زندگی و مرگ به عنوان بيمارستان مبارزه با کروناویروس در برانکس

این است که یک وقت مردن.

ترور و درد و تنهایی و معاشرت در هوا با کروناویروس در “منطقه داغ” از بخش اورژانس Jack D. ویلر بیمارستان در برانکس. اتاق این ماجرا با بیمارانی که چشم های وحشت زده نظیر فوق ماسک اکسیژن خود را به عنوان آنها در تلاش برای نفس کشیدن احساس می کنید که آنها در حال غرق شدن تعجب می کنم اگر آنها تا به حال خواهد شد را ببینید عزیزان.

اعضای خانواده بدون اجازه در اینجا و در عین حال فضا را بیش از دو بار به عنوان شلوغ به صورت عادی. حدود 80 coronavirus بیماران در محدوده سنی 31 تا 97 در حال فشرده به اتاق تخت به تخت برخی از نزدیکی مرگ است. یک گروه تازه وارد بیماران نشستن در صندلی در گوشه ای به انتظار برانکار و آنها را به اطراف نگاه در زنگ. پزشکان و پرستاران با عجله در مورد پس از روکش محافظ در لباس — برخی از آن موقت مانند جوش کلاه بیش عینک اسکی — که حتی همکاران نمی تواند آنها را تشخیص دهد.

حقیقت این است که پزشکان بیش از حد وحشت زده و خسته ضعف و مرگ خود درماندگی است. دکتر نیکول Del Valle, 29, به من گفت که چه خرد او بود درمان 30 سال با Covid-19 که 23 ساله خواهر تنها مرده بود از آن; دکتر دلم واله به نام خود او خواهر کوچکتر و دستور داد او را به ترک خانه اش.

در تمام طول روز در بیمارستان دکتر Del Valle حفظ او اطمینان شیوه ای که او intubates بیماران دارای دست خود را مبارزه برای زندگی خود را — و سپس او ایمان آوردند و از او به خانه می رود و گریه می کند.

به صرف زمان در شهر نیویورک بیمارستان, امروز به دیدن چه غم انگیز طبابت می شود در یک زمان از طاعون. دو هواپیمای برانکس بیمارستان ویلر و مرکز پزشکی مونته فیور موسی تقسیم هر یک از مجاز و تصویری روزنامه نگار را به بخش اورژانس به صورت یک روز در مناطق که در آن مسری بیماران درمان می شوند. ما همچنین در تولید فیلم کوتاه فوق: امید است که بیشتر آمریکایی ها درک Covid-19 بیشتر آنها متعهد خواهد بود برای حفظ اجتماعی فاصله در نتیجه صرفه جویی پزشکان زندگی می کند و خود را به عنوان به خوبی.

روزنامه نگاران به ندرت اجازه داده شده به بیمارستان ها در این بحران; خبرنگاران و عکاسان یافت می شود آن را بسیار آسان تر می شود تعبیه شده در واحدهای ارتش عراق یا افغانستان نسبت به قراردادن در سایت خود با پزشکان مبارزه با Covid-19. بیمارستان نگران HIPAA حریم خصوصی قوانین خطرات ناشی از عفونت و امکان شرم آور داستان. متاسفانه کمبود ریگ در زمین پوشش بدان معنی است که برای بسیاری از آمریکایی ها coronavirus باقی می ماند از راه دور و غیر واقعی — به طوری که آنها طرح بزرگ شام عید پاک و یا در جمع دوستان برای یک بازی در پارک.

بهترین راه برای درک coronavirus است نه با تنظیم به کاخ سفید جلسات اما تنظیم به پریشانی در خط مقدم. برانکس یکی از متنوع ترین مکان ها در کشور و بیماران من این هفته گذشته از تمام نژادها و پس زمینه اما تمایل نامتناسب به سیاه و سفید و قهوه ای. آنها اکثرا تب تخلیه — بیش از حد بیمار به مصاحبه. اما هیچ اشتباه وجود دارد غم و اندوه خود را.

نیکلاس کریستف خبرنامه: دریافت پشت صحنه نگاه نیک ریگ روزنامه نگاری او به عنوان سفر در سراسر ایالات متحده و جهان است.

“من آن را نفرت گفت:” چلسی Gifford, 29 یک دستیار پزشک در فیور موسی. “شما باید این احساس وحشتناک در گودال از معده خود را هنگامی که بیماران می گویند آنها می ترسم و شما لازم نیست که هر درمان است.”

خانم Gifford به یاد می آورد یک بیمار که آمده بود از یک زندگی کمک مرکز. “من واقعا می ترسم” او به او گفت. “من نمی خواهم به Covid. من در یک مرکز وجود دارد و مردم در حال مرگ وجود دارد.”

او با نگاه به چشمان او برگزار شد دست خود را. “ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به شما را, راحت,” او گفت:. “ما درک می کنیم آن ترسناک است. اما ما در اینجا با شما. ما در حال رفتن به شما کمک کند.”

خانم Gifford در تلاش برای خواب در شب و کابوس — نه از ابتلا به کروناویروس خودش اما از آلوده کردن پدر و مادر او. او در زندگی با آنها باقی می ماند اما در اتاق خود و با استفاده از خود بشقاب و ظروف نقره; او به آنها تنها از طریق یک درب بسته. او شسته دست خود را به طوری که عصبانی قرمز زخم شکسته در کف دست و مچ دست است.

سپس او همواره به کار و می بیند نیویورکی mingling در پارک های درمان این بیماری همه گیر به آرامی — و او seethes. “اگر مردم این را دیدم” او گفت:, قیافه به مردم وحشت زده برای نفس نفس نفس زدن در اطراف ما “آنها را در خانه بمانند.”

این سمبل روش از این بیماری همه گیر است لولهگذاری عنوان اخرین تلاش برای اتصال یک بیمار که نمی تواند تنفس به دستگاه تنفس مصنوعی. آن است که هر دو نجات غریق و وحشتناک — و متاسفانه برای بسیاری از Covid-19 بیماران آن را نمی کند موفق می شوند. هیچ مقیاس بزرگ داده اما در شهر نیویورک به عنوان بسیاری به عنوان چهار از پنج Covid-19 بيمار انتوبه ممکن است زنده ماندن.

به همین دلیل پزشکان و پرستاران سعی کنید به Covid-19 بيمار فرصتی برای تلفن عزیزان قبل از لولهگذاری دانستن که این ممکن است آخرین شانس خود را به صحبت می کنند. اما گاهی اوقات زمان وجود ندارد. در ویلر بیمارستان دیدم 68 ساله زن خراب به سرعت سطح اکسیژن خود را کاهش. یک تیم از یک پزشک و یک پرستار بیهوشی, و اضطراری پرستار و یک درمانگر تنفسی ضروری و جمع آوری کامل دنده محافظ.

اعتبار…مایکل کربی اسمیت برای نیویورک تایمز

برای سلامت کارگران لولهگذاری است nerve-racking به دلیل آن باعث می شود که ویروس به اسپری کردن را از ریه ها به هوا. در این مورد روش انجام شد در یک اتاق در لبه منطقه گرم منفی فشار هوا به طوری که این ویروس را در اتاق باقی می ماند. یک جعبه پلاستیکی قرار داده شد بر سر بیمار و پرستار و متخصص بیهوشی قرار دادن سلاح های خود را از طریق سوراخ در جعبه به انجام لولهگذاری.

بیمار قرار داده شد به خواب و فلج و یک دستگاه قرار داده شد به داخل دهان او بلند نای و راه را برای یک لوله که به تصویب رسید از طریق تارهای صوتی در حدود 10 اینچ پایین به ریه ها. خارج شد و سپس متصل به ونتیلاتور که پمپ اکسیژن در.

به دلیل آن خواهد بود رنگ پریده از خواب بیدار قادر به صحبت با یک لوله کردن گلو بیماران تسکین یافته به طوری که آنها نمی rip انجمن; پزشکان می گویند که برای برخی از دلیل Covid-19 بيمار به نظر می رسد نیاز به آرام بخشی بیشتر از دیگر بیماران است. به امن دست خود را نیز گره خورده.

