ماسک های که تا به حال موفق آزمون.

که در آن است coronavirus کمک های وعده داده شده توسط آمریکا هر دو در خارج از کشور و در خانه می گذرد ؟

اعتبار…اورلاندو سیرا/Agence France-Presse — Getty Images

ماه قبل از انتخابات که در آن برخی از مزرعه متحده عمده میدانهای دموکرات و دیگر منتقدان دولت را به سیاست های کشاورزی نگران هستند که جدید کشاورزی یارانه های ارائه شده توسط کنگره با حمایت دو حزبی می تواند doled برای اطمینان از رئیس جمهور تهمت همچنان به لذت بردن از حمایت از یکی از کلید رای گیری بلوک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حدود 28 میلیارد دلار تلاش در سال 2018 و 2019 به کشاورزان برای جبران ضرر و زیان از آن تجارت جنگ مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان بیش از حد ابداع در پرواز و کج به سمت متحده از لحاظ سیاسی مهم برای جمهوری خواهان می نویسد شارون LaFraniere از بار.

در حال حاضر دولت شروع به ارسال کشاورزان دهها میلیارد بیشتر برای جبران ضرر و زیان از این بیماری همه گیر کوروناویروس بالا بردن سوال در مورد چگونه پول اختصاص داده خواهد شد و اینکه آیا نظارت کافی برای محافظت در برابر سوء استفاده حزبی از برنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرنوشت خود را به عنوان پیشرو جهانی در مقابله با کروناویروس. اما تا کنون موفق به صرف بیش از 75 درصد از مردم آمریکا کمک های بشردوستانه که به کنگره ارائه شده از سه ماه پیش برای کمک به خارج از کشور قربانیان ویروس.

در دو هزینه صورتحساب در ماه مارس قانونگذاران تصویب $1.59 میلیارد دلار در کمک های همه گیر به خارج از کشور فرستاده شده از طریق وزارت امور خارجه ایالات متحده و آژانس توسعه بین المللی.

همانطور که از هفته گذشته $386 میلیون دلار آزاد شده و به کشورهای نیازمند به گفته یک مقام دولتی آشنا با هزینه های بالغ که وزارت امور خارجه گزارش شده به کنگره برای هر دو سازمان است.

آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر در میان اعتراضات گسترده.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

در سراسر ایالات متحده پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی متوقف شده اند در روزهای اخیر برای 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان جورج فلوید, سیاه دوخته بود توسط یک افسر پلیس به زانو قبل از او درگذشت.

برای پزشکان در نیویورک که تیره و تار برای دیدار با چالش های کروناویروس مراقبت برای شرکت در تظاهرات بوده است به خصوص تند و تلخ. برای برخی از پزشکان این تظاهرات مانند coronavirus همه گیر هستند یادآور نابرابر خطرات بهداشتی که آمریکایی های سیاه و سفید چهره است. آمریکایی های سیاه و سفید شامل 13 درصد از جمعیت ایالات متحده اما 24 درصد از مرگ و میر ناشی از Covid-19.

بسیاری می گویند آنها مشاهده مرگ و میر مردم سیاه در دست پلیس به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی. اما آنها همچنین ابراز نگرانی که اجتماعات بزرگ باعث خواهد شد که موج دوم coronavirus موارد و آنها متعادل مشارکت خود را با تماس برای معترضان و افسران پلیس به رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل.

“به عنوان یک پزشک وقتی می شنوم” من نمی توانم نفس بکشم “من معمولا عجله به کسی بالین” گفت: دکتر ترزا اسمیت یک دکتر اورژانس در Downstate SUNY مرکز پزشکی در بروکلین که فکر او را در بیماران با نارسایی تنفسی هنگامی که او را دیدم تصویری از قتل آقای فلوید. “برای دیدن جورج فلوید گریه — که بود که شخصی برای من به عنوان یک پزشک از رنگ است.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

طوفان گرمسیری کریستبل سر لوئیزیانا و تخلیه ممکن است در تقابل با اجتماعی فاصله.

