زنده Coronavirus خبر: جهان به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
 • ویتنام برای اولین بار از محلی مورد در 100 روز یک پازل است برای تماس با ردیاب.
 • تگزاس مناطقی که این ویروس نیز در حال حاضر آماده برای طوفان هانا.
 • دادگاه عالی رد نوادا کلیسا را به چالش برای خاموش کردن محدودیت.
 • درب اسلم در اسپانیا آن را به عنوان جنگ و شیوع بیماری های جدید.
 • کودکان شادی به عنوان شهر نیویورک استخر های عمومی بازگشایی شده است.
 • چگونه به حرکت در طول یک بیماری همه گیر.
اعتبار…Kwasi بوید-Bouldin برای نیویورک تایمز

ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

ایالات متحده آمد فقط از شکستن تک آن روز رکورد جدید کروناویروس موارد اضافه کردن بیش از 73,400 در جمعه دوم-بالاترین مجموع روزانه و سیگنالینگ است که نرخ ابتلا به عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

یک روز رکورد تنظیم شده در جولای 16, است 75,697 موارد است. پس از 24 ژوئن هفت روز به طور متوسط بیش از دو برابر شده و از 31,402 به بیش از 66,100 در روز جمعه.

جمعه بود و همچنین چهارمین روز متوالی با بیش از 1100 مرگ و میر گزارش شده است.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به صعود تا تعداد بستری شدن در بیمارستان بود که skirted رکورد خود را در روزهای اخیر.

روز جمعه تعدادی از مردم شناخته شده است در بیمارستان بستری شود با کروناویروس در ایالات متحده بود 59,670 با توجه به Covid پیگیری پروژه چند صد کوتاه از رکورد 59,940 گزارش پایگاه در 15 آوریل.

شماره ملی از بستری شدن در بیمارستان آغشته به طور خلاصه در زیر 28,000 در اواسط ماه ژوئن. از آن زمان به بعد وضعیت بدتر شده در سراسر تعدادی از کشورهای.

استار شهرستان, روستایی فقیر منطقه در جنوب تگزاس و در نزدیکی مرز با مکزیک است که از یک گریم مثال از این نوع بیمارستان بحران است که می تواند بوجود می آیند در جای دیگر. این شهرستان دارای موارد بیشتر از آن تنها بیمارستان می تواند اداره کند و اخلاق کمیته های تشکیل شده برای کمک به تعیین که بیماران باید درمان شود و که باید به خانه فرستاده می میرند.

مقامات شهرستان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افزایش سریع در هر دو مورد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر. شهرستان عفونت نرخ حدود 2,350 در هر 100000 نفر است که به مراتب بالاتر از پرجمعیت تر قطعات تگزاس از جمله هوستون ملی virus نقطه داغ.

مقامات پنتاگون باید اعزام ارتش و پرسنل نیروی دریایی به شهرستان استار بیمارستان و دیگر مراکز درمانی در شهرهای مرزی به ارائه پشتیبانی و دولت و مقامات فدرال فرستاده اند سردخانه تریلر, پنکه, تست تیم فولاد ماسک به دره ریو گراند.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در ژوئیه 24

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

73,379

+20%

جدید مرگ و میر

1,145

+39%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

آلاسکا

از دست ندهید.

P. R.

N. D.

Mo.

Md.

Ind.

Ky.

Conn.

Neb.

Va.

بیمار است.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

جهانی خلاصه

ویتنام برای اولین بار از محلی مورد در 100 روز یک پازل است برای تماس با ردیاب.

اعتبار…Manan Vatsyayana/Agence France-Presse — Getty Images

ویتنام که رفته بود 100 روز بدون گزارش یک مورد انتقال محلی از coronavirus گفت: 57 ساله پدر بزرگ در مرکز شهر Danang تا به حال آزمایش مثبت است. که او چگونه به این بیماری باقی می ماند یک رمز و راز است.

