مثل یک زندان’: پاریس و حومه بجوش و خروش آمدن تحت Coronavirus مستند

CLICHY-SOUS-BOIS, فرانسه — مردان جوان مهاجران با هیچ مقاله و جایی برای رفتن داشتند حرف زدند در محله های نزدیک در خارج از, خرید, نوار اجتماعی, فاصله سر در گم می شود. بالاتر از loomed نخ نما نما از یکی از فرانسه بدنام ترین مسکن بلوک های بسته بندی شده با خانواده در انتظار خارج سلول است.

درد لحظه ای متمرکز شده است در این انبوه فقیر منطقه از پاریس مهاجر حومه یکی از چهار فرانسه از جمله پاریس و آلزاس برخورد با “استثنایی بیش از حد” از coronavirus مرگ و میر, فرانسه, ملی, سلامت, مدیر گفت: در این هفته.

خیلی از پاریس — شاید یک چهارم از جمعیت — بسته بندی شده و رفت به حومه شهر در زمانی که دولت فرانسه اعلام کرد سخت سلول قوانین در مارس 16. اما فقط در سراسر خط در Seine-Saint-Denis, فرانسه فقیرترین بخش مردم ندارد که انتخاب شده است.

در داخل شهر پاریس محدوده خیابان ها در حال حاضر به عنوان آرام به عنوان هر استانی فرانسه شهر روز یکشنبه در حومه خیابان ها اکثرا خالی بیش از حد. اما این آپارتمان ها ،

گریم و چهره خسته از ساکنان پوشش به اداره پست و یا سوپر مارکت در فرسوده خرید نوار داستان: کوچک آپارتمان مسکن بسته بندی شده با خانواده, شغل است که ناپدید شده اند و تهاجمی نیروی پلیس خفقان را در جوانان, بی قرار با سلول قوانین.

ترکیبی از تنگ محله های حاد اقتصادی استرس و سختی پلیس ساخته شده پاریس را فقیر حومه بیشتر مکان خطرناک برای این ویروس به گسترش و همچنین به عنوان یک منبع خاص از تنش در این بیماری همه گیر.

روابط میان شهروندان و پلیس با آنها سنجیده از تبعیض نژادی اغلب مملو حتی در بهترین زمان و زمان مستند است و نه یکی از آنها.

و بیش ساکنان در مقایسه با سلول قوانین به شرایط زندان و به اتهام آنها که پلیس با استفاده از اختیارات آنها به نگه داشتن خیابان های پاک کردن با اذیت و آزار و حتی ضرب و شتم جوانان بدون سوال پرسید. برخی از آنها هشدار داد که فشارهای رسیده به منفجر شود.

“ما بسیاری از افراد جوان در خانواده بزرگ, خفه شو در آپارتمان و آن را دشوار است به آنها بود که گفت:” بلال Chikri یک فیلمساز که زندگی در محله. “در بسیاری از درگیری با پلیس و تعداد زیادی پلیس اشتباه بسیاری از سوء استفاده از قدرت است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • چین توقف صادرات هواکش و مهم دیگر تجهیزات پزشکی.
  • به عنوان coronavirus, موارد, افزایش, قتل, نرخ می گیرند.
  • اپل و گوگل تیم برای پیگیری coronavirus.

رویکرد اتحاد چپ ساکنان آسیب پذیر به پلیس و ویروس. پاریس تا به حال 732 ویروس مرگ و میر در مقایسه با 402 در Seine-Saint-Denis به عنوان از آوریل 8, اما این شهر نیمی دوباره جمعیت حومه که در آن بسیاری از کلان شهر را صندوقداران deliverymen حمل و نقل کارگران و پرستاران و پیک زندگی می کنند.

“این است که واقعا دشوار است” گفت: لری Karache an out-of-محل کار مغازه دار ایستاده در خارج Chêne Pointu مسکن پروژه که در آن فرانسه در سال 2005 شهری شورش متولد شد و در آن به تصویر کشیده شد در سال گذشته آمار فیلم “Les Miserables.” “ما در واقع در زندان اینجا.”

“مردم نمی توانند حمایت خود, خانواده, دیگر,” او اضافه شده است. “و با پلیس و در حال حاضر آن را همه چیز در مورد نمره-حل و فصل.”

تنش از کمبود پول و فضاهای کوچک جمع آوری شد.

“آن را مانند یک زندان است. وجود دارد سه نفر از ما در دو اتاق گفت:” Drissa Fofana an out-of-کار ساخت و ساز کارگر. “اما ما باید آن را بپذیرید. اگر این می رود که ما رو نجات داد تا تمام خواهد شد رفته بود,” او گفت:.

یکی دیگر از ساکنان مامان Traoré تکرار شکایت. “این سخت است” او گفت: اش نشان به عنوان او خم شد سبد خرید خود را در خارج از پست در Chêne Pointu. “من چهار بچه و سه اتاق. بیش از حد کوچک است. با همه سر و صدای, من همیشه سردرد.”

در خارج از بلوک های آپارتمانی و گروه های کوچک جمع آوری در اینجا وجود دارد و بیشتر در اتوبوس متوقف می شود. اما خیابان های گسترده تا حد زیادی آرام است.

“در کل مردم احترام حبس قوانین” گفت: حمزه Esmili یک جامعه شناس است که مورد مطالعه قرار حومه پاریس. “وجود ندارد یک نوع جمعی بی انضباطی در مورد آن.”

“اما این بیماری دارای پتانسیل برای ادامه پخش” آقای Esmili هشدار داد.

خطر واقعی می آید نه از مردم با تجمع در خارج اما از تنگ آپارتمان که در آن خانواده گسترده بسته بندی شده.

“در خارج از سلول است که مشاهده شده گفت:” فردریک Adnet رئیس خدمات اضطراری در, Seine-Saint-Denis بخش. “در آن وجود ندارد که این مشکل در حال پخش است.”

“ما در حال دیدن کل خانواده وارد اتاق اورژانس” او گفت:. “وجود دارد خانوادگی آلودگی. مردم زندگی می کنند پنج یا شش در, کمی, کوچک آپارتمان.”

پاریس آن خروج به کشور خانه. “ما نمی بینیم که در Seine-Saint-Denis” آقای Adnet گفت. “آنها نمی باید کشور خانه در اینجا. بنابراین ما نمی از آن بهره مند شوند کاهش جمعیت است.”

در چند روز گذشته فشار بر منطقه سه بیمارستان های دولتی کاسته کمی, مقامات گفت. اما تنش در داخل خسته آپارتمان بلوک ریختن به خیابان ها.

پلیس فرانسه با پایین آمده اند و در حساب از چندین ساکنان در پاسخ به درک ساقط در سلول قوانین با ضرب و شتم و آزار و تحقیر و تهدید و ارعاب.

ائتلافی از گروه های حقوق بشر از جمله دیده بان حقوق بشر اعلام کرد “غیر قابل قبول و غیر قانونی رفتار” توسط پلیس در حومه پاریس در مارس 27, بیانیه گفت: بحران بهداشت و درمان “به این معنا نیست شکسته با قانون نیست و توجیه تبعیض آمیز چک و یا غیر قابل توجیه استفاده از زور است.”

آن اشاره کرد که این موارد نقض حقوق بشر “مشترک هستند و به ندرت مجازات” در فرانسه.

پیشرو پلیس اتحادیه اروپا در یک پست در توییتر به نام دستياران حساب “حکایات” و سرزنش آنها را در “کمی Dzerjinskis” — یک مرجع به یک جشن انقلابی بلشویک — که “پناه در سه ماهه لاتین و یا کشور خود را در خانه.”

اما حساب های سازگار گسترده و وابسته به دولت فرانسه سلول قوانین. از مارس 17 مقامات خواستار self-signed وزارت کشور انتشار فرم دادن یکی از چهار preapproved دلایل خارج شود.

در حومه پاریس اگر پلیس شما را بدون فرم و یا در صورت وجود خطا در آن شما در مشکل ساکنان گفت.

“پلیس فقط پرش در, فقط می خواهم که با نیروی” گفت: Fiston Kabunda که با این نسخهها کار به عنوان یک میانجی برای شهر Clichy-sous-Bois. “وجود دارد هیچ بحث است.”

“این یک سوء استفاده از قدرت: ‘ما در حال رفتن به ضرب و شتم برخی از سیاه و سفید و عرب,” او اضافه شده است.

“آن را مانند این: پلیس آمده و آنها شروع به ضرب و شتم در کودکان و نوجوانان” او گفت:. “آنها حتی چک کردن آنها را. این خشونت بدون سوال پرسید.”

یک سخنگوی پلیس استان از پاریس که مسئول Seine-Saint-Denis گفت: پلیس نمی خواهد اظهار نظر در مورد اتهامات که “خاص نیست.”

آقای Chikri این فیلمساز گفت: او خود را فراموش کرده بود انتشار فرم در ماشین خود را هنگامی که یک گروه از پلیس او را احاطه هفته گذشته انداخت و او را به زمین دست به دستبند او را لگد او و فشرده خود را در شريان کاروتيد. “شما می توانید مسائل خود را از انتشار فرم” پلیس به او گفت آقای Chikri به یاد می آورد.

“با این بچه ها این همه نفرت و خشونت” او گفت:.

پلیس در پاریس نیست پاسخ به یک پرسش خاص در مورد آقای Chikri اتهامات.

در یک ویدیو به طور گسترده ای در گردش در رسانه های اجتماعی یک مرد جوان در حومه لزولی شنیده می شود از درد فریاد در طول یک پلیس “بررسی” برای یک گم شده آزاد است.

“او وحشیانه مورد ضرب و شتم با باتوم و مشت و لگد تا زمانی که او به زمین افتاد اما مجازات ادامه گفت: جنایی شکایت از طرف Sofiane Naoufel ال Allaki یک 21 ساله deliveryman برای آمازون توسط پاریس, حقوق بشر, وکیل صمیم Bolaky.

“فریادهای آقای ال Allaki نفوذ کل محله” شکایت گفت.

“این است که در مورد رویارویی” آقای Bolaky گفت. “این است که خشونت های شهری. خیابان ها خلوت. آنها حتی از او بخواهید خود را برای انتشار فرم. او مقاومت در برابر نیست در همه.”

پلیس در Essone بخش که در آن حادثه اتفاق نمی پاسخ به یک پرسش خاص در مورد آقای ال Allaki را ادعا می کند. آقای ال Allaki مورد یکی از چندین مربوط به خشونت پلیس در حال بررسی توسط دادستان.

آقای Esmili این جامعه شناس هشدار داد که راه مقامات اجرای مستند تنها تقویت بدترین انتظارات بسیاری را در فرانسه از فقیرترین مناطق.

“نگاه دولت به طور کامل نادیده گرفتن مردم چگونه زندگی می کنند در این محله,” او گفت:. “تنها پاسخ به آنها بیش از استبداد. و مردم شروع به درک, تنها پاسخ این است که نیروی پلیس.”

ثابت Meheut کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>