زنده Coronavirus به روز رسانی و پوشش

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سنا لغو یک زنگ تفریح یک هفته ای در امید رسیدن به یک ویروس امداد سازش.
  • سهام شیرجه رفتن با وجود فدرال رزرو 1.5 تریلیون دلار ارائه به بانک.
  • نیویورک را ممنوع ترین گردهمایی بیش از 500 نفر از جمله در برادوی را نشان می دهد.
  • N. C. A. A. لغو مارس جنون N. H. L. متوقف فصل آن و تعطیلی وجود دارد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید داخلی محدودیت های مسافرتی در حال یک احتمال است.
  • آمریکا محدودیت در سفر از اروپا قرعه کشی خشم و سردرگمی است.
  • روز بعد از اینکه با تهمت و پنس در فلوریدا, برزیلی رسمی تست مثبت است.
اعتبار…پیت Marovich برای نیویورک تایمز

سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت لغو یک زنگ تفریح بود که برنامه ریزی شده برای هفته آینده به آمریکا و دولت همچنان به مذاکره یک معامله بر روی یک جارو coronavirus امداد بسته است.

آمریکا برنامه ریزی شده رای خود را در بسته های پنج شنبه اما رهبران به تعویق افتاد و از آن به عنوان مذاکرات خود با کاخ سفید ادامه داد: در پشت صحنه.

سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, صرف پنج شنبه مذاکره خصوصی بیش از خطوط اندازه گیری می کند که می تواند قابل توجه جدید پرداخت مرخصی استعلاجی برنامه افزایش بیمه بیکاری, بیمه رایگان coronavirus تست و کمک های غذایی.

بسیاری از جمهوری خواهان مخالف هستند به پرداخت مرخصی استعلاجی پیشنهاد شکایت که دموکرات ها با استفاده از coronavirus بحران برای به انجام رساندن یک برگزار شد داخلی اولویت است که بسیار پر هزینه است.

اما غیر محتمل نقطه چسبیده پدید آمده است: اوباما در حال تلاش برای قرار دادن محدودیت های سقط جنین به اورژانس لایحه. جمهوریخواهان می خواهند که شامل هاید متمم که نوار استفاده از بودجه فدرال برای سقط جنین با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات. جمهوری خواهان به طور معمول فشار به شامل زبان در قانون است که بر توزیع پول فدرال.

آن است که روشن نیست که آیا آقای Mnuchin است که به طور فعال فشار برای سقط جنین, محدودیت. در اوایل روز پنج شنبه خانم پلوسی, توضیح وزیر خزانه داری پیشنهاد برای بسته بندی به عنوان “بسیار معقول” است و بعید است برای تبدیل شدن به موانع به یک مصالحه.

“من خوشحالم که مذاکرات در حال انجام بین دولت و سخنران پلوسی” آقای مک کانل گفت: در توییتر پیش از آن. “من امیدوارم که کنگره می تواند با تصویب قانون دو حزبی برای ادامه مبارزه با کروناویروس و نگه داشتن اقتصاد ما قوی است.”

سناتورها از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند به قراضه زنگ تفریح که آغاز کرده اند و در اثر بعد از ظهر پنجشنبه در زمانی که سناتور به طور معمول برای ترک این هفته برای بازگشت به صفحه اصلی متحده است. نا امید با دموکراتها بسته و آگاهی از ضرورت ها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر سناتور آغاز شده بود هل دادن به اقامت در واشنگتن به کار کردن هر دو حزب سازش.

جمهوری خواه کنگره دستیاران باید گفت که مجلس لایحه به نظر می رسد شامل چندین “سم قرص” است که آن را دشوار است برای آنها را به حمایت از آن. و بالا خانه خواه نام آن را بی اثر و بیش از حد گران است.

“اگر دموکرات ها سعی کنید به حرکت با آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار, من نمی دانم که کمک خواهد کرد که اقتصاد” نماینده کوین مک کارتی جمهوری خواه از کالیفرنیا و خانه رهبر اقلیت گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا. “این را فقط ما هزینه خیلی بیشتر از پول است.”

آمریکا قیمت سهام در روز پنج شنبه دچار بدترین ضرب و شتم پس از 1987 سقوط ياوه تقریبا 10 درصد به عنوان آخرین تلاش های دولت برای رسیدگی به شیوع کروناویروس موفق به ارام کردن نگرانی های سرمایه گذاران در مورد وضعیتی وخیم اقتصاد جهانی است.

S&P 500 شاخص تعطیل 9.5 درصد و میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و کمتر از 10 درصد — بزرگترین تک روز رد از سیاه و سفید جمعه, اکتبر. 19, 1987. افت پس از هفته تیز ضرر و زیان است.

هر دو معیار کاهش یافت و به بازار خرس قلمرو تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد یا بیشتر از خود قله های مجموعه ماه گذشته. S&P کاهش یافته و به 27 درصد زیر آن بالا در حالی که داو ریخته است 29 درصد است.

روز در وال استریت شروع بد. سهام کاهش یافت و بیش از 7 درصد در چند دقیقه باز تحریک خودکار 15 دقیقه توقف در معاملات بازار بورس نیویورک. قیمت بهبود کمی پس از بانک فدرال رزرو گفت: این امر ارائه حداقل 1.5 تریلیون دلار ارزش وام های کوتاه مدت به بانک ها امروز و فردا اما پس از آن کاهش خود را از سر گرفت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ترین سفر از اروپا اعلام کرد روز چهارشنبه آمار مربوط به سفر سهام و بازارهای مالی اروپا بسیار سخت است. از شاخص های اصلی سهام اروپا کاهش یافته است و حتی بیشتر به شدت نسبت به همتایان آمریکایی خود با برخی از از دست دادن بیش از 12 درصد در روز است.

نیویورک را ممنوع ترین گردهمایی بیش از 500 نفر از جمله در برادوی را نشان می دهد و محدود کردن گروه های کوچکتر در یک فوق العاده ای گام برای مبارزه با رشد شیوع در دولت رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو روز پنجشنبه اعلام کرد.

محدودیت انتظار می رود که تاثیر عمیقی در شهرستان نهادهای فرهنگی از جمله تئاتر یک صنعت چند میلیارد دلار در قلب نیویورک تجارت گردشگری. این ممنوعیت خواهد اثر را در 5 بعد از ظهر پنج شنبه برای برادوی تئاتر و رفتن به اثر برای مکانهای دیگر در روز جمعه در 5 p. m. آقای کومو گفت.

برادوی لیگ یک تجارت سازمان به نمایندگی از تولید کنندگان و تئاتر صاحبان گفت: بسته خواهد گذشته از طریق مارس 12.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

نیویورک روم مذهبی اسقف اعظم کاتولیک اعلام کرد که مدارس ابتدایی خواهد بود بسته در هفته آینده و ممکن است دیگر.

کالیفرنیا پیوست کشورهای دیگر در تحمیل اقدامات جدید با هدف حاوی ویروس گفتن ساکنان برای به تعویق انداختن یا لغو تجمع بیش از 250 نفر از طریق پایان ماه مارس. منظور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مورد نیاز دولت های محلی به آنها اجازه. کالیفرنیا نیز توصیه می شود در برابر تجمعات در سالن های کوچکتر است که اجازه نمی دهد برای 6 پا در بین مردم است. گردهمایی در معرض خطر افراد مانند کسانی که در خانه های بازنشستگی باید بیش از 10 نفر, مقامات گفت.

شرکت والت دیزنی روز پنجشنبه گفت که این امر نزدیک دیزنی لند توچال در آناهایم برای اولین بار پس از سپتامبر. حملات 11 و فقط چهارمین بار در آن 65 سال سابقه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او گفت که منظور اعمال غیرضروری اجتماعات — مکان هایی مانند مدارس و courthouses نیز معاف اما موضوع به هدایت خاص.

مذاکرات با قبایل بومی آمریکا بیش از قمار بودند مداوم آقای Newsom گفت. او گفت: اپراتورها از پارک های تفریحی, تئاتر و قمار هستند پیشنهاد راه هایی برای نگه داشتن مردم در امن فاصله از یکدیگر مانند مبهوت صندلی و بار نشان می دهد و این همه نیازمند ارزیابی دقیق.

