新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خشم در نیاز به بستن این کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس.
  • نخست وزیر هند مقرر 21-day مستند برای کشور 1.3 میلیارد دلار است.
  • نیویورک را مورد تعداد دو برابر در هر سه روز فرماندار می گوید.
  • نمایشنامه نویس Terrence McNally می میرد از عوارض ناشی از کوروناویروس.
  • توقف نیویورک شیوع ممکن است به خصوص پیچیده است.
  • دموکرات ها در نزدیکی یک معامله با کاخ سفید در بسته محرک.
  • یک زمان جنگ عمل خواهد استناد به تولید کیت های آزمایش.
اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

حتی به عنوان ملت از بریتانیا به هند اعلام سراسر کشور اقتصادی مستندات رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم به کشور باز شد و فقط مشتاق برای رفتن عید پاک” کمتر از سه هفته دور یک هدف که بالا بهداشت حرفه ای به نام بیش از حد سریع است.

“من فکر می کنم این امکان وجود دارد, چرا که نه ؟” او گفت: با بالا انداختن.

شرکت در یک سالن شهر توسط فاکس نیوز روز سه شنبه او ابراز خشم در مورد نیاز به “نزدیک کشور” برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و نشان داد که دستورالعمل در کسب و کار و خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله خواهد به زودی برداشته می شود.

“من آن را دو هفته,” او گفت: “ما می توانیم اجتماعی فاصله خودمان را و رفتن به محل کار.”

هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که یک مستند هرگز تحت بررسی برای ایالات متحده است. آقای پنس گفت: بینندگان که صحبت از آن بود که اطلاعات غلط منتشر شده آنلاین.

“من می توانم به شما بگویم که در هیچ نقطه ای است که کاخ سفید coronavirus نیروی کار مورد بحث در سراسر کشور مستند” او گفت: “پاسخ به یک سوال از یک نمایشگر در تلفن.

آقای ترامپ کاهش یافت و در مقایسه coronavirus به آنفولانزا و گفت که با وجود از دست دادن هزاران نفر از مردم به آنفولانزا “ما نمی نوبه خود این کشور است.”

او همچنین گفت که بیشتر مردم مردن از حوادث خودرو اما هیچ کس از نیروهای شرکت های خودرو به توقف تولید وسایل نقلیه.

ایالت از جمله کالیفرنیا و مریلند ایالت ایلینوی و واشنگتن اعلام کرده اند ماندن در خانه و یا خاموش کردن سفارشات اما کشورهای دیگر شده اند به دنبال دستورات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. و کشورهای آسیا در حال شروع به دیدن یک تجدید حیات coronavirus پس از کاهش تا محدودیت.

برای فرمانداران و شهرداران که تلاش کرده اند برای آموزش مردم در مورد نیاز فوری به خانه ماندن و حفظ فاصله اجتماعی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات اخیر نشان می دهد که چنین اقداماتی ممکن است رفتن بیش از حد تهدید به شغل خود را سخت تر است.

“برخی از پیام بسیار گیج کننده” رژیم صهیونیستی. لری هوگان مریلند جمهوری نقل مکان کرد که در این هفته به غیر ضروری کسب و کار در دولت خود را در مصاحبه ای گفت: صبح روز سه شنبه در سی ان ان قبل از رئیس جمهور را اعلام کرد جدید عید هدف هنگامی که از او خواسته شد در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر از آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل. “من فکر می کنم آن را فقط به آن مطابقت ندارد با آنچه که ما در حال انجام در اینجا در مریلند است. برخی از پیام و بیرون آمدن از دولت مطابقت ندارد.”

آقای هوگان رئیس هیئت دو حزبی ملی انجمن فرمانداران گفت که مقامات بهداشت نشان می دهد که این ویروس را در اوج می تواند هفته ها یا ماه به دور است. “ما فقط در تلاش برای گرفتن بهترین توصیه است که ما می توانیم از دانشمندان و همه کارشناسان و تصمیم گیری است که به اعتقاد ما لازم است برای ما, متحده,” او گفت:.

به عنوان تاون هال نشست گرفتن در جریان سه شنبه سه پیشرو در پزشکی و سلامت سازمان خواست آمریکایی ها به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

“ما مفتخر به خدمت قرار داده و زندگی ما در خط مقدم برای محافظت و صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است,” the American Medical Association, انجمن بیمارستان های آمریکا و انجمن پرستاران آمریکا نوشت: در نامه سرگشاده ای. “اما ما نیاز به کمک شما.”

اما رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شد مصمم است که آنها می خواهند این کشور بازگشایی شد. آقای پنس گفت: دولت زمانی برای تلاش برای به دست آوردن دوباره راه اندازی کسب و کار و کارگران از خانه های خود را کوتاه تر بود از این دوره است که کارشناسان بهداشت و درمان گفته اند خواهد بود لازم به پهن کردن منحنی.

“ما تمرکز بر روی ما آسیب پذیر اما قرار دادن امریکا و بازگشت به کار را نیز به عنوان یک اولویت در هفته نه ماه” آقای پنس گفت.

آقای تهمت زده قابل ملاحظه ای متفاوت تن از دیگر رهبران جهان. در ایتالیا است که بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد که روز سه شنبه برای او افزایش جریمه در افرادی که مخالف این مستند سفارش.

و در فرانسه یک شورای علمی است که ارائه مشاوره به رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در این بیماری همه گیر گفت که آن را “ضروری” است که مقامات گسترش سلول اقدامات فراتر از اولیه 15 روز دوره احتمالا برای 6 هفته.

