زنده Coronavirus به روز رسانی: بیماری قله است که هنوز هم در بعضی از نقاط

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان W. H. O. هشدار جدید در مورد کشورهای در حال توسعه بریس برای موج.
 • بانک مرکزی ممکن است آزمایش بیشتر به عنوان تلاش برای نجات اقتصاد ادامه خواهد داد.
 • می پردازد که برای تست خانه سالمندان کارگران ؟
 • در توییتر پکن تلاش می کند به شکل جهانی روایت در مورد ویروس ها و بیشتر.
 • مواد غذایی pantries در نیویورک به حال به نوبه خود مردم را دور یک گزارش می گوید.
 • نیوزیلند محدودیت های پژوهش به نگه داشتن ویروس از قطب جنوب است.
 • N. F. L. تشریح یک طرح برای اردوگاه های آموزشی اما جدول زمانی نامشخص است.
Video player loading
سازمان بهداشت جهانی تمدید آن اعلامیه جهانی بهداشت و درمان اضطراری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به رشد.اعتباریاعتباری…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

به عنوان W. H. O. هشدار جدید در مورد کشورهای در حال توسعه بریس برای موج.

مقامات در اروپا و ایالات متحده و دیگر مناطق ثروتمند در حال بازگشایی اقتصاد خود را در میان کاهش نرخ ابتلا به عفونت. در عین حال همه گیر بدتر در بسیاری از نقاط جهان در حال توسعه و جهانی عفونت اوج هنوز هم ممکن است ماه به دور است.

Coronavirus در حال حاضر بیمار بیش از هفت میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 405,400 به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. سازمان بهداشت جهانی گفته است که روز یکشنبه 136,000 موارد جدید شد جدید تک بعد و که سه چهارم از آنها از فقط 10 کشور عمدتا در آمریکا و جنوب آسیا است.

در عین حال به عنوان برخی از کشورهای در حال بازگشت به زندگی روزانه در تلاش برای سهولت ویروس, وحشیانه, تاثیر بر ضعیف آنها در حال ایجاد عفونت خطرات.

آفریقای جنوبی, به عنوان مثال, که caseload حدود 51,000 است که بالاترین آفریقا را آغاز کرده است برای بازگشایی این هفته است. اما آن را ثبت کرده است بیش از نیمی از آن موارد فعلی در دو هفته گذشته به تنهایی.

در هند و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار از یک بلندی کمبود تخت بیمارستان و پزشکان برای درمان بیماران به عنوان کشور, هایش با افزایش عفونت. هند گزارش 10,000 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته در مجموع حداقل 266,500 و پیشی گرفته است اسپانیا برای تبدیل شدن به یکی از پنج کشور با بالاترین caseloads.

Manish Sisodia یک مقام دولتی در دهلی نو گفت: سرمایه است به احتمال زیاد به 500,000 coronavirus موارد توسط پایان ماه ژوئیه بر اساس زمان دو برابر شدن نرخ عفونت است. دیگر شهرستانها عمده در هند نیز در صورت کمبود تخت بیمارستان.

Rajnish سینها صاحب یک شرکت مدیریت رویداد در دهلی قادر به فضای امن برای او 75 سال از پدر بر روی یک برانکارد در بیمارستان مبلغ تنها پس از هشت ساعت جستجو. او آزمایش مثبت برای coronavirus در روز سه شنبه.

“این فقط آغاز از فاجعه آینده” آقای سینها گفت. “تنها خدا می تواند ما را نجات دهد,” او گفت:.

بیشتر عارضه است که برخی از کشورهای در حال مخدوش کردن و یا خودداری مهم سلامت اطلاعات عمومی. رئیس جمهور جان Magufuli تانزانیا که دولت نه داده های منتشر شده در coronavirus موارد برای هفته اعلام کرد کشور او “coronavirus رایگان” بیش از آخر هفته. و در برزیل رئیس جمهور Jair Bolsonaro دولت تصمیم گرفت برای جلوگیری گزارش تجمعی تلفات ویروس در دسترس نباشد.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سراسر جهان:

 • در ایتالیا, پانتئون در میان رم معروف ترین سایت های است که بازگشایی در روز سه شنبه.

 • رئیس مجمع عمومی سازمان ملل روز دوشنبه گفت که رهبران جهان نمی خواهد به نیویورک آمده به صورت سالانه خود را جمع آوری و در ماه سپتامبر برای اولین بار در U. N. 75 سال سابقه.

 • یک W. H. O. دانشمند هم زده سردرگمی در روز دوشنبه گفت که بدون علامت انتقال بود نه یک عامل مهم در گسترش ویروس — به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی را بر عهده داشتند — و این که دولت باید تمرکز و توجه بیشتری بر کنترل گسترش در میان مردم با علائم.

 • هنگ کنگ دولت نجات Cathay Pacific Airways با تزریق نزدیک به 4 میلیارد دلار و در نظر گرفتن مستقیم سهام در عملیات است.

 • به سالزبورگ, جشنواره اعلام کرد که آن را به جلو در اوت اما در فرم اصلاح شده. طرح اصلی — بیش از 200 اجرای بیش از 44 روز — تبدیل خواهد شد 90 اجرای بیش از 30 روز است. مخاطبان تا 1000 حدود نصف ظرفیت اصلی آن تئاتر را نشسته در مبهوت سازند.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

بانک مرکزی ممکن است آزمایش بیشتر به عنوان تلاش برای نجات اقتصاد ادامه خواهد داد.

اعتبار…پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

در مواجهه با یک بحران بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه بانک مرکزی باید فراتر از آنچه که مقامات پولی را حتی در تاریک ترین روزهای سال 2008 بحران مالی جهانی.

بانک مرکزی وارد بحران کنونی با نرخ بهره پایین و ترک آنها را کمتر به مسیر رشد خود را با استفاده از سعی و درست ابزار. با گزینه های محدود آزمایش ممکن است حتی بیشتر بسیار مهم در ماه ها و سال های آینده به عنوان جهان عازم چه چیزی می تواند یک تقلا بازگشت به رفاه.

فرانسه و آلمان و ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر باید ریخت تریلیون دلار به اقتصاد خود از طریق کاهش مالیات ارزان اعتباری و یارانه نقدی. سیاست پولی و سیاست مالی می تواند به عنوان مکمل در طول یک بحران به اقتصاد در مسیر بازگشت.

اما اشتها برای بیشتر مالی عمل فرسایش در برخی از مکان ها از جمله ایالات متحده است. و در مرحله بعدی — بهبود — می تواند تهدیدی تازه برای آزمون بانک های مرکزی جهان آنها را وادار به دریافت خلاق تر به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن همه گیر لرزه باعث آسیب دائمی.

می پردازد که برای تست خانه سالمندان کارگران ؟

اعتبار…کتی Orlinsky برای نیویورک تایمز

خانه های پرستاری در ایالات متحده ویران شده اند coronavirus و به طور منظم تست از کارگران خود را دیده می شود به عنوان یکی از مهم ترین راه برای مهار شیوع بیماری. اما چه کسی باید پرداخت برای تست کارکنان?

این سوال را تبدیل به یک دکمه کار موضوع است. پرستاری در خانه, کارکنان, برخی از بالاترین پرداخت کارگران در صنعت مراقبت های بهداشتی و اغلب کار با ساعت و برای چندین امکانات. بسیاری لازم نیست بیمه سلامت و حدود 42 درصد از کارگران که برای مراقبت از افراد مسن دریافت نوعی از کمک های عمومی.

خانه های سالمندان که دریافت کرده اند نزدیک به 5 میلیارد دلار در فدرال بودجه محرک برای پوشش coronavirus هزینه ها — از جمله تست — تحت فشار قرار دادند در برابر پرداخت برای آزمون و خواسته بیشتر به دولت کمک کند. شرکت های بیمه نیز گفت: آنها نباید مورد نیاز به پرداخت.

مانند بسیاری از جنبه های ایالات متحده در پاسخ به همه گیر, تلاش شده است مانع از فقدان فدرال هماهنگی و یک درهم آمیخته از سیاست های دولت. حتی در سطح فدرال, سازمان های مختلف در حال ارائه مشاوره متضاد.

هیچ جا این بازی را به طرز چشمگیری بیشتر از در نیویورک که در آن کارگران مانند Shikilia دیویس نیاز به آزمایش می شود دو بار در هفته. ماه گذشته خانم دیویس گفت: کارفرما Apex توانبخشی & بهداشت و درمان در لانگ آیلند فرستاده او و پس از او حاضر به ارائه کارت بیمه قبل از گرفتن تست شده است. او گفت: خانه سالمندان می خواستم به لایحه خود را بیمه بهداشت و درمان به جای پرداخت برای آزمون خود را حتی اگر خانم دیویس بیمه گر کاهش یافته است و برای پوشش این آزمون است.

