زنده Coronavirus همه گیر جهانی به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • شهرستانها عمده ایالات متحده در حال لبه بازگشت به حالت عادی. جهان پر است از قصه های احتیاطی.
 • اروپا را درهم بازگشایی: سفر حباب, مرز, معاملات, شرکت هواپیمایی دالان.
 • دیوان عالی ایالات متحده را رد کالیفرنیا کلیسا را به چالش حضور و غیاب محدودیت.
 • یک partygoer در آخر هفته روز یادبود جمعیت در دریاچه از رشتهکوه اوزارک تست مثبت است.
 • پس از W. H. O. دست می دهد پشتیبانی ایالات متحده E. U. دو برابر کردن.
 • همه گیر بازدید یمن در حال حاضر گریبانگیر توسط یک بحران انسانی.
 • در برخی از کشورهای coronavirus نیست تنها بیماری همه گیر.
اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

شهرستانها عمده ایالات متحده در حال لبه بازگشت به حالت عادی. جهان پر است از قصه های احتیاطی.

بسیاری از پرجمعیت ترین شهرهای ایالات متحده نقل مکان کرد و با احتیاط به سمت بازگشایی کلیدی کسب و کار در روز جمعه.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت که او انتظار می رود شهر نیویورک که در آن بیش از 20 ، 000 نفر کشته شده اند از این ویروس برای دیدار با چند معیار است که اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن به صورت منظقه و یا در فروشگاه وانت و همچنین راه اندازی مجدد غیرضروری ساخت و ساز و تولید است. به عنوان بسیاری از 400 ، 000 نفر می تواند بازگشت به کار که در مرحله اولیه.

دیگر شهرهای بزرگ است که باید در مواجهه با مرگ و اقتصادی فاجعه مانند واشنگتن و لس آنجلس نیز اعلام کرد قصد دارد برای ادامه reopenings اجازه می دهد رستوران ها سالن مو و آرایشگاه برای باز کردن درهای خود را با دستورالعمل های ایمنی.

آقای کومو می پیوندد بسیاری از مقامات در سراسر جهان در تصمیم گیری است که مزایای احیای اقتصاد بیشتر از خطرات ناشی از عفونت های جدید. اما به عنوان جهانی coronavirus caseload روش شش میلیون دیگر کشورهای در حال یادگیری است که خطرات نیست یک شبه ناپدید:

 • در کره جنوبیکه با موفقیت به ارمغان آورده اولیه شیوع به پاشنه بیش از 800 مدارس یا بسته درهای خود را به دانش آموزان و یا به عقب رانده بازگشایی. دولت نیز بسته موزه ها پارک ها و بسیاری دیگر از امکانات عمومی در سئول در منطقه در روز جمعه.

 • در کاناداتعداد فزاینده ای از کارگران فروشگاه ها در کار باشد. اما بازگشت به کار است و به احتمال زیاد مضطرب برای بسیاری از افراد به ویژه کسانی که در سخت ضربه مکان هایی مانند خانه های پرستاری و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

 • در هندیک ملت از 1.3 میلیارد نفر شدید مستند کاسته شده و در نهایت ممکن است کاملا به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه. اما کارگران مهاجر در حال تبدیل شدن به آلوده در یک برانگیزتر نرخ بالا منجر به شیوع بیماری در روستاهای سراسر شمال و بیمارستان ها در بمبئی غرق هستند.

 • در عراقهمه سفر بین استان متوقف شده است برای بار دوم. بغداد تقریبا به طور کامل هنوز هم در روز جمعه و اقامت در خانه دستور اجرا توسط محله محاصره

 • در اسرائیلکه در آن بازگشایی مدارس هفته پیش بیش از 100 مورد جدید گزارش شده در جمعه سطح است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هشدار داده بود را بی درنگ بازگشت از سخت مستند.

 • در بریتانیاکه در آن از شنبه بیشتر هوای گردهمایی های اجتماعی مجاز خواهد بود و برخی از مدارس در حال برنامه ریزی برای بازگشایی حداقل سه نفر از اعضای دولت بالای علمی مشورتی هشدار داده اند علنا در برابر محدودیت های آرامش بخش.

اروپا را درهم بازگشایی: سفر حباب, مرز, معاملات, شرکت هواپیمایی دالان.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

اگر بازگشایی دفاتر و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی به نظر می رسید گیج کننده قوانین در سفر بین ملت ها در حال شکل گیری بود و سردرگم.

سفر حباب و هواپیمایی دالان به اجازه حرکت آزاد بین برخی از شهرها یا کشورهای قرنطينه و مجموعه ای از دیگر اقدامات به اضافه کردن یک پازل برای حتی بیشتر بی باک مسافر.

هیچ جا هستند لجستیکی چالش های دلهره آور تر از در اروپا, که در آن همه گیر آورده ناگهانی بازگشت از مرز بین 26 کشور است که بخشی از به اصطلاح منطقه شنگن. خوش اظهارات در مورد کاهش محدودیت برای تابستان مسافران اجرا به واقعیت از یک درهم آمیخته از سیاست.

“این امر می تواند بزرگ اگر همه این را می توان فشرده به چیزی آسان به درک اما آن را بسیار پیچیده تصویر” گفت: Adalbert Jahnz سخنگوی امور مهاجرت و شهروندی در اروپا, کمیسیون اروپا, شاخه اجرایی اتحادیه اروپا است.

مثلا بلغارستان صربستان و یونان انتظار می رود برای باز کردن مرزها به یکدیگر در ژوئن 1. یونان از جان گذشته برای نجات صنعت گردشگری خود نیز منتشر شده یک لیست گسترده در روز جمعه 29 کشور از آن اجازه خواهد داد که سفر شروع ژوئن 15.

جمهوری چک و مجارستان و اسلواکی آغاز شده اجرای یک برنامه ریزی مشابه است.

فرانسه و آلمان و دیگر غرب در کشورهای اروپایی صحبت کردیم در مورد کاهش کنترل مرز به دیگر E. U. عضو در ژوئن 15 روز کمیسیون اروپا ارشاد خواستار تعلیق سفر غیرضروری به E. U. منقضی خواهد شد.

سفر از خارج از بلوک ممکن است حتی بیشتر سوال دشوار است.

اگر اروپا border-منطقه آزاد بازسازی پس از آن زمانی که یک کشور اجازه می دهد تا مسافران از خارج به این معنی که هر کشور به طور موثر انجام می شود.

کمیسیون اروپا که تنها می تواند ارائه راهنمایی است که هنوز هم بحث در مورد آنچه که وضعیت را. اما مقامات گفتند که یک موقعیت وسط — بیشتر هدف محدودیت در کشورها بر اساس معیارهای مانند ویروس caseloads — بعید است که به جذاب دلیل آن را ایجاد یک مجموعه کامل از علمی دیپلماتیک و سیاسی با چالش های.

کشورهای در جای دیگر نیز بررسی محدودیت های مسافرتی. هنگ کنگ می گوید این اجازه خواهد داد که شرکت هواپیمایی مسافران به حمل و نقل از طریق فرودگاه خود را از دوشنبه پس از تعلیق این سرویس در آوریل 25. اما همه مسافران اتصال به سایر پروازها از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ خواهد بود موضوع را به کروناویروس غربالگری از جمله دما را چک و آنها را در معرض خطر قرار می گیرد به 14 روز دولت قرنطینه اگر آنها نشان می دهد درجه حرارت بالا و تست مثبت برای Covid-19.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 5,924,700 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

دیوان عالی ایالات متحده را رد کالیفرنیا کلیسا را به چالش حضور و غیاب محدودیت.

اعتبار…John G Mabanglo/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

دیوان عالی ایالات متحده روز جمعه تبدیل به دور یک درخواست از یک کلیسا در کالیفرنیا برای جلوگیری از اجرای دولت محدودیت بر حضور در مراسم مذهبی.

رای 5 به 4 با رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور پیوستن به دادگاه چهار عضو لیبرال بال به تشکیل یک اکثریت. این دادگاه اولین تلاش برای تعادل بحران بهداشت عمومی در برابر قانون اساسی حفاظت از آزادی مذهبی. همچنین گسترش آن دادگاه تعامل با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر پس از احکام در رای گیری در ویسکانسین و زندان در تگزاس و اوهایو.

“اگر چه در کالیفرنیا دستورالعمل محدودیت مکانی در مکان های عبادت, این محدودیت به نظر می رسد سازگار با ورزش رایگان بند اول متمم” رئیس دادگستری رابرتس نوشت: در یک نظر concurring در unsigned حاکم است.