برای جلوگیری از شیوع گسترده تر وزارت بهداشت گفت: آن انجام “گسترده غربالگری و تست در تمام در مناطق با خطر در Danang.” مقامات گفتند که تا به حال تست شده و قرنطینه افرادی که در تماس نزدیک با بیمار شدند و ردیابی دیگران است. تا کنون هیچ دیگر موارد مثبت ظاهر شده اند.

مورد Danang پدربزرگ است و در عین حال یکی دیگر از نشانه چقدر دشوار می توان آن را برای مهار این ویروس حتی در یک کشور زیر بهترین شیوه است. بیمار هیچ سابقه ای از سفر اخیر و به نظر می رسد homebody که صرف بیشتر وقت خود را به دنبال پس از او نوه.

ویتنام یکی از معدود باقی مانده کمونیست متحده شده است در میان موفق ترین در جهان حاوی ویروس است. به زودی پس از بیماری پدید آمده در چین و ویتنام شمالی همسایه, دولت به سرعت بسته مرزهای بین المللی نامیده می شود به صورت گسترده استفاده از ماسک و سخت ایجاد قرنطینه و تهاجمی تماس با ما-ردیابی روش.

همانطور که از شنبه ویتنام گزارش شده بود 416 موارد و بدون مرگ و میر. آخرین آن شناخته شده مورد انتقال محلی بود در اواسط ماه آوریل است.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • کره جنوبییکی دیگر کشور مورد ستایش قرار داد به عنوان یک ویروس موفقیت داستان, گزارش 113 عفونت های جدید در روز شنبه — بالاترین مجموع روزانه از ماه مارس و اول آن بیش از 100 پس از مارس. اما موارد جدید شامل 36 کره جنوبی کارگران ساختمانی که در حال بازگشت از عراق و 32 ملوانان روسیه از یک کشتی ماهیگیری از منوی view برای تعمیر.

 • نخست وزیر سنگاپور, Lee Hsien Loong گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او ممکن است تاخیر پله از دفتر برای مقابله با این ویروس در بحران است. “من تا به حال ابراز امیدواری کرد که من قادر خواهد بود به دست من جشن من 70 تولد” گفت: آقای لی 68 که برگزار شد این پست را از سال 2004. “اما من نمی تعیین مسیر Covid-19 بیماری همه گیر.”

 • هزاران جوان مردم اعتراض کرده اند به مدت سه شب در خارج از محل اقامت رسمی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو از اسرائیل. آنها خواستار آن است که او استعفا بیش از آنچه آنها را به عنوان یک flubbed پاسخ به کروناویروس که در ابتدا شدیدا کنترل شده در اسرائیل است اما resurged پس آقای نتانیاهو به طور ناگهانی لغو محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه مه.

 • داخلی سالن های ورزشی و مراکز تفریحی در انگلستان اجازه داده شد برای بازگشایی در روز شنبه به عنوان دولت بریتانیا ادامه داد: برنامه ریزی خروج تدریجی از مستند. بریتانیا ثبت بیش از 45,000 coronavirus مرگ و میر و نخست وزیر بوریس جانسون که قبلا به شدت در دفاع از دولت خود را به روش گفته یک مصاحبه در روز جمعه است که وجود دارد “بسیار باز سوال” در مورد اینکه آیا این کشور شده بیش از حد دیر است.

 • در جمهوری چک reimposed برخی از ویروس محدودیت در پنج شنبه, به گزارش آژانس خبری “رویترز” از جمله چهره-ماسک دستور در محیط داخلی حوادث با بیش از 100 نفر به عنوان آن روزانه تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته 150 در پنج روز گذشته و پراگ شد و تلاش برای مهار شیوع از یک کلوپ شبانه.

تگزاس مناطقی که این ویروس نیز در حال حاضر آماده برای طوفان هانا.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

طوفان تحمل پایین در جنوب تگزاس در صبح روز شنبه بود و انتظار می رود را به تند باد و باران به کورپس کریستی و اطراف آن منطقه که در آن مقامات در حال حاضر در تلاش برای مهار coronavirus.