“این لایحه است من نمی خواهم به در گیر شدن با” گفت: خانم دیویس که با این نسخهها کار به عنوان یک رژیم غذایی دستیار در راس آن با توجه به دولت داده, 33 نفر کشته و یا معتقد بودند به درگذشت از ویروس. او می ترسید که آزمایشگاه شرکت می تواند او را نگه دارید و مسئول پرداخت این لایحه هنگامی که او ادعای بیمه رد شد. “من پول ندارم دروغ گفتن در اطراف.”

در توییتر پکن تلاش می کند به شکل جهانی روایت در مورد ویروس ها و بیشتر.

اعتبار…گتی ایماژ

به عنوان برگ برنده دولت عمان در چین بیش از یک طیف وسیعی از نارضایتی پکن را بالا دیپلمات ها و نمایندگان با استفاده از رئیس جمهور تهمت های مورد علاقه آنلاین megaphone, توییتر, با کف دست زدن برگشت.

پشت چین مبارز جدید فرستادگان یک تیره کر دلسوز حساب های پدید آمده به ترجمه آنها و تشویق آنها ، بسیاری از جدید به پلت فرم و برخی فراموش می کنند اما تقویت پکن خط.

بدون شک برخی از این حساب در حال اجرا توسط وطن پرست, تکنولوژی ادراک چینی افرادی که در اطراف خود دولت ممنوعیت توییتر و دیگر غربی سیستم عامل است. اما یک تجزیه و تحلیل توسط بار متوجه شد که بسیاری از حساب های رفتار با یک تفکر است که می تواند نشان می دهد یک کمپین هماهنگ از این نوع است که کشورها انجام شده در توییتر در گذشته است.

چین توییتر کمپین می آید آن را به عنوان جنگ ایالات متحده برای کنترل جهانی روایت در این بیماری همه گیر. چین انتقاد قرار گرفته بود برای آن اوایل نادرست از وقوع. اما با ایالات متحده طرح میتوانست برای اولین بار با این بیماری همه گیر و در حال حاضر با اعتراضات پکن می بیند یک فرصت برای تعریف خود به عنوان یک رهبر جهانی و مطبوعات منافع خود را در هنگ کنگ و فراتر از آن.

مواد غذایی pantries در نیویورک به حال به نوبه خود مردم را دور یک گزارش می گوید.

اعتبار…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

در ماه آوریل به عنوان هزاران نفر از مردم شروع به تشکیل پرونده برای بیکاری برخی از مواد غذایی pantries و آشپزخانه سوپ در شهر نیویورک زد از مواد غذایی است. صدها دیگران وابسته بر روی داوطلبان بسته شده و در مجموع به دلیل گسترش ویروس.

گزارش بانک غذایی برای شهر نیویورک انتظار می رود روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد یک تصویر حتی starker از چگونه بسیاری از مردم سیل pantries و آشپزخانه سوپ و چه غیر انتفاعی عملیات بودند در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا است.

“توسط اواسط ماه آوریل تعطیلی به اوج خود رسید و در بیش از یک سوم (39 درصد) سراسر شهر بود” این گزارش را می گویند. حجم نمونه از گزارش 276 پاسخ دهندگان و حاشیه خطا 5 درصد است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر در شهر نیویورک بانک مواد غذایی توزیع شده است حدود 21 میلیون وعده های غذایی 20 درصد افزایش در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

با بسیاری از pantries و آشپزخانه بسته, مردم در حال عبور از محله های نیویورک برای به دست آوردن غذا. حدود 70 درصد از pantries و آشپزخانه مورد بررسی توسط بانک مواد غذایی به تازگی گفت که آنها تا به حال در خدمت مردم از دیگر بخش نیویورک. حدود 91 درصد از سازمان های غیر انتفاعی مورد بررسی گفت: آنها از دیدن بازدید کننده برای اولین بار و نزدیک به نیمی از آشپزخانه و pantries مورد بررسی گفت: آنها تا به حال به نوبه خود مردم را به دلیل کمبود.

مواد غذایی ارائه دهندگان در برانکس شده اند در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. از 174 خدمت توسط بانک مواد غذایی, 87 بسته شد در اواسط ماه آوریل است. در حال حاضر 190 نفر از 806 آشپزخانه و pantries بسته سراسر شهر بود سخنگوی گفت.

نیوزیلند محدودیت های پژوهش به نگه داشتن ویروس از قطب جنوب است.

اعتبار…DeAgostini/گتی ایماژ

قطب جنوب تنها قاره ای است که گزارش هر مورد از این ویروس است. در تلاش برای آن را نگه دارید که راه قطب جنوب نیوزیلند سازمان دولتی مسئول انجام نیوزیلند فعالیت در این قاره خواهد شد کاهش در سفرهای تحقیقاتی.

