新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ژاپن و اروپا در حال انتظار برای تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد خود است.
 • یک Michelin آشپز و کمک به تغذیه بی بضاعت در هند.
 • کشورهای آسیایی را سعی کنید به اعتصاب تعادل به عنوان آنها بازگشایی شده است.
 • فرانسه تعلیق استفاده از هیدروکسی کلروکین در coronavirus محاکمه.
 • حدود یک دوجین از ایالات متحده دیدن یک چشم انداز مثبت در مورد جدید.
 • چرا چین به سرعت فراموش کردن آن شیوع کروناویروس.
 • چین virus نرم افزار ممکن است outlast شیوع, و, که, تکان دهنده ترس حریم خصوصی.
اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

ژاپن و اروپا در حال انتظار برای تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد خود است.

دو تا از بزرگترین اقتصادهای گفت: آنها پمپ تریلیون دلار به propping تا کسب و کار و صنایع و افراد ضربه سخت coronavirus.

ژاپن و اروپا هر دو اولیه قربانیان این بیماری همه گیر است که به تازگی شروع به بازگشایی طولانی پس از خاموش شدن ناگهانی bucked نیروهای ریاضت اقتصادی به تصویب محرک برنامه های.

سخنگوی دولت ژاپن روز چهارشنبه به تصویب بیش از یک تریلیون دلار در محرک بودجه از جمله ترکیبی از یارانه به شرکت ها و مردم است. مجلس است که انتظار می رود به تصویب اندازه گیری در ماه آینده.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی بازوی مشابه گفت: این امر معرفی یک برنامه برای اقدامات به ارزش 750 میلیارد یورو یا حدود 826 میلیارد دلار است. یک اندازه گیری در نظر گرفته شد یک پیشنهاد از آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه به صورت مشترک صندوق از €500 میلیارد دلار برای کشورهای اتحادیه اروپا به شدت آسیب دیده توسط ویروس.

ژاپن پیشنهاد به دنبال یک قایق از اقداماتی است که این کشور در ماه آوریل است. دو بسته خواهد بود معادل 40 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی نخست وزیر ژاپن به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

اقتصاد ژاپن کاهش 3.4 درصد در دوره سه ماه منتهی به مارس. این کشور وارد یک وضعیت اضطراری در اواسط ماه آوریل یک نوع داوطلبانه مستند که در ادامه از طریق این هفته است.

مخالفت با یک E. U. نجات آمد از برخی از بلوک ثروتمندترین کشورهای اتریش ، دانمارک ، هلند و سوئد — که گفت که کمیسیون اروپا باید دست از پول, اما به جای ارائه وام. هنگامی که آلمان و فرانسه اتحادیه اروپا ثروتمندترین کشور, توافق در کمک های مالی به اصطلاح صرفه به نظر می رسد چهار مجبور به توافق برسند.

ناظران می گویند این معامله سیگنال های جدید تاخت و تاز کردن توسط کمیسیون اروپا به بازار سرمایه است که برخی از آنها به نام یک گام به سوی ایجاد یک “ایالات متحده اروپا است.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 5,568,600 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

یک Michelin آشپز و کمک به تغذیه بی بضاعت در هند.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

Vikas Khanna پخته شده است برای اوباما, میزبانی تلویزیون نشان می دهد با گوردون رمزی گردد و وعده های غذایی است که هزینه نزدیک به 40 ، 000 $در هر. در حال حاضر تمرکز خود را تغذیه مردم فقیر در سراسر هند است که رنج می برد تحت coronavirus مستندات.

آقای خناس است Michelin آشپز که در هندوستان متولد شد و آمد به شهر نیویورک به عنوان یک مشتاق آشپز 20 سال پیش در ابتدا کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی و مرد تحویل. به عنوان همه گیر آمار کشور خود او را به تماشای اخبار و رشد محزون.

“ما کاملا شکست خورده مردم ما,” او در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته با اشاره به این میلیون ها نفر از مردم در هند که بیکار هستند و به شدت گرسنه است. “من می خواستم به نشان می دهد که همبستگی خود را هنوز هم وجود دارد.”

آقای Khanna نوشته شده در درخواست تجدید نظر عاطفی در توییتر در اوایل ماه آوریل درخواست از مردم برای او ارسال اطلاعات از کسانی بودند که از جان گذشته برای مواد غذایی است. در عرض چند ساعت او آب گرفتگی با پاسخ.

