زنده Coronavirus خبر: ایالات متحده آمریکا رنج می برد یکی دیگر از رکورد روزانه Caseload

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان موارد جدید رسیدن به رکورد دیگری در آمریکا و برخی از کشورهای غرفه در بازگشایی.
 • هند با حدود 500000 مورد هدف برای تست تمام 29 میلیون نفر در دهلی نو.
 • هکرها روسیه هدف آمریکایی ها کار در خانه.
 • یکی دیگر از مکث برای تلفن های موبایل برنامه.
 • کشف شخصی راه برای برقراری ارتباط است.
اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

به عنوان موارد جدید رسیدن به رکورد دیگری در آمریکا و برخی از کشورهای غرفه در بازگشایی.

ایالات متحده روز پنج شنبه گزارش داد بیش از 40 ، 000 جدید کروناویروس موارد یک رکورد مجموع برای دومین مستقیم به عنوان یک کشور حس فوریت رشد و caseloads افزایش یافت و در جنوب و کشورهای غربی که به دور از بدترین اوایل شیوع است.

در یک ظاهری نشانه ای از این ضرورت مقامات کاخ سفید گفت که coronavirus نیروی کار برنامه ریزی شده به reconvene روز جمعه برای اولین جلسه در نزدیک به دو ماه. آخرین جلسه صورت گرفت در 27 آوریل.

پنج شنبه رکورد آمد به عنوان حداقل چهار متحده — Alabama, آلاسکا, مونتانا و یوتا — گزارش خود بزرگترین روزانه بالغ.

کالیفرنیا جایی که اقامت در خانه سفارشات تحمیل شده بود به خصوص در اوایل بیماری همه گیر پیشی گرفته 200,000 مجموع موارد در روز پنج شنبه به عنوان آن تعدادی از عفونت ها دو برابر بیش از ماه گذشته است. که دومین کل برای هر دولت و هر چند کالیفرنیا سرانه عفونت نرخ بهره بسیار پایین تر از نیویورک است.

در برخی از جنوبی و کشورهای غربی این ویروس به ضعف بیمارستان ها و مقامات را مجبور به غرفه در نظر دارد برای بلند کردن ویروس های مربوط به محدودیت. روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا گفت که او قصد حرکت به مرحله بعدی بازگشایی در حالی که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس متوقف شد دولت خود را بازگشایی روند نقل مکان کرد و به آزاد کردن فضای بیمارستان برای coronavirus بیماران.

گوش دادن به ‘روزانه’: معضل در تگزاس

فرماندار مصر بود در مورد بازگشایی. و سپس موارد افزایش یافت.

جدید در سراسر کشور بالغ بر تایید ظهور مجدد این ویروس که منجر به مستندات آغاز شده است که در اواسط ماه مارس. قبل از این هفته بزرگترین کشور در مجموع روزانه بود 36,738 در آوریل 24, با توجه به یک بار پایگاه داده.

و در یک استارک یادآوری از آنچه که مقامات هنوز نمی دانم در مورد دامنه شیوع دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز پنج شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها که آلوده شده با این ویروس به احتمال زیاد حدود 10 برابر 2.4 میلیون مواردی است که گزارش شده است.

افراد جوان در حال ساخت یک درصد در حال رشد از موارد جدید در شهرها و ایالات متحده که در آن ویروس است که در حال حاضر صعودی یک روند است که احساس خطر مقامات بهداشت عمومی و درخواست تجدید درخواست برای ماسک و اجتماعی فاصله.

“آنچه روشن است این است که بسیاری از افرادی که جوانتر به نظر می رسد به طور چشمگیری تغییر کرده گفت:” جوزف مک کورمیک استاد اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در Brownsville, Texas. “این واقعا بسیار نگران کننده است.”

در فلوریدا وجود داشته است بیش از 10 ، 000 مورد جدید در طول دو روز گذشته آوردن مجموع آن به بیش از 114,000. اورنج کانتی, خانه اورلاندو است که به طور متوسط 353 موارد جدید در روز در مقایسه با 73 دو هفته پیش. و در سراسر دولت, صف های طولانی بازگشته اند در تست های که فقط چند هفته پیش شاهد تقاضا محدود.

شهردار میامی-Dade County, کارلوس Giménez گفته است که تمام برنامه ها به حرکت رو به جلو هستند قابل تامل است. سواحل مراکز و هتل ها باز هستند و همچنین رستوران ها در 50 درصد ظرفیت اما سالن های کنسرت در مکان عمومی, استخر, ماساژ, تا تو, سرو نیست.

“ما در حال باز کردن میله های ما در حال باز شدن کاباره ها” آقای Giménez گفت. “که فقط درخواست برای مشکل.”

جهانی خلاصه

هند با حدود 500000 مورد هدف برای تست تمام 29 میلیون نفر در دهلی نو.

اعتبار…Manish Swarup/آسوشیتد پرس

مقامات در هند پایتخت دهلی نو, برنامه ریزی برای تست همه از شهرستان را 29 میلیون نفر بیش از حدود 10 روز را در سراسر کشور caseload رسید به سمت 500,000 coronavirus عفونت تحت فشار قرار دادند و بسیاری از بیمارستان ها را به نقطه شکستن.

دهلی نو و سه ایالت هند را در مجموع گزارش حدود دو سوم از این کشور بیش از 490,000 موارد بر اساس یک نیویورک تایمز در پایگاه داده. روز پنج شنبه دولت گزارش 16,922 موارد جدید یک روز رکورد.

از صبح روز جمعه بیش از 15000 نفر مرده بود از Covid-19. و در خصوص مبارزه, مناطق, بیمارستان های اجرا شده از تخت اجبار بیماران به خودرا برای امتحان اماده به دالان.

در دهلی نو است که بیش از 70,000 موارد مقامات گفت که تیم از کارکنان مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی برای بازدید از هر خانواده و به انجام آزمایش خون هر کسی که به نمایش گذاشته علائم کروناویروس.

ورزش برنامه ریزی شده است برای شروع در روز شنبه و در پایان ماه ژوئیه 6. هر سه نفر تیم انتظار می رود که برای پوشش حداقل 50 از این شهر حدود 4.5 میلیون خانوار در هر روز.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • رئیس سازمان بهداشت جهانی, Tedros Adhanom Ghebreyesus دفاع آژانس پاسخ به شیوع بیماری در حالی که مصرف اشاره کرد و به پرسش از اعضای پارلمان اروپا. Peter the straits times, یک پارلمان اروپا عضو از آلمان گفت: دکتر Tedros باید عذرخواهی نیست خواستار ممنوعیت سفر در اوایل شیوع بیماری که دکتر Tedros گفت که W. H. O. بود و نه قدرت انجام دهد.

 • مقامات در آفریقای جنوبی — که در آن ملی caseload بیش از 118,000 است که بالاترین در این قاره — منتشر اقدامات جدید در روز جمعه به سهولت محدودیت هایی که شده بود در اثر از اواخر ماه مارس است. در میان چیزهای دیگر, مردم را مجاز به ترک خانه برای رفتن به محل کار و خرید مواد غذایی و حضور در محل عبادت در محله خود.

 • شروع روز شنبه در مصر, رستوران ها, کافه ها و مساجد را به تدریج بازگشایی پس از سه ماه از مستند که به تحمیل مجازات های اقتصادی تلفات در این کشور به 100 میلیون نفر از شهروندان. رستوران ها عمل خواهد شد در 25 درصد ظرفیت و نزدیک 10 p. m. و مساجد و کلیساها خواهد ماند بسته به صورت هفتگی نماز شلوغ ترین زمان از روز.

 • ماموریت سازمان ملل در سودان جنوبی روز جمعه گفت که 53 از پرسنل خود را تا به حال تست مثبت برای این ویروس از کشور ثبت اولین مورد در اوایل ماه آوریل. ماموریت تقریبا 20,000 نیروهای حافظ صلح از 73 کشور جهان که در حال حفاظت از غیرنظامیان کمک کمک های بشر دوستانه و بررسی نقض حقوق بشر مربوط به خشونت است که کشور را فرا گرفته از سال 2013.

 • در اروپا و افزایش بیش از 1500 عفونت در روز است برخورد یک ضربه ناگهانی به آلمان‘s تلاش برای بازگشایی این کشور خواستار به سوال دوام از آنچه تا به حال به طور گسترده ای در نظر گرفته شده است یک داستان موفقیت.

 • نخست وزیر بنیامین نتانیاهو از اسرائیل اعلام کرد یک همکاری جدید با امارات متحده عربی را به همکاری در مبارزه با این ویروس اما او در تضاد ساعت بعد زمانی که امارات صادر شده بسیار بیشتر خاموش بیانیه ای اعلام کرد آنچه از آن به عنوان یک توافق بین دو خصوصی اماراتی شرکت و دو شرکت های اسرائیلی به توسعه تکنولوژی برای مبارزه با ویروس.

 • مکزیک‘s وزیر دارایی آرتورو هررا روز پنجشنبه گفت که او تا به حال آزمایش مثبت است. آقای Herrera بخشی از رئيس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador درونی دایره دیده می شد در کنار رئیس جمهور در روز دوشنبه در کاخ ملی که در آن هر دو مردان باید دفاتر خود را.

 • در کره جنوبیشهر Daegu به طرح دعوی به دنبال حداقل 83 میلیون دلار خسارت از یک کلیسا بود که یک کانون کشور شیوع. بیش از 40 درصد از این کشور در حدود 13,000 coronavirus بیماران شده اند اعضای Shincheonji کلیسا از عیسی یا به آنها مرتبط است. این شهر را متهم به کلیسا از مانع دولت بیماری-کنترل تلاش های به طور کامل افشای آن تعدادی از نمازگزاران.

ایالات متحده خلاصه

هکرها روسیه هدف آمریکایی ها کار در خانه.

اعتبار…ساموئل کروم/گتی ایماژ

یک ransomware گروه که رهبران بودند تحت تعقیب توسط وزارت دادگستری در ماه دسامبر است که برای مقابله به مثل در برابر دولت ایالات متحده بسیاری از امریکا بزرگترین شرکت ها و عمده اخبار سازمان, شناسایی کارکنان کار از خانه در طول همه گیر و در تلاش برای گرفتن در داخل شبکه خود را با نرم افزارهای مخرب در نظر گرفته شده برای فلج عملیات خود را.

پیچیده حملات جدید توسط نرم, گروه — که وزارت خزانه داری ادعا می کند در زمان کار کرده و اطلاعاتی روسیه — شناسايی شد که در روزهای اخیر توسط شرکت سیمانتک یک بخش از Broadcom یکی از بسیاری از شرکت هایی است که نظارت بر شرکت های بزرگ و شبکه های دولت است.

در یک هشدار فوری صادر پنج شنبه شب شرکت گزارش داد که هکرها تا به حال با بهره برداری از تغییر ناگهانی در عادات کار برای تزریق کد به شبکه های شرکت های بزرگ با سرعت و وسعت قبلا شاهد.

Virus اجازه می دهد تا هکرها به تقاضا است که شرکت پرداخت میلیون ها نفر برای دسترسی به داده های خود را دوباره بازسازی شد.

در خبری دیگر از سراسر ایالات متحده:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دیوان عالی کشور در اواخر روز پنجشنبه به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه — یک حرکت است که می تواند دائمی برای پایان دادن به برنامه بیمه درمانی شناخته شده به عنوان Obamacare و از بین بردن پوشش برای به عنوان بسیاری از 23 میلیون آمریکایی.

 • نزدیک به 1.5 میلیون نفر از کارگران در زمینه ادعاهای جدید برای دولت بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. این هفته 14 در یک ردیف است که این رقم تا به حال در صدر یک میلیون.

 • رهبران کنگره در مراحل نهایی بررسی صلاحیت ژنرال جوزف F. Dunford جونیور, رئیس سابق ستاد مشترک ارتش به رهبری یک روحانی نظارت کمیسیون به بررسی برنامه های ایجاد شده توسط این 2.2 تریلیون دلار محرک قانون در ماه مارس با توجه به یک فرد آشنا با برنامه.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده بیش از یک میلیون محرک پرداخت به ارزش حدود 1.4 میلیارد دلار برای مردم مرده در یک عجله به پمپ پول به اقتصاد در این سال دولت پاسخگویی کرد.

 • شهر نیویورک است که در مسیر برای ورود به فاز 3 از دولت بازگشایی طرح در جولای 6, شهردار, بیل د Blasio گفت که اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری و شخصی-خدمات مراقبت مانند manicures خالکوبی و اپیلاسیون برای از سرگیری اجتماعی-محدودیت فاصله.

 • در تگزاس, Tarrant County, که شامل Fort Worth دستور داد تا کسب و کار به نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک. که می رود به اثر در روز جمعه می آید روز پس از یک سیاست مشابه به اثر رفت در همسایه دالاس کانتی.

 • کارولینای شمالی’s معاون فرماندار دن جنگل گفت که او برنامه ریزی شده به شکایت رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بیش از تصمیم خود یک روز زودتر به گسترش اضطراری دولت دستور و حکم خود دولت که ساکنان پوشیدن ماسک. آقای جنگل — یک جمهوری خواه خواهد شد که چهره آقای کوپر دموکرات در انتخابات ماه نوامبر برای فرماندار متهم حریف خود را از تجاوز قدرت خود را.

 • N. F. L. لغو سالانه آن سالن از شهرت بازی یک نمایشگاه برای ماه آگوست برنامه ریزی. 6 تا بازیکنان و مربیان دست و پنجه نرم کردن با محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر می تواند زمان بیشتری برای آماده شدن برای فصل به طور منظم است که در حال حاضر هنوز هم مجموعه ای برای شروع سپتامبر. 10.

یکی دیگر از مکث برای تلفن های موبایل برنامه.

اعتبار…ملیندا سو گوردون/برادران وارنر از طریق آسوشیتد پرس

برای تلفن های موبایل به تعویق انداختن آن برنامه ریزی شده باز گشت. دوباره.

“مولان” a $200 میلیون live-action فیلم دیزنی و WarnerMedia را $205 میلیون “شعار” قرار بود برای احیای moviegoing توسط نورد از اواخر ماه آینده — اولین بزرگ منتشر شده از هالیوود از سینما تعطیل در ماه مارس است. اما وارنر در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند “شعار” به اوت. 12 دلیل بالا رفتن عفونت کروناویروس در بسیاری از ایالات متحده است. تأکید چگونه به سرعت شرایط بازار در حال تغییر “شعار” به کارگردانی کریستوفر نولان آخرین تغییر تاریخ دو هفته پیش.

دیزنی است که با توجه به انتشار نسخه جدید برنامه ریزی برای “مولان” با توجه به دو نفر با آگاهی از این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی روند. دیزنی کاهش یافته است به نظر.

تئاتر زنجیر مانند AMC شاهوار و Cinemark اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی بسیاری از مکان خود را در اواسط ماه جولای. اما از آن است که به طور فزاینده ای بعید است که سینما در نیویورک باز خواهد شد سپس توسط; رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو روز چهارشنبه گفت که او در کند کردن برنامه ای برای بازگشایی تئاتر, سالن های ورزشی و مراکز خرید. همچنین spooking studios: چین شماره 2 در بازار فیلم پس از آمریکای شمالی به تازگی لغو طرح به بازگشایی برخی از تئاتر.

تابستان فیلمهای فصل اجرا می شود که از اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مه تا روز کارگر تحویل $4.32 میلیارد دلار فروش بلیط در سال گذشته است. تا کنون این سال, فروش بلیط از اوایل ماه مارس در حدود 2.4 میلیون تا حد زیادی از درایو در تئاتر نمایش کلاسیک و فیلم های مستقل. برخی از شرکت های تئاتر در صورت ورشکستگی اگر فروش بلیط و امتیازات هستند نه تولید کافی درآمد شکرگزاری تحلیلگران می گویند.

استودیو شده است به ساختن پول از طریق فروش فیلم منتشر نشده به جریان خدمات مانند Netflix بکشد و یا آنها را در دسترس به صورت تصویری بر روی تقاضا برای اجاره.

کشف شخصی راه برای برقراری ارتباط است.

نوشتن نامه ها و نوشته های مجله کمک کرده است مردم ارتباط معنی داری و پیدا کردن آرامش در این دوره از انزوا و غم و اندوه و ناآرامی. در اینجا برخی از راهنمایی در مورد انجام آن را به خوبی.

گزارش شد کمک توسط بروکس بارنز, Ronen برگمن جولی Bosman, چو سنگ-Hun امیلی کوکران عبدی Latif Dahir ملیسا ادی مانی فرناندز بن هوبارد, Mike ایوس سارا Mervosh نیکول Perlroth آلن Rappeport آماندا رزا, David E. سانگر, Nelson D. شوارتز میچ Smith, شریل, گی استولبرگ دیوید Waldstein, دکلان والش و سمیر یاسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de