قدرتمند بادها از هانا که تقویت شده است از یک طوفان گرمسیری به دسته 1 طوفان شد و انتظار می رود به ترش تگزاس ساحل ابتدا در صبح روز شنبه.

ملی طوفان مرکز هشدار در شب جمعه برای منطقه ساحلی نزدیک به کورپس کریستی و گسترش حدود 30 مایل در هر دو جهت. یک موج طوفان هشدار رسیده و حتی دورتر از شمال به حدود 75 مایلی جنوب هوستون.

این تهدید جدید می آید به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش است, در چندین شهرستان در مسیر طوفان برای اولین بار از اقیانوس اطلس فصل است. در Nueces شهرستان که شامل کورپس کریستی و به حدود 362,000 مردم تعداد ویروس موارد و مرگ و میر گزارش شده در هر روز trended رو به بالا در هفته های اخیر در بخش سوخت توسط بازدید کنندگان که رفتند به ساحل شهرستان به دلیل پایین آن مورد شمارش.

حدود 10000 نفر در Nueces شهرستان آلوده شده با این ویروس; بیش از یک پنجم از آن موارد گزارش شده در هفته گذشته. حداقل 124 نفر کشته شده اند در این شهرستان است.

دادگاه عالی رد نوادا کلیسا را به چالش برای خاموش کردن محدودیت.

اعتبار…استفانی رینولدز برای نیویورک تایمز

دیوان عالی کشور در روز جمعه را رد کرد و یک درخواست از یک کلیسا در ایالت نوادا برای جلوگیری از اجرای دولت محدودیت بر حضور در مراسم مذهبی.

رای 5 به 4 با رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور پیوستن به دادگاه چهار لیبرال تر اعضا به تشکیل یک اکثریت.

دادگاه مختصر سفارش بدون علامت بود و به هیچ دلیل که به نوعی است که قضات در عمل اورژانس برنامه های کاربردی. دادگاه چهار محافظه کارانه تر اعضای ثبت سه dissents در مجموع 24 صفحه.

Calvary Chapel دیتون ولی در دیتون, Nev. استدلال کرد که دولت تحت درمان خانه عبادت کمتر مطلوب از آن قمار و رستوران ها و پارک های تفریحی. کسانی که کسب و کار شده اند محدود به 50 درصد از آنها آتش-کد ظرفیتهای در حالی که خانه عبادت شده اند موضوع به یک تخت 50-فرد محدود است.

عدالت Samuel A. Alito جونیور در مخالفت پیوست توسط قضات کلارنس توماس و برت M. Kavanaugh نوشت که تمایز ساخته شده وجود ندارد.

“قانون اساسی تضمین ورزش از دین” عدالت Alito نوشت. “این گزارش می گوید هیچ چیزی در مورد آزادی به بازی نوعی قمار و یا بزور و با تهدید به غذا نشانه را به حافظه دستگاه و یا به شرکت در هر بازی از شانس است. اما فرماندار نوادا ظاهرا اولویت های مختلف.”

“بهداشت عمومی اورژانس نمی دهد فرمانداران و سایر مقامات دولتی اختیار تام به بی اعتنایی به قانون اساسی تا زمانی که مشکل پزشکی همچنان ادامه دارد” عدالت Alito نوشت.

دادگاه در نظر گرفته مشابه اعتراض از کالیفرنیا کلیسا در رد آن توسط 5 به 4 رای دادن.

درب اسلم در اسپانیا آن را به عنوان جنگ و شیوع بیماری های جدید.

اعتبار…لورا Leon برای نیویورک تایمز

اسپانیا به مبارزه با صدها نفر از محلی شیوع بیماری به ویژه در شرق این کشور نیز رو تمدید سفر از محدودیت های اعمال شده توسط همکار کشورهای اروپایی است که بیشتر می تواند فلج بخش گردشگری است که سنگ بنای اقتصاد آن است.