اما آن را به عنوان آسان برای رسیدن به گرسنه است. اولین تلاش خود را برای ارائه مواد غذایی به یک سالمند-مراقبت در منزل در جنوب هند سقوط از هم جدا هنگامی که منجی ناپدید شد و با بیش از 2000 کیلو برنج و نزدیک به 900 کیلو عدس.

کشورهای آسیایی را سعی کنید به اعتصاب تعادل به عنوان آنها بازگشایی شده است.

اعتبار…اد جونز/Agence France-Presse — Getty Images

به عنوان کشورهای سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام به تدریج باز تا پس از ماه از مستندات مقامات در حال تلاش برای حمله به آن گریزان تعادل بین شدن مردم به کار و نگه داشتن این ویروس در خلیج.

اقتصاددانان و رهبران کسب و کار در چین شروع به هشدار در ماه فوریه که مستندات و دیگر اقدامات سختگیرانه شد و صدمه زدن به زندگی و معیشت میلیون ها نفر از مردم — همه در حالی که کمک به مهار تلاش است. اما زمانی که چین در نهایت سست آن مستندات جدید جیب عفونت بریدن باعث مقامات در شمال شرق استان جیلین به اعمال ووهان-سبک مستند.

مشابه تنش ها پسرفت و خواستار مصالحه در حال حاضر بازی کردن در جاهای دیگر در منطقه است.

در اندونزی برای مثال که 23,000 مورد تأیید و شمارش رئیس Joko Widodo نگران است که زیان های اقتصادی مطرح و به عنوان یک تهدید عمومی به عنوان ویروس. روز چهارشنبه مشخص برنامه ریزی برای آنچه که او خواستار یک “طبیعی” پروتکل به معنای آهسته coronavirus در حالی که احیای اقتصاد است. به نام او برای استقرار نیروهای نظامی و افسران پلیس در سراسر سخت-آمار بخش هایی از کشور برای کمک به اجرای مهار اقدامات است.

در هنگ کنگ semiautonomous خاک چینی مقامات به تصویب رسید “سرکوب و بالابر” استراتژی به طور متناوب سفت و شل اقدامات به عنوان انتقال خروش و افول است. کارمندان به عنوان مثال دستور داده شد به محل کار از خانه در ماه مارس — برای بار دوم — پس از این شهر دیدم یک موج جدید وارداتی موارد است. آنها در حال حاضر پشت در دفتر.

و مقامات در کره جنوبی شده اند کاهش-اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و بازگشایی مدارس پس از موفقیت در کاهش چه بوده است یکی از بزرگترین شیوع بیماری در خارج از چین به شدت.

هنوز هم این کشور گزارش 40 مورد جدید در روز چهارشنبه که نگرانی از شیوع آغاز شده است که در کاباره ها در سئول در اوایل این ماه بود که آلوده کردن مردم در جاهای دیگر. جدید بیماران در روزهای اخیر شامل 11 مورد مربوط به یک اردک رستوران در سئول و 36 مرتبط با صفحه اصلی-تحویل تدارکات مرکز در جنوب شهر است.

فرانسه تعلیق استفاده از هیدروکسی کلروکین در coronavirus محاکمه.

اعتبار…دیگو Vara/ایسنا

فرانسه روز چهارشنبه لغو مجوز اجازه می دهد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 بيمار در حال حرکت یک روز پس از توقف استفاده از مالاریا دارو در آزمایش های بالینی. هر دو قدم بیا عقب حرکت می کند توسط سازمان بهداشت جهانی به طور موقت حذف دارو از جهانی محاکمه بیش از نگرانی های ایمنی.

در فرانسه, این مواد مخدر بود که به ترویج به عنوان یک درمان معجزه توسط maverick بیماری های عفونی پزشک متخصص مستقر در مارسی, Didier Raoult که شهرت با انجام چند آزمایش مشکوک است که او گفت: تا به حال ثابت شده اثر هیدروکسی کلروکین در مبارزه با ویروس.