موسسه پشتیبانی خواهد کرد تنها “در دراز مدت علم مانیتورینگ ضروری عملیاتی فعالیت و برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در این فصل در قطب جنوب” آن گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. کاهش و به حداقل رساندن تعداد بازدید کنندگان به این قاره است.

قطب جنوب است نه یک کشور و اداره توسط پیمان قطب جنوب که سیستم به اجرا در آمد و در سال 1961. نیوزیلند از جمله کشورهایی است که در عمل یک پایه وجود دارد.

قطب جنوب نیوزیلند و دیگر سازمان های دولتی در این بیانیه گفت: در حال آماده سازی یک “موفق انزوا طرح” برای این قاره است که تا حد زیادی جدا شده به هر حال به مطمئن شوید که آن باقی می ماند رایگان از ویروس.

“ما اذعان تاثیر این Covid-19 پاسخ را باید در تحقیقات در این فصل اما اینها بی سابقه تایمز” سیمون Trotter مدیر کل قطب جنوب عملیات برای موسسه گفت: در روز سه شنبه.

N. F. L. تشریح یک طرح برای اردوگاه های آموزشی اما جدول زمانی نامشخص است.

اعتبار…جرالد هربرت/آسوشیتد پرس

N. F. L. دقیق مراحل است که تیم باید قبل از بازیکنان می تواند بازگشت به امکانات آموزش, آخرین تلاش های لیگ برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول در خارج از فصل است که تا حد زیادی انجام شده است تقریبا.

این در حالی است که لیگ گفت: پروتکل ایجاد شده در همکاری با N. F. L. بازیکنان, انجمن, اتحادیه, رییس جمهور, J. C. Tretter گفت: بازیکنان در توییتر روز دوشنبه به “احتیاط از هر گونه به روز رسانی و یا اطلاعات در مورد بازگشت به کار از لیگ و یا تیم خود را.”

طولانی N. F. L. یادداشت فرستاده شد به تیم مدیران کل مدیران سر مربیان و مربیان در روز یکشنبه. مدیران و پزشکان از لیگ و اتحادیه کار کرده اند با هم در گیر اما آقای Tretter را صدای جیر جیر پیشنهاد کرد که لیگ ممکن است هل دادن سریع تر از این اتحادیه را به بازیکنان بازگشت.

یک سخنگوی N. F. L. گفت: لیگ و اتحادیه بودند در توافق بر روی پروتکل. اتحادیه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این یادداشت شامل هیچ تاریخ برای زمانی که بازیکن می تواند بازگشت. اردوگاه های آموزشی در حال, در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای.

بر خلاف لیگ اصلی بیس بال و یا N. B. A. N. H. L. و لیگ های دیگر که در فصل N. F. L. تا به حال به لغو هر گونه بازی ها به دلیل این بیماری همه گیر. آن را وارد آن خارج از فصل در اوایل ماه فوریه یک ماه قبل از شهرها و ایالات متحده در ایالات متحده شروع اجرای stay-at-home سفارشات.

کسانی که ما از دست داده ایم: Bradley زمینه یک شعبده باز که مورد علاقه گرما بیش فلش.

اعتباری و…از طریق زمینه های خانواده

وقتی برادلی Feldstein بود 13 یا 14 و تمرین ساده کلاهبرداری سحر و جادو در مدرسه در ملکه و مادر خود را زد یک سرویس پاسخگویی. یکی از مشتریان او بود جک آدامز یک شعبده باز است. “شما باید به دیدار پسر من” روزالیند Feldstein گفته مشتری خود را و به زودی Bradley شد دستیار جادوگر, کار برای پنج دلار نشان می دهد. خود را در آینده تعیین شد.

برادلی زمینه, به عنوان او به نام خودش برد و بعد از 55 سال و حد عالی رساندن یک حرفه ای به عنوان یک شعبده بازیگر و مربی اغلب با استفاده از سحر و جادو برای آموزش ریاضی به کودکان است.

در ماه آوریل در واشنگتن او یک گلو درد. “من امیدوارم که این فقط یک سرد” او پیامک دیرین خود دختر استفانی Chaikin در نیویورک است. او از Covid-19 در MedStar مرکز بیمارستان واشنگتن در مارس 5, خانم Chaikin گفت. او 68.

گزارش شد و با کمک کن Belson, Ronen برگمن عبدی Latif Dahir, جک, سارکوم, Mike ایوس هارون Krolik, جان, Leland Iliana Magra, پل Mozur, بهترین Smialek, Santerre صوت, Nikita استوارت, Katie Thomas, David Waldstein ادوارد وانگ, Sameer یاسر و ریموند زونگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>