روز جمعه نروژ reimposed یک قرنطینه برای مردم بازدید از اسپانیا در حالی که بلژیک همین برای کسانی که بازگشت از شش اسپانیا 17 مناطق و همچنین نهی از شهروندان خود را از سفر به دو اسپانیایی, استان هوئسکا و لریدا. دولت فرانسه نیز صادر شده در روز جمعه یک توصیه برای سفر به این منطقه کاتالونیا که هم مرز فرانسه و که در آن صدها هزار نفر از ساکنان قرار داده بودند دوباره تحت موقت مستند این ماه است.

پس از اسپانیا به پایان رسید آن وضعیت اضطراری در ژوئن 21, شیوع بیماری های جدید باید تاکید ادامه کمبود در تست و ردیابی ظرفیت. افزایش درصد عفونت ها در میان مراتب کوچکتر از طول موج Covid-19 و در حالی که این موارد هستند کمتر احتمال زیاد نیاز به بستری شدن آنها نیز بیشتر احتمال دارد به بدون علامت ساخت شیوع بیماری سخت تر باشد.

پیش از تعطیلات آخر هفته حدود نیمی از اسپانیا مناطق اعلام محدودیت های جدید در کاباره ها و همچنین دیگر رقص سالن و یا در فضای حزب تجمعات. همانطور که از شنبه, discothèques بسته خواهد شد دوباره در کاتالونیا در حالی که رستوران ها و کافه ها باید بسته در نیمه شب.

کودکان شادی به عنوان شهر نیویورک استخر های عمومی بازگشایی شده است.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

هشت استخر در سراسر شهر نیویورک پنج بخش نیویورک در روز جمعه باز با وجود این همه گیر و کاهش بودجه. در حدود 80 سال استخرها از دست رفته هرگز یک فصل است. اما در این سال آن را به دست بگیرید.

در مارس, شهردار, بیل د Blasio, اعلام کرد که, هوای آزاد, مکان عمومی, استخر می ماند بسته شده برای تابستان در تلاش برای صرفه جویی در پول است. اما در ماه ژوئن او معکوس که تصمیم ارائه نزدیک به 10 میلیون دلار به این بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی برای بازگرداندن 15 شهرستان را 53 استخر در فضای باز.

هشت استخر در سراسر شهر نیویورک پنج بخش نیویورک در روز جمعه باز و هفت بیشتر شد به باز کردن بعدی شنبه.

تالابها عامل در 70 درصد ظرفیت و شرکت کنندگان باید پوشیدن پوشش صورت در همه زمان ها به جز در آب است. اجتماعی-فاصله سفرای مستقر هستند در رختکن و استخر به سازمان دیده بان برای ازدحام بیش از حد به عنوان آنها نیز در سواحل است. شناگران در حال انتظار برای نگه داشتن شش پا و دور از دیگران در استخر.

در غروب آفتاب در بروکلین در جمعه جیمی رن و 35 تقریبا فراموش کرده به صورت ماسک قبل از پریدن در. او به آرامی در آن قرار داده شده در بالای خود فلیپ فلاپ و پس از آن — چلپ چلوپ.

آقای رن را 4 ساله پسر استیون شد بیشتر مردد. او آموخته است که برای شنا کردن از یک سال پیش در غروب آفتاب, استخر, اما نمی تواند به نظر می رسد برای ایجاد جهش در روز جمعه. پس از کمی اجبار او تضعیف به آب و دو خندید و بازی کرد.

چگونه به حرکت در طول یک بیماری همه گیر.

در اینجا پاسخ به سوالات خود را در مورد چگونه با خیال راحت و اخلاقی تغییر محل سکونت خود را.

افغانستان ترس دیگر پس از تعطیلات افزایش موارد است.

اعتبار…Rahmat Gul/آسوشیتد پرس

افغانستان وزیر صحت عامه خواست افغانها به ماندن در خانه های خود را هفته آینده در طول عید قربان یکی از بزرگترین تعطیلات از تقویم اسلامی برای جلوگیری از خطر ظهور مجدد ویروس.

برای جشن های قبلی تعطیلات عید فطر, به مناسبت پایان ماه رمضان و ماه روزه — حال گسترش این ویروس, وزیر, احمد جواد عثمانی هشدار داد.

“قبل از عید فطر به موارد مثبت شد اما دو هفته بعد از عید ما رسیده اوج Covid-19 چرا که مردم نمی اقامت در داخل خانه در طول عید و آن را ناشی از گسترش ویروس” آقای عثمانی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

افغانستان در حال حاضر “در یک موقعیت بهتر در مبارزه با Covid-19” وزیر گفت. “تعداد افراد آلوده از آمدن به بیمارستان ها و تعداد حیاتی بیماران انداختن است.”

وزارت صحت عامه ثبت بیش از 36,000 موارد مثبت Covid-19 سراسر کشور با 1,247 مرگ 505 از آنها در پایتخت کابل ، چهل و هشت مثبت موارد ثبت شده در سراسر کشور در 24 ساعت گذشته با 22 نفر از مرگ ناشی از این ویروس در آن زمان. اما کارشناسان هشدار می دهند که اعداد رسمی هستند و نه حتی نزدیک به یک نشانه واقعی گسترش یافته است.

عید قربان که در جشن 70 روز پس از ماه رمضان می افتد در تاریخ 31 ژوئیه این سال است.

در طول بیماری همه گیر در حال رشد تعداد کارگران پزشکی شده اند کمک به بیماران برای رأی دادن ثبت نام.

اعتبار…تونی Luong برای نیویورک تایمز

آلیستر مارتین 31 ساله پزشک اورژانس در بیمارستان عمومی ماساچوست تاسیس یک پروژه در سال گذشته به نام رای دهندگان راه اندازی کیوسک در بیمارستان که شامل iPads ها لود شده با TurboVote نرم افزار و پوستر با کدهای QR است که بیماران می توانند اسکن با تلفن های همراه به طور خودکار بالا آوردن یک سایت که در آن آنها می توانند ثبت نام کنید.

پروژه خود را در حال گسترش در سراسر کشور به عنوان سنتی در شخص رای دهنده ثبت نام تلاش شده است پیشتر به دلیل گسترش ویروس. پس ممکن است بیش از 3000 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید درخواست کیت برای ثبت نام بیماران خود را به رای دادن از جمله در گل سرسبد بیمارستان در سراسر کشور است.

“وجود خواهد داشت که در آن زمان در بالا الدین از درد و رنج ما بپرسید,” چگونه می توانیم با استفاده از این را به چیزی بهتر از وضعیت ما؟'” گفت: دکتر مارتین که همیشه می پوشد “آماده به رای بدهند ؟” نشان در اطراف گردن خود را.

پس از ماه از تماشای سوء مدیریت از پاسخ و ترس برای زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان بیماران خود را, بسیاری از پزشکان و پرستاران در حال حاضر ارتباط بین کار خود و سیاست واضح تر.

“پیش از این پزشکان در نظر گرفتن یک موضع سیاسی دیده می شد که احتمالا غیر حرفه ای گفت:” کلی ونگ یک دانشجوی پزشکی است که بخشی از بیمار, رای گیری, رود آیلند مبتنی بر تلاش برای فراهم کردن بستری بیماران با اطلاعات است که می تواند کمک به آنها حرکت gantlet از رای گیری از تخت بیمارستان. “مشارکت مدنی از بیماران ما و جوامع ما واقعا مهم است و به سلامت.”

گزارش شد کمک توسط فهیم عابد نیکلاس Bogel-Burroughs, Derrick Bryson تیلور Chau Doan, چو سنگ-Hun, Juliana کیم نیکلاس Kulish آدم Liptak سارا mls australia نیر رافائل Minder, Richard C. واتومبیل های Elian Peltier و فرح استاکمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net