فرانسه را به مجاز محدود استفاده از این دارو در بیماران در بیماری جدی و تا به حال شامل آن در چندین کارآزمایی بالینی. اما در حال حاضر این کشور دارای پیوست صفوف دیگران در حال حرکت به دور از استفاده از این دارو حتی پس از چند چهره برجسته را ترویج آن است. رئیس جمهور السالوادور, رئیس جمهور پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او بیش از حد طول می کشد تا دارو به امید دفع coronavirus.

“من با استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن از آن به عنوان پیشگیری بسیاری از رهبران جهان استفاده از آن به عنوان طب پیشگیری” رویترز به نقل از السالوادور جمهور, نایب Bukele به عنوان گفت: در روز سه شنبه. (در واقع چند اگر هر گونه دیگر رهبران جهان گفته اند که آنها را به مواد مخدر است.)

آقای ترامپ گفت: او طول می کشد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با وجود فقدان شواهد که آثار آن را در برابر Covid-19. آقای Bukele به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که دولت او بود دیگر ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان زیر W. H. O. مشاوره اما این بیماران هنوز هم می تواند آن را به عنوان یک درمان پیشگیرانه. ال سالوادور دارای بیش از 2000 مورد تأیید ویروس.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Bukele هستند که نه تنها رهبران ترویج هیدروکسی کلروکین در برخی از راه با وجود فقدان شواهد که آثار آن را در برابر ویروس. هفته گذشته رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل پرده برداری از قوانین برای گسترش نسخه از کلروکين سلف از مواد مخدر است.

“هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد علمی, اما از آن است که تحت نظارت و مورد استفاده در برزیل و در سراسر جهان” آقای Bolsonaro گفت: در official Facebook page, آسوشیتد پرس گزارش داد. “ما در جنگ: ‘بدتر از شکست است شرم از داشتن جنگیدند.'”

برزیل در حال حاضر کشور با دوم بالاترین تعداد تایید Covid-19 موارد پس از ایالات متحده امریکا. آن caseload است که در حال حاضر نزدیک به 400 ، 000 نفر.

حدود یک دوجین از ایالات متحده دیدن یک چشم انداز مثبت در مورد جدید.

اعتبار…Chandan Khanna/Agence France-Presse — Getty Images

حدود ده ایالات متحده در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در ویروس جدید موارد برخلاف این روند ملی ثابت ماندن و یا دیدن کاهش می یابد. حداقل نیمی از ایالت ها بیشتر است عفونت شد و از اوایل موج reopenings در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه, در میان آنها, آلاباما, Florida Georgia, کارولینای جنوبی و تنسی.

جدید کروناویروس موارد نیز در ادامه به افزایش در کارولینای شمالی که در آن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در ماه اوت است. رئیس جمهور تهمت و تهدید در روز دوشنبه به حرکت کنوانسیون مگر اینکه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر ارائه “تضمین” است که وجود خواهد داشت هیچ ویروس مربوط به محدودیت در اندازه از این رویداد. آقای کوپر دموکرات حاضر به انجام این کار در روز سه شنبه.

شماره های جدید می تواند منعکس کننده افزایش تست ظرفیت در برخی از مکان ها هر چند آنها نیز نشان می دهد که این ویروس گرفتن در این کشور به مراتب بیش از.

در دیگر آمریکا اخبار:

 • به عنوان فرزند گرسنگی soars به سطح مدرن بدون سابقه اضطراری برنامه ای است که کنگره ایجاد دو ماه پیش رسیده است تنها بخش کوچکی از 30 میلیون کودک در نظر گرفته شده بود برای کمک به.

 • مخاطرات برای بازگشایی هستند به خصوص برای لاس وگاس. مشهور همه شما می توانید خوردن بوفه ها و کاباره ها خواهد رفت.

 • کالیفرنیا است که در اقتصادی “سقوط آزاد” پس از آن در اوایل shutdown.

 • لیگ ملی هاکی در روز سه شنبه شد بزرگترین آمریکای شمالی ورزش حرفه ای لیگ برای اعلام قطعی برنامه ای برای بازگشت.

 • وال استریت بسیج در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران شروع به شرط بندی بر روی یک بهبود اقتصادی با هر دو سهام و قیمت نفت صعودی.

چرا چین به سرعت فراموش کردن آن شیوع کروناویروس.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

چگونه به سرعت می تواند کل یک ملت را فراموش کرده ام یک فاجعه ؟

در Chan Koonchung 2009 dystopian رمان “مرد سال” چین متحمل یک داستانی بحران است. دو سال بعد هیچ کس به نظر می رسد به یاد داشته باشید آن است.

