زنده Coronavirus به روز رسانی در سراسر جهان

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • موارد افزایش می یابد گذشته چهار میلیون نفر در سراسر جهان و هشدار بازگشایی قصه های ظهور.
  • نخست وزیر بوریس جانسون ارائه می دهد بیشتر عمومی به انگلیسی, عمومی, اما تعداد کمی از تغییرات دیگر.
  • کلیسای جامع برلین دارای اولین جمعه خدمات پس از آلمان برداشته مستند اقدامات است.
  • پلیس هنگ کنگ طوفان مراکز متهم معترضان نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.
  • استرالیایی ها که از خانه های خود به تابستان سال گذشته آتش سوزی صورت اضافه شدن غم و اندوه از این بیماری همه گیر.
  • نادیده گرفته بیشتر: ژوئن Almeida دانشمند که شناسایی اولین coronavirus.
  • نظافت حیوان خانگی است که در میان خدمات آینده در تایلند است.

موارد افزایش می یابد گذشته چهار میلیون نفر در سراسر جهان و هشدار بازگشایی قصه های ظهور.

در سراسر جهان گزارش رسمی تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافت و بالای چهار میلیون نفر در سراسر 177 کشور و بیش از یک چهارم میلیون نفر فوت کرده اند به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

به دلایل بسیاری از اعداد است که مسلما شدید undercounts اما پیگیری گزارش های منطقه ای و از کشورهای خاص می تواند نشان می دهد روند ناهموار شیوع بیماری در ایالات متحده رو به افزایش بحران در روسیه و ebbing از ایتالیا فاجعه است.

در همان زمان کوچک شیوع بیماری های جدید و دیگر علائم هشدار دهنده شناسایی شده در کشور است که موفق شده بود که در حاوی ویروس ارائه یک داستان احتیاطی که ملل مختلف در سراسر جهان بحث که آیا برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

چین کشوری که شیوع شروع, شروع به بازگشایی هفته پیش و پس از گزارش موارد جدید آهسته به نسبت بریزد. آن را در حال حاضر صفوف پشت 10 کشور دیگر از جمله برزیل و انگلستان و ایران در آن مقام شمارش موارد است.

اما مناطق شمال شرقی چین تا به حال به افزایش کنترل پس از موجی از موارد ترسیم شده به مردم از بازگشت از روسیه که در آن عفونت در حال افزایش سریع کلیپ. یک شهر در تلويزيون استان Shulan ثبت 11 مورد جدید در روز شنبه.

کره جنوبی بود اما متوقف شیوع آن با مقیاس بزرگ, تست, تماس, ردیابی و نظارت و تشویق مردم به احتیاط رزومه خود را زندگی می کند. اما روز شنبه در کافه ها و کاباره ها در سئول بودند دستور داد بسته پس از ده ها تن از عفونت های جدید گزارش شده در میان مردم که بازدید nightspots و نزدیک خود را تماس با ما. کشور گزارش 34 مورد جدید در روز یکشنبه

آلمان مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل عمومی از سلامت و بهره وری منتقل شده است به راه اندازی مجدد زندگی عمومی است اما با احتیاط نظارت گزارش مورد. مقامات بهداشتی در روز شنبه گفت که این کشور R0 یا “R-هیچ” که نشان دهنده تعدادی از عفونت های جدید تخمین زده شده برای جلوگیری از یک مورد افزایش یافته بود از یک کم از .65 پیش از آن در هفته به 1.1. این موسسه هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به تعدادی که بسیار متغیر است به خصوص زمانی که تعداد کلی عفونت کم است.

در هند یک weekslong مستند به نظر می رسید به کاهش ویروس گسترش — کشور بیش از 1 میلیارد دلار گزارش شده و در مجموع بیش از 62,000 موارد است. پس از آن دولت شروع به کاهش محدودیت ها و تعدادی از عفونت های جدید ، این دو برابر شدن نرخ — مقدار زمان آن طول می کشد برای تعدادی از عفونت های گزارش شده به دو کاهش یافته و از حدود 12 روز به 9.5 هفته گذشته است.

عدم تست و متفاوت روش برای شمارش coronavirus موارد را ترک کرده است بسیاری عمیقا مشکوک رسمی برگه در بسیاری از کشورها است. یک استارک مثال: مکزیک, که در آن مصاحبه ها و اطلاعات به دست آمده توسط بار نشان می دهد که دولت نه گزارش صدها و احتمالا هزاران نفر از مرگ و میر در پایتخت.

