لیندزی گراهام می گوید دادستان کل بر اتحاد ‘ایجاد یک فرایند برای جولیانی را بر خاک از اوکراین


سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: در CBS چهره ملت ایران که هیچ کس نباید باور اطلاعات تایید نشده رودی جولیانی به ارمغان می آورد بازگشت از اوکراین در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دلیل آن می تواند روسی دروغ که دادستان کل ویلیام بر ایجاد کرده است به ویژه “روند” است که از طریق آن جولیانی — رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل می تواند تغذیه وزارت دادگستری خود را از اوکراین, اطلاعات, و, که بایدن باید بررسی شود ممکن است فساد در اوکراین است. میزبان مارگارت برنان سعی در نگه داشتن.

“به وزارت دادگستری دستور داده شده است به بررسی Bidens?” برنان پرسید. گراهام گفت: اما در اوایل روز شنبه, Barr “به من گفت که آنها به ایجاد یک فرایند است که رودی می تواند به اطلاعات و آنها را به دیدن اگر آن را تایید کرده است.”

برنان سعی کردم دوباره چند دقیقه بعد: “هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد خواسته بودن برای انجام این کارها در یک کانال باز بودن بین رودی جولیانی و وزارت دادگستری این برای تلفن های موبایل زیادی مانند این است که در برخی از راه مالیات دهندگان بودجه oppo-تحقیق در عملیات علیه جو بایدن. آیا این دقیقا همان چیزی بود که در قلب استیضاح پروب را شروع كنم؟” “نه در همه” گراهام گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از مردم در حال تماس با مردمی از اوکراین است.” وی با اشاره به رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) دعوت جولیانی سابق شریک کسب و کار لو Parnas برای تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و به یک سال 2017 شوخی تماس به Rep. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) که در آن روسیه, هنرمندان — که بعد از آن فریب خورده گراهام — ارائه “افت” عکس های برهنه از مغلوب ساختن پیشی جستن. “بنابراین دموکرات ها در حال بازی و من قصد ندارم به بازی” گراهام گفت.

“وجود خواهد داشت بسیاری از چیزهای اشتباه بر اعطای VIP دسترسی مستقیم به جولیانی که آن را سخت بدانید که در آن برای شروع” می نویسد: سی ان ان قانونی تحلیلگر الی Honig. برای مثال چه جولیانی در حال انجام است که به احتمال زیاد غیر قانونی او استدلال کرد و به این ترتیب به وضوح نشان می دهد Barr “به یک درخت حزبی خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن هر سیاسی و تمایل شخصی.”

داستان های بیشتر از theweek.com
بلومبرگ جهش به 2 در میان سیاه و سفید دموکرات بایدن می افتد در نظرسنجی جدید
چرا وال استریت نیست ناجور در مورد برنی ساندرز
اوباما در سنا بودجه رئیس کمیته می گوید او با نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار بودجه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su