تغییر در شیوه زندگی می تواند تاخیر و یا جلوگیری از 40 درصد از موارد زوال عقل – مطالعه

نوشیدن بیش از حد قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و آسیب به سر همه افزایش خطر زوال عقل کارشناسان می گویند در گزارش آشکار است که تا 40 درصد از موارد زوال عقل در سراسر جهان می تواند با تاخیر و یا مانع پرداختن 12 جمله عوامل شیوه زندگی است.

حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان زندگی می کنند مبتلا به زوال عقل از جمله حدود 850,000 مردم در انگلستان است. توسط 2040 تخمین زده شده وجود خواهد داشت بیش از 1.2 میلیون نفر مبتلا به زوال عقل در انگلیس و ولز است. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان.

در حالی که برخی از عوامل خطر ابتلا به زوال عقل را نمی توان تغییر داد برای مثال خاص ژن یا قومیت بسیاری از آنها را به شیوه زندگی است.

“زوال عقل است که به طور بالقوه قابل پیشگیری – شما می توانید با انجام کارهایی برای کاهش خطر ابتلا به زوال عقل در هر مرحله از زندگی شما هستند” گفت: Gill, Livingston, استاد روانپزشکی از افراد مسن در دانشگاه کالج لندن و همکاری نویسنده این گزارش است.

او افزود: از جمله تغییر در شیوه زندگی می تواند به کاهش احتمال ابتلا به زوال عقل در کسانی که هر دو با و بدون بالا خطر ژنتیکی برای چنین شرایطی است.

گزارش از لانست کمیسیون زوال عقل, پیشگیری از مداخله و مراقبت های ایجاد شده در کار قبلی آشکار است که حدود یک سوم از موارد زوال عقل می تواند مانع پرداختن نه عوامل شیوه زندگی از جمله میانسالی از دست دادن شنوایی, افسردگی, کمتر, دوران کودکی آموزش و پرورش ،

تحقیق و وزن آن تا آخرین شواهد تا حد زیادی از کشورهای با درآمد بالا, حمایت از علاوه بر این از بیشتر از سه عوامل خطر ابتلا به لیست. این نشان می دهد که 1 درصد از موارد زوال عقل در سراسر جهان در حال منتسب به بیش از حد اواسط عمر مصرف الکل 3 درصد به اواسط عمر صدمات سر و 2% یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در سن – اگر چه آنها احتیاط این است که دومی می تواند یک دست کم نگیرید.

در حالی که برخی از اقدامات را می توان در یک سطح شخصی برای مقابله با این مسائل بسیاری از نیاز دولت-رهبری تغییر لیوینگستون گفت. این گزارش شامل یک لیست از نه نفر از جمله بهبود کیفیت هوا و خواستار سیاستگذاران به “بلند پروازانه در مورد پیشگیری”.

لیوینگستون ستایش بوریس جانسون کمپین برای مقابله با این ملت را دور کمر و کاهش Covid-19 مرگ و میر به عنوان چاقی و عدم ورزش در میان عوامل خطر ابتلا به زوال عقل است. “که ممکن است مفید باشد به خصوص اگر آنها در حال شروع به فکر کردن در مورد obesogenic محیط و ساخت آن را امن برای مردم به دوچرخه سوار,” او گفت:.

در حالی که لیوینگستون گفت: 40 درصد رقم خوش بینانه به عنوان 12 عوامل خطر بعید است که به طور کامل خطاب گام های کوچک می تواند تفاوت را. تحقیقات نشان داده است که بروز زوال عقل در اروپا و آمریکای شمالی کاهش یافته حدود 15 درصد در دهه 30 سال گذشته – به احتمال زیاد به دلیل تغییر در شیوه زندگی مانند کاهش سیگار – حتی اگر تعداد افراد مبتلا به زوال عقل در حال افزایش است که مردم دیگر زندگی می کنند.

تاثیر مداخلات شیوه زندگی, این تیم اضافه, به احتمال زیاد بزرگترین در میان محروم ترین افراد و در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

“من فکر نمی کنم آن است که هر اتفاقی که کاهش در شیوع زوال عقل به روز شده در بالا-درآمد بسیار افراد تحصیل کرده که باید کنترل بیشتری روی محیط خود گفت:” لیوینگستون. “ما انتظار دارند تا سال 2050 است که دو سوم از افراد مبتلا به زوال عقل اگر مدار ادامه خواهد داشت در کشورهای کم درآمد.”

آن است که روشن نیست که آیا تمام عوامل خطر صرفا یک علت به جای یک اثر زوال عقل است. این گزارش اشاره می کند: “افسردگی ممکن است خطر ابتلا به زوال عقل اما در بعد زندگی زوال عقل ممکن است باعث افسردگی می شود.”

فیونا Carragher مدیر تحقیقات و موثر در آلزایمر جامعه که بخشی از بودجه کار نامیده می شود برای افزایش زوال عقل تحقیقات هشدار داد که تحقیقات پزشکی خیریه روبرو هستند 40 درصد میانگین کاهش بودجه تحقیق و پژوهش به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

فیونا ماتیوز استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیوکاسل بود که نه درگیر در این گزارش گفت: تمرکز بر شیوه زندگی این معنی نیست که مردم باید احساس آنها را سرزنش اگر آنها توسعه زوال عقل است.

“ما می تواند در کاهش شخصی ما در معرض خطر و جامعه را به خطر, اما هنوز حتی پس از آن با این عوامل خطر آن تنها برابر با کمتر از 50 ٪ از تمام زوال عقل,” او گفت:, و اضافه کرد که افزایش خطر ابتلا به این معنی نیست که زوال عقل بود خاص به توسعه است.

ماتیوز گفت: مقابله با شیوه زندگی و عوامل خطر شخصا و به عنوان یک جامعه باقی مانده مهم است و اضافه کرد که نابرابری در سلامت جامعه به عنوان برجسته توسط Covid-19 باید هدف قرار دادند.

“این جزء حیاتی است که در صورت عدم درمان است که تاخیر یا تعویق انداختن زوال عقل کاهش همه خطر در این است که بهترین روش برای کاهش سرعت افزایش تعداد افراد مبتلا به زوال عقل که ما می بینیم با توجه به جمعیت سالمندی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>