تاخیر در آزمایش دشوار ساخته اند آن را به یک حس پر از مقیاس شیوع, اما این بیماری همه گیر است که به طور فزاینده تغییر زندگی آمریکایی و دولت های محلی و موسسات خصوصی در حال بدست گرفتن امور به دست خود. آقای Newsom همچنین در مورد چگونه دولت در حال همکاری با بیمارستان های تجاری و آزمایشگاه در تلاش برای به طور قابل توجهی افزایش تست ظرفیت.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن گفت که مردم دیگر باید بنشیند شانه به شانه در میله و او ممنوع مجامع عمومی از 250 نفر یا بیشتر در سه شهرستان در منطقه سیاتل است.

در اوهایو فرماندار گفت: بان کی مون در مراسم بزرگ قریب الوقوع بود.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سیاتل شد برای اولین بار در کشور به حالت تعلیق در جشن های عمومی از جرم است. اسقفی اسقف در ویرجینیا و واشنگتن دی سی گفت که کلیساها در دایره اسقفی که نزدیک به دو هفته است.

بسیاری از کالج ها باید نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین و برخی از آنها به کارگردانی دانش آموزان به بازگشت پس از رخصتی بهار.

از بعد از ظهر پنجشنبه بیش از 1500 نفر در سراسر کشور به حال آزمایش مثبت و 39 فوت کرده است, بسیاری از آنها در واشنگتن است. اما شيوع آن ناشناخته است چرا که تست محدود بوده است.

در نیو راشل, n. y., سرباز گارد ملی را آغاز کرده اند ارائه مواد غذایی برای ناهار مدرسه و کمک به تمیز کردن و پاکسازی عمومی ساختمان و تأسیسات.

National Collegiate Athletic Association روز پنج شنبه به نام مردان و زنان بخش 1 مسابقات بسکتبال میان پربیننده ترین سالانه رویدادهای ورزشی, پیوستن به یک لیست طولانی از رویداد و محل بسته شدن و cancelations در جهانی فشار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

روز چهارشنبه N. B. A. حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus و دوم جاز بازیکن آزمایش مثبت در روز پنج شنبه. N. H. L. و لیگ برتر فوتبال پس از اعلام مکث به فصل.

لیگ اصلی بیس بال متوقف بهار آموزش به تعویق افتاد و شروع فصل حداقل دو هفته.

N. C. A. A. گفت: در اوایل این هفته که مسابقات بسکتبال بازی می شود اما بدون فن در این عرصه است.

اکثر N. H. L. تیم باید حدود ده بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم با پلی آف جام استنلی برنامه ریزی برای شروع در حدود یک ماه. “آن را درست انجام دهید اما بدیهی است که آن را بدبو” Florida Panthers مرکز الکساندر Barkov گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

در New York, the Metropolitan Museum of Art روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت نزدیک به سه مکان از جمله آن خیابان پنجم گل سرسبد. آلاینده موسیقی و فن آوری در جشنواره فيلم Austin, جنوب, غرب, لغو شد و غول پیکر Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر است که می گیرد در منظره کویر کالیفرنیای جنوبی به تعویق افتاد تا اکتبر.

کنگره مرکز بازدید کنندگان خواهد شاتر کنگره به بازدید کنندگان تا آوریل و ساختمان دادگاه عالی بسته است تا اطلاع ثانوی.

ایرلند دولت لغو تمام روز سنت پاتریک رژه از جمله دوبلین است. (بوستون که قوی ایرلندی-آمریکایی جمعیت نیز لغو آن رژه; منهتن به تعویق افتاد.) مکان های مختلف در آلمان از جمله برلین, بسته, تمام, دولت, تئاتر, سالن کنسرت و اپرای.

آقای ترامپ روز پنجشنبه گفت که او می تواند محدود کردن داخلی سفر به مناطق ایالات متحده که در آن coronavirus می شود “بیش از حد گرم است.”

پرسیده شده توسط خبرنگار در دفتر بیضی که آیا او با توجه به محدودیت در سفر در داخل کشور به سختی ضربه متحده مانند واشنگتن یا کالیفرنیا آقای ترامپ گفت: این موضوع تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد بحث قبل از اضافه کردن: “آیا این امکان ؟ بله اگر کسی یک کمی از کنترل خارج اگر یک منطقه می شود بیش از حد گرم است.”

او نداد جز به می گویند که یک مهار منطقه ایالت نیویورک تا به حال اعمال شده در اطراف شهر نیو راشل بود “خوب است.”

رئیس جمهور همچنین گفت که او لغو و یا تعویق انداختن چندین رویدادهای سیاسی در هفته های آینده.

Video player loading
تشکر. Debbie Wasserman Schultz فشرده top مقامات بهداشت در مورد زمان کاستی های دولت coronavirus پاسخ.اعتباریاعتباری…جاشوا رابرتز/ایسنا

یکی از این کشور مقامات بهداشت گفت که دولت coronavirus روش های تست شد و ناکافی در شهادت در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه.

صحبت کردن در یک خانه جلسه کمیته در coronavirus تست, Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با اشاره به سابقه سوال در مورد افزایش نا امیدی بر عدم تست کیت در سراسر کشور است.

“این سیستم نیست واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما درخواست برای” دکتر Fauci گفت. “است که یک شکست. این عدم اجازه دهید آن را بپذیرد.”

دکتر Fauci پا بود در پاسخ به یک سوال از نماینده Debbie Wasserman Schultz از فلوریدا به دکتر Redfield مورد بود که در نهایت مسئول نظارت بر تست.

“این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است که” دکتر Fauci اضافه شده است. “من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله. اما ما نه.”

آقای پنس گفت: بیش از هزاران موارد از coronavirus شد و انتظار می رود در ایالات متحده است.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت هزاران نفر از موارد بیشتر از coronavirus” آقای پنس گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. پرسید که آیا می تواند میلیون ها نفر او کاهش یافته است به پاسخ گفت: “من ترک به کارشناسان برای برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده می شود.”

در نقطه دیگری در شهادت دکتر Redfield گفته نماینده کتی پورتر است که او را متعهد به ساخت coronavirus تست در دسترس برای آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن بیمه.

در هر دو طرف اقیانوس اطلس در پنجشنبه عواقب رئیس جمهور تهمت تصمیم به ممنوعیت ترین سفر از اروپا شروع به احساس می شود از لحاظ اقتصادی سیاسی و اجتماعی است.

سفر آمریکایی ها به دنبال درک آنچه آقای تهمت برنامه به معنای برای آنها و رهبران اروپایی به شدت محکوم کرد حرکت حتی در حالی که بسیاری از کشورها در این قاره نقل مکان کرد به سفت شدن خود به خود محدودیت در جنبش مردم است.

“Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه اقدام” یک بیانیه از رهبران اروپایی گفت. “اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت.”

دولت ایتالیا گزارش داد بیش از 15000 عفونت از طریق پنج شنبه, پرش بیش از 2000 نفر و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. با بدترین شیوع در خارج از چین و ایتالیا و تحت یک ملی مستند. در فرانسه که بیش از 2,280 موارد جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد که این کشور در مدارس و دانشگاه ها خواهد دید شروع هفته آینده تماس coronavirus اپیدمی “جدی ترین بحران بهداشتی که فرانسه رفته است از طریق در قرن گذشته.”

آقای پاکسازی گفت که صحبت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه “به پیشنهاد استثنایی ابتکار بین G7 اعضای.”

آقای ترامپ گفت: در شب چهارشنبه که اروپا تا به حال موفق به اقدامات مناسب به حاوی ویروس و آن را “وحشتناک عفونت” و او بود که تعلیق ترین سفر از اروپا به مدت 30 روز آغاز روز جمعه است.

او تحمیل 30 روز ممنوعیت خارجی که در دو هفته گذشته بوده است در 26 کشور را تشکیل می دهند که در اروپا و منطقه شنگن. شهروندان آمریکایی دائمی و قانونی شهروندان و خانواده های آنها هنوز هم قادر به بازگشت به ایالات متحده و آقای ترامپ بعد توییتی روشن است که باری نخواهد بود مسدود شده است.

“لطفا به یاد داشته باشید بسیار مهم است برای همه کشورها و کسب و کار بدانید که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا” آقای ترامپ ارسال شده است. “محدودیت توقف مردم نه کالا.”

در ظاهر در چندین صبح تلویزیون را نشان می دهد در روز پنج شنبه آقای پنس ارائه جزئیات بیشتر. آمریکایی ها از بازگشت از منطقه آسیب دیده از اروپا در 30 روز آینده, گفت, خواهد بود “اختصاص یافته از طریق 13 فرودگاه” خواهد بود و نیاز به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

یک مقام ارشد دولت برزیل رسمی که بازدید Mar-a-لاگو روز پیش و در مجاورت نزدیک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای جدید coronavirus دولت برزیل تایید کرد, در روز پنج شنبه.

رسمی بخشی از یک هیئت به رهبری برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro که در حال حاضر در انتظار نتایج جستجو برای coronavirus آزمون.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس نخواهد بود آزمایش, با توجه به کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام. “هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که آزمایش مثبت” او در بیانیه ای گفت.

در مقابل دفتر کانادا, نخست وزیر, جاستین ترودو گفت که همسرش سوفی Grégoire ترودو شده بود آزمایش پس از ابتلا به آنفولانزا مانند علائم و او تصمیم گرفت برای کار از خانه تا دریافت خود را از نتایج.

برزیل رسمی که تست مثبت است فابیو Wajngarten آقای Bolsonaro ارتباطات رئیس. او در Mar-a-لاگو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن oceanfront رفت و آمد مکرر در فلوریدا به عنوان بخشی از یک دولت برزیل اعلام کرد. اعضای این گروه dined با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه.

در بیانیه آقای Bolsonaro را گفت که “اتخاذ تمام اقدامات لازم و اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامت از رئیس جمهور و هیئت که همراه او در اخیر سفر رسمی به ایالات متحده” بود و به اطلاع مقامات ایالات متحده.

آن گفت که آقای Wajngarten آزمایش مثبت در دو آزمون جداگانه پس از بازگشت به خانه با علائم شبه آنفولانزا. آقای Bolsonaro بود که تست شده برای این ویروس و در نتیجه انتظار می رود در روز جمعه.

بیش از آخر هفته آقای Wajngarten ارسال شده یک عکس در Instagram account نما شانه به شانه با آقای ترامپ که به نظر می رسد خندان و نگه داشتن یک کلاه بیس بال با کلمات “را به برزیل بزرگ دوباره.” معلوم نبود که این عکس که شامل آقای پنس گرفته شد.

خواسته در یک کنفرانس خبری در مورد آقای Wajngarten آقای ترامپ گفت: “من نگران نیست.”

سناتور ریک اسکات جمهوری خواه از فلوریدا که از ملاقات با آقای Bolsonaro در میامی در اوایل این هفته گفت که خود را در انزوا به عنوان یک اقدام احتیاطی. او اضافه کرد که گفت که او فکر نمی کنم او تا به حال تعامل با آقای Bolsonaro مشاور و نه هر گونه علائم.

دفتر سناتور لیندزی گراهام در توییتر اعلام کرد که او نیز شده بود در Mar-a-لاگو آخر هفته گذشته هر چند او تا به حال “هیچ خاطره ای از تماس مستقیم” با آقای Bolsonaro یا آقای Wajngarten و خواهد خود شده است. او همچنین گفت که او انتظار نتایج یک coronavirus آزمون

سناتور تد کروز جمهوریخواه از تگزاس است که در حال حاضر در قرنطینه به دلیل دیگر برخورد با یک فرد آلوده در یک محافظه کار کنفرانس در نزدیکی واشنگتن است. چندین آمریکا و همچنین خود جدا شده و پس از ملاقات با همان فرد است.

به عنوان پنج شنبه, برزیل به حال حداقل 73 تایید coronavirus موارد و بیش از 930 موارد مشکوک.

یک مسافر در یک JetBlue پرواز از نیویورک به وست پالم بیچ فلوریدا., در شب چهارشنبه آموخته هوا که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد امکان گسترده قرار گرفتن در معرض.

مسافری که قبلا تست شده برای این ویروس بود و در انتظار نتایج رو اطلاع رسانی نسبت به پایان این پرواز که تست مثبت را در JetBlue گفت: در روز پنج شنبه. او شنید صحبت کردن در مورد آن, و خدمه پرواز را به سرعت به اطلاع مقامات بهداشتی بر روی زمین است.

این پرواز که رفتگان از کندی فرودگاه بین المللی با 114 نفر در هیئت مدیره فرود در فرودگاه بین المللی پالم بیچ حدود 8:30 p. m. روز چهارشنبه. پزشکی کارگران با عجله به فرودگاه در مدت کوتاهی پس از, مقامات گفت.

“جت بلو به حال قبل هیچ نشانه ای که این مشتری بود و یا ممکن است تا به حال coronavirus” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. هر دو فرودگاه و هواپیما شدند و تمیز بودن.

حداقل 102 افرادی که سفر در مصر ماه گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت به کشورهای خود stoking ترس از بسیار گسترده تر شیوع در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور نسبت به قبلا محاسبه شده است.

مصر اعلام کرده است 67 coronavirus موارد و مقامات اصرار دارند که آن را هنوز هم امن برای گردشگران به کشور است. “خدا را شکر مصر یکی از حداقل تحت تاثیر کشورهای” وزیر گردشگری Khaled el-Enany به خبرنگاران در قاهره در روز سه شنبه.

مقامات مصری می گویند که این کشور شیوع متمرکز شده است بر روی یک کشتی کروز بر روی رود نیل در آن 45 نفر آلوده شدند که قرنطینه شده پس از جمعه. اما بالا بودن تعداد افرادی که آزمایش مثبت پس از خروج از مصر نشان می دهد که این ویروس به سایر نقاط کشور است.

در خارج از ایران بیشترین تعداد موارد گزارش شده در خاورمیانه و در کشورهایی مانند قطر بحرین کویت و عراق که اعلام کرده اند حدود 500 مورد بین آنها است.

تعداد در قطر شروع به پریدن کرد به 262 از 24 روز چهارشنبه میان ترس که این ویروس را در اردوگاه های بسته بندی شده برای کارگران ساختمانی که در حال ساخت استادیوم های فوتبال برای 2022 مردان فوتبال جام جهانی.

نسبتا کمی شناخته شده است در مورد گسترش ویروس در برخی از منطقه های آسیب پذیر ترین جنگ زده گوشه مانند یمن و لیبی.

در اینجا نکاتی برای دختران شربت خانه خود را در راه است که عملی و خوشمزه; پاسخ به برخی سوالات رایج در مورد سفر و مراحل را هنگام صحبت کردن به یک اضطراب نوجوانان در مورد کوروناویروس.

گزارش شد کمک توسط پیتر بیکر, Elisabetta Povoledo استیون Erlanger, Alissa J. Rubin, Alexandra, استیونسون, دانیل, ویکتور, Austin Ramzy, راسل گلدمن Livia البک-Ripka, آلبی ژانگ, جرثقیل Bryson Taylor Daniel ویکتور Sui-لی اندکی آنی Karni مارک Santora, مگان Specia, دکلان والش Vindu Goel, مایکل کراولی پاتریشیا mazzei از نیکلاس Fandos کوین دراپر Mihir Zaveri کتی رابرتسون Elian Peltier, Jason Horowitz اما Bubola نیکلاس Bogel-Burroughs, امیلی کوکران آدم Liptak خورخه Arangure متی Futterman, Elaine یو امی شین آلن Rappeport امیلی کوکران کارن Zraick ساندرا E. گارسیا, سارا Mervosh, David M. Halbfinger اسکات Cacciola, Sopan Deb بروکس بارنز نوح Weiland, شری فینک مایک بیکر, Monika Pronczuk, ملیسا,, Eddy, Roni Caryn رابین, Donald G. McNeil جونیور اندرو که ارنستو Londoño, Aurelien Breeden Katie Thomas Jill Cowan, توماس فولر ریچارد پرز-پنا و Dagny Salas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de