زنده مارس شغل گزارش ردیاب و به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ما در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه ویرانگر همه گیر شده است برای کارگران ایالات متحده است.
  • بازارهای جهانی اضافه کردن به دیوار خیابان رالی.
  • ایالات متحده و چین تجارت مقامات اعتصاب یک نکته مثبت با وجود سختی و بس.
  • چین کسب و کارهای کوچک مبارزه به عنوان تقاضای جهانی فرو می ریزد.
  • آمازون خود را مبارزه با اتحادیه های کارگری فرانسه به فرانسه بالاترین دادگاه.
اعتبار…کیم تفاله برای نیویورک تایمز

ما در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه ویرانگر همه گیر شده است برای کارگران ایالات متحده است.

حتی با استانداردهای coronavirus همه گیر روز جمعه گزارش اشتغال در ایالات متحده خواهد بود متناوب.

آن را نیز به مراتب بیشتر روشن از آنچه قبلا منتشر شد اطلاعات ارائه جزئیات است که کار از دست داده و چه کسی نیست. کسانی که جزئیات می تواند نشان دهد که چگونه به سرعت اقتصاد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن پس از همه گیر مربوط به خاموش شدن و برداشته می شوند.

گزارش ماهانه بدون شک نشان می دهد که از دست دادن شغل در ماه آوریل شد بدترین تا کنون: اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری برای رسیدن به 16 درصد — به مراتب بدتر از زمان رکود بزرگ — با به عنوان بسیاری از 22 میلیون شغل از دست داده است.

این هیچ جای تعجب است که کارفرمایان را کاهش میلیون ها شغل از آمار هفتگی در براده برای مزایای بیکاری را دنبال تخریب. گزارش آن را به طور مداوم نشان داده شده است که میلیون ها نفر از کارگران را به دنبال مزایای بیکاری در هر هفته از ماه مارس به عنوان کسب و کار به طور موقت بسته درهای خود را به دلیل اقامت در خانه سفارشات و یا بسته به خوبی به عنوان اقتصاد زمین را متوقف کند.

اما ماهانه شماره به دلیل روز جمعه به مراتب جامع تر از بارگیری در این هفته انتشار زیرا آنها بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از هر دو خانواده ها و کسب و کار.

آنها را شکستن پایین اشتغال توسط نژاد و جنسيت و جزئیات مهم است که نشان خواهد داد که تحمل فشار از ویرانی اقتصادی.

این گزارش همچنین شامل اطلاعات در ساعات کار است که نشان خواهد داد که چگونه بسیاری از مردم برگزار شد به شغل خود بود اما ساعت خود را کاهش دهد. و آن را ارائه دقیق ترین تفکیک و در عین حال از دست دادن شغل در صنعت است که می تواند کمک به ارزیابی تا چه حد آسیب گسترش یافته است.

ماه مارس شغل گزارش حاکی از زیان های بزرگ در رستوران ها و هتل ها و سایر صنایع در سخت ترین ضربه موج اول از خاموش شدن ناگهانی. این گزارش همچنین نشان می دهد زیان در خرده فروشی های بخش شده است که در برخورد با یک موج از تعطیلی و ورشکستگی است.

اگر ضرر و زیان در حال گسترش به سایر صنایع مانند امور مالی و خدمات حرفه ای آن می تواند نقطه به نقطه آبشاری آسیب و دیگر بازیابی.

ماهانه شماره همچنین تمایز بین افرادی که شغل خود را از دست به طور دائم و کسانی که به طور موقت اخراج یا کردند ، بزرگتر سهم کارگران در دسته دوم سریع تر بهبود می شود.

بازارهای جهانی اضافه کردن به دیوار خیابان رالی.

اعتبار…چیرو Fusco/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

بازارهای جهانی افزایش یافت در جمعه, تجارت محوری در وال استریت است عملکرد قوی روز قبل و نظرات مثبت از آمریکا و مقامات چینی در تجارت است.

بازارهای اروپایی شد و بالاتر پس از گسترده روز مثبت در آسیا است. بازارهای آتی شد, پیش بینی افزایش بیشتر زمانی که دیوار خیابان باز می شود.

سرمایه گذاران را تشویق چشم انداز کشور بیشتر بازگشایی اقتصاد خود را با وجود نگرانی که آن تلاش ها می تواند منجر به افزایش عفونت. آنها نیز تقویت شده توسط اطلاعیه از سوی ایالات متحده و چین است که به نظر می رسد به فاز 1 ایران که خود را دو سال جنگ تجاری به یک آتش بس موقت. کاخ سفید تا به حال آشکارا مورد تردید چین تعهد به معامله در روزهای اخیر صدمه زدن به سهام.

خوش بینی گسترده بود. قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده که به طور کلی افزایش در زمان مشکل بود را در اوایل روز شنبه معاملات. قیمت نفت نیز افزایش یافت.

بعد از آن در روز, اگر چه, این گزارش در آوریل غیرکشاورزی در ایالات متحده انتظار می رود که از دست دادن بیش از 20 میلیون شغل — نفس رها و جهش شدید نرخ بیکاری است. انتشار گزارش های درآمدی بیش از حد منعکس کننده تلفات سنگین از این بیماری همه گیر. زیمنس اروپایی غول صنعتی گفت: سود کاهش یافت و 64 درصد در سه ماهه اول.

اما بازار به طور کلی مثبت در روز جمعه. در ژاپن شاخص Nikkei 225 2.6 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص به دست آورد 1.1 درصد است. شاخص ترکیبی شانگهای در چین به پایان رسید 0.8 درصد بالاتر است. کره جنوبی Kospi افزایش 0.9 درصد است.

در آلمان شاخص DAX شد تا 0.6 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه شد تا 0.7 درصد است. معاملات در لندن بسته شد برای یک روز تعطیل است.

ایالات متحده و چین تجارت مقامات اعتصاب یک نکته مثبت با وجود سختی و بس.

اعتبار…فردریک J. Brown/Agence France-Presse — Getty Images

چین و ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد که آنها تا به حال برگزار شده در سطح بالا معامله شد. و با وجود به طور فزاینده ای دشوار و بلاغت از واشنگتن در تجارت ارشد تجارت از مقامات هر دو کشور به نظر می رسد تصریح فاز 1 توافقنامه تجارت آنها رسیده در ماه ژانویه به ارمغان آورد که در مورد آتش بس در نزدیک به دو سال جنگ تجاری.

“هر دو طرف توافق کردند که خوب پیشرفت در حال ساخته شده در ایجاد دولتی زیرساخت های لازم برای ایجاد این توافق یک موفقیت” دفتر نماینده تجاری ایالات متحده گفت. “آنها همچنین توافق کردند که به رغم زمان اورژانس بهداشت جهانی هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع.”

رئیس جمهور تهمت به حال لرزاند بازارهای مالی در روز چهارشنبه امیدوار کننده به نظر تا پایان هفته آینده که آیا چین شد جلسه تعهدات خود تحت توافق برای افزایش خرید از آمریکا کالا.

چین شده است واردات بیشتر مواد غذایی آمریکا پس از این پیمان امضا شد. اما چین به طور کلی واردات از آمریکا کالا کاهش یافته است کوتاه از دولت اولیه امیدوار است چرا که این بیماری همه گیر کوروناویروس است صدمه دیده, چینی, هزینه های مصرف کننده و سرمایه گذاری است.

قرارداد خود را تنظیم واردات اهداف بیش از دو سال نه سه ماهه اهداف در طول راه. تجارت نماینده دفتر بیانیه روز جمعه به کمتر از مقابله به سمت چین از دیگر اظهارات اخیر از دولت شده اند.

معاون نخست وزیر لیو او از چین صحبت می کرد در یک کنفرانس تلفنی با رابرت Lighthizer تجارت نماینده و وزیر خزانه داری Steven T. Mnuchin هر دو کشور گفت.

“دو طرف اعلام کردند که باید با تقویت اقتصاد کلان و بهداشت عمومی و همکاری و تلاش برای ایجاد یک فضای مطلوب و شرایط برای اجرای فاز اول چین و اقتصادی آمریکا و توافقنامه تجارت و ترویج نتایج مثبت” چین وزارت بازرگانی در بیانیه ای گفت.

بازارهای سهام آسیا افزایش یافت در صبح روز جمعه پس از دو کشور ساخته شده خود را در اطلاعیه ها.

چین کسب و کارهای کوچک مبارزه به عنوان تقاضای جهانی فرو می ریزد.

اعتبار…گتی ایماژ

Li Mingqin کارخانه در چین مرکزی باعث می شود محصولات برای بار خوشحال با استفاده از پر از مرغ و سایر طیور به تولید بالماسکه ماسک و بدمینتون بدمینتون. اما با همه گیر سفارشات جدید آمده اند به توقف screeching و او مانند بسیاری دیگر از صاحبان کسب و کار کوچک, عجایب چگونه او زنده خواهد ماند.

او بیش از 100 نفر از کارکنان آنها او پرداخت نمی شود در یک ماه, و چه کسی او را وعده به پرداخت در ماه ژوئن. او صدها هزار دلار ارزش پر و دیگر منابع انباشته شده در انبار.

در حالی که چین تقریبا به طور کامل مهر محلی انتقال از coronavirus آن تنظیم کننده های مالی در حال تلاش سخت برای کمک به این کشور در کسب و کارهای کوچک آب و هوا از زمان سقوط جهانی در تقاضای مصرف کننده. بانک های تجاری در حال حاضر به قرض دادن به کسب و کارهای کوچک بخشی از پول است که آنها قبلا به پارک با بانک مرکزی است. تنظیم کننده ها تماس با بانک مدیران ارشد روزانه به آنها بگویید به رول بیش از وام کسب و کارهای کوچک.

وام گیرندگان که دست در پرداخت وام های بانکی در حال جریمه در سابقه اعتباری خود را اگر آنها می توانند با این پول بعد. شرکت هایی که موافق نیست به اخراج کارکنان واجد شرایط برای وام.

اما بهره برداری از همه اعتباری که نیاز به داشتن یک ارتباط بانکی. بانک معامله عمده با شرکت های دولتی و برخی خصوصی بزرگتر کسب و کار. شرکت هایی مانند خانم لی را Gelan صنایع دستی کارخانه در استان آنهویی تلاش برای به دست آوردن وام های بانکی. به جای آنها تکیه می کنند به طور عمده در قرض گرفتن از دوستان و بستگان بسیاری از آنها در حال حاضر چهره خود را مشکلات مالی.

خانم لی است را رد کرد و او را پرستار بچه و شروع به پخت و پز برای خودش.

“من و همسرم تحت فشار و اغلب نمی تواند خواب در تمام طول شب” نگرانی در مورد کارخانه, او گفت:. “من نمی دانم آینده است. من خیلی اشتباه است. من نمی دانم چه مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین.”

آمازون خود را مبارزه با اتحادیه های کارگری فرانسه به فرانسه بالاترین دادگاه.

اعتبار…توماس سامسون/Agence France-Presse — Getty Images

یک بن بست در آمازون فرانسه و اتحادیه های کارگری بیش از اقدامات ایمنی برای coronavirus رشد tenser در روز پنج شنبه زمانی که این شرکت گفت: این امر درخواست فرانسه بالاترین دادگاه برای سرنگونی یک دادگاه تجدید نظر تصمیم هفته گذشته دستور داده است که تجارت الکترونیکی به توقف ارائه موارد غیر ضروری در کشور در طول همه گیر برای محافظت از کارگران است.

آمازون نیز به دنبال تصویب روز جمعه از شوراهای کارگران که نشان دهنده حدود 10 ، 000 کارکنان خود را به شش ماموت, فرانسوی, انبارها بسته تا مارس 13 آن را به عنوان مشورت با آنها در مراحل بیشتر به افزایش اقدامات ایمنی در برابر ویروس.

“ما سخت در حال کار برای رزومه, کسب و کار به عنوان معمول برای ما, فرانسوی, مشتریان ما, فرانسوی, کارکنان و فرانسوی ما فروشندگان” آمازون در بیانیه ای گفت.

انبار آمازون در فرانسه بسته شده اند برای نزدیک به یک ماه پس از دادگاه طرفه در اواسط ماه آوریل با اتحادیه های کارگری که تا به حال شکایت کرد و این شرکت را متهم کرده که در آن از نامناسبی حفاظت کارگران از خطر ویروس ها و عدم مشورت با اتحادیه ها و اقدامات مورد نیاز توسط قانون است. دادگاه حکم داد که آمازون باید محدود تحویل به تنها مواد غذایی, بهداشت و پزشکی محصولات تا زمانی که این موضوع یا به صورت میلیون یورو جریمه های بالقوه.

به جای خطر مجازات آمازون قرار دادن نیروی کار خود در پرداخت کردند اما از آن است که در ادامه به ارائه موارد به فرانسه از آن مراکز در بلژیک و آلمان و اسپانیا. این شرکت با انتقاد از اتحادیه های کارگری برای آوردن پرونده ای که تایید شد توسط ورسای دادگاه تجدید نظر در هفته گذشته. آمازون اصرار دارد که در آن نگهداری دقیق بهداشت ایمنی در آن سایت فرانسوی است و متهم کارگری به دنبال پیشبرد منافع خود در بحبوحه بحران بهداشت و درمان.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • الکترونیک و مهندسی غول زیمنس, یک bellwether برای اقتصاد آلمان گزارش داده است که سود سه ماهه نخست سال کاهش یافت بیش از نیمی به عنوان سفارشات جدید کاهش یافت. زیمنس که باعث می شود طیف متنوعی از محصولات از جمله قطار با سرعت بالا توربین های بادی و پزشکی اسکنر گفت که فروش تضعیف شده بود متوسط 1 درصد در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019. اما سفارشات جدید شاخص آینده فروش 9 درصد کاهش یافت تا حد زیادی به دلیل کاهش تقاضا برای قطار مسافری. سود 64 درصد کاهش یافت.

  • J. C. Penney و Sephoraاست که مبارزه در دادگاه در مورد پتانسیل بسته شدن Sephora مینی مغازه ها در داخل صدها J. C. Penney مکان گفت: در روز پنج شنبه بود که “مجددا خود را دیرینه همکاری است.” J. C. Penney بود واصل طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه مشخص شده که اختلافات بین شرکت بوده که همکاران پس از سال 2006 و برجسته چالش هایی که بسیاری از خرده فروشان ممکن است با فروشندگان به عنوان آنها سعی کنید به بازگشت به کسب و کار در طول بیماری همه گیر.

  • Frontier Airlines شد اولین بار در ایالات متحده حامل به اعلام برنامه ای برای گرفتن درجه حرارت از مسافران قبل از سوار شدن یک حرکت که به اثر در تاریخ 1 ژوئن. هر کسی با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر خواهد بود را تکذیب کرد, شبانه روزی.

  • شرکت والت دیزنی گفت: 120 هکتار دیزنی چشمه یکی از بزرگترین مراکز خرید در ایالات متحده آغاز خواهد شد مرحله به مرحله بازگشایی on May 20. Lakeside ملک در حومه اورلاندو فلوریدا., حدود 170 فروشگاه ها و رستوران ها. دیزنی پارک ها و هتل ها بسته باقی خواهد ماند. دیزنی گفت که بازگشایی دیزنی چشمه را شامل ماسک صورت برای کارکنان و مهمانان و محدودیت در ظرفیت.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط جک سارکوم, Niraj Chokshi, Sapna Maheshwari بن Casselman, کیت Bradsher لیو یی محمد هادی بروکس بارنز لیز Alderman, کارلوس تجدا دانیل ویکتور و کوین Granville.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net