قضات کلارنس توماس, Samuel A. Alito جونیور, Neil M. Gorsuch و برت M. Kavanaugh عقیده داشت.

مورد آورده شد توسط جنوب خلیج United Pentecostal Church در چولا ویستا که گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات از دست داده بود چشم از وضعیت ویژه ای از دین در قانون اساسی و ساختار است.

“این Covid-19 همه گیر ملی تراژدی” وکلا برای کلیسا نوشت: در دیوان عالی کشور خلاصه: “اما این امر می تواند به همان اندازه غم انگیز اگر قوه قضائیه فدرال مجاز ‘مه جنگ” به عنوان بهانه ای برای نقض حقوق اساسی قانون اساسی.”

یک partygoer در آخر هفته روز یادبود جمعیت در دریاچه از رشتهکوه اوزارک تست مثبت است.

اعتبار…توییتر/Lawler50 از طریق رادیو فردا

مقامات بهداشت در میسوری در حال تقلا برای تماس با “توده شماره از مردم ناشناخته” پس از یک شرکتکننده در استخر شلوغ احزاب در دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته روز یادبود آزمایش مثبت برای Covid-19.

وزارت بهداشت در کمدن کانتی که در آن طرفین صورت گرفت گفت: در انتشار اخبار در روز جمعه که فرد ناشناس ساکن Boone County, آزمایش مثبت یکشنبه گذشته پس از ورود در دریاچه منطقه روز قبل از. فیلم ها و عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی نشان داد که جمعیت کثیری از مردم mingling در محله های نزدیک.

زمانی که تصاویری از این رویداد ظاهر Lyda Krewson شهردار سنت لوئیس گفت: “این غیر مسئولانه و خطرناک به شرکت در چنین رفتار پرخطر را فقط به برخی از سرگرم کننده در طول تعطیلات آخر هفته طولانی.”

این Camden County وزارت بهداشت گفت: در انتشار آن است که فرد “به احتمال زیاد انکوبه بیماری و احتمالا عفونی در زمان بازدید.” آن منتشر شد یک جدول زمانی از فرد جنبش و خواسته کسانی که ممکن است در منطقه به دنبال آزمون و خود-جدا اگر آنها تا به حال علائم از جمله “تب سرفه تنگی نفس و بدن درد و سردرد, تهوع, استفراغ, اسهال و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.”

مقامات بهداشت در سنت لوئیس و در کانزاس در حال حاضر خواست partygoers به خود منزوی برای 14 روز.

صاحب یکی از مکان های ذکر شده در جدول یک بار و یک رستوران به نام مرداب, جک قبلا گفت که هیچ قانون شکسته شد هر چند این تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم نقض رژیم صهیونیستی است. مایک پارسونز دستور دولت نیاز به اجتماعی فاصله با توجه به آسوشیتد پرس.

این Camden County بیانیه ای گفت: بررسی جریان بود توسط Boone County Health Department, با دریاچه منطقه ادارات بهداشت کمک.

پس از W. H. O. دست می دهد پشتیبانی ایالات متحده E. U. دو برابر کردن.

Video player loading
رئیس جمهور تهمت و گفت: او را خاتمه ایالات متحده ارتباط با سازمان بهداشت جهانی و تکرار گذشته اتهامات عنوان شده است که چین تا به حال سنن و coronavirus شیوع.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

اتحادیه اروپا روز شنبه گفت که آن را ادامه خواهد داد به سازمان بهداشت جهانی پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او کشیدن ایالات متحده حمایت و بلوک خواست او را به تجدید نظر در تصمیم خود.

“W. H. O. نیاز به ادامه قادر منجر به واکنش بین المللی به بیماری های همه گیر فعلی و آینده” رئیس کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen و بلوک بالا, دیپلمات, جوزپ Borrell گفت: در یک بیانیه مشترک. “اقداماتی که تضعیف بین المللی نتایج باید اجتناب کرد” به آنها اضافه شده است. “ما می خواهیم آمریکا را به تجدید نظر خود را اعلام کرد تصمیم گیری است.”

ینس Spahn بهداشت وزیر کشور آلمان گفت: در توییتر که تصمیم ایالات متحده بود “ناامید کننده” و خواست اصلاح W. H. O.

