لیندسی لوهان است بازداشت خشونت پس از او ‘حمله همسر جدا’


منحصر به فرد: لیندسی لوهان پدر مایکل, 59, است بازداشت خشونت پس از او ‘حمله همسر خود جدا هنگامی که او مواجه با او در مورد اسکورت سرویس جستجوهای خود را در تاریخچه مرورگر اینترنت’

  • مایکل لوهان, 59 دستگیر شد روز دوشنبه در ساوتهمپتون نیویورک
  • همسر خود جدا کیت اصلی پلیس گفت که او می خواهم به او حمله کردند و او را در خانه پس از او در مواجهه با او در مورد تاریخچه مرور اینترنت خود را
  • تاریخ گفته نشان داد که او تا به حال شده است به جستجو برای خدمات اسکورت در هوستون در حالی که او در یک سفر وجود دارد
  • عمده گفت: لوهان انداخت پلاستیکی, لباس, چوب لباسی در او قبل از گرفتن او توسط ترک های او با کبودی قابل مشاهده است
  • او ادعا کرد که او را تهدید به چاقو و berated خود را به عنوان او تلاش برای بدست آوردن دور از او خواستار یک “braindead فاحشه’
  • لوهان رزرو شده بود در یک تعداد از ‘جنایی انسداد تنفس و یک تعداد از آزار و اذیت با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط DailyMail.com
  • این زن و شوهر که دو پسر با هم گره خورده است گره در 2014 و جدا از یک سال بعد

لیندسی لوهان پدر بازداشت شده است بیش از یک خشونت خانگی اختلاف با همسر خود جدا.

مایکل لوهان, 59 بود به زندان گرفته شده در روز دوشنبه پس از کیت اصلی رفت و به پلیس و ادعا کرد که او می خواهم به او حمله کردند و او را در خانه ساوتهمپتون, نیویورک, با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط DailyMail.com.

اصلی که زمینه برای جدایی از لوهان پس از یک سال از ازدواج در سال 2015 گفت: او خشونت با او و پس از او در مواجهه با او در مورد تاریخچه مرور اینترنت خود را که ظاهرا نشان داد که او تا به حال شده است به جستجو برای خدمات اسکورت در هوستون در حالی که او در یک سفر وجود دارد.

در یک دست نویس بیانیه گنجانده شده در گزارش پلیس عمده توصیف چگونه لوهان گفته انداخت پلاستیکی, لباس, چوب لباسی در او قبل از گرفتن او توسط ترک های او با قابل مشاهده کبودی.

او ادعا کرد که لوهان تهدید چاقو او و berated خود را به عنوان او تلاش برای بدست آوردن دور از او خواستار یک “braindead فاحشه’.

Lindsay Lohan's father Michael Lohan was arrested on Monday after an alleged domestic violence dispute with his estranged wife Kate Major (pictured together in 2010)

لیندسی لوهان پدر مایکل لوهان دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از یک اتهام خشونت خانگی اختلاف با همسر خود جدا کیت عمده (در تصویر با هم در سال 2010)

Officers are seen taking Lohan into custody outside Major's apartment in Southampton

افسران دیده می شود مصرف لوهان به زندان خارج عمده آپارتمان در ساوتهمپتون

DailyMail.com اسیر یک عکس از لوهان که منجر به یک خودروی پلیس در دستبند خارج عمده آپارتمان.

او رزرو شده بود در یک تعداد از ‘جنایی انسداد تنفس و یک تعداد از درجه دوم آزار و اذیت با توجه به گزارش پلیس.

معاون نوشت: در این گزارش که عمده برای حیوان خانگی خود را hamster زمانی که لوهان شروع به پرتاب چوب لباسی ،

در این گزارش آمده است که عمده بود که برگزاری یک پلاستیک ‘توپ همستر’ زمانی که لوهان فشرده دست او خیلی سخت است که توپ را درهم شکست.

او سپس گفته انداخت عمده تلفن همراه به زمین و ادامه داد: پرتاب چوب لباسی در او قبل از گرفتن او توسط گردن.

به عنوان عمده سعی کرد به خودش از گرفتن لوهان شروع به فریاد توهین در تماس با او و “زباله از زندگی’ و ‘فاحشه’ گزارش متحده است.

لوهان همچنین گفت که گفته های عمده ای که او می تواند چاقو او و دور با او”.

عمده سمت چپ صفحه اصلی و بلافاصله رفت و به وکیل او که به همراه او به ساوتهمپتون ایجاد ایستگاه پلیس.

معاون نوشت که این گزارش گفت: وجود کبودی قابل مشاهده در سمت راست از عمده گردن و صدای او خشن.

Lohan (pictured with daughter Lindsay in 2002) was booked on one count of 'criminal obstruction of breathing' and one count of harassment, according to a police report

لوهان (در تصویر با مادر لیندسی در سال 2002) رزرو شده بود در یک تعداد از ‘جنایی انسداد تنفس و یک تعداد از آزار و اذیت با توجه به گزارش پلیس

عمده دست نویس بیانیه ای در این گزارش آمده است: “مایکل شده است به شرح زیر ماشین من و همچنین به نام پلیس ، امروز او بسیار خشونت آمیز و تهدید چاقو مرا. او به من به نام یک فاحشه انداخت و چوب لباسی سراسر اتاق.

‘او انداخت تلفن من. قرار دادن دست خود را در اطراف سمت چپ گردن را با دست خود. گردن من لطمه می زند و کبود شده است هل دادن به گلو من در خشم. او همچنین برداشت من راست مچ دست باعث hamster چرخ به کرک. من راست مچ دست کبود شده است و درد.

Lohan is seen in a mugshot taken after he was arrested for attacking Major in 2011

لوهان دیده می شود در یک mugshot گرفته بعد از او دستگیر شد برای حمله عمده در سال 2011

‘او گفت که او فقط می خواستم به زخم من و همه پایان آن. گفت: من مغز مرده – من ترک بیش از حد بسیاری از چراغ و من اتلاف عمر. او را تهدید به تماس با پلیس و من را دور برای 20 سال است.

‘این جاری شده سوء استفاده کنترل جهنم از زندگی است. امروز او واقعا می ترسم من و من می ترسم به 911 تماس بگیرید و دست من درد است و سخت به نوشتن.

“هنگامی که او خفگی من گلو است که همه خشن و درد در حال حاضر. زمانی که من به دنبال hamster او لگد من در سمت راست از لب من به عنوان من خم شد.’

لوهان و عمده گره خورده گره در 2014 و جدا از یک سال بعد. آنها دو پسر با هم.

این اولین بار نیست که لوهان بازداشت شده است برای خشونت در برابر عمده.

سابق وال استریت معامله گر که در گذشته در برخورد با مبارزات خود را با اعتیاد به الکل و کوکائین استفاده در VH1 سریال Celebrity Rehab دستگیر شد برای حمله عمده ای بود که دوست دختر خود را در زمان, در اکتبر 2011.

آخرین گزارش پلیس اشاره می کند که در آن حادثه لوهان ‘اقدام به پرتاب [مهم] یک بالکن’.

آن همچنین آمده است که برای اولین بار خشونت حادثه بین این جفت ارز رخ داده است در سال 2009 زمانی که لوهان گفته می شود تحت فشار قرار دادند و عمده در طول یک استدلال.

خواندن پلیس گزارش کامل در:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>