عامل دیگری که ممکن است تاخیر در بازگشت به برخی از صورت ظاهر از عادی: اثرات طولانی از ویروس خود را. در ایتالیا به عنوان مثال برخی از افرادی که شمارش به عنوان بازیافت می گویند آنها هنوز هم در حال تجربه علائم ناتوان کننده.

“این هرگز پس از اتمام” گفت: Martina Sorlini 29 ساله و معلم است که در حال اجرا یک تب با درجه پایین از آغاز ماه مارس است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 4,047,400 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

نخست وزیر بوریس جانسون ارائه می دهد بیشتر عمومی به انگلیسی, عمومی, اما تعداد کمی از تغییرات دیگر.

Video player loading
نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا اعلام کرد در یک پیام از پیش ضبط شده این کشور گام های بعدی در مبارزه با coronavirus.اعتباریاعتباری…از طریق Agence France-Presse

نخست وزیر بوریس جانسون خواست عمومی بریتانیا روز یکشنبه به “اقامت هشدار” نرم شدن خود را زودتر اندرز به “اقامت در خانه” به انگلیس نقل مکان کرد و تا کنون چندان به آرامی برای استراحت خود را مستند پس از هفت مرگبار هفته.

در یک مقدار پیش بینی ملی آدرس که به پایان رسید تا شکستن کمی زمین جدید آقای جانسون گفت که مردم می توانند خارج از ورزش به همان اندازه که آنها می خواستند حمام آفتاب در پارک ها و بازگشت به کار اگر آنها نمی تواند انجام این کار از خانه. دیگر از آن, او گفت:, محدودیت های فعلی خواهد ماند.

“این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند” آقای جانسون گفت: او به عنوان اعتبار اجتماعی فاصله برای کند کردن روند گسترش ویروس. “در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.”

منتقدان ادعا کرد که جدید ارشاد به “هشدار” آنقدر مبهم است که آن را به خطر انداخته سردرگمی و آن را تنظیم کردن شکاف با رهبران سیاسی در سایر نقاط بریتانیا که تا به حال تا حد زیادی نقل مکان کرد و در قدم اهسته در مبارزه با ویروس. وزیر اول اسکاتلند, نیکولا ماهیان خاویاری گفت که اسکاتلند خواهد بود چسبیده با هدایت برای مردم به ماندن در خانه.

آقای جانسون را اعلام دو اقدامات بود که شایعه روز: درخواست مردم به پوشیدن ماسک صورت در عمومی و 14 روز اجباری قرنطینه در ورودی مسافران است.

به طور کلی آقای جانسون پیام مبهم نشانه ای از فشارهای او و بسیاری دیگر از رهبران جهان در حال به راه اندازی مجدد اغماء اقتصاد در حالی که از ترس است که می تواند مجموعه ای خاموش موج جدید از عفونت. با 31,855 گزارش ویروس, مرگ و میر, بریتانیا بزرگترین عوارض شناخته شده در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده است.

“هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” آقای جانسون گفت. اما او همچنین از مردم خواست یک “اجتماعی حفظ فاصله در همه هزینه ها” از جمله اجتناب از حمل و نقل عمومی — انعقاد “کار از خانه اگر شما می توانید, اما شما باید به کار اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند.”

کلیسای جامع برلین دارای اولین جمعه خدمات پس از آلمان برداشته مستند اقدامات است.

اعتبار…عجیب و غریب اندرسن/Agence France-Presse — Getty Images

هشت یکشنبه ها بعد از رفتن به مستند بسیاری از آلمانی کلیساها بازگشایی درهای خود را به محله های کشیش نشین تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل های مهم نشانه آن است که زندگی به تدریج به حالت عادی بازگشت برای این کشور وفادار.

در برلین 50 انتخاب نمازگزاران جمع آوری شده برای اولین بار از خدمات روز یکشنبه در پایتخت اصلی کلیسای جامع که به حالت تعلیق آنها در اواسط ماه مارس زمانی که این کشور رفت و به مستند.

“ما خوشحال می شود قادر به جشن کلیسا با هم برای اولین بار در چند هفته حتی اگر آن را در یک دایره کوچک” گفت: Thomas C. مولر کلیسای جامع واعظ.

اما این خدمات متفاوت بود.

آقای مولر به کارگردانی کنندگان به آواز خواندن, برای جلوگیری از عفونت. محله های کشیش نشین نشسته بودند امن فاصله از هم جدا در یک کلیسا با بسیاری از صندلی های خالی. برای کسانی که نمی شد اختصاص یک مکان در نئو رنسانس کلیسای جامع که قبل از همه گیر تا به حال نشسته به عنوان بسیاری از 1,390, کتاب مقدس, تلویزیون پخش زنده خوراک.

واقع در قلب برلین کلیسای جامع اولین باز در 1750 و بازسازی شد و پس از آسیب دیده در جنگ جهانی دوم با بمباران هوایی. کلیسای جامع میزبانی عام خدمات در روز جمعه به رعایت 75 سال در این کشور آزادی است.

در حالی که نزدیک به 47 میلیون آلمانی ها در حال ثبت نام به عنوان مسیحی کمتر از 10 درصد حضور در کلیسا به طور منظم خدمات تعدادی که شامل تناسب تعداد ساکنان مسن که به ویژه آسیب پذیر به نابسامانی ویروس.

فیزیکی خدمات مذهبی نمی تواند ممنوع آشکار حتی در گیر دادگاه قانون اساسی این کشور حکومت در مارس اگر چه سخت دورى و بهداشت قوانین تا به حال به دنبال داشته باشد. اما تصمیم دادگاه را تغییر دهید ، کلیساها و معابد و مساجد و کنیسه ها باقی مانده بسته برای همه چیز به غیر از آرام و فردی نماز.

در این مستند که آنگلا مرکل صدر اعظم دولت به طور قابل توجهی کاسته هفته گذشته بسیاری از مؤمنان در ادامه به جشن های دسته جمعی آنلاین. در برخی از نقاط کشور, محله های کشیش نشین حتی flocked به درایو در سینما برای کلیسا. یکشنبه گذشته راین لند فالتز در کشور آلمان واقع دولت خود را مجاز کلیساها به برگزاری خدمات دوباره تا زمانی که همه اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین مشاهده شد. کلن کلیسای جامع نیز برگزار جرم یکشنبه هفته گذشته به صورت 122 prescreened نمازگزاران با پوشیدن ماسک و نشستن از هم جدا در pews.

پلیس هنگ کنگ طوفان مراکز متهم معترضان نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اعتبار…تایرون سیو/ایسنا

چند صد نفر از معترضان در هنگ کنگ شعار antigovernment شعار در حداقل سه مراکز در بعد از ظهر یکشنبه باعث شورش افسران پلیس را به آتش فلفل توپ و کمربند خاموش بخش از بازار به عنوان آنها را متوقف و جستجو نفر است.

تنش های سیاسی در هنگ کنگ را مطرح پس از semiautonomous خاک چینی به نظر می رسد به مهر محلی منتقل coronavirus موارد برای سه هفته متوالی. دولت محلی متهم شده است که با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک پوشش عزم خود را سرکوب اعتراضات و دستگیری طرفدار دموکراسی آمار و ارقام در سیاست و جامعه مدنی و رسانه های خبری.

صدها نفر از افسران پلیس با هجوم به مراکز در روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال دریافت شکایات غیر قانونی مجامع عمومی. گروه های بیش از هشت نفر هستند ممنوع است و پلیس می گویند که معترضان در حال نقض اجتماعی فاصله مقررات حتی اگر آنها وارد شده به صورت جداگانه و یا در گروه کمتر از هشت نفر است.

“این بدتر که بد نیت احزاب مختلف با استفاده از بهانه هستند و تحریک دیگران برای ویران خراب کردن تعطیلات به مخاطره می اندازد و امنیت عمومی” پلیس در بیانیه ای گفت: در روز شنبه با اشاره به آنلاین تماس برای antigovernment singalongs روز یکشنبه روز مادر.

بعد از آن در این شب روی Kwong یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس دستگیر شد که پلیس مواجه تظاهرکنندگان در مونگ کوک منطقه.

منتقدان از نیروی پلیس می گویند که ماموران شده اند انتخابی بازداشت و fining antigovernment معترضان اجتماعی فاصله نقض در حالی که چشم پوشی به counterprotesters یا گرفتم مالش شانه در شبانه ولسوالی پس از بارها بازگشایی در روز جمعه.

تظاهرات اتفاق می افتد به طور همزمان در چندین ولسوالی آمد و پس از یک نزاع و جدال درگرفت در هنگ کنگ مقننه در روز جمعه بین گروه های مخالف از قانونگذاران بیش از رهبری یک هسته کمیته سیاست. طرفدار دموکراسی اردوگاه متهم مخالفان نامشروع تصرف کنترل کمیته که برای ماه گذشته منجر شده است توسط دنیس Kwok یک طرفدار دموکراسی داشتند ،

مقامات چینی و نرم افزار-پکن مقامات متهم آقای Kwok از filibustering و ایجاد یک پرونده جدید قانون از جمله یکی که جرم بی احترامی به چین سرود ملی و طرفدار پکن مجلس در زمان آقای Kwok صندلی در روز جمعه. ساعت از هرج و مرج است که در نتیجه منجر به بستری شدن دو طرفدار دموکراسی قانونگذاران که کشیده شد روی زمین توسط pro-پکن قانونگذاران.

یک سخنگوی دولتی حمایت pro-پکن اردوگاه حرکت می کند توصیف آن در یک بیانیه شنبه شب به عنوان یک “موفقیت آمیز دست زدن.”

استرالیایی ها که از خانه های خود به تابستان سال گذشته آتش سوزی صورت اضافه شدن غم و اندوه از این بیماری همه گیر.

بیش از 3500 استرالیایی که خانه هایشان ویران تابستان گذشته آتش سوزی مرگبار در حال حاضر مبارزه با مستندات اعمال شده در طول همه گیر — یک و دو پانچ از مشکلات است که چند زمان صلح و سوابق و تولید نگرانی در مورد قربانیان ایمنی و بهداشت روان.

بافر جامعه, حوادث, بازسازی تلاش و فرد درمان است که بر خاست تا پس از آتش سوزی تا حد زیادی از بین رفت که مقامات بهداشت عمومی باید در دستور استرالیایی به کمی به هیچ تماسی با کسی خارج از خانواده خود را فوری.

بوش آتش تسکین مراکز است که پس از ارائه اهدا لباس, وعده های غذایی یا یک آغوش گرم شده اند عمدتا توقیف. داوطلبان که در droves به روشن رفتارهاي قلوه سنگ و جدید ساخت نرده ها در اطراف دماوند زمین های کشاورزی را ترک کرده اند.

حس جابه جایی می آید که با انزوا و از دست دادن اساسی اموال و آشنا روال می تواند منجر به سطوح بالایی از اضطراب و افسردگی و به طور بالقوه افزایش خودآزاری و خودکشی ،

“این بسیار نا معلوم آب” گفت: Brett McDermott, استاد روانپزشکی در دانشگاه جیمز کوک در کوئینزلند. “این نگرانی من این است که این افراد باید استرس در بالای استرس است.”

بیش از 6,900 coronavirus موارد گزارش شده در استرالیا با بیش از 90 مرگ و میر — مدارک و شواهد از یک تا حد زیادی موفقیت در نبرد با ویروس.

اما هزینه بالا است. با میلیون ها نفر از مردم استرالیا تعطیل در خانه های خود و صدها نفر از هزاران نفر بدون شغل مردم خواستار ملی خودکشی به کمک خط تاسیسات استرالیا در تعداد بی سابقه ای گفت: جان Brogden سازمان رئیس. آن را دریافت تا از 3200 تماس در هر روز — تا حدود 30 درصد از شماره های معمول.

نادیده گرفته بیشتر: ژوئن Almeida دانشمند که شناسایی اولین coronavirus.

اعتبار…جیمز نورمن/Toronto Star, via Getty Images

نادیده گرفته شده است یک سری از اعلامیه مورد قابل توجه افرادی که مرگ آغاز و در سال 1851 رفت و گزارش نشده در زمان.

با هیچ پول برای پرداخت هزینه های کالج در پس از جنگ جهانی دوم اسکاتلند 16-سال ماه ژوئن Almeida در زمان ورود به سطح کار در بافت شناسی دانشگاه گلاسکو بیمارستان جایی که او آموخته است که به بررسی بافت در زیر میکروسکوپ به صورت نشانه ای از بیماری است. این یک حرکت اتفاقی برای او و برای علم است.

در سال 1966 نزدیک به دو دهه بعد او با استفاده از یک قدرتمند میکروسکوپ الکترونی برای گرفتن یک تصویر مرموز پاتوژن — اولین coronavirus شناخته شده است به علت بیماری های انسان است.

Almeida بود شده استخدام به سنت توماس ” بیمارستان لندن که در آن او موفق به دریافت یک ویروس شناخته شده به عنوان B814 از دانشمندان انگلیسی مشغول به تحصیل سرماخوردگی. دانشمندان به رهبری دیوید Tyrrell می دانستند وجود دارد چیزی متفاوت در مورد ویروس. هر چند داوطلبان آلوده با B814 نیست و گلو درد معمولی ترین سر, سرماخوردگی, آنها تجربه غیر معمول احساس ضعف. و ویروس خنثی شد توسط مرد حلال است, که بدان معنی است که بر خلاف دمای سرد ویروس B814 بود و ليپيد پوشش.

هنوز هم بدون یک تصویر از ویروس می تواند به دانشمندان در یادگیری تنها بسیار است.

شنیدن در مورد Almeida تخصص از یکی از همکاران آقای Tyrrell حمل نمونه ها به او بود که شما با B814 همچنین به عنوان شناخته شده آنفلوانزا و ویروس هرپس که به عنوان کنترل.

هر چند او گفته شده بود که “به ظاهر گسترش طیف وسیعی از میکروسکوپ الکترونی به محدودیت های جدید” آقای Tyrrell نبود خوش بینانه است. Almeida, اما, بود, اعتماد به نفس در مورد روش او.

نتایج آقای Tyrrell بعد بازگو “بیش از همه امید ما. او به رسمیت شناخته شده در تمام ویروس های شناخته شده و تصاویر خود را نشان داد ساختار زیبایی. اما مهم تر او را دیدم ویروس ذرات در B814 نمونه!”

تنها مشکل باقی مانده بود تا بدانند چه به تماس با این ویروس جدید است. آنفلوانزا مانند صدا کمی ضعیف آقای Tyrrell نوشت. تصاویری از B814 نشان داد که این ویروس بود احاطه شده توسط یک نوع هاله مانند یک تاج خورشیدی. بنابراین coronavirus متولد شد. جزئیات کامل اگهی در اینجا.

نظافت حیوان خانگی است که در میان خدمات آینده در تایلند است.

اعتبار…آماندا خردل برای نیویورک تایمز

در این بانکوک اعزام خبرنگار ما هانا راش تواریخ سگ او این سفر را به یک حیوان خانگی نظافت سالن یک نوع از کسب و کار مجاز به بازگشایی در تایلند اجتماعی فاصله دستورالعمل.

زمانی که coronavirus مستند در بانکوک کاسته کمی پس از شش هفته اولین ملاقات خانواده من ساخته شده بود نه برای یک معاینه پزشکی و یا یک پیاده روی در پارک.

در عوض, ما به نام سالن پت. جست و خیز ما 9 ماهه miniature schnauzer بود از جان گذشته برای یک تر و تمیز.

تایلند همچنان تحت یک وضعیت اضطراری از طریق حداقل تا پایان مارس با تقریبا هیچ پروازهای بین المللی در داخل و یا خارج. اما از آنجا که این کشور را پایین تایید caseload از عفونت ویروس — حدود 3000 موارد و 56 مرگ و میر ناشی از شنبه — کسب و کار خاص شده اند مجاز به بازگشایی تحت سخت اجتماعی فاصله و بهداشت محدودیت. بله, درست است, حیوان خانگی سالن ها به اندازه کافی مهم صنعت در تایلند به شایستگی های خود را دسته در کنار پارک ها و رستوران ها.

بانکوک دیوانه است برای سگ های اصیل. سراسر شهر را ببینید Labradors و Weimaraners, Pomeranians و pugs. وجود دارد بیش از حد بسیاری از یورکشایر terriers. برخی از پوشیدن لهستانی ناخن و بسیاری از پوشیدن لباس.

یک توله سگ برش مو ممکن است به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی اما اجازه بدهید توضیح دهم. این فصل در تایلند هنگامی که درجه حرارت شناور حدود 100 درجه است. این schnauzer طبیعی کت ضخیم و پشمالو است مناسب تر به جنگل سیاه بومی خود آلمان از گرمسیری کلانشهر مانند بانکوک.

من سعی کردم پیرایش او را به عنوان شوهر خود را برگزار کردن یک پروژه که رفت به عنوان به خوبی به عنوان شما ممکن است انتظار داشته که دو روزنامه نگار با صفر تخصص تلاش حیوانات ارایی. (در دفاع من چپ دست بود و با استفاده از راست دست قیچی.)

هنگامی که جست و خیز و وارد در مناقصه ها و مزایده محبت مراقبت از سلامتی حیوان خانگی مرکز وجود دارد cancan خط چو پوست قهوه ای انتظار خود را درمان. یک بولداگ idled, بیش از حد.

یک کارمند بود hosing کردن جلوی خانه. شوهر من تا به حال خود را در حرارت گرفته شده و پر شده در سلامت فرم. جست و خیز پس از شش هفته صرف تنها با خانواده من غرق شلوغی و بی درنگ ادرار در طبقه. دفعات بازدید: بقیه هانا راش را اعزام اینجا.

آمریکا مقامات بهداشتی را به قرنطینه پس از کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

در آخرین نشانه ای از نگرانی که coronavirus می تواند گسترش از طریق ارشد صفوف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سه top مقامات بهداشت عمومی را آغاز کرده اند جزئی یا کامل خود را قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

نمایندگان برای دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا تایید اقدامات احتیاطی در روز شنبه.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تایید گزارش سی ان ان که او آغاز کرده بود یک “اصلاح قرنطینه” پس از آنچه که او به نام “کم خطر” تماس بگیرید.

اقدامات آمد و به عنوان Cook County, Ill., که شامل شیکاگو و آن نزدیکترین حومه افزود: بیشتر موارد ویروس از هر شهرستان در ایالات متحده در برخی از روز های اخیر. روز جمعه طبخ شهرستان اضافه شده جدید بیشتر موارد از پنج بخش نیویورک شهر نیویورک ترکیب شده است.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: سه فرزند جوان مرده بود از یک زن مرموز سمی-شوک-مانند التهاب سندرم با لینک کلیک کنید برای ویروس. آقای کومو خواسته است پدر و مادر باید مراقب باشند در به دنبال علائمی مانند تب طولانی شدید درد شکم و تغییر در رنگ پوست مسابقه قلب و درد قفسه سینه.

در توسعه است که وعده داده شده به گسترش ملت تست ظرفیت غذا و داروی آمریکا تایید کرده است اولین آزمایش آنتی ژن است که می تواند به سرعت تشخیص اینکه آیا یک فرد آلوده شده است. بر خلاف معمول در دسترس coronavirus آزمون که با استفاده از واکنش زنجيره ای پلی مراز یا, P. C. R. آنتی ژن تشخیص کار به سرعت تشخیص قطعات این ویروس در یک نمونه است. این آزمون می تواند به ارائه نتایج “در دقیقه” F. D. A., گفت:, و اضافه کرد که از آن انتظار می رود به کمک مالی اضطراری ترخیص کالا از گمرک برای بیشتر آنتی ژن آزمون در آینده نزدیک.

سخت ضربه بر اقتصاد هل افغانستان شهرستانها به بلند مستند.

اعتبار…جیم Huylebroek برای نیویورک تایمز

چند شهرستانها در افغانستان به پایان رسید هفته از مستند روز یکشنبه حتی به عنوان گسترش coronavirus تشدید سراسر کشور با مقامات گفت که وخیم اقتصادی واقعیت بود بدتر شده به یک سطح است که آنها دیگر نمی تواند نگه داشتن مغازه ها بسته شد و مردم در خانه.

عمده شهرهای مزار شریف و کندز در شمال و کابل و Mehtar Lam در شرق بودند در میان کسانی که رسما به پایان رسید مستند. شهرهای دیگر از جمله پایتخت کابل و هرات از لحاظ فنی باقی مانده تحت مستند, اما پلیس به نظر می رسد دیگر اجرای آن است. جنبش افزایش در خیابان ها و در بازارهای کابل در حالی که در هرات نزدیک به نرمال فعالیت بازگشت به جاده ها.

دولت افغانستان ثبت شده در مورد 4400 coronavirus موارد در سراسر کشور اما مقامات می گویند بسیاری از عفونت ها به احتمال زیاد به دلیل تست محدود است. آنها را به درصد بالایی از موارد مثبت در میان تست های انجام شده — چند روز نزدیک به نیمی تبدیل شده است تا مثبت. روز یکشنبه 361 از 995 نمونه در آزمایش قبلی 24 ساعت مثبت شد گفت: وحید Majrooh معاون وزیر بهداشت.

برخی از مقامات ولایتی باید گفت که لغو این مستند می تواند به طور موقت به منظور تنفس برخی از زندگی را به اقتصاد محلی اجازه می دهد به خرید قبل از عید فطر, اسلامی جشنواره جشن در پایان ماه مبارک رمضان. در نشانه ای از نگرانی که شوک اقتصادی می تواند گسترده گرسنگی دولت شروع توزیع نان در شهرهای مختلف و قصد دارد به گسترش تلاش برای 28 مراکز شهری.

اما آقای Majrooh گفت: هیچ نگرانی که با کاستن از شهرستان مستندات “تعداد موارد مثبت خواهد شد تا به سرعت در حال.” پزشکان محلی فاقد منابع و تحمل فشار از ویروس را گسترش نیز ابراز نگرانی کرد.

“زمانی که من به شهرستان رفتم امروز دیدم همه مغازه ها باز بودند — پس از آن بود شلوغ به عنوان اگر وجود دارد هیچ coronavirus; آن احساس مردم شده بود و اجازه خروج از قفس” گفت: دکتر شمس صمدی, که با این نسخهها کار در یک کلینیک خصوصی در کندز.

“وجود دارد هیچ ماسک بودند دست دادن” او گفت:. “این درد من است زیرا من می دانم آنچه شما می توانید انجام دهید و چگونه آن را گسترش می یابد.”

آلمان بوندسلیگا مجموعه به بازگشت مارس 16 با یک ضربه بدن از نامرئی دشمن.

اعتبار…ولفگانگ Rattay/ایسنا

این به طور گسترده ای به تماشای بازگشت به فوتبال حرفه ای پس از آلمان رفت و به مستند ضربه مانع قبل از آن حتی آغاز شده و پس از دو بازیکن از باشگاه دینامو درسدن آزمایش مثبت برای ویروس وادار کردن آن تمام فهرست به قرنطینه برای 14 روز.

این تیم اعلام روز شنبه برخورد یک ضربه به لیگ آلمان قصد دارد برای راه اندازی مجدد این فصل در 16 ماه مه.

ورزش لیگ در سراسر جهان در حال نزدیک تماشا بازگشت از فوتبال به عنوان آنها سعی می کنند برای ایجاد طرح های خود را برای راه اندازی مجدد بازی. بیش از یکپارچگی کامل فصل در خطر است. مقامات ترسناک نقاشی عکس های مالی برای ورزش و هشدار داد که اگر فصل راه اندازی مجدد نیست به زودی به عنوان بسیاری از یک سوم از تیم ها در بالا و دو بخش در معرض خطر ابتلا به عجز از پرداخت دیون برآورد ضرر و زیان حدود 750 میلیون یورو یا بیش از 800 میلیون دلار.

شکست آلمان در آمد و به عنوان لالیگا در اسپانیا گفت: پنج بازیکن در این دو بخش تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از موج از آزمایشات است که یک پیش نیاز برای بازگشت به آموزش. این بازیکنان بودند که شناسایی شده اند جدا شده و اجازه داده نخواهد شد برای بازگشت به تمرین تا زمانی که تست منفی دو بار در یک ردیف با توجه به این لیگ پروتکل. لیگ نیاز به موافقت دولت قبل از بازی مجاز به رزومه.

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان پاک بوندسلیگا و بوندسلیگا 2 برای از سرگیری عملیات پس از لیگ ایجاد 51-صفحه پروتکل ایمنی به سر بازی. این بازی مانند خیلی از بقیه جهان متوقف شد در ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دینامو گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به شرکت در دو دور اول از مسابقات پیش رو از جمله این تیم اولین بازی خود را در 15 مه برابر هانوفر 96. “واقعیت این است که ما می توانیم نه قطار و نه شرکت در این بازی در 14 روز” گفت: دینامو ورزشی, مدیر, رالف, ناز.

زمانی که بازی رزومه آنها به احتمال زیاد تقریبا غیر قابل تشخیص: بازیکنان خواهد بود قرنطینه در یک هتل و آزمایش غالبا و مسابقات برگزار خواهد شد در خالی استادیوم — “شبح بازی ها” را به عنوان آنها نامیده می شوند در آلمانی.

بازیکنان از خانه تیم را از درایو خود را به ورزشگاه ها در اتومبیل خود و نمایندگان از بازدید تیم خواهد بود تقسیم به گروه های کوچک به سفر در وسایل نقلیه تعیین شده خواهد شد که ضد عفونی پس از هر بار استفاده. بازیکنان را در لباس های مختلف دوش به طور جداگانه خواهد بود و از هم جدا نگه داشته از جایگزین.

پوشاک کارگران در آسیا ترس اپراتورها با استفاده از این ویروس به عنوان یک فرصت برای خلاص شدن از ما است.’

اعتبار…Minzayar دیگه برای نیویورک تایمز

Myan حالت یک کارخانه پوشاک در حومه یانگون میانمار, تولید کت زنان کاپشن و پالتو مد غربی شرکت های منگو و زارا. از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آن دیده می شود کاهش سفارشات از فروشندگان بین المللی است.

که چرا از آن اجازه رفتن تقریبا نیمی از آن 1,274 کارگران در اواخر مارس, کارخانه, مدیر عامل گفت: در پاسخ به معترضان که وارد کارخانه درب برای محکوم کردن واخراج.

سه اخراج دوخت اپراتورها گفت: این کارخانه در نظر گرفتن یک فرصت برای تنبیه کارگران مشغول در اتحادیه فعالیت است. در یک مصاحبه اپراتورها — Maung Moe یه Yint و Ohnmar Myint — گفت که از 571 که رد 520 تا به حال متعلق به کارخانه, اتحادیه اروپا, یکی از 20 را تشکیل می دهند که فدراسیون پوشاک کارگران میانمار. حدود 700 نفر از کارگران که متعلق به اتحادیه نگه داشته و شغل خود را به آنها گفت.

Myan حالت کره جنوبی-بر اساس مالک نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد اخراج.

Mr. Moe, 27 بود کارخانه اتحادیه رئیس جمهور بود و سازماندهی چندین حمله. آقای Yint, 30, بود, این اتحادیه با وزیر, در حالی که خانم Myint, 34, تا به حال شده است یک عضو اتحادیه از زمان تاسیس آن در ژوئن 2018.

“کارفرمایان استفاده Covid به عنوان یک فرصت برای خلاص شدن از ما به خاطر آنها متنفر اتحادیه ما” آقای معارف گفت. او گفت که او و دیگر اعضای اتحادیه بوده است در گفتگو با مدیران کارخانه قبل از اخراج و خواستار حفاظت فردی و تجهیزات است که کارگران بود دورتر از هم جدا در کف کارخانه. “آنها فکر می کردند ما ناشی از آنها را ثابت سردرد با مبارزه برای حقوق ما و آن دسته از هموطنان ما کارگران است.”

اتحادیه متلاشیکننده — اقدامات انجام شده برای جلوگیری و یا اخلال در شکل گیری اتحادیه های کارگری و یا تلاش برای گسترش عضویت — شده است یک مشکل جدی در سراسر مد زنجیره تامین برای چند دهه. و با گسترش جهانی Covid-19 قرار دادن تازه فشار بر این صنعت آن است که یک موضوع خاص در جنوب آسیا که در آن حدود 40 میلیون دلار پوشاک کارگران از مدتها دست و پنجه نرم فقیر شرایط کار و حقوق و دستمزد.

با زنده موسیقی در انتظار نگه داشته در هنگ کنگ فیلیپین راک احساس درد است.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

هنگ کنگ صحنه موسیقی زنده بود اما سکوت توسط coronavirus. برخی از عفونت ها در ارتباط بودند به آنچه دولت به نام “نوار و باند” خوشه در کاباره ها. سالن های موسیقی از جمله میله دستور داده شد بسته به عنوان بخشی از یک گسترده بسته از محدودیت. روز جمعه میله اجازه داده شد برای بازگشایی, اما آنها هنوز هم مجاز نیست به میزبان موسیقی زنده.

که به معنای بیکاری برای خوانندگان گیتاریست و پیانیست و طبل و bassists که قدرت به صحنه موسیقی زنده — بسیاری از آنها می آیند از فیلیپین.

یکی از نوازنده چارلز جزر و گفت: او به طور معمول ارسال در حدود 1300 دلار در هر اونس بازگشت به فیلیپین در هر ماه به حمایت از او پنج فرزند. او مباحث خشک شده در فوریه و یک بخش جدید در زمان کار به عنوان یک کارمند نمی ساخت تا تفاوت.

“این سخت است” او گفت:. “من مدیون پول به بسیاری از مردم در حال حاضر برای زنده ماندن و تغذیه کودکان و نوجوانان.”

نوازندگان از فیلیپین انجام شده است در سراسر آسیا برای دهه شناخته شده برای بازی را پوشش می دهد غربی پاپ آهنگ. فیلیپینی, پوشش باند در هنگ کنگ را گسترده موجودی پوشا راک, رگی, R&B و بسیاری دیگر. یک مورد در نقطه است یخچال اصلی گروه خانه در آمازون در Wan Chai منطقه را پوشش می دهد که همه چیز را از فرانک سیناترا به Iron Maiden.

“همه چیز وجود دارد و آن را سرد” گفت: آن خواننده گروه سنبله Cazcarro, 52 و توضیح داد که چگونه این گروه نام خود را.

گزارش شد کمک توسط Mihir Zaveri کارن Zraick عزرا چونگ Mujib مشعل Najim رحیم فاطمه فیضی, پارچه ململ مه Iliana Magra, هانا راش, ملیسا, ادی, Christopher F. Schuetze, طارق Panja Austin Ramzy, مایکل Levenson مایکل کراولی ویویان وانگ ادوارد وانگ نیکلاس Bogel-Burroughs, دنیس Gellene, Mitch Smith, Andrew Jacobs, ادگار Sandoval, Elisabetta Povoledo, Mike ایوس الیزابت Paton و نیک جورجیا-بروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im