زندگی در معاونت ریاست جمهوری لیست کوتاه

وجود خواهد داشت آزمایش خون. بازجویی در مورد دبیرستان. یک تجزیه و تحلیل از مالیات می گرداند.

این تجربه آمده است. همه به خوبی می داند از وقت خود را در, معاون ریاست جمهوری, لیست کوتاه از 12 سال پیش.

در مورد آقای بایدن خود را در جستجو برای یک همسر در حال اجرا بوده و غیر متعارف. او علنا mused در مورد معیارهای خود را. او با توجه به نه مردان. مهمتر از همه انتخاب خود می تواند مهم ترین در سال: در 77 آقای بایدن گفته او نمایش خود را به عنوان یک “گذار نامزد.” Left unsaid: معاون رئیس جمهور به خوبی می تواند در نهایت اینکه رئیس جمهور بعدی.

در عین حال تا آنجا که آقای بایدن این روند منحصر به فرد است خطوط آن آشنا هستند. اواخر ماه گذشته گفت: یک ایستگاه تلویزیونی محلی است که مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرده بود “انجام چک های پس زمینه” — آخرین نشانه آن است که او در حال حرکت به سمت یک لیست کوتاه از نامزدها.

اگر تاریخ راهنمای آقای بایدن را بالا مدعی باید انتظار می رود به ارائه خود را به یک فرایند است که جانبازان شبیه به یک سری از گرافیک های پزشکی است. زاید? شاید. اما خوب گاهی اوقات که معاون ریاست جمهوری ،

“آنها در واقع در حال از هم پاشیدن تمام زندگی خود را گفت:” کاتلین وزیر سابق دموکرات فرماندار کانزاس که همراه با آقای بایدن شد بررسی گسترده توسط کمپین اوباما در سال 2008. “آن را به عنوان نفوذی و کاوش به عنوان هر چیزی من تا کنون بوده است از طریق و یا خواهد امیدواریم همیشه رفتن را از طریق دوباره.”

اوان Bayh سابق سناتور دموکرات از ایندیانا و تکرار معاونت ریاست جمهوری شرکت کننده تا حدودی معروف در مقایسه با پروسه بررسی برای کولونوسکوپی — “مگر آنها با استفاده از تلسکوپ هابل بر شما.”

در واقع زمانی که باراک اوباما به نام آقای بایدن در ژوئن 2008 به درخواست اجازه دسترسی به دامپزشک او را آقای بایدن در ابتدا گفت: هیچ. در نهایت او نوشت در سال 2017 خاطرات “من حاضر به رفتن را از طریق بررسی روند اما نه با تعداد زیادی از شور و شوق.”

خانم وزیر گفت: آقای اوباما تا به حال نام او در زمانی در یک هتل برای یک جلسه. مانند آقای بایدن او تلاش برای متقاعد کردن او را به دامپزشک خود را. “من صرف کمی از زمان گفتن او به همین دلیل بود که یک ایده وحشتناک” او به یاد می آورد. او مصمم: یک عضو خود را بررسی تیم منتظر بود به صحبت با او در یک اتاق در طبقه پایین.

اعتبار…لوقا Frazza/Agence France-Presse — Getty Images

یکی از قوانین اصلی از روند پنهان کاری و تقریبا هر کس اطاعت کند. بیشترین پتانسیل در حال اجرا آمپول صحبت نمی کنم در مورد جستجو در صورتی که تصدیق آنها در حال بررسی در همه. باب Kerrey سابق نبراسکا سناتور بود که تایید توسط بیل کلینتون در سال 1992 گفت: او پرواز در یک هواپیمای خصوصی به فرماندار عمارت در لیتل راک ارک., برای یک جلسه تقریبا هیچ کس می دانم که در آن او بود.

کاندیداهای ریاست جمهوری در نظر گرفتن بسیاری از عوامل هنگامی که انتخاب خود را در حال اجرا ميباشد. آنها همیشه سیاسی است. آقای Kerrey مثلا گفت که او مشکوک در اوایل او نبود ، برای یک, او ازدواج نکرده بود در زمان و او نگران است که نوری در یک عکس خواهد بود.

“شما نیاز به بیل و هیلاری و کسی و کسی” آقای Kerrey گفت. “شما نمی خواهید بیل و هیلاری و باب.”

بررسی روش های تبدیل شده اند به طور فزاینده ای دقیق در بخشی به دلیل مبارزات با احتیاط از آنچه اتفاق می افتد اگر جزئیات نادیده گرفته شده است. اخیرا در دسترس بودن به طور بالقوه متهم اطلاعات در اینترنت ساخته شده است که بررسی صلاحیت ضروری به نظر می رسد بیشتر از همیشه تا مبادا کسی حفاری تا یک شگفتی است. (البته در انتخابات از رئیس جمهور تهمت نشان داد که رای دهندگان ممکن است همچنین شانه کردن آنچه که ممکن است یک بار رد صلاحیت شده اند اطلاعات است.)

تیم Pawlenty سابق مینه سوتا, فرماندار, به یاد می آورد تکاپوی با همسرش مریم در سال 2008 به ارائه تمام اطلاعات جان مک کین درخواست به عنوان بخشی از خود را بررسی.

“در یک نقطه در طول فرآیند کل ما اتاق پوشیده شده بود با اسناد و مدارک به عنوان مری و من آنها را سازماندهی تایپ کردن پاسخ به طولانی پرسشنامه و سازماندهی آن همه را به 3 حلقه کلاسور او گفت:” در ایمیل. آنها در آنجا ماند تا در اواخر و subsisted در پیتزا به عنوان آنها شتافت و به دیدار با کمپین مهلت.

اعتبار…Ilana Panich-Linsman برای نیویورک تایمز

جولین کاسترو که خانم کلینتون بررسی گسترده در سال 2016 گفت: مبارزات انتخاباتی خود را به او داده بود یک نظرسنجی به دنبال پاسخ به بیش از 120 سوال در مورد شخصی و سیاسی و مالی تاریخ است.

در یک نقطه در طول مصاحبه به بیش از پاسخ یکی از پرسشنامه خال خال آقای کاسترو تلفن همراه. چه طور پیدا کردن او پرسید: اگر او بودند به آقای کاسترو تلفن و از طریق آن در حال حاضر ؟ (بدون آقای کاسترو نه ارائه پاسخ به نیویورک تایمز.)

“شما تشخیص گرانش از این روند,” او گفت:. “اما هنوز این تریلر جاسوسی, cloak-and-dagger جنبه به آن همه است.”

با جهانی همه گیر sidelining بسیار از آقای بایدن را در شخص ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خود را veepstakes تبدیل به یک خوش آمدید رجعت به حالت عادی پست اصلی فعالیت های سیاسی ،

در حال حاضر یکی از آقای بایدن را بالا رقیب سناتور ctq از مینه سوتا به طور رسمی خارج از مشاجره. در مصاحبه با MSNBC ماه گذشته او با اشاره به تماس برای عدالت نژادی که جاروب کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس گفت: او معتقد بود “این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط.”

Faux عفت نیز بخشی از بازی: هر کس که نام او در لیست تقریبا همیشه اعلام خود فقط به فکر در همه. زمانی که سناتور کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا گفت: ممکن است او در خروج از توجه او گفت که آن را “یک افتخار در نظر گرفته شود” اما که او می خواست برای حفظ تمرکز بر روی صفحه اصلی دولت است.

یک بررسی مختصر از لیست نام ها در طول سال نشان می دهد برخی از چندساله شرکت کنندگان است. آقای Pawlenty مثلا شد تایید توسط آقای مک کین و میت رامنی. آقای Bayh شد به طور جدی در نظر گرفته شده توسط ال گور و آقای اوباما.

آقای بایدن همچنین در زمان ذکر شده برخی از نام آشنا از جمله سناتور جین شاهین نیوهمپشایر بود که یکی از آقای گور نهایی. (خانم شاهین با این حال بنا به گزارش ها گفته آقای بایدن او علاقه مند بود در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور است.) اما تعهد خود را به انتخاب یک زن به حذف بیشتر از حد معمول نام از مشاجره.

آقای اوباما به نام آقای بایدن به او بگویید او بدست این کار به عنوان آقای بایدن در انتظار بود در دفتر یک دندانپزشک در حالی که همسرش جیل شد داشتن یک کانال ریشه. با وجود آقای بایدن با بی میلی فقط هفته قبل او خوشحال شد. “من پذیرش بدون تردید” آقای بایدن گفت. “این احساس خوب به می گویند بله.”

اما آن را به عنوان اغلب می کند این فرایند برای بسیاری از آقای بایدن چشم انداز به احتمال زیاد در پایان ناامیدی — و احتمالا برخی از کمک.

اعتبار…کوین هاگن/آسوشیتد پرس

جیمز Stavridis بازنشسته دریاسالار بود که تایید توسط خانم کلینتون در کمپین گفت: آن را به حال شده است به طوری سرزده و مرموز است که او به شوخی گفت: دوست سابق C. I. A. سخنگوی لایحه هارلو گفت امیدوار است که او واقعا از ارائه اطلاعات به کلینتون در مبارزات انتخاباتی و نه اطلاعاتی روسیه.

زمانی که او بود نه انتخاب او و آقای هارلو تصمیم به نوشتن یک “رمان طنز در مورد روسها نافذ U. s. V. P. فرآیند انتخاب شده است.” در این طرح به صورت کتاب به نام “Veepstakes” آنها توصیف تن به عنوان “سبک نگارش یک ‘سرگرمی’ à la کریس باکلی یا Elmore Leonard.”

پیشنهاد شد و به طور گسترده ای در رد آقای Stavridis گفت. قضیه خیلی غیر محتمل.

آقای کاسترو استادانی به حال نا امید زمانی که خانم کلینتون در نهایت انتخاب Senator Tim Kaine ویرجینیا گفت خوشحالم که همه از آن حدس و گمان بود.”

تجربه نیز با غیر منتظره بهره مند شوند. به عنوان بخشی از بررسی صلاحیت آقای کاسترو تا به حال به یک آزمایش خون او را مجبور به مقابله با ترس او پناه از او یک کودک است.

“بهترین چیزی بود که من تا به حال به بیش از, که از ترس,” او گفت:. “قطعا آن نیست که من این کار را کردم چون من نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de