کمی ریچارد راک اند رول پیشگام درگذشت 87ریچارد یکی از پیشگامان موج اول از راک اند رول درگذشت. او 87.

ریچارد که نام واقعی بود ریچارد Aud – تا به حال شده است در سلامت فقیر برای چندین سال درد و رنج و مشکلات لگن و سکته مغزی و حمله قلبی.

مجله رولینگ استون گفت: پسر ریچارد دنی Aud “تایید پیشگام مرگ … اما گفت: علت مرگ ناشناخته بود”. Aud نیز تایید مرگ پدرش به نیویورک تایمز.

کلانتر بخش مکن گرجستان که در آن ریچارد متولد شده و زندگی می کردند بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک پست در Instagram, باند, عضو کلوین هالی گفت: “استراحت در صلح ریچارد. این یکی واقعا نیش. افکار و دعاهای من با رفتن به همه bandmates و طرفداران در سراسر جهان است. ریچارد واقعا شاه!”

ریچارد انجام حرفه ای را آغاز کرد زمانی که او در اواسط نوجوانی در اواخر 40s اما در اوایل خود را ضبط با RCA Victor برچسب موفقیت کمی به دست آورد.

دستیابی به موفقیت رسید که او امضا کرده به تخصص و سوابق در سال 1955 انتشار یک اجرا از تک آهنگ که در میان وحشی ترین ترین و زرق و برق دار از راک اند رول عصر – Tutti Frutti بلند, قد بلند, Rip It Up, The Girl can’t Help It, Lucille نگه داشتن-تق تق و خوب Golly از دست مولی در میان دیگران – و ساخته شده است که او یک ستاره در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

او شناخته شده برای خود را ظالمانه عملکرد سبک – چشم انتظارنشسته بودند با ریمل مژه و ابرو رنگ روشن لباس – که تکرار می شد بعد توسط شاهزاده. او شده است یک کشیدن مجری قبل از راک اند رول رونق و خود را برای پذیرش خود درگیر شد در اطفاء شهوت با نگاه اجازه می دهد مردان به سکس در صندلی عقب ماشین خود را در حالی که او را تماشا. او دستگیر شد حداقل دو بار برای هرزه رفتار.

ریچارد دستیابی به موفقیت تک, Tutti Frutti در اصل یک آهنگ در مورد رابطه جنسی مقعدی – “اگر آن اصلا مناسب نیست نیروی آن / شما می توانید چربی آن را آسان” او خواند – تا زمانی که تولید کننده برجستگی بلکول پیشنهاد آن تمیز شود. آهنگ وقف راک اند رول بزرگترین مزخرف بیان شادی که دقیق هجا هنوز هم مورد بحث: “Awopbopaloobopalopbamboom!”

در اکتبر سال 1957 در طول یک تور استرالیا ریچارد دیدم یک سنگ اسمانی بزرگ عبور از آسمان – در واقع Sputnik 1 ماهواره ای – و زمان آن را به عنوان نشانه ای از خدا که او نیاز به تغییر در راه او و در سال 1958 او یک واعظ تنها به بازگشت به موسیقی سکولار در سال 1962. درگیری بین خدا و شیطان موسیقی تم برای خیلی از بقیه عمر خود را.

تخصص مجرد اعمال نفوذ عمیقی در بعد نسل از نوازندگان – پل مک کارتنی در یک فن بزرگ و بیتلز انجام ریچارد آهنگ ها در کنسرت.

“من می تواند انجام دهد ریچارد صدای که یک وحشی خشن, جیغ چیز. آن را مانند یک خارج از بدن تجربه” مک کارتنی گفت. “شما را مجبور به ترک فعلی خود را و احساسات و در مورد یک پا بالای سر خود را به آن را می خوانم. شما باید به واقع در خارج از خود.”

در سال 2014 AC/DC و سپس خواننده برایان جانسون گفت: نگهبان مورد تجربه دیدن ریچارد در تلویزیون برای اولین بار: “آن روز شنبه بود آن بود که یک ساعت و آن روز آفتابی بود. و این زن بود و در حال حاضر از امریکا ما کمی ریچارد.’ و آن این بود درآورد پسر سیاه و سفید با این لعنتی مدل موی مسخره و دندان است. او لعنتی زیباتر از یک زن. و آن را Tutti Frutti …”

در این مرحله جانسون mimed شل-جاوید ساخت. “What the fuck? وجود دارد هیچ چیز و پس از آن وجود داشت این بود.”

گیتاریست گروه, Angus جوان گفت: از ریچارد: “راه او و راه او آواز می خواند آن را هنر و علم همه چیز را با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>