اعتبار…Sean Gardner/گتی ایماژ

سواحل خلیج فارس شد و با ضربه شلاق باران و جاری شدن سیل در روز یکشنبه پیش از ورود طوفان گرمسیری کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین در عرض یک ساعت.

برخی از جوامع در امتداد ساحل هستند گزارش افزایش تعداد coronavirus عفونت ترکیب این مسائل است که مقامات در حال حاضر در آمادگی اضطراری به عنوان فصل طوفان می شود در جریان است.

طوفان در حال حاضر باعث یک گردباد در فلوریدا و پیش بینی گفت که بخش هایی از سواحل لوئیزیانا, می سی سی پی و آلاباما می توانید ببینید 12 اینچ باران و طوفان موج از چند فوت است.

اورژانس مدیران در سراسر جنوب شرقی می دانستند که در صورت افزایش چالش های زمانی که فصل شروع شده در ژوئن 1. پاتریشیا mazzei از و میامی و رئیس دفتر برای بار گزارش داد که به تازگی پیش بینی پیش بینی به عنوان بسیاری از شش طوفان دارای دسته 3 یا بالاتر در ماه های آینده.

به طور معمول, مردم تخلیه در آن طوفان. اما آن نیز می تواند خطرناک به مردم شلوغ هم در بستگان’ خانه یا پناهگاه های اضطراری خطر گسترش ویروس.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز از لوئیزیانا اعلام کریستبل اضطراری روز پنجشنبه هشدار ساکنان به ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در دست است. روز یکشنبه رئیس جمهور تهمت توییتی که او را اعلام شرایط اضطراری به درخواست دولت سناتور جان کندی و بیل کسیدی.

طوفان کند بود و حدود 30 کیلومتری ساحل لوئیزیانا در بعد از ظهر یکشنبه گفت: Eric بلیک متخصص در National Hurricane Center. باران کشیده تمام راه را از لوئیزیانا به مرکزی فلوریدا, او گفت:.

New Orleans صادر داوطلبانه تخلیه به ترتیب برای مناطق خارج از levee سیستم در روز یکشنبه. بخش هایی از Terrebonne محله و بزرگ جزیره را نیز صادر تخلیه سفارشات.

طوفان در حال حاضر مجبور به تخلیه و کشته شدن چندین نفر در السالوادور گواتمالا و مکزیک به عنوان آن سفر شمال.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس گفت که مقامات وجود دارد بحث در مورد چگونه به کاهش خطر ابتلا باقی مانده از فصل از جمله گسترش پناهگاه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و ارائه Covid-19 تست در آنها است.

مورد شمارش در ایالات متحده آمریکا به plateaued اما اعداد بالا باقی می ماند.

اعتباری…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

به عنوان coronavirus بحران می پوشد در ایالات متحده آمریکا کشور باقی مانده گیر سمج فلات. هر روز در حدود 20,000 موارد جدید شناسایی شده و حدود 1000 بیشتر مردم می میرند. و پیشرفت در یک مکان است تضعیف موانع در جای دیگر.

دو هفته پیش در مورد اعداد در اطراف شیکاگو گیر شد در سطح بالا و نگران کننده رشد در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه نشان داده بود چند نشانه ای از فروکش. هر دو از این مناطق باید پس از گزارش پایدار قطره در موارد جدید.

اما در مناطق اطراف ققنوس دالاس و اوماها (روباز انتخابی) که در آن وضعیت در اواخر ماه مه به نظر می رسد پایدار حتی امیدوار عفونت بیشتر تبدیل شده است ، در شهرستان است که شامل Wichita, کن., که در آن موارد نیز رو به افزایش رئیس افسر بهداشت گفت: تجمعات باید محدود به 20 نفر از طریق اوایل ماه جولای. این شهرستان اشاره کرد “افزایش فعالیت های جامعه و تعامل بیش از آخر هفته روز یادبود و پس از دو هفته” به عنوان یک دلیل برای ادامه فاصله.

هر چند نمایی مورد رشد است که گزارش شده در ماه مارس به پایان رسیده است خیلی از کشور را دیده است شیرجه رفتن در مورد اعداد. نزدیک به دو میلیون نفر در ایالات متحده شناخته شده تا به حال ویروس و بیش از 110,000 فوت کرده اند. در حال حاضر در ماه ژوئن بیش از 100 ، 000 مورد جدید و حدود 5000 بیشتر مرگ و میر اعلام شده است.

مورد خوشه در ادامه به ظهور در سراسر کشور از جمله در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در شیکاگو یک اردوگاه تابستانی در تنسی و یک نان ذرت مکزیکی مرکز تولید در شمال غربی آرکانزاس, منطقه ای که در آن شیوع بیماری در چندین پردازش مواد غذایی گیاهان در حال کمک به مواد منفجره مورد رشد.

“اجازه ندهید که در نظم و انضباط و آگاهی خود را از این ویروس ها و آسیب هایی که آن را می تواند انجام دهد” رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون از آرکانزاس روز جمعه گفت.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

شهر نیویورک آماده بازگشایی برای کسب و کار.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

بیش از سه ماه پس از آن اولین coronavirus مورد تایید شد, شهر نیویورک تنظیم شده است در روز دوشنبه را اولین گام خود را نسبت به بازگشایی.

به عنوان بسیاری از 400,000 کارگران می تواند شروع به بازگشت به ساخت و ساز, مشاغل, ساخت سایت ها و فروشگاه های خرده فروشی در این شهرستان در فاز اول بازگشایی — افزایش حالت عادی که به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور چند هفته پیش زمانی که به عنوان بسیاری از 800 نفر در روز در حال مرگ بودند از Covid-19.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو گفت: فضای اجتماعی فاصله فارغ التحصیلی برگزار می شود در ایالت نیویورک آغاز ژوئن 26 تا 150 نفر است.

در طول دوره این بیماری همه گیر بیش از 211,000 مردم در نیویورک آلوده شده اند و تقریبا 22,000 فوت کرده اند.

دولت و مسئولان شهرستان گفت: آنها خوش است که این شهر آغاز خواهد شد به بهار بازگشت به زندگی است. تست در حال رشد است به 33,000 نفر در یک روز اخیر. عفونت های جدید را به حدود 500 تا یک روز و نیم به عنوان بسیاری که فقط چند هفته پیش.

اما جاده به عقب چالش برانگیز خواهد بود. بیش از 885,000 مشاغل از بین رفته در طول شیوع و قوی سود نمی رود شهرستان تا سال 2022. و بازگشایی شده است پیچیده و گسترده تظاهرات نژادی عدالت وادار کردن مقامات دولتی و صاحبان کسب و کار برای تنظیم برنامه های خود را.

“ما برنامه ریزی برای ایجاد مقدار زیادی از سر و صدا گفت:” سلام ما برگشتیم,'” گفت: Ken Giddon یک صاحب Rothmans های زنجیره ای پوشاک. “در حال حاضر ما نمی فکر می کنم که مناسب خواهد بود. من فکر می کنم شهر نیویورک نیاز به یک یا دو هفته از درمان قبل از یک یا دو هفته از فروش.”

موارد بالا برسد به هند آسانسور بیشتر محدودیت.

اعتبار…رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس

هند گزارش داد تعداد بی سابقه ای از عفونت کروناویروس در یکشنبه, حتی در حالی که مقامات آماده برای بلند کردن برخی از کشور دقیقترین مستند اقدامات است.

با نزدیک به 10 ، 000 عفونت های جدید و هند پیشی گرفته اسپانیا و در حال حاضر در جهان پنجم-بالاترین caseload — در مورد از 245.000 عفونت و 6,929 مرگ و میر.

حتی به عنوان تعدادی از موارد در ادامه به موشک وار رفتن هند مقامات منتقل پیش رو با کاهش سراسر کشور مستند با بازگشایی مراکز خرید و مکان های عبادت و هتل ها در روز دوشنبه. مقامات گفت: تسهیلات مورد نیاز اقتصاد را دوباره راه اندازی شود.

پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد محدودیت در اواخر ماه مارس متحده مهر و موم شده خود را در مرزهای کسب و کار بسته و تمام 1.3 میلیارد سرخپوستان بودند دستور به ماندن در داخل. از آن زمان به بعد بیش از 120 میلیون نفر شغل خود را از دست داده و برخی از صنایع لبه سمت ورشکستگی.

در هفته های اخیر محدودیت های بسیاری شده اند نورد. ماه گذشته قطار و اتوبوس خدمات داخلی و پروازهای هوایی را از سر گرفت. اکثر کسب و کار در خارج از نقاط داغ شد مجاز به بازگشایی شده است.

تظاهرات علیه نژادپرستی شتاب به عنوان ویروس موارد نزدیک به 7 میلیون نفر است.

Video player loading
هزاران نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در رم به مخالفت با نژاد پرستی در ایالات متحده و ایتالیا به عنوان تظاهرات جهانی ادامه در پاسخ به جورج فلوید را کشتن.اعتباریاعتباری…Fabio Frustaci/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

جهانی تظاهرات محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس نشان داد هیچ نشانه ای از کاهش بیش از آخر هفته با تظاهرات انتظار می رود در روز یکشنبه در شهرستانها مانند رم و لندن است.

با الهام از ضد نژادپرستی تظاهرات که جاروب ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس راهپیمایی شده اند بی امان حتی جهانی به مواردی از این ویروس رویکرد هفت میلیون و مرگ و میر نزدیک 400,000.

شعار “Black lives matter” و “نه عدالت بدون صلح” هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در رم روز یکشنبه در اعتراض به نژاد پرستی در ایالات متحده و در ایتالیا.

“به عنوان بسیاری از شما می دانید وجود دارد یک مشکل بسیار جدی با دولت چشم پوشی از خشونت” در ایالات متحده گفت: فاطمه Provillon یک نیوجرسی مادری که زندگی در رم برای 13 سال گفت: جمعیت اکثرا جوان ایتالیایی در Piazza del Popolo. “اما آن را نه فقط در ایالات متحده مشکل — آن را به اتفاق می افتد در سراسر جهان است.”

این تظاهرات را گشوده هفته گذشته در سراسر جهان است. بیش از 500 نفر در آنتورپ, بلژیک دوشنبه گذشته با وجود رسمی ممنوعیت جمعیت زیادی به دلیل coronavirus. همه معترضان احترام اجتماعی فاصله و ماسک عینک با توجه به پلیس که به مداخله با تظاهرات. یکی دیگر از تایید تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای بعد از ظهر یکشنبه در بروکسل.

بیش از 55 ، 000 بلژیک نیز امضا طومار برای حذف مجسمه شاه لئوپولد دوم که نظارت وحشیانه استعمار کنگو در قرن 19. در این طومار خواستار حذف همه آثار تا تاریخ 30 ژوئن سالگرد 60 از کنگو استقلال. با توجه به سازمان وجود دارد هیچ جایی برای بزرگداشت لئوپولد دوم در بروکسل پایتخت است که خانه را به بیش از 200 جهانی ملیت.

هفته گذشته مردم انداخت قرمز رنگ در مجسمه لئوپولد دوم در شهر گنت و دهان و صورت خود را با یک پیام است که خواندن “من نمی توانم نفس بکشم” با اشاره به آقای فلوید کلمات در آخرین لحظات به عنوان یک افسر فشرده زانو به گردن او.

دفاتر غنی شده در برابر ویروس ممکن است غیر قابل تشخیص است.

اعتبار…Kazuhiro Nogi/Agence France-Presse — Getty Images

در حال حاضر که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود تغییرات گسترده به آمریکا دفاتر شرکت در حال آماده سازی استادانه درست شده جدید روال در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارکنان سالم است.

در بسیاری از موارد این تغییرات تبدیل خواهد شد workaday دفاتر به سایت های غنی شده شبیه biohazard labs.

در سیسکو برای مثال کارکنان را مجبور به ورود به برنامه هر روز و پاسخ به چند سوال در مورد سلامت خود را. کسانی که پاک شده توسط این نرم افزار می توانید سر به اتاق که در آن آنها را به صورت یک دما را بررسی کنید. هر کسی با یک تب خواهد بود و به خانه فرستاد.

به سادگی مطابق با C. D. C. پیشنهادات ارائه خواهد شد موانع عمده ای برای بسیاری از شرکت ها به خصوص کسانی که در آسمان خراش ها و انبوه مراکز شهری.

برای مثال این سازمان توصیه می کند محدود کردن استفاده از آسانسور اجتماعی را حفظ فاصله. برخی از شرکت های اجاره فضا در شلوغ دفتر و ساختمان های آسانسور با بسیاری دیگر از مستاجران.

حتی برای شرکت هایی که اشغال کل ساختمان آسانسور در حال یک مشکل آزار دهنده.

“این نمی تواند دو نفر در هر آسانسور در بالا افزایش یابد. که نه تنها امکان پذیر است گفت:” راب Falzon معاون رئیس در مشخصاتش که اشغال چندین ساختمان های بزرگ در نیوآرک. “این ما را به دو تا سه ساعت فقط به همه است.”

یک راه حل ممکن? مشخصاتش است با توجه به قرار دادن اشعه ماورای بنفش نور در آسانسور تا سطوح به طور مداوم ضد عفونی.

ایالات متحده بیماران بیمار در مکزیک در حال قریب به اتفاق بیمارستان کالیفرنیا.

اعتبار…آریانا Drehsler/ایسنا

یک بیمارستان در ال سنترو کالیفرنیا که دارای 20 تخت در بخش مراقبتهای ويژه شده است ضعف با ساکنان دره امپریال و همچنین آمریکایی ها و دارندگان کارت سبز در حال فرار به سر می برند درمانگاه ها و بیمارستان ها در مخیکالی شهر از 1.1 میلیون فقط بیش از مرز ایالات متحده و مکزیک.

به سهولت فشار بیمارستان در نزدیکی سن دیگو و ریورساید شهرستان آغاز شد پذیرش نقل و انتقالات در ماه آوریل است. اما تشدید بحران باعث شده است کالیفرنیا به کمک طلب کردن بیمارستان در سانتا باربارا, سان فرانسیسکو و ساکرامنتو به پذیرش بیماران است.

تورم تعداد Covid-19 بيمار ورود به ایالات متحده از مکزیک می آید به عنوان عفونت نرخ باید کاهش یافته و در بسیاری از بخش های کالیفرنیا را قادر می سازد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“ما سخت کار می کرد به پهن کردن منحنی در کالیفرنیا گفت:” Carmela Coyle, رئيس جمهور از کالیفرنیا انجمن بیمارستان که خواسته بیمارستان سیستم در سراسر ایالت برای کمک به. “در حال حاضر ما یک افزایش در دره امپریال به دلیل وضعیت بسیار شدید در مخیکالی.”

تعداد موارد در Imperial County رسیده 2,540 روز جمعه از 1,076 دو هفته قبل. این شهرستان دارای بالاترین ميزان عفونت در کالیفرنیا با یک در هر 71 ساکنان داشتن قرارداد ویروس. سرانه ال سنترو منطقه گزارش کرده است دوم بیشتر موارد هر متحده در منطقه شهری بیش از دو هفته گذشته.

این روزها دادن شماره خود را به غریبه ها نیست معاشقه.

اعتبار…امیل Ducke برای نیویورک تایمز

کاترین Bennhold این بار در برلین دفتر رئیس می نویسد که از سرگیری یک prepandemic زندگی در آلمان به معنی به طور منظم توزیع کردن اطلاعات تماس. جزئیات کامل اعزام اینجا.

من داده ام من شماره تلفن به بسیاری از غریبه ها در طول هفته گذشته.

من با شتاب آن را به صورت جذاب barista که من اسپرسو. من آن را به دست پیشخدمت که در زمان من اولین رستوران رزرو در بیش از دو ماه. من آن را داد به یک آرایشگاه به یک فروشنده بستنی و حتی به مرد پشت پلکسی گلاس در فضای باز استخر شنا.

من قسم می خورم من معاشقه. من فقط تلاش برای شنا.

برلین شده است و در حال ظهور از آن coronavirus مستند در نیروی کامل و قیمت یک قطعه, از ما قبل از تاج زندگی است توزیع بیش از اطلاعات شخصی بنابراین کارآگاهان از اقتدار بهداشت می تواند ردیابی اطلاعات تماس به عنوان یک فرد آلوده.

آن را یکی از راه های که در آن آلمان به نظر می رسد طبیعی چیزی جز عادی. در یک کشور که در آن حریم خصوصی چیزی است که از یک مذهب ملی آلمانی ها در حال حاضر معمولی دست خود را به آدرس خصوصی در هر نوبت.

در مرسوم کافی شاپ در مرکز برلین, سابینه Baum یک طراح گرافیک اضافه شده او جزئیات به سگ گوش و دست نوشته های لیست بر ضد یک روز صبح اخیر.

“به نحوی آن را احساس می کند خوب به دلیل آن را فقط بر روی کاغذ و نه آنلاین,” او گفت:.

اشتیاق برای نرمال است یک انگیزه قوی به قرار داده تا با چیزهایی که در اوایل ماه مارس به نظر می رسید یا غیر قابل قبول و یا کاملا پوچ به بسیاری از آلمانی ها. مانند پوشیدن چیزی در سونا (ماسک صورت ممکن است تبدیل به اجباری که سونا بازگشایی ماه آینده).

جهانی خلاصه

چین دوباره را انکار می کند که آن را پنهان این ویروس در اوایل گسترش یافته است.

اعتبار…هکتور Retamal/Agence France-Presse — Getty Images

دولت چین روز یکشنبه به شدت در دفاع از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس هل دادن به عقب در انتقاد که مقامات تا به حال سرکوب گزارش های اولیه از این بیماری و رقیب به جای آن که چین در حال تنظیم قوی به عنوان مثال برای نحوه مبارزه با آن است.

یک مقام ارشد گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن که دولت چین و وزارت امور خارجه رسانه های خبری تا به حال ارائه زود هنگام و به موقع و گسترده اطلاعات پس از اولین موارد به نظر می رسد در هوبئی استان در اواخر سال گذشته. در اشاره آشکار به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت های متعدد اظهارات که چین به سرزنش بعدی جهانی همه گیر او به تلخی شکایت در مورد آنچه که او به عنوان خارجی نهفته است و دشنامها.

“کسانی که به طور کامل بی جا و غیر منطقی” به گفته این مقام زو لین که نظارت شورای دولتی اطلاعات ، این سازمان با انتشار گزارش مفصلی در روز یکشنبه در مورد چین پاسخ اپیدمی.

Ma Xiaowei وزیر در شارژ از ملی کمیسیون بهداشت همچنین گفت که چین تا به حال “نه تاخیر در هر راه” انتشار اطلاعات در مورد این بیماری است.

یک گزارش منتشر شده توسط آقای زو آژانس در روز یکشنبه فراهم می کند یک جدول زمانی دقیق از چین پاسخ اپیدمی. اما در حالی که دانشمندان چینی به سرعت نقل مکان کرد برای شناسایی این بیماری جدید و به اشتراک گذاشتن یافته های خود را در سطح بین المللی رهبران سیاسی بودند کندتر عمل به سفارش تحقیقات پلیس از پزشکان که سعی کردم به صدای زنگ در اواخر ماه دسامبر.

پس از وقوع آغاز شد, چین با ثبت بیش از 89,000 موارد و بیش از 4,600 مرگ و میر.

آمریکا اتهامات علیه چین ادامه داد: در روز یکشنبه با سناتور ریک اسکات جمهوری خواه از فلوریدا اعلام کرد که ایالات متحده در حال شواهدی وجود دارد که چین در تلاش برای کاهش و یا خرابکاری توسعه Covid-19 واکسن توسط کشورهای غربی است.

“ما شواهدی وجود دارد که کمونیست چین تلاش برای خرابکاری در ایالات متحده و یا کاهش سرعت آن را” آقای اسکات گفت: در طول یک مصاحبه با بنگاه سخن پراکنی بریتانیا. “چین نمی خواهند آمریکا و انگلستان و اروپا به آن را انجام دهد ، آنها تصمیم گرفته اند به یک دشمن برای آمریکایی ها و من فکر می کنم به دموکراسی در سراسر جهان است.”

آقای اسکات کاهش یافته است به ارائه هر گونه شواهد و یا جزئیات ادعای او اما گفت که در آن آمده بود از طریق جامعه اطلاعاتی.

در دیگر اخبار جهانی:

 • پاپ فرانسیس روز یکشنبه از مردم خواست تا در حفظ و پیروی از مقامات ” قوانین خود را به عنوان کشور پدید آمده از coronavirus مستندات. “مراقب باشید don’t cry, پیروزی, don’t cry پیروزی بیش از حد به زودی,” او گفت: جمعیت گرد آمده در میدان سنت پیتر به صورت هفتگی برکت برای دومین بار پس از ایتالیا کاسته خود را مستند. قوانین او گفت: را “کمک به ما برای جلوگیری از ویروس گرفتن” دوباره.

 • دولت برزیل روز جمعه برداشته جامع شماره در coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی از وزارت بهداشت, وب سایت ادعا بدون ارائه مدارک و شواهد است که مقامات دولتی بوده است گزارش های متورم ارقام به امن تر بودجه فدرال. اتهام خشم کارشناسان بهداشت عمومی. و تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز یافت که ویروس مرگ و میر در پنج شهرستانها برزیل به نظر می رسد بسیار underreported.

 • نزدیک به 300 نفر بودند که رشته در پرو برای ماه توسط coronavirus محدودیت های مسافرتی را به اسپانیا بازگشت و پس از سازماندهی خود را پرواز چارتر. روبرتو گونزالس یکی از مسافران گفت: محلی اخبار رسانه ها پس از فرود در مادرید در روز شنبه که سفارت اسپانیا در لیما ارائه شده بود “محدود” کمک بیشتر به امن فرود حقوق چارتر هواپیما.

 • ژاپن در آغوش ماسک صورت ممکن است راز آن ویروس-مبارزه با موفقیت. دانشمندان ارتباط بین سطوح بالای ماسک-پوشیدن — آیا به عنوان یک ماده از فرهنگ یا سیاست و موفقیت در حاوی ویروس است.

 • اقتصاد پرتغالاست که به شدت وابسته به گردشگری است که انتظار می رود به کوچک شدن 6.9 درصد در سال جاری به دلیل شیوع کروناویروس دولت گفت. کاهش آن گفت: خواهد بود “بزرگترین انقباض ثبت شده در دهه های اخیر.”

گزارش شد کمک توسط Katrin Bennhold کیت Bradsher ماریا Cramer, دیوید Gelles اما گلدبرگ, J. David Goodman, James گورمن لارا کثافت, میریام, اردن, David D. Kirkpatrick, شارون LaFraniere پاتریشیا mazzei از رافائل Minder, Aimee اورتیز, Elisabetta Povoledo, Monika Pronczuk آنا Schaverien کای شولتز, شریل, گی استولبرگ, Mitch اسمیت و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>