لیندا تریپ کلید رقم در کلینتون استیضاح می میرد و در 70

لیندا تریپ سابق کاخ سفید و پنتاگون کارمند که راز audiotapes از Monica Lewinsky رهبری به سال 1998 استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون درگذشت در روز چهارشنبه. او 70.

یوسف Murtha وکیل سابق برای خانم تریپ, تایید مرگ است. هیچ جزئیات دیگری داده شد.

زمانی که خانم Lewinsky تکمیل شهادت او در مورد رسوایی او پرسید که آیا او تا به حال هیچ نظر نهایی. با توجه به سی ان ان او جواب داد: “من نفرت لیندا Tripp.”

خانم تریپ همیشه معتقد بود که او تا به حال نشان داد خانم Lewinsky خصوصی اعتراف یک رابطه جنسی با آقای کلینتون از “وظیفه مقدس.” او تا به حال مشغول به کار در کاخ سفید تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و در آنجا ماند تا کار را به طور خلاصه در دولت کلینتون. او منتقل شد به پنتاگون و اداره امور عمومی.

خانم Lewinsky که به گفته کاخ سفید کارآموز منتقل شد و در آنجا هم در سال 1996 و با وجود 24 سال سن تفاوت شد.

زمانی که خانم Lewinsky جلب اعتماد در خانم تریپ که او تا به حال تا به حال یک رابطه فیزیکی با رئیس جمهور خانم تریپ رو در تماس با Lucianne گلدبرگ عامل ادبی که تا به حال یک بار رسیده به او برای کسب اطلاعات در Vincent پرورش کاخ سفید وکیل که خودکشی در سال 1993.

اخیرا خانم تریپ مشغول به کار بود در یک کتاب پیشنهاد آزمایشی با عنوان “پشت درهای بسته: آنچه که من دیدم داخل کلینتون در کاخ سفید.” در حال حاضر او تا به حال یک قلاب.

خانم گلدبرگ پیشنهاد, در میان چیزهای دیگر که خانم تریپ نوار او مکالمات تلفنی با خانم Lewinsky. بود که قانونی در منطقه کلمبیا و در 39 متحده اما نه در مریلند که در آن خانم تریپ زندگی می کرد.

بیش از 20 ساعت از audiotapes تبدیل شد به کنت استار مستقل دادستان دست زدن به کلینتون بررسی است.

روز چهارشنبه خانم گلدبرگ گفت که او خوشحال شده بود به یک قسمت از خانم تریپ زندگی. “نبود یک مقدار زیادی از سرگرم کننده” او افزود: “اما من لذت بخش و او سردرد.”

پس از چهار سال و $30 میلیون, آقای استار بررسی متوقف شده بود از دست رفته در بیات اتهامات مربوط به Whitewater معامله زمین که در آن کلینتون از دست داده بود پول است. خانم تریپ نوار ناگهان ارائه تازه غنی خیابان برای اکتشاف گالوانيزه این تحقیقات تقریبا یک شبه به عنوان آنها انجام بالقوه برای پایین آوردن جمهور.

نوار نشان داد یک رابطه پیچیده بین خانم تریپ و خانم Lewinsky. خانم Lewinsky به نظر می رسید سپاسگزار قادر به اعتماد در زن مسن, صحبت کردن با او به طور منظم و برای ساعت در یک زمان در مورد همه چیز را از رژیم غذایی خود را و روال ورزش برای خانم Lewinsky راز عاشقانه با رئیس جمهور — در حالی که همه خانم تریپ شد شیر دوست جوان او برای متهم اطلاعات در برابر او.

آنها هم خندید و گریه کرد. هر دو آنها را می خوردند در حالی که در تلفن. در یک نقطه, خانم Lewinsky خواسته خانم تریپ برای کمک به او proofread عشق نامه او نوشته بود به آقای کلینتون.

“خوش تیپ شما شده اند دور چند ماه گذشته و باید خاموش من,” خانم Lewinsky بخوانید. “من نمی دانم چرا. آن است که شما من را دوست ندارم دیگر و یا شما می ترسم؟”

خانم تریپ به او اطمینان داد که او را باعث Ms. Lewinsky گفت: “لیندا, اگر من تا به حال می خواهم به رابطه با یک مرد متاهل, دوباره, به خصوص رئیس جمهور لطفا به من شلیک کنید.”

در نقطه دیگر خانم Lewinsky جلب اعتماد است که پس از او تا به حال ظاهرا تا به حال تلفن با آقای کلینتون, او تا به حال به او گفتم که او را دوست داشت و او را به نام “butthead” در همان زمان.

در یکی دیگر از طولانی تلفنی خانم تریپ به طور کامل آگاه از خیانت او پیش بینی مرگ دوستی خود را.

“من احساس می کنم مثل من چسبیده چاقو در پشت خود” خانم تریپ گفت: خانم Lewinsky on Dec. 22 سال 1997 در طول یک مکالمه زد که 68 صفحات هنگامی که آن را رونویسی. “و من می دانم که در پایان این, اگر من باید برای رفتن به جلو, شما صحبت می کنند هرگز دوباره به من.”

خانم تریپ بعدها با توجه مصونيت از استراق سمع اتهامات در ازای شهادت او.

خانم تریپ شد یک شکل از تمسخر عمومی بودن با بازی جان گودمن — 6-پا-2 و سپس بطور قابل توجهی اضافه وزن — در “شنبه شب زنده” طرح. در یک رستوران با مولی شانون به عنوان خانم Lewinsky آقای گودمن در یک کلاه گیس بور خواسته پیشخدمت برای “Bloody Mary و دو باتری AA.”

در حالی که خانم تریپ بوده مرکزی به آقای استار پرونده علیه آقای کلینتون محافظه کاران و کلینتون-haters که یک بار مورد ستایش قرار داد او را فراموش کرده در مورد او. این gibes در مورد او خیلی بی رحمانه است که او بیشتر یا کمتر داد تا خود دفاع.

لیندا رز Carotenuto متولد شد و در نوامبر. 24, 1949 در Jersey City, N. J. پدرش آلبرت Carotenuto یک دبیرستان ریاضی و علوم, معلم, که به ملاقات همسرش اینگه زمانی که او یک سرباز آمریکایی مستقر در آلمان بومی است. این Carotenutos طلاق در سال 1968 پس از لیندا مادر آموخته است که پدر او به داشتن رابطه با یک شخص معلم است.

لیندا فارغ التحصیل از دبیرستان در شرق هانوفر, N. J., و رفت و به کار به عنوان منشی در ارتش هوش در روز سه شنبه ، در سال 1971 او ازدواج بروس تریپ یک افسر نظامی. در سال 2003 مصاحبه او توضیح داد که خودش را به عنوان “یک مادر در حومه بود که یک ارتش برای 20 سال است.” زن و شوهر طلاق گرفته در سال 1990.

خانم تریپ ازدواج دیتر Rausch یک معمار آلمانی در سال 2004. در سال بعد او با او را در خود, خانواده, خرده فروشی, فروشگاه, کریسمس سورتمه در میددلبورگ Va., واشنگتن حومه.

در علاوه بر این به آقای Rausch او بازماندگان شامل یک پسر رایان تریپ و یک دختر, آلیسون تریپ فولی.

خانم تریپ اخراج شد توسط پنتاگون در ماه ژانویه سال 2001 در آخرین روز از دولت کلینتون. او بعد از شکایت عدالت و دفاع بخش برای داشتن او منتشر شد امنیت و اشتغال فایل ها را به رسانه های خبری و اهدا شد حل و فصل تقریبا $600,000 به علاوه به پرداخت هزینه برای سه سال.

در توییتر در روز چهارشنبه خانم Lewinsky نوشت: “مهم نیست که گذشته بعد از شنیدن که لیندا تریپ بسیار به طور جدی بیمار, من امیدوارم که برای بازیابی. من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل این است که برای خانواده اش است.”

این Lewinsky داستان همچنان به مجذوب آمریکایی است. FX سریال “American Crime Story” قصد دارد به اختصاص آن فصل سوم ابتدا در ماه سپتامبر به رسوایی. Sarah Paulson برنامه ریزی شده است برای به تصویر کشیدن خانم تریپ.

در سال 2003 در تلویزیون مصاحبه در سی ان ان “لری کینگ لایو” خانم تریپ گفت: “اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. اعمال من در طول پنج سال گذشته باید خیلی شواهد روشن است که این نه در مورد خود غنی سازی سیاسی به دست آوردن منافع حزبی. آن را در مورد خوب دولت است.”

به عنوان برای آیندگان و این دیدگاه که او خائن و آقای کلینتون و خانم Lewinsky قربانیان او گفت: “من فکر می کنم تاریخ را ببینید همه چیز را از طریق یک منشور است که آن را آسان تر به درک که آن را سیاه و سفید است.”

Mihir Zaveri و پیتر بیکر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>