آقای ترامپ گفت: سازمان بهداشت کمک چین پوشش تا ظهور coronavirus بود و عمدا آهسته به واکنش نشان می دهند در مراحل اولیه گسترش آن از احترام و یا ترس از پکن است. او بارها و بارها گفت که گسترش این ویروس در سراسر جهان و متعاقب آن مرگ و میر است و در نهایت گسل از چین و W. H. O. گرفتن هیچ مسئولیتی برای بیش از 100 ، 000 مرگ و میر این تحمیل در ایالات متحده است.

E. U. است که عمده منابع و مدارک این سازمان گفت: می خواستم آن را “در اولین لحظه ای مناسب یک بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع به بررسی درس های آموخته شده از بین المللی بهداشت و درمان در پاسخ به کوروناویروس.”

آمریکا مقامات بهداشت عمومی نیز واکنش نشان داد و با هشدار به آقای تهمت تصمیم گیری است.

“به ما کمک کرد ایجاد W. H. O. گفت:” دکتر توماس فریدن مدیر سابق از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که همکاری با این سازمان از زمان ایجاد آن در سال 1948. “عطف به ما پشت در W. H. O. باعث می شود ما و جهان کمتر امن,” او اضافه شده است.

خود سازمان تا به حال هیچ پاسخ فوری در روز شنبه.

همه گیر بازدید یمن در حال حاضر گریبانگیر توسط یک بحران انسانی.

اعتبار…خالد عبدالله/ایسنا

Coronavirus به نظر می رسد به ناودان به یمن یک کشور متناوب از پنج سال از جنگ رقابت مراکز قدرت یک سیستم مراقبت های بهداشتی در خرابه های گسترده گرسنگی و شیوع بیماری وبا و دیگر بیماری های عفونی.

اما محرومیت از شیوع بیماری در این کشور تحت کنترل شمال, عدم وجود دليل روشن در تقسیم جنوبی و خشک کردن تا از کمک همه جا باید hobbled هر امید از محدود کردن این ویروس را گسترش.

با کمی تست در دسترس است و دولت و بیمارستان ها در بی نظمی آن را دشوار است برای اندازه گیری این ویروس درست است در یک کشور که در آن جنگ گرفته شده 100,000 زندگی می کند حملات هوایی منجر به کشته شدن هزاران غیرنظامی و تخریب بیمارستان ها و مدارس و U. N. مقامات را متهم به شورشیان انتقال کمک های انسان دوستانه.

و در حالی که برخی از وزارت بهداشت کارکنان باید التماس کرد تا با مقامات ارشد به انتشار اعداد حقیقی به طوری که اورژانس پزشکی کارگران و مردم می توانند درک جاذبه تهدید وزارت گفت: در این هفته که کشورهای دیگر تصمیم به انتشار خود coronavirus می شمارد تا به حال “ایجاد یک حالت ترس و اضطراب بود که کشنده تر از این بیماری است.”

“افرادی که در قدرت نیست و به رسمیت شناخته شده و یا نشان داد که اطلاعات صحیح به مردم گفت:” Osamah al-Rawhani معاون مدیر نخستین مرکز مطالعات استراتژیک یک بیروت-بر اساس اتاق فکر متمرکز شد. “و پنهان کاری باعث می شود مردم اشتباه است چرا که آنها همه چیز رو بدست پیام اشتباه است.”

در برخی از کشورهای coronavirus نیست تنها بیماری همه گیر.

اعتبار…Daniele Volpe برای نیویورک تایمز

پس از یک دانگ بیماری بیمار بیش از 100 ، 000 نفر و در سمت چپ 180 مرده در هندوراس در سال گذشته مقامات آماده برای یکی دیگر از افزایش در پشه بیماری های منتقله این سال و تعجب که چگونه آنها را مدیریت کند.

سپس coronavirus وارد تبادل ملت به خسته کننده دو جبهه بهداشت عمومی نبرد — بحران آینه در کشورهای متعدد به خصوص در کشورهای در حال توسعه.

در کارائیب و آمریکای لاتین که در آن تعدادی از coronavirus موارد رو به افزایش بوده است به شدت دست کم نه کشور متوقف شد برخی از ایمن سازی فعالیت های, تهدید, تلاش ها برای کنترل بیماری هایی مانند فلج اطفال و سل و سرخک.

دانگ نیز bedeviling سازمان ملل در جنوب شرقی آسیا از جمله اندونزی یک کشور دیگر ضربه coronavirus. و در آفریقا مقامات بهداشت در مورد اخیر شیوع تب زرد وبا و سرخک و ابولا در میان بیماری های دیگر.

برنامه های واکسیناسیون در حداقل 68 کشور شده اند “قابل ملاحظه ای مانع” با توجه به بیانیه منتشر شده در هفته گذشته توسط سازمان بهداشت جهانی یونیسف و Gavi یک مشارکت عمومی-خصوصی است که کمک می کند تا ارائه واکسن به کشورهای در حال توسعه. و این تعلیق می تواند بر حدود 80 میلیون کودک زیر سن 1.

این بیماری همه گیر “شده است نشان داد که آسیب پذیری بسیاری از کشورها به شیوه های مختلف گفت:” دکتر ریچارد Mihigo, هماهنگ کننده در آفریقا برای سازمان بهداشت جهانی ایمن سازی و واکسیناسیون برنامه توسعه است.

بسیاری از کشورها گفت: “شده اند تقریبا بر روی زانو های خود را فلج کرد.”

در ژنو یک شهر شناخته شده برای ثروت, یک مایل خط به صورت رایگان مواد غذایی است.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

ما Berlin-بر اساس گزارش خبرنگار پاتریک کینگزلی و Laetitia Vancon یک بار عکاس خبری در حال رانندگی بیش از 3,700 مایل در سراسر اروپا به سند تغییرات در یک قاره در حال ظهور از coronavirus مستندات. در اینجا آخرین است, اعزام, از ژنو. ادامه مطلب همه آنها را.

اولین کسانی که وارد قبل از 2 صبح

4 صبح بیش از 100 نفر ایستاده بود به انتظار در تاریکی خارج از هاکی روی یخ ورزشگاه.

7 صبح خط کشیده برای بیش از یک مایل و در اوایل بعد از ظهر روز شنبه گذشته نزدیک به 3 ، 000 ساکنان ژنو یکی از ثروتمندترین شهرهای کرده بود فیلتر شده از طریق این ورزشگاه به دریافت مواد غذایی بسته به ارزش حدود $25.

در واژه های پزشکی, ژنو شده است که گریبانگیر توسط coronavirus بحران به مناطق دیگر از غرب اروپا است. اما بحران شده است ویرانگر برای ثبت نشده و underpaid کارگران اغلب فراموش شده در مورد در یک شهرستان بهتر شناخته شده برای آن بانکداران ساعت ساز و U. N. مقامات — و بسیاری از کسانی که درآمد پایین مجبور به تکیه بر خیریه برای زنده ماندن.

در نهایت که تقاضا منجر به داوطلبان و مسئولان شهرستان برای راه اندازی یک هفتگی بانک مواد غذایی در هاکی روی یخ ورزشگاه در نزدیکی رودخانه است.

در میان کسانی که پوشش تا آخر هفته گذشته بود Sukhee Shinendorj یک زن 38 ساله از مغولستان بود که زندگی در آستانه فقر حتی قبل از این بیماری همه گیر. او تا به حال از خواب بیدار شده تا در 1 ساعت و دو مایل راه می رفت به ورزشگاه به سعی کنید به ضرب و شتم خط. اما چند نفر از مردم در حال حاضر وجود دارد در حال انتظار.

“فاجعه” او گفت: از وضعیت او است. “این یک فاجعه است.”

پشت او را در تاریکی های غول پیکر, آرم Rolex درخشید از ساعت ساز مقر سراسر خیابان — یک استارک مجاورت در یک شهرستان است که مجبور به رسمیت شناختن آن عمیق اجتماعی و نابرابری.

جزئیات پاتریک کینگزلی کامل اعزام از ژنو, همراه با دیگر اعزام در سری.

ژاپن به مبارزه طلبیده کارشناسان در تست اما مدل آن به نظر می رسد به کار.

اعتبار…فیلیپ Fong/Agence France-Presse — Getty Images

به عنوان جهان در تلاش برای دریافت یک دسته در coronavirus و ظهور از فلج مستندات بهداشت عمومی مقامات تکرار سرود: “تست.” اما ژاپن رفت و راه خود را محدود کردن آزمون به شدید ترین موارد است.

کارشناسان پزشکی نگران است که نابینایان کشور به گسترش عفونت اجازه می دهد موارد به منفجر شدن و swamping بیمارستان. اما ژاپن در سیستم پزشکی بوده است نه ضعف آن دولت هرگز مجبور کسب و کار به اگر چه بسیاری از انتخاب است. این هفته نخست وزیر ژاپن اعلام کرد: ژاپن در جنگ مقابل وقوع یک موفقیت چشمگیر و کشور به یک نوع “مستند lite” که تا به حال به طول انجامید تنها یک ماه و نیم.

“با انجام کارهای منحصر به فرد ژاپنی راه ما قادر به تقریبا به طور کامل پایان این موج از عفونت” آقای آبه گفت که آنچه که او به نام “ژاپن” مدل ارائه شده یک مسیر از جهانی همه گیر.

این هنوز مشخص نیست هر چند دقیقا چه حساب برای ژاپن دستاورد و چه در کشورهای دیگر می تواند از آن را یاد بگیریم. منتقدان می گویند ژاپن undercounted coronavirus مرگ و میر. و برخی هشدار می دهند که بیشتر امواج از عفونت می تواند به تضعیف دولت خود تبریک اظهارات.

غریبه سرفه نمی کشتن لندن حمل و نقل کارگر انگلستان پلیس این نتیجه.

اعتبار…ایزابل Infantes/Agence France-Presse — Getty Images

پلیس در بریتانیا به هیچ اقدام دیگری در مرگ یک بلیط کیوسک کارگر در یکی از لندن شلوغ ترین ایستگاه های راه آهن که تست مثبت برای coronavirus پس از تف و سرفه در حالی که در محل کار توسط یک مرد که ادعا می کرد به ویروس.

کارآگاه بازرس رئیس سام بلکبرن از حمل و نقل پلیس در بیانیه ای گفت: در روز جمعه که آنها “اعتماد به نفس” است که این قسمت در ایستگاه ویکتوریا به حال منجر به مرگ در ماه گذشته کارمند شکم Mujinga, 47.

این مورد تا به حال تبدیل به یک نماد از خطرات مواجهه کارگران حمل و نقل در لندن است. ده ها تن کشته شده اند, از جمله بیش از 30 اتوبوس کارگران است. شهر, شهردار, صادق خان خواسته است به حمل و نقل مسافران به سایش پوشش صورت اما از آن است که اجباری به انجام این کار.

حمل و نقل پلیس گفت که آنها تا به حال بازبینی فیلم دوربین مدار بسته از آنچه اتفاق افتاده است به خانم Mujinga و مصاحبه با کسانی که درگیر — از جمله بالقوه مشکوک یک زن 57 ساله از لندن است. آنها به این نتیجه رسیدند که “هیچ مدرکی برای اثبات هر جرم داشتن صورت گرفته و این که مرگ غم انگیز از حلقه Mujinga نمی شد در نتیجه این حادثه است.”

ایمنی کارگر است به احتمال زیاد به یک اولویت بالا برای اندی Byford سابق نیویورک حمل و نقل از رهبر است که در مورد اتهام لندن حمل و نقل اصلی سازمان است. آژانس حمل و نقل برای لندن به تازگی پذیرفته نجات دولت از 1.6 میلیارد پوند حدود 2 میلیارد دلار در شرایط از جمله بازسازی کامل خدمات در چهار هفته.

کامبوج به طور کلی در مالی است که در میان ملل نیروهای حافظ صلح’ اولین ویروس مرگ و میر.

اعتبار…Souleymane Ag Anara/Agence France-Presse — Getty Images

کامبوج عمده کلی مرده است از coronavirus در حالی که در U. N. ماموریت حافظ صلح در مالی کامبوج در انتخابات گفت: شنبه دوم از جمله مرگ و میر در میان نیروهای حافظ صلح مستقر در سراسر جهان است.

عمده طور کلی سور Savy, 63 که روز جمعه درگذشت مستقر شد به مشکل کشور آفریقایی در ماه آوریل سال گذشته است. قبل از همه گیر ضربه مجبور سازمان ملل متحد برای به تاخیر انداختن سربازان چرخش او و تیم خود را برنامه ریزی شده بود به بازگشت به خانه در ماه گذشته.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: Covid-19 ادعا کرده آن دو قربانیان در میان نیروهای حافظ صلح بود اما نه شناسایی آنها را با نام. یک صلح بان از ال سالوادور در اثر بیماری در روز پنج شنبه.

بیش از 95,000 مردان و زنان خدمت در 13 U. N. ماموریت در سراسر جهان است. U. N. مقامات می گویند وجود دارد 137 تایید موارد این ویروس در میان نیروهای حافظ صلح در مالی. کامبوج منجر حدود 800 نیروهای انتظامی ماموریت از جمله 300 در مالی. دو دیگر کامبوج نیروهای حافظ صلح مستقر در آنجا آزمایش مثبت کامبوج خبر داد.

“سور Savy مرگ یک قربانی بزرگ از کامبوج سرباز در ماموریت های انسان دوستانه تحت U. N. چتر و از دست دادن روشن کامبوج سرباز” سخنگوی کامبوج وزارت دفاع Chhum Socheat گفت: در Facebook ارسال در روز شنبه.

چندین پایگاه هستهای را در ماموریت حافظ صلح در مالی شده اند مهر و موم شده به متوقف کردن گسترش coronavirus. این شامل دو پایگاه در باستان شمال شهر گائو و رودخانه شهر موپتی که هر دو استفاده می شود توریستی هاب اما که بیشتر بازدید کنندگان اغلب با پوشیدن لباس نظامی و یا شناخته شده آبی حافظ صلح’ کلاه.

U. N. گفت: حتی سختگیرانه تر اقدامات می تواند تحمیل شود و گائو و موپتی به حال خود مستندات تمدید ژوئن 4 و 11 ژوئن.

میمون ها در هند فرار با Covid-19 نمونه خون.

نیروهای نظامی از میمون ها حمله کرده یک تکنسین آزمایشگاه در یک شهر در نزدیکی هند پایتخت ربودند نمونه خون از سه coronavirus بيمار تحت درمان در بیمارستان دانشگاه.

تکنسین در مرتا خارج از دهلی نو شد حمل نمونه برای آزمایشات روتین در لالا Lajpat رای یادبود کالج پزشکی در روز سه شنبه هنگامی که میمون ها رخ داد.

آن را پوشش گسترده رسانه های هند بیشتر از آن احساس خطر: میمون تهاجمی هستند یک مشکل بیش از همه و بسیاری از بینندگان ناراحت شدند که به طور بالقوه خطرناک پزشکی نمونهها آسیب پذیر است.

“میمون شده اند یک تهدید در اینجا,” دکتر گفت: S. K. Garg, کالج اصلی. “در اوایل بیماران خود را خواهد آنها را تغذیه و در حال حاضر به نظر می رسد آنها از مواد غذایی و از جان گذشته است.”

فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن یک میمون جویدن در نمونه در حالی که نشسته در بالای یک درخت و سپس رها کردن بخشی از کون به زیر زمین.

دکتر Dheeraj راج یک مدیر ارشد در این دانشکده گفت که بیمارستان های برنامه ریزی شده را به حالت تعلیق تکنسین چرا که او تا به حال شات ویدئوها از میمون ها به جای بازگشت به کار.

“اینها حساس بار,” او گفت:.

آخرین به علم: چقدر virus باعث می شود شما بیمار است ؟

اعتبار…میشا فریدمن برای نیویورک تایمز

زمانی که کارشناسان توصیه می کنند با پوشیدن ماسک اقامت حداقل شش فوت و دور از دیگران, شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از شلوغ فضاهای آنچه که آنها واقعا و گفت: سعی کنید برای به حداقل رساندن مقدار ویروس شما روبرو می شوند.

سیستم ایمنی بدن می تواند دیدن کردن چند ویروسی ذرات بدون شما بیمار ساخت. اما چقدر مورد نیاز است برای عفونت به ریشه ؟

برای سارس نیز یک coronavirus برآورد دوز عفونی است که فقط چند صد ذرات. برای MERS آن است که بسیار بالاتر در دستور هزاران نفر.

جدید کروناویروس SARS-CoV-2 بیشتر شبیه به سارس و بنابراین عفونی دوز ممکن است صدها نفر از ذرات دکتر راسموسن گفت.

اما این ویروس دارای یک تاریخچه از هجوم پیش بینی.

به طور کلی افرادی که بندر سطوح بالا از عوامل بیماری زا — که آیا از آنفلوانزا, H. I. V. یا سارس — تمایل به علائم شدید هستند و بیشتر احتمال دارد به انتقال عفونت است.

اما با coronavirus افرادی که هیچ علائم ممکن است فقط به عنوان مقدار ویروس در بدن خود را به عنوان کسانی که به طور جدی بیمار است برخی مطالعات نشان می دهد.

از 3000 مایل دورتر خبرنگار ما تماشا محرک بسته تا زندگی خود را.

اعتبار…Sui-لی کوچولو/نیویورک تایمز

Sui-لی لحظهای است نیویورک تایمز خبرنگار که اخیرا مستقر در پکن که در آن او را تحت پوشش جنسيت و مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل در چین است. این داستان در حال حرکت به سنگاپور.

“هی که کسانی هستند ؟” من 4 ساله پسر لوک گفت: در یک تماس تصویری با پرستار بچه در پکن به عنوان او peered در نقاب محرک حمل جعبه.

پرستار بچه ما بود هماهنگی بسته بندی مبلمان ما به ذخیره سازی چون خانواده من گیر کرده بود در سنگاپور حدود 3000 مایل دور.

داستان: در ماه مارس در چین ممنوع همه ساکنان خارجی از بازگشت ترک ما رشته در سنگاپور است. شوهر من تام است و من نمی خواهم به پرداخت اجاره بها در دو آپارتمان, بنابراین ما تصمیم گرفت ما را بسته تا خانه تنها دو بچه من تا کنون شناخته شده بود.

تنها مشکل این بود که به شدت دلتنگ لوک این را نمی دانند و در عین حال.

“آنها در حال کمک به ما ثابت برخی از مسائل” تام به او توضیح داد.

“چه ؟ تمام درها را شکسته؟”

“بله.”

یک هفته زودتر پرستار بچه ما تا به حال انجام یک پیاده روی را از طریق آپارتمان ما و ارسال چندین کلیپ های ویدئویی از اموال ما: صورتی hand-me-down تعادل دوچرخه که لوقا هرگز سوار لیام crib لوقا را آتش-موتور تختخواب سفری. همه آن را احساس یخ زده در زمان. ما Pompeii.

من نمی تواند تصمیم می گیرید که چگونه برای نخستین بار باز کردن موضوع با لوقا. من همیشه او را در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان (در دلیل) اما پکن شد جهان خود را. و او هنوز هم بارها و بارها خواسته: “چرا ما اقامت در سنگاپور،”

بنابراین در حالی که من او را داخل حمام من کبوتر. “هی, شما می دانید که مردان شما را دیدم در این ویدئو امروز ؟ آنها در حال حرکت بودند ما مسائل را به انبار.” مکث. “و شاید یک روز ما می توانید به عقب برگردید و دوباره آنها را.”

“اوه, خوب,” لوقا پاسخ داد.

که در آن است? من فکر می کردم. این یک یادآوری به جا زدن من اضطراب بر روی کودکان است. بچه ها امیدوارم همه حق خواهد شد.

در اینجا چگونه برای تبدیل شدن به یک خواننده بهتر.

آیا شما پیدا کردن آن دشوار است برای نشستن و خواندن است ؟ شما به تنهایی نیست. در اینجا چند استراتژی است که می تواند کمک به شما دریافت بیشتر از خود کتاب بعدی.

گزارش شد کمک توسط cctvnews-Gridneff روت Maclean, Ian آستن چو سنگ-Hun, Yonette یوسف امیلی کوکران ویویان یی کرک سمپل بن دولی جنی ناخالص Makiko Inoue, Andrew Jacobs, آنی Karni آدم Liptak, Richard C. حصار پیتر Robins, رابین Pogrebin, Apoorva Mandavilli, Donald G. McNeil جونیور, Alissa J. Rubin, مارک Santora کای شولتز Somini Sengupta, Daniel Slotnik روری اسمیت, خورشید, نارین, Suhasini Raj, Anton Troianovski, Sameer یاسر, ویویان وانگ و Sui-لی Wee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>