در واقع آقای چان متوجه, آن را در زمان کمتر از دو ماه برای بسیاری از مردم در چین به ترک خود را در پشت خشم و ناامیدی بیش از coronavirus بحران و دولت bungled پاسخ. آنها بر این باورند چین پیروزی بر شیوع.

“آن را مانند هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است” آقای چان در مصاحبه ای گفت:. “من زبانم بند آمده. چگونه می تواند آنها را یک U-نوبه خود به طوری سریع است؟”

آقای چان نوشت “مرد سال” به عنوان یک داستان عبرت انگیز. امروز به نظر می رسد بیش از حد واقعی است. یک فاجعه به ارمغان می آورد درد و رنج و مرگ است. جمعی فراموشی در مجموعه. حزب کمونیست پدیدار قوی تر از همیشه.

چگونه می تواند مردم را فراموش کرده ام به راحتی ؟ البته حزب کمونیست کنترل رسانه ها و تاریخچه. به عنوان جورج اورول نوشت: “چه کسی کنترل گذشته کنترل های آینده است. کیست که در حال حاضر کنترل گذشته است.”

چین virus نرم افزار ممکن است outlast شیوع, و, که, تکان دهنده ترس حریم خصوصی.

اعتبار…موجو وانگ

در ارتفاع چین coronavirus شیوع مقامات ساخته شده و سریع استفاده از فانتزی دستگاه های ردیابی در همه جیب — گوشی های هوشمند خود را — برای شناسایی و منزوی کردن افرادی که ممکن است گسترش بیماری است.

ماه بعد در چین آمار رسمی نشان می دهد که بدترین اپیدمی را تصویب کرده است اما دولت نظارت بر برنامه های در حال سختی و محو شدن به منسوخ شدن است. آنها tiptoeing به سمت تبدیل شدن به یک ثابت از زندگی روزمره یکی از با پتانسیل برای استفاده در مشکل و راه های تهاجمی.

ژو Jiangyong حزب کمونیست دبیر شرقی tech توپی از Hangzhou گفت: در این ماه است که این شهر برنامه باید یک “صمیمی بهداشت نگهبان” برای ساکنان است که اغلب استفاده می شود و “خیلی دوست داشتم که شما نمی توانید تحمل به بخشی با آن” با توجه به اعلام رسمی.

در حالی که این تکنولوژی بدون شک کمک کرد تا بسیاری از کارگران و کارفرمایان برای بازگشت به زندگی خود را, آن را نیز باعث نگرانی در چین که در آن مردم به طور فزاینده ای محافظ دیجیتال خود را حفظ حریم خصوصی. شرکت ها و سازمان های دولتی در چین یک مخلوط رکورد نگه داشتن اطلاعات شخصی امن از ارسال ها و نشت. مقامات را نیز گرفته گسترده نمایش با استفاده از تکنولوژی بالا ابزار نظارت در نام عمومی خوب بودن.

دولت ویروس-نرم افزار ردیابی شده است جمع آوری اطلاعات از جمله اطلاعات محل بر مردم در صدها نفر از شهرستانها در سراسر چین است. اما مقامات مجموعه چند محدودیت چگونه است که داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. و در حال حاضر مقامات در برخی از اماکن در حال بارگذاری برنامه های خود را با ویژگی های جدید امید این نرم افزار را به عنوان بیش از فقط یک اقدام اضطراری است.

بریتانیا پیشنهاد به تاخیر بین المللی آب و هوا مذاکرات یک سال است.

اعتبار…جف J Mitchell/گتی ایماژ

مانند توکیو المپیک و دیگر رویدادهای مهم بین المللی مذاکرات طراحی شده به آدرس خطر تغییر آب و هوا را کاملا به احتمال زیاد به تعویق افتاد یک سال کامل به دلیل بیماری همه گیر.

بریتانیا میزبان این مذاکرات که در ابتدا برنامه ریزی شده برای پایان این سال در گلاسکو ارائه شده در یکشنبه که آنها به تعویق افتاد تا نوامبر 2021. یک تصمیم است ساخته شود پنج شنبه توسط کشورها را تشکیل می دهند که چرخش هیأت مدیره سازمان ملل متحد که حامیان مذاکرات.

“با توجه به ناهموار گسترش Covid-19 این تاریخ در حال حاضر خواهد بود که کمترین خطر به تعویق افتادن و بهترین فرصت برای ارائه یک فراگیر و بلند پروازانه” کنفرانس انگلیسی, مقامات گفت.

جمع آوری است که به منظور تجمع رهبران جهان به نمودار راه برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا از جمله امواج گرما و آب گرفتگی در شهرهای ساحلی.

به تأخیر انداختن مذاکرات یک سال کامل می تواند به بدتر شدن مشکلات برخی دیپلمات ها می گویند. کشورها و موسسات مالی بین المللی در حال حاضر ممکن است احساس آزاد به تصویب بهبود اقتصادی طرح بدون پرداخت مقدار توجه به آب و هوا مفاهیم.

بیش از 20 گونه همایش ها برگزار شد قبل از کشورها به توافق نقطه عطفی 2015 پیمان پاریس که تحت آن آنها متعهد به حفظ و افزایش در میانگین جهانی دمای زیر 2 درجه سانتیگراد یا 3.6 درجه فارنهایت در مقایسه با preindustrial سطوح.

‘هولناک’: Canadian nursing home وحشت دقیق هستند در یک گزارش جدید.

اعتبار…کارلوس Osorio/ایسنا

پدربزرگ و مادربزرگ خفگی در مواد غذایی به دلیل آنها تغذیه از دروغ گفتن است. ساکنان چپ در تخت و خاکی پوشک برای ساعت ها در اتاق با “قابل توجه آلودگی مدفوع” و سوسک. ساکنان فریاد برای کمک به بیش از دو ساعت قبل از هر کسی جواب داد.

کانادایی ها می دانستند coronavirus تا به حال چند تکه کردن یک مسیر مرگبار از طریق این کشور را در دراز مدت مراقبت از خانه اما یک گزارش پیش نویس توسط نظامیان کانادایی می افزاید: لایه های جدید سطح از وحشت به داستان تکان دهنده.

“این وحشتناک آن را نفرت انگیز” انتاریو برتر داگ فورد روز سه شنبه گفت: به عنوان او منتشر شد گزارش محرمانه و خواستار عدالت برای خانواده ها.

در حالی که خانه های پرستاری شده اند کوبیده با این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها در کانادا به نظر می رسد که رنج می برد به خصوص ضربه شدید. در اوایل این ماه بیش از 80 درصد از این کشور coronavirus مرگ و میر گزارش شده به آنها را برای دراز مدت مراقبت از خانه. (این رقم در حال حاضر به تصویب 6,500.)

در این کشور پرجمعیت ترین استانهای انتاریو و کبک بسیاری از مراکز به شدت ضربه و بنابراین understaffed که دولت فدرال فرستاده شده در کانادا نیروهای مسلح برای کمک به ماه گذشته است.

این گزارش جدید که مربوط به پنج خانه در انتاریو است دردآور.

آن اشاره می کند و نه فقط فقدان کنترل عفونت بلکه سوخته کارکنان مشغول به کار در یک “فرهنگ ترس به استفاده از لوازم چرا که آنها پول هزینه.” اقلام ضروری مانند دستمال و منسوجات نگه داشته بودند تحت عنوان “قفل و کلید” این گزارش می گوید.

در یکی از خانه اعضای هیات گزارش شده است که بیماران شده بود غرق در هفته و در برخی دیگر ساکنان تغذيه شدند به طور منظم و مواد غذایی باقی مانده بود دور از دسترس است.

خواستار گزارش “عمیقا نگران کننده” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: “من تا به حال بدیهی است که طیف وسیعی از احساسات و خشم و غم و نا امیدی از غم و اندوه است.”

“ما نیاز به عمل به عنوان یک کشور” آقای ترودو گفت.

گزارش کمک کرده توسط لی یوان ثابت Méheut, Shalini Venugopal Bhagat, راسل, گلدمن, cctvnews-Gridneff, ایلین یو چو سنگ-Hun ریموند زونگ, Richard C. واتومبیل های Dera Menra Sijabat بن دولی, Makiko Inoue, Mike ایوس جنی ناخالص کاترین پورتر Somini Sengupta, Alexandra استیونسون و کیت Bradsher

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *