طولانی و دردناک: طولانی و نامشخص جاده به کروناویروس بازیابیشش هفته پس از اولین احساس ناخوشی جنی* است که هنوز دوره نقاهت بعد از آنچه که او معتقد بود Covid-19.

در 17 مارس او مانند بسیاری از دیگران شروع به آماده شدن برای یک رود مستند در انگلستان, جوراب زنانه ساقه بلند در سوپر مارکت ملزومات است. او احساس کمی سرخ – چیزی که او را به چرا تولید نسل از علائم سرد مانند از چند هفته قبل.

پس از آن دیگر شروع علائم از جمله آبریزش بینی و عطسه و خلط. “در آن زمان همه می گفت که آبریزش بینی و عطسه نمی شد, علائم کروناویروس, بنابراین من هنوز هم فکر نمی کنم من تا به حال آن را” 33 ساله گفت. “سپس شروع کردم به سرفه.”

به عنوان روز راهپیمایی در دیگر نشانه های توسعه یافته از جمله درد قفسه سینه, تنگی نفس و علائم شبیه به چیزی با نقاط رنگارنگ کبودی بر روی پا – چیزی اسپانیایی پزشکان پیشنهاد کرده اند می تواند نشانه ای از این بیماری است.

“این واقعا مانند یک چیز پس از دیگری” جنی گفت:, و اضافه کرد که در تلاش برای بازگشت به کار تایپ در بستر او توسعه عضلانی و درد در مچ دست او.

او flatmate شد بیمار با علائمی از جمله تب و از دست دادن طعم و بوی. بدون آزمایش آن است که غیر ممکن است برای مطمئن شود, اما به نظر می رسید بسیار محتمل است که علت این بیماری در هر دو آپارمتانی شد Covid-19.

جنی هنوز هم احساس می کند خسته با روز احساس بهتری به دنبال شکست. “من هنوز هم احساس می کنم بهتر است چون چند روز پیش من شروع به لرز مثل من سرما به نوعی” او گفت:.

او تنها نیست: فیونا لویناشتاین یک نویسنده در ایالات متحده تاسیس یک گروه در رسانه های اجتماعی پلت فرم شل برای کسانی که تجربه کرده اند Covid-19 بعد از آن در زمان او هفته برای بهبود یافتن از اینکه بستری در بیمارستان با بیماری است.

Q&A

چقدر آسیب پذیر هستند و افراد مبتلا به آسم به Covid-19?

دکتر اندی Whittamore GP در پورتسموث و آسم بریتانیا بالینی منجر می گوید که ویروس باعث آسم و علائم آسم و بنابراین منصفانه است که فرض کنیم که coronavirus عمل خواهد کرد در راه همان است.

سلامت بدن در سراسر جهان هستند مثال آسم به عنوان یک بیماری است که ممکن است در معرض خطر در نظر گرفته اما تا کنون هیچ شواهد نشان می دهد که داشتن آسم را افزایش می دهد عفونت رای از coronavirus. وجود دارد هر چند برخی از شواهدی وجود دارد که افرادی که آسم و گرفتن coronavirus هستند احتمال بیشتری برای رفتن به یک مورد شدید از Covid-19. وجود دارد و در عین حال به هر گونه اطلاعات است که نشان می دهد چگونه آسم اثرات در مرگ و مير از coronavirus اما پزشکان در حال مشاوره است که افراد مبتلا به این بیماری سعی کنید برای مدیریت علائم آسم به عنوان بهترین آنها می توانند در مورد آنها گرفتن coronavirus.

آسم یک بیماری است که از امواج رادیو و تلویزیون باعث التهاب امواج رادیو و تلویزیون. آن می تواند منجر به خس خس سینه و سرفه و تنگ قفسه سینه و باعث شود هر دو توسط عوامل داخلی در بدن مانند سطح هورمون ها و عوامل خارجی مانند ویروس ها و آلودگی و حساسیت زا. سرماخوردگی و آنفولانزا در نظر گرفته عمده ماشه.

بسیاری از گزارش موج از علائم بیش از یک دوره از هفته – از تپش قلب به سردرد و تنگی نفس و خستگی.

در یک نظرسنجی از اعضای گروه, 89 درصد از 465 پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال علائم است که نوسان در شدت و فرکانس; 23% حال آزمایش مثبت برای coronavirus مصرف به طور متوسط بیش از نه روز به آزمایش می شود از شروع علائم; 28% تست شده و منفی, به طور متوسط, آزمایش پس از حدود 15 روز; و فقط 3.5 درصد بستری در بیمارستان اگرچه 38% بازدید یک اورژانس است.

با علائم طولانی مدت برخی از اعضای نگرانی که آیا آنها هنوز هم عفونی.

یک گزارش منتشر شده در ماه فوریه توسط سازمان بهداشت جهانی بر اساس داده های اولیه نشان می دهد در موارد خفیف و متوسط زمان بهبودی از Covid-19 حدود دو هفته از شروع علائم و حدود سه تا شش هفته به صورت شدید یا موارد حیاتی است.

اما در حالی که شدید Covid-19 ممکن است یک راه طولانی برای بازیابی به نظر می رسد حتی موارد خفیف می تواند برای برخی شامل بسیاری از هفته بهبودی.

آلیس* هنوز هم دچار علائم بیش از 50 روز پس از اولین بیمار شدن. مستقر در انگلستان 51 ساله گفت: او پیوست شل گروه پس از خواندن یک مقاله توسط لویناشتاین در نیویورک تایمز و که پیدا کردن این گروه بزرگ “امداد”.

از 11 مارس آلیس با تجربه سازگار خستگی شدید و درد قفسه سینه و تنگی و سرفه – اما بدون تب است. علائم دیگر آمد و رفت و در امواج از جمله لرز و بی خوابی و تپش قلب. “بعد هشت نه 10 بود فقط واقعا وحشتناک شما فقط تمرکز بر روی تنفس و دار زدن در آن وجود دارد,” او گفت:.

توسط چهار هفته او احساس در بهبود و شروع به کار و ورزش – اما پس از آن عود. در نهایت او را به یک&E. اما با وجود اینکه قرار دادن در یکی از بیمارستان “coronavirus غلاف” و داشتن های مختلف تحقیقات او ندارد و تست شده برای, ویروس, او گفت:.

علائم ادامه داد: برای آمدن و رفتن آلیس گفت. “آن را مانند یک طوفان است. یک روز شما می توانید صفر علائم … سپس آن را فقط دیوانه و به سرعت به عنوان آن را به شما بازدید از آن می توانید بروید.”

لورن نیکولز, 32, از, بوستون ماساچوست, عضو دیگری از شل ، او دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 دو بار و هنوز علائم بیش از 50 روز پس از اولین احساس ناخوشی. او گفت: تجربه شد rollercoaster از علائم و شدت های يکسان نشان دادند.

“بزرگترین نگرانی من این است که کمی دید به واقعیت از آنچه بازیابی واقعا به نظر می رسد به عنوان بهبود از دیدگاه پزشکی به سادگی بدان معنی است که بیمار ‘مرگ نیست و به سادگی نمی گرفتن طولانی و دردناک علائم که Covid-19 بازیابی جاده واقعا مستلزم برای برخی یا بسیاری از” نیکولز گفت:, و اضافه کرد که برخی از مهمترین علائم هشدار دهنده رخ داده است در سوم و پنجم هفته از حال ناخوش.

“من نگران هستم که کارفرمایان و دولت در حال عجله بهبود هزار نفر که هنوز در درد و هنوز علامتدار و بدون درک است که این باعث می شود هر دو جسمی و روانی عوارض برای مردم در حال حاضر بسیار آسیب پذیر و ناخوشی دولتی بودن” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز در مورد عدم حمایت برای کسانی که دوره نقاهت.

دکتر مایکل سر یک محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: شاید تعجب آور نیست که برخی از مردم در حال بهبود. “بسیاری از مردم اغلب هفته به طور کامل بهبود می یابند از ذات الریه,” او گفت:. “در این موارد این بیماری ویروسی است و به طور معمول طولانی پس از فروکش کرد و به این ترتیب بعید است بیمار خواهد شد عفونی.”

اما معلوم نیست چرا برخی بیش از دیگران بهبود می یابند. “ما می دانیم که زمان بهبودی پس از پنومونی است که اغلب تحت تاثیر با حضور شرکت morbidities و سن بیمار گفت:” سر. “در کنار آن بسیاری از مردم خواهد شد که تشخیص داده نشده co-morbidities مانند دیابت نیز موثر چگونه بیمار بیمار می شود و زمان بهبودی.”

شل گروه نظرسنجی نشان می دهد که دو سوم از پاسخ دهندگان تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی عمدتا فصلی, آلرژی یا آسم.

چرا باید چنین تنوع در زمان بازیابی ناشناخته باقی می ماند اما یک عنصر ژنتیکی ممکن است بخشی گفت: Dr James Gill افتخاری بالینی مدرس در دانشگاه وارویک و locum GP. کار مقدماتی از کینگز کالج لندن نشان داده است که عوامل ژنتیکی می تواند حساب برای حدود نیمی از تنوع در تعدادی از کلید علائم Covid-19.

گیل گفت که او تنها شاهد حدود دو تا سه نفر از یک هفته طولانی مدت علائم نشان می دهد تجربه رایج نیست اگر چه او اشاره کرد که بدون در سطح جامعه تست به دانستن است که تا به حال ویروس آن باقی خواهد ماند و مشخص نیست چگونه مشترک در مسیر بهبود قرار گرفت.

اما گیل گفت: داده ها از شیوع سارس نشان داد که تقریبا یک سوم از کسانی که تا به حال تا به حال خاص که coronavirus هنوز هم در حال کاهش تحمل به ورزش بسیاری از ماه بعد با وجود داشتن عادی عملکرد ریه. در حالی که Gill تاکید کرد که Covid-19 متفاوت بود بیماری او گفت: این می تواند باشد که نسبت مشابه در حدود یک پنجم یا یک سوم از کسانی که با Covid-19 تا به حال طولانی زمان بهبودی .

اگر چه علائم معطل ممکن است فکر یک فرد بعید است به عفونی پس از سه روز که گذشت با افزایش دما اما سرفه باید درمان شود با احتیاط گیل گفت.

چه بهبودی به نظر می رسد در حال تحول است تصویر او را ادامه داد. “ما در حال یادگیری روزانه, هفتگی, همه چیز در مورد چگونه مردم در دوره نقاهت بعد از این ما نمی توانیم در مورد دراز مدت اثرات تا زمانی که ما در دراز مدت است.”

پروفسور دیوید Heymann از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری, توافق با Gill. “هر زمان که یک ویروس جدید است که از قلمرو حیوانات شناسایی شده است در انسان وجود دارد نگرانی در مورد آنچه که شناخته شده نیست چرا که انسان ها لازم نیست که تجربه قبلی با این ویروس و پاسخ ایمنی آن را به علت” Heymann گفت. “تنها راه به طور کامل درک است که با مشاهده بیش از مدت طولانی – و این شامل زمان بهبودی از عفونت است.”

با پیشنهادات که در برخی از موارد سندرم خستگی مزمن (CFS) ممکن است بوجود می آیند پس از بیماری ها از جمله عفونت های ویروسی گیل گفت: نگرانی بود شروع به کوه.

“وجود دارد بسیاری از مردم تعجب که آیا یا نه ما در حال رفتن به دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد خستگی مزمن رفتن به جلو به عنوان یک نتیجه [از Covid-19]” او گفت:. “ما نمی دانیم که, اما آن چیزی است که ما فکر ممکن است.”

Carmine Pariante استاد زیست شناسی روانپزشکی در کالج کینگ لندن, توافق وجود دارد می تواند یک افزایش در افراد دچار CFS-مانند سندرم است. “ما نمی دانیم که اگر این اتفاق می افتد با Covid-19 چون ما اصلا دنبال, داده,” او گفت:. “اما این تصویر متاسفانه هر دو از نظر بیوشیمیایی تصویر [از پاسخ ایمنی] و خستگی حاد است که بسیار شایع ما را فکر می کنم از آن خواهد شد ممکن است.”

گیل گفت: این مهم است که کسانی که تا به حال تا به حال یک coronavirus عفونت و یا مشکوک به Covid-19 به حال دسترسی به فیزیوتراپیست ها و مشاوره تغذیه ای.

همچنین مفید خواهد بود جزوات با مشاوره در بهبود مانند یادآوری بیماران به نوشیدن مقدار زیادی مایعات و به انجام تمرینات تنفسی گفت: Gill, و اضافه کرد که برخی از مشاوره می تواند کشیده شده از دانش موجود از شرایط دیگر است.

در نهایت این مهم را به زمان برای بازیابی, او گفت:. “اگر شما تا به حال coronavirus و شما شده اند پهن توسط آن شما هیچ get-up-and-go و شما خسته هستند. شما نیاز به استراحت و شما نیاز به بازگشت به کار و یا انجام هر آنچه که شما در یک مرحله-حکیم پیشرفت است.”

*برخی از اسامی تغییر داده شده اند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im