زنده Coronavirus به روز رسانی: موارد جدید در آمریکا هستند تا 80% در گذشته 2 هفته

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • با یک تجدید حیات در سراسر جنوب و غرب ایالات متحده بازدید یک رکورد دیگر برای موارد جدید.
  • اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود به مسافران بین المللی و شل شدن محدودیت.
  • در مجلس سنا تصویب یک فرمت به چک حفاظت از برنامه.
  • آنها از دست رفته 5 بستگان به ویروس. در حال حاضر آنها می خواهند برای کمک به دیگران.
  • در شهر نیویورک, زنده ماندن ویروس ممکن است پایین آمده که به بیمارستان شما.
  • به عنوان کارائیب بازگشایی آن چهره فصل طوفان همه گیر مربوط به محدودیت ها و عدم وجود کشتی های کروز.
  • زمان را به خانه خود را خوب شستشو.
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

با یک تجدید حیات در سراسر جنوب و غرب ایالات متحده بازدید یک رکورد دیگر برای موارد جدید.

بیش از 47,000 coronavirus موارد اعلام شد و در سراسر ایالات متحده در روز سه شنبه بیشتر از هر روز از این بیماری همه گیر. مقامات در هشت متحده — آلاسکا, Arizona, California, گرجستان, آیداهو, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و تگزاس نیز اعلام کرد تنها-روز اوج.

شنبه شد چهارمین بار در یک هفته است که ایالات متحده posted a new single-روز مورد ضبط.

تعداد موارد جدید در ایالات متحده شات تا 80 درصد در دو هفته گذشته با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده.

بیش از 4,600 مورد جدید از این ویروس اعلام شد در آریزونا دور ترین آن در یک روز به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای سفر وجود دارد در روز چهارشنبه. بیش از 7,800 موارد جدید اعلام شد و در سراسر کالیفرنیا و بیش از 6800 در تگزاس است.

افزایش عفونت در آمد و به عنوان رهبران پرجمعیت ترین شهرستان در تگزاس التماس کرد با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به آنها اجازه می دهد به موضوع stay-at-home سفارشات. “ما در حال داشتن یک آزمایش یک قمار امیدوار است که ما می تواند اولین جامعه است که به طور ناگهانی مسطح منحنی بدون اقامت در خانه سفارش” گفت: لینا هیدلگو اجرایی در شهرستان هریس که شامل هوستون, سخت ترین ضربه از ناحیه دولت است.

کالیفرنیا مورد تعداد منفجر شده در روزهای اخیر پیشرو فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات برای گفتن مسافران از کالیفرنیا به قرنطینه برای 14 روز پیوستن به صفوف از مسافران از دیگر سخت ضربه متحده است.

و حتی می گوید که تا به حال گزارش پیشرفت در حال شروع به دیدن تعداد موارد جدید افزایش باعث فرمانداران به تجدید نظر در برنامه های خود را به ساکنان بازگشت به کار.

غرب که تا به حال شده است یک ملی نقطه روشن است و اکنون شاهد آغاز یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. و حتی در مکان های که در آن در مورد اعداد باقی مانده اند عمدتا مسطح مانند ایلینوی و مینه سوتا جدید نقاط داغ پدید آمده اند.

این رکورد می آید به عنوان دکتر Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, شهادت, قبل از کنگره در روز سه شنبه که نرخ جدید کروناویروس عفونت می تواند بیش از دو برابر به 100,000 یک روز اگر زمان شیوع بیماری نمی شد موجود است. او هشدار داد که ویروس مارس در سراسر جنوب و غرب “قرار می دهد کل کشور در خطر است.”

Video player loading
Dr. Anthony S. Fauci و دکتر Robert R. Redfield شهادت قبل از سنا به عنوان مطلب متحده در تلاش برای شامل coronavirus.اعتباریاعتباری…استخر عکس توسط Kevin Dietsch

دکتر Fauci ارائه شده خود را پیش بینی شوم در حالی که شهادت در کاپیتول هیل گفتن سناتور که هیچ منطقه ای از کشور امن است از این ویروس را تجدید حیات.

“من نمی توانم یک پیش بینی دقیق اما از آن است که رفتن به بسیار نگران کننده من به شما تضمین می کنند که” دکتر Fauci گفت: “از آنجا که زمانی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور و حتی در دیگر نقاط کشور انجام می دهند به خوبی آنها آسیب پذیر هستند.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 9 میلیون نفر و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود به مسافران بین المللی و شل شدن محدودیت.

اعتبار…اولاف Kraak/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود در روز چهارشنبه به بازدید کننده از 15 کشور جهان به استثنای ایالات متحده و روسیه و برزیل و بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر کاسته همه گیر محدودیت.

اسپانیا و پرتغال به طور رسمی بازگشایی زمین های خود را از مرز یک رویداد خواهد بود که با حضور فلیپه ششم پادشاه و نخست وزیران دو کشور. مرز بسته شده بود از اواسط ماه مارس. اسپانیا بازگشایی مرز خود را با فرانسه در ژوئن 21.

در بلژیک و استخرهای شنا و مراکز سلامتی و پارک های تفریحی و قمار و داخل زمین بازی میان فضاهای به بازگشایی شده است. سینما و تئاتر نیز باز در روز چهارشنبه.

بازدید کنندگان همچنین بازگشت به یک لیست در حال رشد از موزه ها از جمله کاخ و مرکز پمپیدو در پاریس و موزه Cycladic هنر در آتن.

در هلند گردهمایی تا 100 در حال حاضر مجاز اگر چه دولت خواست مردم ماندن پنج فوت (1.5 متر) از هم جدا. کارگران جنسی در این کشور نیز اجازه دوباره.

برخی از کشورها در خاورمیانه نیز آرام ویروس مربوط به اقدامات در روز چهارشنبه. رستوران ها در چند مناطق گردشگری در قطر اجازه داده شد به بازگشایی زیر برخی از محدودیت. مراکز خرید و مراکز در قطر نیز درب را باز کرده اما نماز اتاق و سینما در میان فضاهای بسته باقی می ماند.

برخی از پروازها در لبنان و مصر نیز از سر گرفته شد. EgyptAir شروع خدمات به بیش از دو دوجین مقاصد بین المللی در روز چهارشنبه.

در مجلس سنا تصویب یک فرمت به چک حفاظت از برنامه.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

مجلس سنا روز سه شنبه تایید تمدید دوره نرم افزار برای برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک, اعطای پنج هفته دیگر برای پول باقی مانده در سمت چپ برنامه به سر برد.

کمتر از چهار ساعت قبل از چک Protection Program برنامه ریزی شده بود با $130 میلیارد دلار هنوز هم در دسترس برای وام به کسب و کارهای کوچک به دنبال حفظ اشتغال سنا تایید تمدید دوره نرم افزار و اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک برای دریافت کمک تا Aug. 8.

این قانون در حال حاضر به خانه که تا به حال به پایان رسید و رای گیری قبل از این لایحه پاک سنا و نیاز به رئیس جمهور تهمت امضا برای این برنامه به ادامه. اعضای هر دو مجلس انتظار می رود به ترک واشنگتن برای چهارم جولای و مجموعه را به طور کامل عوض برای دو هفته.

غیر منتظره تصویب این فرمت که نیاز به توافق از 100 سناتور آمد به عنوان قانونگذاران شروع به بحث خطوط دیگر coronavirus امداد بسته است. با چند بخش از 2.2 تریلیون دلار محرک قانون تنظیم به پایان رسید در پایان این ماه و شیوع بیماری های جدید بسیاری مجبور متحده به سرعت تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد خود قانونگذاران به طور گسترده ای به رسمیت شناختن است که اندازه گیری دیگری لازم خواهد بود.

آنها از دست رفته 5 بستگان به ویروس. در حال حاضر آنها می خواهند برای کمک به دیگران.

اعتباری…Bryan آنسلم برای نیویورک تایمز

بیش از سه ماه گذشته این ویروس به ارمغان آورده است ویرانگر دست دادن به یکی نیوجرسی خانواده Fuscos: این مادر خود را کشته و سه خواهر و برادر و عمه و آلوده حداقل 19 سایر اعضای خانواده است.

کسانی که جان سالم به در نمی صدمه ندیده.

جو Fusco, 49, از دست داده, 55 پوند و صرف 30 روز در ونتیلاتور. خواهر ماریا رید, 44, نمی تواند تکان حافظه بی ربط توهم که گل نشسته خود را در طول 19 یا 20 روز او ناخودآگاه و یا ترور از بیدار شدن از خواب متقاعد شده است که او 10 سال مرده بود.

“این است که بیش از” آقای Fusco گفت: در اخیر بعد از ظهر در حیاط خلوت خانه اش در ملک موروثی. “این است که در بیش از حداقل کمی.”

این Fuscos بودند تمایلی پیشگامان نمودار اوایل دوره را از طریق تمام است که ناشناخته بود در مورد یک ویروس است که بیش از کشته 127,000 مردم در ایالات متحده است. آنها در حال حاضر trailblazers از نوع دیگری به عنوان افراد از حداقل سه مطالعات علمی است.

کمک های خود را ممکن است اثبات مفید هست باید یک پیش بینی موج دوم رسید.

این Fuscos می توانید کمی منطق در این ویروس را در مسیر.

یکی از آلوده نسبی است که یک فرد سیگاری سنگین نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. زن جوانی با هزاران مشکلات اساسی بازگشت در حدود یک هفته است. هنوز چند تا از sickest اعضای خانواده تا به حال هیچ جدی مشکلات اساسی.

آقای Fusco گفت: او همچنان نا امید نازدار نگرش مردم نشان داده ازدحام با هم در نزدیکی سواحل و یا خارج از میله های بدون ماسک.

“این احمقها وجود دارد و نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” او گفت:.

در شهر نیویورک, زنده ماندن ویروس ممکن است پایین آمده که به بیمارستان شما.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در کوئینز قصبه با بیشترین coronavirus موارد و بدترین تخت بیمارستان سرانه صدها نفر از بیماران در حال ورشکستگی در understaffed بخش اغلب unwatched توسط پزشکان و یا پرستاران. برخی از درگذشت پس از برداشتن ماسک اکسیژن برای رفتن به حمام.

در بیمارستان ها در محله های فقیر اطراف شهر نیویورک برخی از بیماران بدحال شد و قرار داده بر روی یک ماشین فاقد کلید تنظیمات و دیگران التماس برای تجربی مواد مخدر تنها به توان گفت که هیچ کدام وجود دارد در دسترس است.

آن را یکی دیگر از داستان در مراکز درمانی خصوصی در منهتن که میلیاردها دلار در اوقاف و تهیه کردن تا حد زیادی به افراد ثروتمند با بیمه. بيماران وجود دارد دسترسی به قلب و ریه بای ماشین آلات و تخصصی مواد مخدر مانند remdesivir حتی به عنوان کسانی که در این شهر جامعه بيمارستان محروم بودند بیشتر پایه درمان مانند مداوم دیالیز.

در آن چهار ماه اول سال در نیویورک coronavirus پاره از طریق محله های کم درآمد آلوده مهاجران و کارگران ضروری قادر به ماندن در خانه و نامتناسب به کشته شدن سیاه پوست و لاتین در افراد به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

در حال حاضر شواهد در حال ظهور است از دیگر نابرابری تاثیر کم درآمد ساکنان شهر: نابرابری در مراقبت های بیمارستان.

به عنوان کارائیب بازگشایی آن چهره فصل طوفان همه گیر مربوط به محدودیت ها و عدم وجود کشتی های کروز.

اعتبار…رابرت Rausch برای نیویورک تایمز

همه گیر زده کارائیب در ارتفاع بالا فصل زمانی که برف پرندگان عمدتا از ایالات متحده, بسته, سواحل برای زمستان و بهار و تامین درآمد برای دیدن تفریحی و گاهی اوقات کل کشور از طریق سکون تابستان و پاییز.

در حال حاضر به عنوان منطقه شروع به بازگشایی برای مسافران بین المللی مواجه است و نه فقط چالش همه گیر اما ضربه مالی برخورد و عدم وجود گشت زنی و شروع فصل طوفان.

به استثنای گویان کارائیب اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد با 3 درصد در سال 2020 با توجه به بانک جهانی.

“ما خودمان را فریب دهد. ما به طور کامل انتظار می رود برای دیدن آهسته بازگشت از سفر گفت:” فرانک Comito رئیس اجرایی و مدیر کل کارائیب هتل و گردشگری انجمن که نشان دهنده 33 ملی در هتل, انجمن در منطقه است.

به عنوان کشورهای بازگشایی بسیاری از آنها الزامی ماسک صورت در داخل و اجتماعی فاصله.

به عنوان دولت باید روشن خود را از سیاست های شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکایی دلتا, JetBlue و غرب, برنامه ریزی برای از سرگیری خدمات به بسیاری از کارائیب مقصد در ماه جولای.

زمانی که آنها انجام آنها خواهید بود پرواز به یک فصل طوفان است که سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی شده می تواند بالاتر از نرمال. در آن هوا 13 تا 19 به نام طوفان از جمله سه تا شش طوفان در دسته 3 و بالاتر.

زمان را به خانه خود را خوب شستشو.

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن: هنگامی که شما به ندرت خانه را ترک می کند, همه چیز کثیف تر ، در اینجا برخی از راهنمایی خوب عمیق تمیز کردن.

گزارش شد کمک توسط امیلی کوکران شری فینک ایلین Glusac یوسف گلدشتاین جنی ناخالص Iliana Magra رافائل Minder کلر موسی شارون Otterman, Brian M. روزنتال میچ Smith, cctvnews-Gridneff شریل گی استولبرگ تریسی Tully و نوح Weiland.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de