اولیویه Véran, فرانسه, وزیر بهداشت می گویند نه جمعه چه تصمیم مقامات خواهد بود و اشاره کرد که شش هفته رقم تنها یک برآورد. اما یک فرمت است که به طور گسترده ای انتظار می رود. “به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز به آخرین آن خواهد داشت” آقای Véran گفت:

در یک نقطه در طول تاون هال آقای ترامپ گفت که کروناویروس نبود در هر نقطه در نزدیکی به عنوان کشنده به عنوان آنفلوآنزای 1918 بود که بدترین بیماری های عفونی بیماری همه گیر در ثبت تاریخ بشر است.

افرادی که در سال 1918 آنفولانزا گفت: تا به حال نزدیک به یک “50/50” شانس از مرگ. در واقع نرخ مرگ و میر برای افرادی که آلوده به آنفلوآنزای 1918 بود نه 50 درصد بود اما تخمین زده می شود حدود 2 تا 2.5 درصد در مقایسه با نرخ حدود .1 درصد برای آنفولانزای فصلی.

اوایل برآورد مرگ و میر در چین از جدید کروناویروس در حدود 2 درصد است. اما دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به تازگی برآورد میزان مرگ ناشی از کروناویروس در حدود 1 درصد از ده بار است که از آنفولانزای فصلی.

آقای پنس همچنین گفت: دو مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین شده بود مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای خارج از برچسب استفاده از درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. F. D. A. را بلافاصله تایید می کنند که ادعای اما دو دولت مقامات بهداشت گفت: این درست نیست.

کاخ سفید در حال همکاری با کامپیوتر و فن آوری های غول پیکر اوراکل برای ترویج مواد مخدر که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ بارها و بارها حتی قبل از دولت مورد تایید خود را برای استفاده از وقوع با توجه به پنج مقام ارشد دولت مقامات و دیگران آشنا با برنامه.

با توجه به یک میکروفون برای نزدیک به دو ساعت آقای ترامپ نیز مورد استفاده قرار تاون هال در فاکس نیوز برای سیاست است. در لحظات از رفتن زندگی می کنند, او رفت و پس از او به احتمال زیاد دشمن در نوامبر, معاون رییس جمهور سابق آمده است.

او با اشاره به او را به عنوان “خواب آلودگی جو” و ادعا کرد که آقای بایدن نمی دانم چه کلمه “بیگانه” به معنای زمانی که او با انتقاد از آقای تهمت رویکرد به گسترش coronavirus.

هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور منظور خواهد شد آن 1.3 میلیارد نفر به ماندن در داخل خانه های خود را برای سه هفته به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در روز سه شنبه.

گسترده مستند سفارش اعلام شد یک روز پس از مقامات وجود دارد مبتنی تمام پروازهای داخلی.

آقای مودی گفت: این حکم خواهد اثر را در نیمه شب.

“وجود خواهد داشت یک ممنوعیت از بیرون آمدن از خانه خود را” آقای مودی گفت.

“هر منطقه هر خط و هر روستا را تحت مستند,” او گفت:. “اگر شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به این 21 روز در این کشور را 21 سال است.”

“تنها گزینه ای است اجتماعی فاصله باقی می ماند به دور از هر دیگر” او گفت:. “وجود دارد هیچ راهی برای فرار از coronavirus علاوه بر این.”

چپ نامشخص بود که چگونه سرخپوستان قادر خواهد بود برای به دست آوردن غذا و دیگر لوازم مورد نیاز. آقای مودی اشاره مبهم به دولت و گروه های جامعه مدنی پله در, برای کمک به, اما از ارائه جزئیات.

هر چند هند تعداد گزارش coronavirus موارد نسبتا پایین باقی مانده است حدود 500 ترس است که اگر ویروس بازدید آن را به عنوان در ایالات متحده و اروپا و یا چین می تواند یک فاجعه بسیار بزرگتر از هر جای دیگری است.

آقای مودی نیز متعهد به صرف حدود 2 میلیارد دلار در لوازم پزشکی, جداسازی اتاق, پنکه, واحد مراقبت های ویژه و آموزشی برای پرسنل پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 399,500 مردم در حداقل 166 کشور جهان است.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو که هفته گذشته به تصویب رسید یک لحن دوستانه نسبت به آقای ترامپ رو به عنوان نزدیک به عنوان او را به تعزیر دولت فدرال است که تا کنون فرستاده 400 هواکش به شهر نیویورک است.

“شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش” آقای کومو گفت. “آنچه که ما می رویم به انجام با 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل و مشکل این است که تعریف شده توسط این قدر.”

در یک فاکس نیوز تاون هال آقای ترامپ شدت انتقاد کرد در آقای کومو شده است که برگزاری جلسات روزانه خود را که به دست آورده اند توجه ملی به عنوان مبتنی بر حقیقت و عاطفی شمارنده به آقای تهمت روزانه خود جلسات. آقای کومو که به دنبال فدرال کمک های اولیه در زمان قدردانی آقای ترامپ برای رهبری خود را در طول بحران.

اما آقای ترامپ گفت که او را درک نمی انتقاد او در تلویزیون دیدم از کسی که وی به عنوان یک رقیب. “من او را در این نشان می دهد شکایت آقای ترامپ گفت. “او تا به حال 16,000 هواکش او می توانست به قیمت بزرگ و او آنها را خرید.”

آقای کومو سخنانی در Javits Center در منهتن که ارتش سپاه مقاوم سازی به 1000 تخت در اورژانس بیمارستان گفت: نرخ جدید کروناویروس عفونت در نیویورک است که دو برابر در مورد هر سه روز.

“ما نمی مسطح منحنی,” او گفت:. “و منحنی است که در واقع در حال افزایش است.” فرماندار ظاهر می شود در مقابل انبوهی از تجهیزات پزشکی صحبت کرد و در یک دور بیشتر هوشیار تن و تحویل به ویژه bleaker خبری از او در روزهای گذشته.

اوج عفونت در نیویورک می تواند به عنوان به زودی به عنوان دو تا سه هفته بسیار زودتر از آنچه انتظار می رفت آقای کومو گفت: آن را حتی بزرگتر و فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی از مقامات تا به حال می ترسید.

“راس بالاتر از ما فکر و راس است که زودتر از ما به فکر” آقای کومو گفت. “است که یک ترکیب بد از حقایق است.”

فرماندار گفت: دولت در حال حاضر پروژه هایی که نیاز به آن ممکن است به عنوان بسیاری از 140,000 تخت بیمارستان به خانه virus بیماران از 110,000 پیش بینی چند روز پیش. همانطور که در حال حاضر تنها 53,000 در دسترس هستند. تا 40,000 فشرده-مراقبت از تخت می تواند مورد نیاز. “کسانی که نگران و فصل اعداد,” او گفت:.

همانطور که از صبح روز سه شنبه ایالت نیویورک بود 25,665 موارد با حداقل 157 مرگ و میر. دولت در حال حاضر حساب برای نزدیک به 7 درصد از جهانی موارد اندکی توسط نیویورک تایمز.

برخی از 13 درصد از افرادی که آزمایش مثبت در بیمارستان بستری شدند که از روز شنبه با نزدیک به یک چهارم از کسانی که در بیمارستان بستری در بخش مراقبت های ویژه.

“این مشکل” آقای کومو گفت. “به عنوان تعدادی از موارد بالا رفتن تعداد زیادی از مردم در تخت بیمارستان می رود تا تعداد افرادی که نیاز به I. C. U. تخت و یک بالا می رود و ما نمی توانیم آدرس که افزایش منحنی.”

در شهر نیویورک به تنهایی وجود داشته است حدود 15000 موارد است.

“نگاه ما امروز” او هشدار داد بقیه کشور است. “جایی که ما امروز به شما خواهد شد در چهار سال یا پنج سال یا شش ماه. ما آینده خود را.”

با این بیماری همه گیر در نیویورک انفجار کشورهای دیگر با عجله به محافظت از خود.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گسترش خود اجباری 14 روز در قرنطینه برای نیویورک منطقه مسافران به فلوریدا می گوید او را نشانه دوم منظور گسترش خود جداسازی مورد نیاز برای هر کسی که سفر از منطقه نیویورک در سه هفته گذشته.

بسیاری از موارد در مکان هایی مانند میامی و فورت Lauderdale و غرب پالم بیچ شده اند به نیویورک اخیر سربازان ارتش در سفر از منطقه پیشنهاد نیویورک شد, پرواز به فلوریدا به فرار به پناهگاه در محل سفارشات.

“امیدوارم که خواهد شد یک عامل بازدارنده برای مردم اگر شما فقط در تلاش برای فرار از اینجا” آقای DeSantis روز دوشنبه گفت:. قرنطینه و نه خواهد شد به مردم با ورود خودرو.

ببینید که در ایالات و شهرستانها به گفته ساکنان به ماندن در خانه

به عنوان متحده از تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها به زودی تحت دستورالعمل به ماندن در خانه.

Terrence McNally, چهار-زمان تونی برنده جایزه نمایشنامه نویس که فوران کار برای تئاتر دراماتیزه و اهلی گی زندگی در پنج دهه گذشته درگذشت در روز سه شنبه در ساراسوتا بیمارستان یادبود در ساراسوتا فلوریدا. او 81.

باعث شد عوارض ناشی از کوروناویروس سخنگوی مت پولک گفت. او گفت: آقای McNally بود ریوی انسدادی مزمن اختلال و غلبه بر سرطان ریه است.

آقای McNally جوایز تونی گواهی دادن به خود و تطبیق پذیری. دو کتاب برای موزیکال “بوسه زن عنکبوتی” (1993) و “Ragtime” (1998) و دو تن از آنان برای پخش و بسیار متفاوت از آنهایی که: “عشق! شجاعت! دلسوزی!” (1995) در مورد مردان همجنسگرا که به اشتراک گذاری یک خانه تعطیلات و “کلاس استاد” (1996) که در آن سردستهزنان خواننده اپرا اپرا Maria Callas نشان دهنده در زندگی حرفه ای خود را.

و کسانی که برنده جایزه شد تنها بخش کوچکی از آثار مفصل. با 36 نمایشنامه به اعتبار خود را به عنوان به خوبی به عنوان کتاب برای 10 موزیکال این librettos برای چهار اپرا و یک تعداد انگشت شماری از فیلمنامه برای فیلم و تلویزیون آقای McNally بود قابل ملاحظه ای پرکار و سازگار نمایشنامه نویس.

خود را حرفه ای آغاز شد که در برادوی در سال 1963 با اقتباس از “بانویی از کاملیا,” با بازی سوزان Strasberg, ادامه بدون وقفه از طریق سال گذشته احیای خود را در “فرانکی و جانی در Clair de Lune,” بازیگران Audra مک دونالد و مایکل شانون.

در بین یک سری از موفقیت از جمله “ریتز” “لیسبون Traviata” “لب ها با هم, دندان جدا” و “عشق! بگیریم! شفقت!,” آقای McNally معرفی برادوی و خارج از برادوی مخاطبان به شخصیت ها و موقعیت هایی که بیشتر جریان اصلی تئاتر قبلا shunted به طنز کلمات قصار.

شاید اجتناب ناپذیر بود که در شهر نیویورک و حومه اطراف آن را تبدیل به کانون coronavirus بیماری همه گیر در ایالات متحده است. تراکم جمعیت تکیه بر حمل و نقل عمومی و ثابت هجوم گردشگران — همه به نظر می رسد برای ایجاد منطقه شهری یک هدف است.

اما برای جلوگیری از این ویروس دانشمندان را به کشف کردن که ایفا نقش بیشتری نسبت به دیگران. آن را به عنوان معلوم است که خیلی ساده نیست.

“ما باید بیشتر حدس و گمان نسبت به حقایق” گفت: دکتر آرنولد Monto استاد اپیدمیولوژی و بهداشت جهانی در دانشگاه میشیگان.

قطعا وجود دارد یک اولیه و کشف نشده معرفی ویروس به شهر احتمالا در اواسط تا اواخر ژانویه با توجه به بنیامین Cowling, استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است.

“بسیاری از موارد تشخیص در هفته گذشته ناشی از این فرایند آهسته است که ساخته شده است تا بیش از دو ماه است,” او گفت:.

به طور معمول دانشمندان می توانید یک حس از زمان دقیق در مقایسه با جهش در ویروس از نمونه های گرفته شده در زمان های مختلف. اما انسان coronaviruses شگفت آور پایدار گفت: دکتر پل Offit, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه پنسیلوانیا و بیمارستان کودکان فیلادلفیا است.

شاید این بیماری همه گیر در نیویورک تا به حال کمتر به این ویروس در مقایسه با گسسته فرصت برای گسترش: در اصطلاح فوق العاده-پخش رویدادهای یک بیمار به نحوی موفق به آلوده کردن ده ها و حتی نمرات از دیگران است. در یک نقطه از نیمی از موارد در ماساچوست بودند نسبت به یک عفونت اولیه.

این ویروس اغلب به نظر می رسد به گسترش در تعریف خوشه در نیویورک به عنوان آن را در جای دیگر.

“هنگامی که شما یک مورد شما ببینید بسیاری از موارد گفت:” دونالد بری یک biostatistician در مرکز سرطان دکتر اندرسون در هوستون.

در نیویورک او افزود: “این همه می آید با هم به طلسم یک تصویر بسیار بد.”

شهر خود جمعیتی ممکن است کمک: متراکم بله اما در یک راه قرار می دهد که افراد مسن در مجاورت نزدیک به یکدیگر همراه با کسانی که آسیب پذیر با شرایط بهداشتی اساسی.

“این است که آنفولانزا که بسیاری از ما استفاده از افسران و این است که نمی توان سال 1918” دکتر Monto. “مشکل این است که آن سخت است می دانم آنچه در آن است.”

“این چیزی است که مردم هراسان,” او اضافه شده است.

بالا دموکرات ها و تهمت مقامات دولت گفت: آنها در خوش بینانه در مورد نهایی شدن توافق در روز سه شنبه در حدود 2 تریلیون دلار تثبیت اقتصادی طرح برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر, پس از اعتصاب یک توافق اخیر برای اضافه کردن نظارت الزامات مورد نیاز برای یک 500 میلیارد دلار از دولت کمک مالی صندوق برای شرکت های مضطرب.

“ما به دنبال به جلو به بسته شدن دو حزبی معامله امروز” استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر به خبرنگاران گفت: به عنوان او وارد در کاپیتول هیل برای یک دور از جلسات صبح روز سه شنبه.

سخنران نانسی پلوسی گفت: “خوش بینی واقعی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت” پس از دموکرات ها برنده مهم امتیازات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در یک مصاحبه با CNBC گفت: “در حال ظهور معامله شامل سخت نظارت بر صندوق کمک مالی از جمله نصب یک بازرس کل برای نظارت بر آن و همچنین به عنوان آنچه که خانم پلوسی به عنوان یک کنگره پانل “منصوب توسط ما ارائه محدودیت.” اقدامات شبیه به کسانی که در محل قرار داده به عنوان بخشی از دارایی های مشکل برنامه های امداد محور وال استریت کمک مالی تصویب شده در سال 2008 برای پاسخ به بحران مالی.

دموکرات ها تا به حال خودداری کردند در یک نسخه از محرک اندازه گیری پیش نویس توسط خواهان که آنها نگران می دهد وزیر خزانه داری بیش از حد طول و عرض جغرافیایی در تصمیم گیری است که شرکت می تواند با دریافت وجوه و اجازه می دهد او را به تاخیر آشکار گیرندگان تا شش ماه پس از پرداخت وام شد. آنها گفت: آن را ایجاد کرده اند مرموز دولت دوغاب صندوق توسط رئیس جمهور و خود را بالا مشاوران, به جای از نزدیک تحت نظارت برنامه پاسخگو به مالیات دهندگان.

توافق هنوز نهایی و اریک Ueland کاخ سفید قانونی مدیر امور گفت: کارکنان دستیاران شد و بررسی این بسته توسط صفحه ناخن جزئیات نهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای استفاده از تولیدات عمل برای اولین بار در روز سه شنبه و دستور تولید 60,000 coronavirus کیت های آزمایش به عنوان رهبران دولت تا سطح شیب دار درخواست برای کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پیتر Gaynor های سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر سی ان ان گفت که روز سه شنبه دولت خواهد استناد به قانون به سرعت تولید به شدت مورد نیاز منابع است. “بنابراین ما در حال رفتن به استفاده از آن ما در حال رفتن به استفاده از آن زمانی که ما به آن نیاز دارند و ما در حال رفتن به استفاده از آن امروز است,” او گفت: از قانون است.

آقای Gaynor همچنین گفت: دولت با قرار دادن زبان از قانون به یک توده قرارداد 500 میلیون ماسک. “ما می خواهیم به ملاحظه و معنی دار در مورد چگونه ما آن را دوباره برای بهترین نتیجه” آقای Gaynor گفت.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا هفته گذشته با استناد به قانون او را بلافاصله استفاده از آن — حتی به عنوان منابع در کشورهای مختلف ادامه داد رسید. به جای او انتخاب شده به تعداد شرکت های داوطلب به مواد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: شش میلیون ماسک اهدا شد به FEMA در روزهای اخیر.

در روزهای اخیر استانداران سراسر ایالات متحده را تحت فشار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از جنگ کره-عصر قانون به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی اورژانس کارگران مواجه با کمبود ماسک در هواکش و دستکش.

“ما نیاز به این محصول در حال حاضر” آقای Cuomo, نیویورک, گفت: در طول یک جلسه در روز یکشنبه. “ما گریه می کند از بیمارستان ها در سراسر کشور. من صحبت به دیگر فرمانداران سراسر کشور است. آنها را به همان وضعیت است. آنها نیاز به این مواد در حال حاضر و تنها دولت فدرال می تواند که اتفاق می افتد.”

به عنوان coronavirus خود را آغاز کرد مرگبار در ایالات متحده آمریکا پاسخ اولیه به دليل عدم انجام شد. حتی به عنوان آقای ترامپ اعلام شده در مارس 6 که “هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون” مقامات بهداشت عمومی و بیماران در سراسر کشور شکایت شد که دسترسی به تست شد و هنوز هم به شدت محدود است.

پس از آن دولت فدرال و دولت های ایالتی در تلاش بوده اند برای جبران زمان از دست رفته.

روز سه شنبه آقای ترامپ تبدیل به کره جنوبی و خواسته آن را به کشتی “کیت پزشکی” به ایالات متحده با توجه به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در. دفتر گفت که او وعده داده سریع مصوبات برای کیت از غذا و دارو.

آقای Moon دفتر روشن نیست که چه نوع از کیت پزشکی واشنگتن به دنبال از کره جنوبی. اما مقامات وجود دارد باید گفت که ایالات متحده ابراز علاقه به واردات کره جنوبی تشخیصی کیت های مورد استفاده در آزمایش مردم برای coronavirus.

در حالی که ایالات متحده عقب مانده و در حال توسعه آن آزمون کره جنوبی خواسته های پزشکی خصوصی شرکت ها برای توسعه و تولید کیت های آزمایش در اواخر ماه ژانویه است. توسط Feb. 4 از کیت های آزمایش مستقر شدند و به کمک کره جنوبی مقامات بهداشتی یک مهاجم انجام تست-و-منزوی کردن مبارزه است.

بازی های المپیک تابستانی در توکیو خواهد شد و به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر شینزو آبه از ژاپن خواسته توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک برای به تعویق افتادن و او موافقت کرد “100 درصد” آقای آبه گفت.

روز سه شنبه تصمیم را پس از ماه های داخلی بحث و نصب فشار از سازمان ملل و ورزشکاران در سراسر جهان که تا به حال خواست که بازی ها, بزرگترین رویداد ورزشی بود به تعویق افتاد. دولت مستندات برای کنترل این بیماری همه گیر به حال تعطیل مقدماتی مسابقات بسته آموزش امکانات و نگه داشته ورزشکاران منزوی در خانه.

به تعویق افتادن آمد پس از بازی های المپیک مقامات در ایالات متحده است که می فرستد بزرگترین هیات از ورزشکاران به بازی ها خواستار تعویق انعکاس دیگر با نفوذ المپیک کمیته. نظرسنجی از ورزشکاران توسط کارکنان فدراسیون های ورزشی به شدت مورد علاقه تعویق انداختن بازی به دلیل محدودیت های آنها رو به رو شد در حال آماده سازی.

تنها جنگ قبلا منجر به چنین وسیع تغییرات برای بازی های المپیک در سال 1916 1940 و 1944.

آقای باخ گفت: coronavirus وضعیت غیرقابل دفاع شد در روزهای اخیر به عنوان سازمان جهانی بهداشت دقیق شتاب از این ویروس در آفریقا مجبور I. O. C. به تغییر تمرکز خود را از اینکه آیا ژاپن می تواند امن در شروع بازی در چهار ماه به آنچه اتفاق می افتد بلافاصله در کشورهای مختلف و قاره است.

او گفت که نهایی سازی جزئیات یک برنامه جدید و مذاکره با فدراسیون بین المللی برای ایجاد تنظیمات در جهانی ورزشی, تقویم, زمان خواهد بود.

“هستند بسیاری از قطعات بزرگ و بسیار دشوار اره منبت کاری اره مویی پازل,” او گفت:.

سهام افزایش یافت و در روز سه شنبه در انتظارات که کنگره نزدیک به تولید یک محرک لایحه برای ایجاد ثبات در امریکا را متزلزل اقتصاد و ارائه خطوط به صنایع در آستانه سقوط به دلیل coronavirus.

یک طرح به قید وثیقه شرکت ها و ارسال چک به 1200 دلار برای آمریکایی ها تا به حال متوقف شده است از روز یکشنبه بیش از اعتراض توسط دموکرات ها ، اما در روز سه شنبه بالا دموکرات ها و تهمت مقامات دولت گفت: آنها در خوش بینانه در مورد نهایی شدن توافق در حدود 2 تریلیون دلار طرح است.

“ما به دنبال به جلو به بسته شدن دو حزبی معامله امروز” استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر به خبرنگاران گفت: به عنوان او وارد در کاپیتول هیل برای یک دور از جلسات صبح روز سه شنبه.

S&P 500 با افزایش بیش از 9 درصد و سهام اروپا با صعود به رهبری آلمان که در آن سهام افزایش بیش از 10 درصد است. کسانی که به دنبال سود مشابه عملکرد در آسیا که در آن بازارهای عمده در سراسر منطقه ارسال شده را افزایش می دهد که رتبه خود را در میان بزرگترین دستاوردهای در هفته.

پرش یک جهش از یک مشکل کشش برای سهام سرمایه گذاران. روز دوشنبه شاخص S&P 500 با کاهش حدود 3 درصد به عنوان کنگره در تلاش برای غلبه بر تفاوت در کمک بیل و معامله گران محتاط باقی مانده در مورد فدرال رزرو توانایی کوسن اقتصاد را می گیرند. سهام پایین تقریبا 30 درصد از اوج خود در ماه فوریه ،

پس از یک ماه از ذهن خم می شود در بازار سرمایه گذاران هنوز هم شکننده است و می تواند ترش در سهام اگر وعده مقابله بازدید گیر دوباره و یا به عنوان شواهد بیشتر از خسارت های اقتصادی ناشی از مهار تلاش های آشکار می شود. دولت ایالات متحده در گزارش هفتگی مدعیان در روز پنج شنبه و برخی از تحلیلگران انتظار دارند که داده ها نشان می دهد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار شد هفته گذشته است.

Video player loading
“این است که به عنوان بد به عنوان ایتالیا یا بدتر.” به عنوان بسیاری از نقاط جهان تعطیل در میان بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس شهر مکزیک خیابان ها شلوغ هستند و این کشور رئیس جمهور اصرار دارد آرام است.اعتباریاعتباری…Gustavo گراف/ایسنا

پزشکان در حال احتکار داروها تبلیغ به عنوان امکان پذیر است coronavirus درمان با نوشتن نسخه برای خود و اعضای خانواده با توجه به داروخانه تخته در کشورهای در سراسر کشور است.

این انباشت شده است به گونه ای نگران کننده در آیداهو, کنتاکی, اوهایو, نوادا, Oklahoma, کارولینای شمالی و تگزاس که تخته در آن کشور صادر کرده اند emergency محدودیت و یا دستورالعمل در مورد چگونه به مواد مخدر می تواند توزیع در داروخانه ها. بیشتر کشورهای در حال انتظار به دنبال کت و شلوار.

“این یک مسئله واقعی است و نه یک محصول از چند جدا شده بد سیب” گفت: Jay Campbell, مدیر اجرایی, کارولینای شمالی, هیئت مدیره داروسازی.

داروهای تجویز شده کمی متفاوت از دولت به دولت اما شامل کسانی که تبلیغ توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیونی جلسات به عنوان پتانسیل دستیابی به موفقیت در درمان این ویروس که به کشته شدن بیش از 500 نفر در ایالات متحده و آلوده حداقل 43,000.

هیچ یک از داروهای یافت شده است به طور موثر در درمان coronavirus و یا تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای چنین استفاده می کند. برخی از آنها — از جمله کلروکين, هیدروکسی کلروکین و remdesivir — معمولا مورد استفاده برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید H. I. V. و شرایط دیگر.

چینی استان هوبئی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و در اواخر ماه دسامبر را روز چهارشنبه آغاز خواهد شد اجازه می دهد بیشتر از آن 60 میلیون نفر را به ترک. این حرکت به پایان خواهد رسید و نزدیک به دو ماه از مستند و ارسال یک سیگنال قوی از دولت و اعتماد به نفس است که آن اقدامات سخت کار کرده اند برای کنترل شیوع.

ووهان مرکز استان و شهر سخت ترین ضربه از ویروس باقی خواهد ماند مهر و موم شده تا 8 مارس هر چند حمل و نقل عمومی وجود دارد شروع خواهد شد در حال اجرا دوباره در ظرف 24 ساعت دولت گفت.

هنوز یک سرگیری سفر و کار و زندگی عادی روزانه می تواند تمدید ویروس را گسترش اپیدیولوژی می گویند.

“ما نیاز به نگرانی در مورد موج دوم شیوع هنگامی که محدودیت های عبارتند از محدود” ملک Peiris ارشد ویروس شناسی در دانشگاه هنگ کنگ گفت. “این مهم است که آگاهی از آن و نظارت بر آن — و آماده به reimpose این اقدامات اگر تبدیل شدن آنها لازم در آینده است.”

حتی به عنوان اعلام کاستن از محدودیت های سوال جدید در حال ظهور بودند در مورد اینکه آیا تهدید به حال به طور کامل به تصویب رسید.

ساعت قبل از شل شدن اعلام شد, مقامات در ووهان پس از چند روز از صفر گزارش جدید عفونت های محلی گفت: یک دکتر وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اسپانیایی ارتش پیدا کرده است سالمندان رها شده در چند خانه های پرستاری, بالا بردن زنگ خطر برای کسانی که بیشتر آسیب پذیر بوده و نیاز به مراقبت با بسیاری از زندگی در این کشور تعطیل.

دولت خواهد بود “پرقدرت” در پاسخ به کسانی که رها افراد مسن مارگاریتا Robles, اسپانیا, وزیر دفاع گفت: روز شنبه در مصاحبه با Telecinco a Spanish television channel. مقامات می گویند که چگونه بسیاری از فوت کرده و یا اینکه ساکنان به حال تسلیم به کروناویروس مربوط به بیماری و یا عدم مراقبت از.

خانم روبلز گفت که اورژانس واحد های نظامی اعزام به ضد عفونی کردن خانه های سالمندان در بر داشت وجود دارد برخی از ساکنان “کاملا رها شده اگر نه مرده در تخت خود را.”

وزارت دفاع گفت که بدن مرده یافت شده اند در خانه های سالمندان که تا به حال مرخص تعداد زیادی از کارکنان در پی شیوع بیماری را ارائه جزئیات بیشتر El País, روزانه, broadsheet, گزارش شده است.

کارگران در خانه های پرستاری را خواستار شده است برای تجهیزات حفاظتی به عنوان ساکنان و همکاران آلوده شد آنها را ترک کوتاه-دست و در معرض خطر. نمایندگان صنعت باید به نام دولت برای حمایت از آنها, به جای انتقاد از آنها.

خوزه مانوئل رامیرز رئيس جمهور از انجمن مدیران خدمات اجتماعی, گفت که آن را “شرم آور” برای اسپانیایی وزیر دفاع به بد نام کردن خانه سالمندان کارکنان.

“کسانی که در این زمینه کار خود را به استخوان و بدون منابع بدون پشتیبانی بهداشت بدون تجهیزات حفاظتی,” او گفت: با توجه به این روزنامه El País.

آخر هفته گذشته دولت اسپانیا اعلام کرد که گسترش این کشور مستند حداقل تا آوریل 11. اسپانیا تقریبا با 2,700 مرگ باقی می ماند این کشور سخت ترین ضربه از coronavirus در اروپا پس از ایتالیا.

همچنین در روز سه شنبه, گرتا Thunberg 17-year-old, سوئد آب و هوا فعال اعلام کرد که او و پدرش Svante حال علائم Covid-19 و در حالی که او خفيف آن را “بسیار محتمل” است که او تا به حال قرارداد این ویروس. او با استفاده از اعلام به اصرار به ماندن در خانه حتی اگر آنها احساس نمی بیمار برای محافظت از کسانی که بیشتر آسیب پذیر است.

دولت کوبا اعلام کرده است یک مجموعه ای از اقدامات شدید به کمک شامل گسترش coronavirus از جمله سفارش دهها هزار نفر از گردشگران به منزوی کردن خود در اتاق های هتل و یا سایر اجاره ای اقامت.

در اطراف وجود دارد 32,000 گردشگران خارجی در کوبا و بیش از 10 ، 000 اتباع کوبا زندگی می کنند که در خارج از کشور و در حال بازدید از این جزیره با توجه به حمایت دولت سایت خبری کوبا بحث است.

ظاهر شدن در تلویزیون در روز دوشنبه نخست وزیر مانوئل ماررو کروز گفت که شروع سهشنبه, همه بازدید کنندگان در داخل کشور ممنوع شد از پیاده روی در خارج و رانندگان تاکسی ممنوع شد, از حمل و نقل آنها را در هر نقطه. گردشگران اقامت در خانه های خصوصی می توان به هتل ها در تلاش برای محافظت از بازدید کنندگان و مردم محلی اجاره کردن خانه های خود آقای ماررو کروز گفت. هتل ها تحت کنترل و صفحه نمایش کارگران و گردشگران به صورت علائم دو بار در روز.

معلوم بود چقدر اجباری انزوا خواهد گذشته و زمانی که خارجی ها خواهد بود قادر به بازگشت به کشورهای خود.

می 40 وجود دارد تایید موارد coronavirus در این جزیره از جمله 17 خارجی و یک مرگ به دلیل بیماری. تقریبا 38,000 بیماران در حال نظارت علائم. دولت بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها تا مارس 20.

در حالی که تعدادی از شناسایی موارد coronavirus در آفریقا نسبتا پایین باقی می ماند سازمان ملل در سراسر این قاره هستند ramping تا تلاش برای نگه داشتن این ویروس از ایجاد یک جای پا است.

آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد در سه هفته مستند در روز پنج شنبه مصر را اعمال شب حکومت نظامی برای مدت دو هفته شروع جمعه و دیگر دولت اعلام کرد و کشت و حکومت و محدودیت.

در حالی که این ویروس آهسته می رسند در آفریقا تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر را به تدریج افزایش یافته و در روزهای اخیر افزایش نگرانی در مورد قاره آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس جمهور سیریل Ramaphosa آفریقای جنوبی گفت جدید اقدامات لازم را برای “جلوگیری از یک فاجعه انسانی” اضافه بر این مردم خواهد بود و نه مجاز به ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی. فقط در طول یک هفته تعداد موارد تایید شده در کشور شروع به پریدن کرد به 554.

تا به امروز 43 آفریقایی متحده گزارش داده اند که در مجموع 1,788 موارد مثبت و 58 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. Coronavirus نیز ادعا کرد زندگی کنگو موسیقی افسانه Aurlus Mabele و برجسته کامرونی جاز نوازنده مانو Dibango که تقریبا یک هفته از هم جدا در پاریس.

اتیوپی نخست وزیر گفت: ویروس “یک تهدید وجودی” به اقتصاد کشورهای آفریقای و خواسته رهبران G20 به ارائه 150 میلیارد دلار در بودجه اضطراری.

رئیس جمهور رودریگو Duterte فیلیپین صادر شده است جارو اورژانس قدرت به مبارزه با کروناویروس باعث ترس در یک ملت که صرف 1970s و ’80s تحت وحشیانه حکومت نظامی.

آقای Duterte که کشیده شده بین المللی ملامت خود را خونین و بی رحمانه جنگ با مواد مخدر گفت: او نیاز به قدرت اعطا شده به او در قانون برای رسیدگی به این بحران و باز کردن برخی از $5.4 میلیارد دلار است.

نسخه قبلی این لایحه اجازه داده اند آقای Duterte دولت به بیش خصوصي کسب و کار. در حالی که نسخه ای که گذشت شنبه بود مدرج بازگشت برخی از قانون گذاران نگران اند که آقای Duterte سوء استفاده از بودجه عمومی است.

“این بی حد و حصر اعطای قدرت اضطراری به مثابه استبداد,” نگران وکلا برای آزادی های مدنی یک انجمن از حقوق وکلا در بیانیه ای گفت. این گروه که شامل برخی از فیلیپین’ top قانونی ذهن با اشاره به این که در گذشته آقای Duterte بود تشبیه قانون اساسی به “ضایعات کاغذ توالت.”

آقای Duterte همچنین گفت که او با قرار دادن این کشور در نیروهای مسلح و پلیس ملی در شارژ از این کشور در مبارزه با Covid-19 شیوع.

روز سه شنبه نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا تایلند اعلام وضعیت اضطراری موثر در پنجشنبه برای مبارزه با کروناویروس بالا بردن نگرانی های مشابه در مورد سوء استفاده احتمالی از قدرت است. آقای شورای نظامی یک ژنرال بازنشسته که رهبری کودتای ارتش در سال 2014 به خود قدرت برای تحمیل حکومت سانسور رسانه ها و مردم را از ترک خانه های خود.

آقای شورای نظامی که اعلام وضعیت اضطراری در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت ساخته شده از ابریشم تایلندی گفته است که مردم باید مراقب باشید در هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی مبادا آنها گسترش شایعات. تا کنون این ویروس به کشته شدن چهار نفر و آلوده بیش از 820 نفر در کشور است.

سه پرسنل روی عرشه ناو هواپیمابر U. S. S. تئودور روزولت آزمایش مثبت برای جدید coronavirus اقدام نیروی دریایی, منشی, Thomas B. Modly به خبرنگاران گفت: روز شنبه به مناسبت اولین بار یک کشتی نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرده بود یک عفونت کروناویروس در دریا.

روزولت در حال حاضر مستقر در دریای فیلیپین و آخرین ساخته پورت در دانانگ ویتنام 15 روز پیش آقای Modly گفت. خدمه کشتی شامل بیش از 5000 عضو سرویس. این سه نفر که تست مثبت شد و در حال پرواز کردن کشتی آقای Modly گفت.

او در دفاع از کشتی تصمیم به حوض در ویتنام با توجه به گسترش ویروس از طریق آسیا. او گفت که در زمان coronavirus موارد در ویتنام بودند کمتر از 100 و واقع در شمال این کشور در اطراف هانوی.

“ما در زمان احتیاطی هنگامی که خدمه آمد از این دوره کوتاه به انجام پیشرفته پزشکی غربالگری از خدمه” آقای Modly گفت.

در اوایل روز سه شنبه به رهبری آمریکا و ناتو عملیات نظامی در افغانستان اعلام کرد که چهار نفر از اعضای ائتلاف تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

“ما گرفته اند احتیاط لازم برای شناسایی و قرنطینه هر پرسنل این چهار سرویس عضو شده اند ممکن است در تماس با” نظامی ائتلاف در بیانیه ای گفت: بدون شناسایی ملیت.

ناتو و ائتلاف نیز گفت: 38 سرویس دیگر اعضای باقی مانده در انزوا چرا که آنها تا به حال نشان داده شده است “flulike علائم” و 1500 خدمات اعضا و شهروندان کار برای ماموریت زندگی در “غربالگری امکانات از فراوانی از احتیاط.” مقامات همچنین نگران آن است که دهها هزار نفر از نیروهای افغان شدت در معرض خطر گسترش ویروس در میان خشمگین جنگ با طالبان.

اگر چه تعداد موارد مثبت در افغانستان هنوز هم باقی مانده است در دو رقم چیزی منسوب به شدت محدود تست تا کنون در افغانستان باقی می ماند بسیار آسیب پذیر به ویروس به دلیل متخلخل مرز با ایران و ضعف دولت است که نمی تواند پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه. در روز سه شنبه, این کشور, وزیر بهداشت, بر اساس سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند گفت: تا آنجا که 80 درصد جمعیت افغانستان می تواند در نهایت آلوده شدن توسط ویروس.

ملوان نیز آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا در پایگاه نیروی دریایی در خلیج گوانتانامو. پایه در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه که ملوان بود “جدا شده و محدود در حرکت است.”

هیچ فوری کلمه ای در زمانی که این ویروس وارد شده در کنترل از راه دور پایه 6,000 ساکنان. پایه در هفته گذشته محدود برخی از فعالیت ها و پروازهای اما آن را مجاز حدود 275 نیروی نظامی آمریکا و پیمانکاران برای رسیدن به حداقل سه پرواز در 10 روز گذشته.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Michael Cooper, Alan چشم بند اسب کارن Zraick آنی Karni, Motoko غنی چو سنگ-Hun, الن Gabler, Elisabetta Povoledo توماس گیبونز-نف مانی Fernandez, سرود روزنبرگ آلن Yuhas یونس انگل برومویچ ریک گلدستون, Vindu Goel, جفری Gettleman کای شولتز Mujib مشعل فهیم عابد دکلان والش هانا راش عبدی Latif Dahir, Jason Gutierrez, Raphael Minder جولی Hirschfeld Davis, ناتالی Kitroeff مگان Specia مارک Santora, Iliana Magra, ملیسا,, Eddy, Jason Gutierrez, هانا راش پارچه ململ مه Sui-لی کوچولو, نیکلاس Fandos سابرینا Tavernise توماس فولر تیم Arango, جو بکر جان Eligon, طارق Panja, Somini Sengupta, Mikayla بوچارد, Gina Kolata و مایکل پاول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *