Like Father, Like Son: رئیس جمهور تهمت اجازه می دهد تا دیگران سوگواری

واشنگتن — سنگ مرمر کلیسای دانشگاهی در خیابان پنجم منهتن نیویورک بسته بندی شده بود با توسعه دهندگان و سیاستمداران و نیویورک مشاهیر بیش از 600 در همه برای تشییع جنازه Fred C. مغلوب ساختن پیشی جستن سازنده که بدون زواید آجر اجاره برج تبدیل بروکلین و کوئینز.

سه نفر از چهار زندگی کودکان که در حال رشد است تا گوش دادن به موعظه از کلیسای معروف ترین وزیر Norman Vincent Peale ارائه محبت مداحی به پدر خود. پس از آن بود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود.

او شروع به صحبت کردن در مورد خود.

او آموخته بود از مرگ پدرش به او گفت: این جمعیت که روز در ماه ژوئن سال 1999 فقط لحظات پس از خواندن یک صفحه اول مقاله نیویورک تایمز در مورد او بزرگترین توسعه به تاریخ تهمت محل.

“دونالد خود را آغاز مداحان گفت:” من با داشتن بزرگترین سال از کسب و کار حرفه ای, و من نشسته بود داشتن صبحانه به فکر چگونه به خوبی همه چیز داره برای من'” زمانی که او آموخته از مرگ پدرش گفت: Alan مارکوس سابق روابط عمومی مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. “دونالد مداحی همه چیز در مورد دونالد و همه در Vincent Peale کلیسا آن را می دانستند.”

Gwenda بلر مغلوب ساختن پیشی جستن در خانواده شرح حال همچنین مراسم تشییع جنازه حضور داشتند. او هم نمی تواند کمک کند اما توجه داشته باشید از مداحی که او توصیف شده در کتاب “Trumps.”

“آن شگفت آور است؟” خانم بلر در مصاحبه ای گفت:. “نه. آن را خیره کننده? بله.”

اعتبار…Ron Galella/گتی ایماژ

آیا او در برخورد با از دست دادن یک عضو خانواده, مرگ تقریبا 150,000 آمریکایی در کنگره همه گیر بیش از 30 میلیون نفر از کار و یا در حالی که ناآرامی در آورده با قتل آفریقایی-آمریکایی توسط افسر پلیس سفید رئیس جمهور تهمت تقریبا هرگز نشان از همدلی ، یک کتاب منتشر شده در این تابستان با خواهر زاده, مریم L. مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز تمدید توجه به این صفت است.

آقای ترامپ برگزار کرده است بدون ملی بعد از عزاداری برای قربانیان ویروس. او به احاطه خود در باغ گل رز حوادث با مدیران کسب و کار هل دادن به بازگشایی اقتصاد به جای خانواده هایی که مشاغل از دست رفته و یا عزیزان. در گریم سخنرانی بیش چهارم ژوئیه آخر هفته او با عصبانیت محکوم کرد آنچه که او مارک به عنوان “جدید و دور چپ فاشیسم” و هرگز پس از ذکر جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در بازداشت پلیس است در سراسر جهان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

دلایل بسیاری وجود دارد انکار و بهم ریختگی در میان آنها — که آقای تهمت دست زدن به این ویروس منجر به فاجعه بار و با هم تداخل دارند بحران در ایالات متحده است. اما حتی جمهوری خواهان می گویند یکی از علت اصلی این است که رئیس جمهور شکست خود را در کفش دیگران و مهار درد خود را. خود را عدم تمایل یا عدم توانایی به راحتی اضطراب ملت وحشت زده منتقدان حیرت زده متحدان و تشدید کاخ سفید اعضای هیات که بهت زده باقی می ماند که چرا این اساسی ترین بخش از ریاست جمهوری رهبری کسانی او را.

“سبک خود را به عنوان یک رهبر است که نیاز به یک مرد سخت” نماینده Peter T. پادشاه نیویورک یکی از رئيس جمهور متحدان در مصاحبه ای گفت:. “شما نمی توانید نشان می دهد هر نوع ضعف است. او نمی خواهید برای نشان دادن این است که گرفتن بهترین از او.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش گذاشته شده است این رفتار تمام عمر خود را دوستان و اعضای خانواده می گویند. او آموخته, آن, آنها می گویند, در خانه, به خصوص از پدر خود disciplinarian که صرف صدها میلیون دلار تامین مالی خود را حرفه ای و تدریس او را به هر دو تسلط و یا ارسال کنید. در فرد تهمت جهان نشان غم و اندوه و یا صدمه دیده بود و نشانه ای از ضعف است.

“تنها چیزی که برگ برنده همیشه در مورد مراقبت بود و او بود که” من به نفع خود. به من آموخت که چگونه برای برنده شدن'” جورج سفید سابق همکلاسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیویورک آکادمی نظامی که صرف سال در اطراف هر دو پدر و پسر در مصاحبه ای گفت:.

یادآوری فرد سخت رانندگی نفوذ آقای سفید گفت که آقای تهمت سابق, مدرسه, مربی, جنگ جهانی دوم مبارزه با کهنه به نام تئودور Dobias یک بار به او گفت که “او تا به حال هرگز دیده می شود یک دانشجوی دانشکده افسری بود که پدرش سخت تر بر او از پدرش در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده می کنید تقریبا هر آخر هفته به نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از پسرش, آقای سفید گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم بخشی از زندگی خود گفت: اندرو استین سابق منهتن قصبه جمهور که شناخته شده رئیس جمهور برای چندین دهه و به طور منظم دیدار با او در کاخ سفید ، آقای ترامپ گفت: اغلب اشاره کرد به سقف و با اشاره به پدرش زمانی که آنها شده اند به تنهایی در دفتر بیضی. “او به شما نگاه کردن به آسمان و بگو: فرد باور می کنید؟” آقای استین گفت.

این مقاله بر اساس مصاحبه با بیش از 20 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, دوستان متحدان سیاسی, دولت, اعضای, اعضای خانواده و کارمندان فعلی و سابق.

فرد مغلوب ساختن پیشی جستن سلطه گر ارتباط با کودکان خود را, و چگونه است که به شکل پسر دوم خود را در حال حاضر مرکزی متحرک سازی نیروی پرفروش “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” توسط خانم مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی و آقای تهمت تنها خواهر زاده.

“با اذعان به قربانیان Covid-19 خواهد بود به معاشرت خود با ضعف خود را یک صفت را از پدر خود آموخت و او را به نفرت,” خانم تهمت نوشت.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور برادر کوچکتر — که همراه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای جلوگیری از انتشار کتاب مورد مناقشه که مشخصه. در یک بیانیه این مقاله او گفت: او می دانست که “چگونه فداکارانه پدر من بود و دونالد است که خیلی بیشتر از هر کسی که تا به حال متوجه است.”

متولد در سال 1946 به خوشبینی و انرژی پس از جنگ امریکا آقای تهمت بزرگ شده در یک آجر قرمز, سفید-ستون McMansion ساخته شده توسط پدر خود را در آنچه پس از یک دریچه, تقریبا تمام سفید جامعه در کوئینز. او با خود پذیرش در زندگینامه خود “هنر معامله” دشوار توفانی کودک است. فعالیت های مورد علاقه تست شد مردم دیگر از کودکان در محله خود به آمار و ارقام از قدرت. همسایگان یک بار او را گرفتار سنگ پرتاب بیش از نرده ها در یک کودک خردسال در یک جای.

“حتی در مدرسه ابتدایی من بسیار قاطعانه تهاجمی بچه” آقای ترامپ نوشت.

خانواده سخت بود. فرد تهمت بود “سفت و رسمی گفت:” همسایه Annamaria Forcier و متمرکز بر کار و پول. (پدرش فردریک مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده ثروت در عجله طلا قبل از مرگ از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918.)

رئیس جمهور با مادر, Mary Anne MacLeod مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماهیگیر جوان اسکاتلندی روستا در بیرونی هیبرید واقع در غرب اسکاتلند که وارد در نیویورک در سال 1930 در سن 18. مری آن یافت می شود یک کار به عنوان یک خدمتکار در خانه اندرو کارنگی بیوه با توجه به آمار پرونده که روزنامه نگار نینا Burleigh کشف برای او کتاب “دستبند طلایی: تاریخچه راز از مغلوب ساختن پیشی جستن زنان است.” این خانه در حال حاضر Cooper Hewitt, موزه در منهتن.

خانم مغلوب ساختن پیشی جستن را با قلم مو با جامعه موجب the outsider عشق از مراسم و پمپ مشترک توسط پسرش. در کتاب خود, خانم, Burleigh نوشت که “مریم پخش شد تز” از شوهرش ژرمنی گرایش. او حس شوخ طبعی اغلب می تواند تبدیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از رئيس جمهور را به کودکان گفت.

اعتبار…Fred R. کنراد برای نیویورک تایمز

اما فرد تهمت زد و به کودکان آموخته می شود رواقی در صورت از دست دادن حتی زمانی که مادر خود کاهش یافت و به طور جدی بیمار مبتلا به پريتونيت یک التهاب مخاط معده و مواجهه طولانی بستری و بیماری طولانی پس از تولد او پنجمین و آخرین فرزند خانواده است.

“پدرم به خانه آمد و به من گفت که او انتظار می رود زندگی می کنند, اما من باید به مدرسه برود و او می خواهم تماس با من اگر هر چیزی تغییر” ماریان تهمت بری یکی از دختران خود گفت: در مصاحبه ای با خانم بلر. “این است که حق رفتن به مدرسه به عنوان معمول است.”

در مری مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که دو سال و نیم در این زمان دچار آسیب سال مادرش بیمار بود. “دونالد نیاز دارد که برآورده شده بود متناقض قبل از مادر خود بیماری به سختی در تمام توسط پدرش” خانم تهمت نوشت. “است که فرد را به طور پیش فرض تبدیل شدن به منبع اصلی دونالد آرامش زمانی که او خیلی بیشتر احتمال دارد به یک منبع از ترس و یا رد قرار داده دونالد به یک موقعیت غیر قابل تحمل: مجموع وابستگی به یک پرستار که او نیز به احتمال زیاد به یک منبع از ترور است.”

به عنوان یک نتیجه او نوشت: او “دچار محرومیت خواهد بود که اسکار او برای زندگی است.”

فرد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور متولد دوم و اول پسر بود سخت تحت فشار قرار دادند توسط پدرش به عنوان فرض وارث به خانواده کسب و کار. اما فرد جونیور هرگز در زمان به املاک و مستغلات و به تنهایی درگذشت در بیمارستان در سال 1981 پس از یک مبارزه طولانی با اعتیاد به الکل است. او 42. به گفته خانم مغلوب ساختن پیشی جستن, دخترش, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به فیلم هایی که شب و فرد تهمت Sr. نه دیدار او.

خانواده به ندرت صحبت در مورد فرد جونیور مرگ اما در سال 1990 مصاحبه در Playboy دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند لحظه تأمل در آن. “مردم را دیدم واقعا بهره گیری از فرد و درس گرفتم این بود که همیشه به نگه دارید تا من محافظت 100 درصد در حالی که او نبود” آقای ترامپ گفت. “او احساس نمی کند که واقعا وجود دارد دلیل آن است که یک اشتباه مهلک در زندگی است. مردم بیش از حد اعتماد. من بسیار جلب مرد.”

دن P. McAdams, یک استاد روانشناسی و توسعه انسانی در شمال غرب که دارای نوشته شده در مورد آقای ترامپ گفت: در مصاحبه ای که از دوران کودکی در آقای ترامپ — با کمک پدرش مطبوع خود را به رویکرد زندگی به عنوان یک سری از جنگ ها به دست آورد.

“او نمی باید زمان به همدلی برای کسی چون جهان خارج است به او” آقای McAdams گفت.

پس از او برادر مرگ آقای ترامپ شد وارث و بیش از چند دهه آینده او و پدرش نزدیک شد همکاران در طرح و مالیات بهانه که بخشی از خانواده کسب و کار. آنها صحبت کردیم و تقریبا هر روز و صرف زمان با هم در تعطیلات آخر هفته.

“من هرگز مرعوب پدر من در این راه بسیاری از افراد بود” آقای ترامپ نوشت: در زندگینامه خود. “من ایستاده بود تا به او مورد احترام است. ما تا به حال یک رابطه بود که تقریبا منظم.”

مانند پدر خود آقای ترامپ نقل مکان کرد و در صورت از دست دادن. در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان او یک رئیس که به منظور ابراز همدردی. “یکی از بانکداران مرده بود و کسی در این دایره کوچک گفت: ‘دونالد آیا شما نمی فکر می کنم شما باید تماس با خانواده؟'” به یاد می آورد آقای مارکوس سابق سازمان نسبت ناروا روابط عمومی مشاور. “او گفت:” چرا ؟ او مرده است.'”

آقای تهمت سردی در صورت بیماری شوکه شده و حتی برخی از نزدیکترین همکاران او. پس از روی Cohn آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین شخصی وکیل آموخته او به ایدز در 1980s آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی قطع تماس با او — یک تغییر چشمگیر از وصل ارتباط آنها لذت می برد به حال برای سال است که همکاران به یاد می آورد درگیر صحبت کردن در تلفن حداقل پنج بار در روز.

“او باطل افرادی که دیگر مفید و مهم نیست که چه کدها فرد دیگر مفید باشد” گفت: Michael D’Antonio یک مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال. “اگر شما خوار و یا شما در حال مرگ یا مرده شما دیگر وجود داشته باشد برای او.” D’آنتونیو به یاد می آورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن او را که او داده بود آقای کوهن یک محل برای اقامت در پایان عمر خود را. “دونالد فکر ارائه او را با چیزی از ارزش مادی کافی بود,” او گفت:.

اعتبار…Tony Ward/Mirrorpix, via Getty Images

در سال 1989 یک هلیکوپتر پرواز از نیویورک به شهر آتلانتیک سقوط کرد و کشته شدن سه مدیران ارشد در آقای تهمت آتلانتیک سیتی قمار. آقای ترامپ infamously استفاده تراژدی را به نفع خود, کاشت, داستان, در روزنامه های محلی که او برنامه ریزی شده بود به هیئت مدیره این هواپیما تا آخرین لحظه و تا به حال دقت فرار از مرگ خود. در یک بعد از کتاب او اعتراف کرد او تا به حال هرگز شده است برنامه ریزی شده به پرواز در هلیکوپتر در همه.

جک o’donnell بود که رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا هتل و کازینو در زمان و نوشت داغدار کتاب در مورد آقای ترامپ گفت: آقای ترامپ خام مرگ و میر بیشتر به عنوان یک شهاب سنگی ضربه به کسب و کار خود را.

اما شب از تصادف آقای o’donnell به یاد می آورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی غیر معمول برای او.

“من فکر نمی کنم او قادر بود از آن” آقای o’donnell گفت. “اما او پرواز را به آتلانتیک سیتی و او شخصا به خانه رفت و از زنان بیوه و صرف زمان با آنها.” ماه بعد اما “او را سرزنش می کردند همان کسانی که بچه ها برای مسائل او ایجاد” آقای o’donnell گفت. “این بود که چرا من در نهایت او را در یک بحث بزرگ.”

کمی بیش از یک دهه بعد زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او به طور جدی بیمار, او تا به حال به یاد آوری توسط خواهر و برادر خود را به پوست دور از کار و دیدار او در بیمارستان آقای مارکوس به یاد می آورد. او در سن 88 در سال 2000 تنها یک سال پس از او ،

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در پاسخ به این مقاله هوگان Gidley سابق سخنگوی کاخ سفید که پس از انتقال به کمپین گفت: رئيس جمهور هم همدلی نشان می دهد. او با ارسال سه اخبار بریده به عنوان مدرک که همه تولید مثبت پوشش برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از 1988 بازگو چگونه آقای ترامپ اهدا استفاده از جت خصوصی خود را به پرواز یک کودک بیمار به نیویورک برای درمان نادر پزشکی مشکل است. یکی دیگر از جزئیات تلاش های آقای ترامپ در سال 1986 برای کمک به یک زن بیوه جمع آوری پول برای پوشش پرداخت وام مسکن. سوم تحت پوشش آقای تهمت 10 ، 000 دلار کمک مالی در سال 2013 به یک راننده اتوبوس که نجات یک زن از پریدن از روی یک پل.

ماه گذشته در باغ گل رز به عنوان آقای ترامپ برجسته شیب در نرخ بیکاری او استناد آقای فلوید.

“امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما,” او گفت:. “یک روز عالی برای یک روز بزرگ برای همه است.”

برای آقای مارکوس سابق روزنامه نگار بود که با حضور فرد تهمت Sr. مراسم تشییع جنازه 21 سال رئیس جمهور کلمات در آورده حس آشناپنداری. “آن را به حال برخی از تشابه با مداحی تحویل او برای پدرش” آقای مارکوس گفت. یک بار دیگر “این همه در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>