زنده Coronavirus به روز رسانی: شهر نیویورک بازگشایی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ایالات متحده بیمارستان ها با دریافت میلیاردها دلار کمک مالی کمک مالی به عنوان C. E. O. s میلیون ها نفر.
  • به عنوان نیویورک آغاز می شود برای باز کردن یک دنیای جدید در انتظار.
  • نیوزیلند گزارش هیچ فعال موارد و وعده بازگشت به زندگی بدون محدودیت.
  • مکزیک جمهور رد یک بسته محرک.
  • ردیابی این ویروس را گسترش سخت-آمار خانه سالمندان است.
  • در طول یک بیماری همه گیر فن آوری تاسیسات.
اعتبار…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

ایالات متحده بیمارستان ها با دریافت میلیاردها دلار کمک مالی کمک مالی به عنوان C. E. O. s میلیون ها نفر.

به عنوان برخی از ثروتمندترین مراقبت های بهداشتی شرکت ها در ایالات متحده دریافت میلیاردها دلار مالیات دهندگان بودجه برای کمک به آنها در مقابله با درآمد از دست رفته از این بیماری همه گیر آنها گذاشته و یا کاهش پرداخت از ده ها هزار نفر از پزشکان و پرستاران و پایین کارگران پرداخت می شود در حالی که در ادامه به پرداخت خود را به بالای مدیران میلیون ها نفر.

نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل مالیات و اوراق بهادار براده توسط 60 کشور از بزرگترین بیمارستان های زنجیره ای که دریافت کرده اند در مجموع بیش از 15 میلیارد دلار در بودجه اضطراری از طریق بسته محرک اقتصادی فدرال مراقبت عمل می کنند.

بیمارستان ها — از جمله داد و ستد عمومی juggernauts مانند HCA و Tenet Healthcare, نخبگان, سازمان های غیر انتفاعی مانند مایو کلینیک منطقه ای و زنجیره ای با هزاران نفر از تخت و میلیاردها دلار پول نقد در مجموع نشسته بر دهها میلیارد دلار از ذخایر نقدی که قرار است به آنها کمک کند آب و هوا پیش بینی نشده طوفان. به آنها اهدا شد پنج بالاترین پرداخت مقامات در مورد $874 میلیون دلار در سال های اخیر که برای آنها فاش امور مالی خود را.

حداقل 36 از کسانی که در بیمارستان های زنجیره ای را گذاشته furloughed و یا کاهش پرداخت از کارکنان به عنوان آنها سعی کنید به صرفه جویی در پول در طول بیماری همه گیر.

بیش از ده نفر از کارگران در ثروتمند بیمارستان ها گفت: در مصاحبه هایی که کارفرمایان خود قرار داده بود سنگین ترین بار مالی در خط مقدم کارکنان از جمله پایین پرداخت می شود, کافه تریا کارگران سرایداران و دستیاران پرستاری. آنها گفت: کاهش پرداخت و furloughs ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای اعضای کادر پزشکی برای انجام شغل خود را وادار به درمان بیماران بیشتر در زمان کمتر.

نجات پول است که بیمارستان های دریافت شده از بهداشت و خدمات انسانی بخش بدون نیاز به درخواست برای آن آمد با چند رشته متصل است.

کاترین McKeogh یک سخنگوی وزارت گفت که آن را “تشویق ارائه دهندگان به استفاده از این بودجه برای حفظ و تحویل ظرفیت پرداخت و حفاظت از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی.” این قانون محدود بیمارستان توانایی به استفاده از کمک مالی صندوق برای پرداخت به مدیران بالا اگر چه آن را متوقف نمی گیرندگان از ادامه به جایزه بزرگ پاداش.

به عنوان نیویورک آغاز می شود برای باز کردن یک دنیای جدید در انتظار.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

دقیقا 100 سال پس از آن اولین مورد از coronavirus تایید شد, شهر نیویورک که در آن بیش از 205,000 آلوده شده اند و حدود 22,000 فوت کرده اند, قرار است برای اولین مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی در روز دوشنبه.

به عنوان بسیاری از 400,000 کارگران می تواند شروع به بازگشت به ساخت و ساز, مشاغل, ساخت سایت ها و فروشگاه های خرده فروشی در این شهرستان در فاز اول بازگشایی — افزایش حالت عادی که به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور چند هفته پیش زمانی که این شهر بیمارستان شد و در یک نقطه شکستن و به عنوان بسیاری از 800 نفر از مردم در حال مرگ از Covid-19 در یک روز.

بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی ضرب و شتم ماه از بسته شدن در حال آماده به انجام کسب و کار دوباره در دوشنبه شروع با منظقه و در فروشگاه وانت. شرکت های ساخت و ساز در حال اضافه کردن ویژگی های ایمنی و انباشت ماسک و دستکش. تولید کنندگان, که مغازه طبقه غیر فعال شده است از ماه مارس در حال تست ماشین آلات.

دولت و مسئولان شهرستان گفت: آنها خوش است که این شهر آغاز خواهد شد به بهار بازگشت به زندگی اما در راه بازگشت چالش برانگیز خواهد بود. بیش از 885,000 مشاغل از بین رفته در طول شیوع و قوی سود نمی رود شهرستان تا سال 2022. بودجه شهرستان hemorrhaged مالیات بر درآمد و در حال حاضر چهره 9 میلیارد دلار کسری در سال آینده.

و بازگشایی شده است پیچیده و گسترده تظاهرات برای عدالت نژادی که جاروب شهر و کشور برای بیش از یک هفته مجبور مقامات دولتی و صاحبان کسب و کار به طور غیر منتظره تنظیم برنامه خود را به دلیل غارت و آسیب های دیگر.

“ما برنامه ریزی برای ایجاد مقدار زیادی از سر و صدا گفت:” سلام ما برگشتیم,'” گفت: Ken Giddon یک مالک مشترک با برادر خود از Rothmans های زنجیره ای پوشاک با یک گل سرسبد نزدیکی اتحادیه مربع است. “در حال حاضر ما نمی فکر می کنم که مناسب خواهد بود. من فکر می کنم شهر نیویورک نیاز به یک یا دو هفته از درمان قبل از یک یا دو هفته از فروش.”

نیوزیلند گزارش هیچ فعال موارد و وعده بازگشت به زندگی بدون محدودیت.

اعتبار…Mark Baker/آسوشیتد پرس

جمعیت جمع آوری خواهد شد دوباره در نیوزیلند رستوران. مراسم عروسی شامل به عنوان بسیاری از آغوش و مهمانان به عنوان زن و شوهر خوشحال می خواهد — و حتی اجتماعی فاصله نیاز نمی شود.

نیوزیلند هیچ فعال coronavirus موارد و هیچ مورد جدید مقامات روز دوشنبه اعلام کرد, اعلام کرد که زندگی در حال حاضر می تواند بازگشت به فرم قبل از همه گیر طبیعی است.

“در حالی که این کار انجام نشده است وجود دارد هیچ انکار این است که یک نقطه عطف” گفت: نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اضافه کرد: “با تشکر از شما نیوزیلند.”

این کشور از پنج میلیون نفر است که یکی از تنها چند کشور است که به نظر می رسد که ریشه این ویروس حداقل در حال حاضر. ایسلند دیگری است.

خانم protocol wine studio که رهبری یک رویکرد او به عنوان “رفتن سخت رفتن زود هنگام” — با یک شديد مستند آغاز شد که در اواخر ماه مارس — گفت: این کشور می تواند در حال حاضر تمرکز بر روی بهبود اقتصادی و تقویت کسب و کارهای محلی.

“خرده فروشی است به عقب, بدون محدودیت,” او گفت:. “مهمان نوازی است بدون محدودیت; حمل و نقل عمومی و سفر در سراسر کشور به طور کامل باز است.”

بازگشت به آزادی این است که نه کاملا کامل است. با همه گیر در ادامه به خشم در جای دیگر مرزهای این کشور هنوز هم قفل شده است. برنامه ریزی برای یک سفر حباب با استرالیا در آثار هستند اما در حال حرکت به آرامی.

خانم protocol wine studio همچنین اعلام کرد که کدهای QR خواهد بود ظاهر می شود در هر کجا که مردم جمع آوری شده است. او کسب و کار را به مردم یادآوری برای اسکن کدهای به دولت تماس ردیابی برنامه به هر آینده شیوع آسان تر به آهنگ و منزوی.

“این است که یک کلید جدید عادت ما درخواست همه زلاند نو به اتخاذ” او سای

مکزیک جمهور رد یک بسته محرک.

اعتبار…Daniel Berehulak برای نیویورک تایمز

در ماه آوریل برای دومین بار در یک ماه برترین رهبران کسب و کار نشستم با مکزیک رئیس جمهور به التماس او را به انجام بیشتر برای صرفه جویی در اقتصاد است.

مردم از دست دادن شغل توسط دهها هزار نفر آنها هشدار داد. کوچک و متوسط اندازه شرکت هایی که استخدام بیش از 70 درصد از این نیروی کار بودند و در حال اجرا از پول نقد. دولت نیاز به دخالت آنها استدلال کرد. داده های انکار ناپذیر بود.

“من دیگر اطلاعات” شانه ای بالا انداخت رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador با توجه به دو حوزه کسب و کار با دانش مستقیم از این مکالمه. “شما انجام آنچه شما فکر می کنم شما نیاز به انجام, و من انجام آنچه که من نیاز به انجام است.”

در سراسر جهان دولت ها را با عجله به پمپ نقدی به آور, اقتصاد, امید به دفع همه گیر بدترین مالی خرید اینترنتی.

در مکزیک بدون چنین تلاش ها برای نجات آمده است. همه گیر می تواند منجر به اقتصادی حساب بدتر از هر چیزی مکزیک دیده می شود شاید در یک قرن. بیشتر مشاغل از دست داده بودند در ماه آوریل نسبت به ایجاد شد در همه 2019. یک گزارش اخیر توسط یک سازمان دولتی گفت: به عنوان بسیاری از 10 میلیون نفر می تواند سقوط به فقر در این سال است.

خصمانه نسبت به کمک مالی, میلی را در بدهی عمومی و عمیقا عدم اعتماد بسیاری از رهبران کسب و کار مکزیک را رئیس جمهور تصمیم گرفتند تا حد زیادی به نشستن تنگ با وجود آنچه که انتظار می رود به طور گسترده درد بالا و پایین اقتصادی نردبان.

ردیابی این ویروس را گسترش سخت-آمار خانه سالمندان است.

اعتبار…یعقوب هانا برای نیویورک تایمز

حتی اگر تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس کاهش پیدا کرده و این میراث از این بیماری همه گیر در ایالات متحده است که در حال حاضر محدود در خانه های سالمندان. بیش از 40 درصد از مرگ و میر در کشور شده است به خانه های سالمندان و مراقبت طولانی مدت امکانات.

برلینگتون بهداشت و توانبخشی, مرکز رتبه بندی توسط تنظیم کننده در سال گذشته به عنوان یکی از ورمونت بدترین خانه های سالمندان بخشی از پیدایش خدمات درمانی به صورت انتفاعی زنجیره ای با پر از لکه ضبط و تقریبا 400 خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در 25 متحده است.

نیویورک تایمز دنبال شیوع در برلینگتون زیر که به زندگی و درگذشت مصاحبه با اعضای خانواده و گوش دادن به کنفرانس تلفنی با مرکز مدیران. آنچه پدید آمده است صمیمی حساب چگونه ویروس را از طریق یک خانه سالمندان, چگونه اپراتورها تلاش برای به زانو در آوردن آن و چگونه ساکنان’ خانواده تقسیم بر عملکرد آنها و در نتیجه.

در طول یک بیماری همه گیر فن آوری تاسیسات.

همه گیر باعث شده است که راه ارتباط ما به تکامل و رابطه ما با تکنولوژی در حال تحت فشار قرار دادند به سرزمین های جدید است. اگر چه کشورهای هستند به آرامی بازگشایی خیلی از ما حرفه ای و زندگی شخصی خود ادامه خواهد داد به زندگی می شود تقریبا به طور کامل آنلاین برای آینده قابل پیش بینی.

گزارش شد کمک توسط Azam احمد کیم بارکر دامین غار جسی دراکر دیوید غنی سازی, J. David Goodman and Jessica نقره ای-گرینبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>