بعد به زن یک مرد مسن که انتوبه پیش از آن در روز بود و او رو به کاهش سرعت. برای Covid-19 بیماران هواکش گاهی اوقات تنها امید — اما آنها خیلی امیدوارم.

نه, شاید, است, هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا دارو است که رئیس جمهور تهمت است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک امکان “بازی تعویض.” بسیاری از بیماران در هر دو بیمارستان بازدید شده است دریافت هیدروکسی کلروکین گاهی اوقات در ترکیب با داروی آزیترومایسین اما مردم هنوز هم در حال مرگ در اعداد بزرگ است. برخی از پزشکان فکر می کنم که این داروها کمک کند اگر اداره اوایل اما صحبت من به هیچ کس در خط مقدم که به اعتقاد آنها یک تعویض بازی.

آنچه که بیشتر قابل توجه در بيمارستان است و نه فن سی تی اسکنر و یا دیگر تکنولوژی بالا جادوگری. این دلسوزی و شجاعت از کارگران بهداشت و درمان و مداخله است که به من زده بود قطعا low-tech — دست نگه داشتن.

کاترین چاوز یک پرستار در فیور موسی به یاد می آورد یک مرد خود را در اوایل دهه 40 سالگی با هیچ سابقه پزشکی. او انتوبه و او صرف 12 ساعت توسط بالین خود را به عنوان او تلاش برای زندگی است. “او را به گرفتن دست من و من فقط میگفتم او که همه چیز در حال رفتن به خوب,” او گفت:.

دکتر Michael P. Jones, اجرا می شود که پزشک مقیم برنامه برای بخش اورژانس در بیمارستان ها برای من فرستاده خود را با پزشکان جوان یک ایمیل به ماه گذشته درخواست آنها را به بیرون رفتن از راه خود را به راحتی Covid-19 بيمار:

چند لحظه اگر شما می توانید به بحث در مورد بیمار خانواده جان خود را از رویاهای خود. بپرسید اگر عزیزان شما می توانید تماس بگیرید. و در نهایت دو بسیار دشوار چیز است: خود را نگه دارید و بیمار دست برای یک دقیقه به آنها نزدیک مرگ یا تصویب و از کل تیم خود را برای جلوگیری از پنج یا 10 ثانیه و تعظیم خود را سر دولت بیمار نام و درخواست برای سکوت.

این کمک می کند تا ما را حفظ انسانیت ما در برابر چنین بحران می دهد و ما خانواده های بیماران برخی از آرامش است که آنها را با عزت.

پزشکان و پرستاران قرار است به یک اعتماد به نفس بالین شیوه, اما آن را سخت به حفظ هنگامی که آنها خودشان می ترسند.

“من می توانم دیدن ترس در چشمان او” خانم چاوز گفت: من در مورد این بیمار که دست او برگزار شد. اما نیز وجود دارد که ترس را در چشم خود او. “من نمی دانم که آیا این ویروس هوابرد و من در اتاق 12 ساعت متوالی,” او گفت:. “آنچه در آن برای من انجام دهید؟”

سلامت کارگران به خصوص در معرض خطر عفونت و مرگ شاید به این دلیل آنها را جذب چنین مقادیر زیادی از ویروس. چند تن از پزشکان جوان در بیمارستان های من بازدید کرده اند Covid-19 و یکی در بخش مراقبت های ویژه است.

اعتبار…مایکل کربی اسمیت برای نیویورک تایمز
اعتبار…مایکل کربی اسمیت برای نیویورک تایمز

دکتر مایکل Tarr, 29 بود به خصوص متزلزل او پس از درمان 27 ساله ای که به شدت بیمار با Covid-19. “ما زد هر آزمون در,” او گفت:. “وجود دارد تا به حال به چیزی اساسی است که او بسیار آسیب پذیر است. ما در بر داشت هیچ چیز نیست.” بیمار هنوز زنده است در ونتیلاتور در I. C. U. او گفت: اما انجام میداد.

“بعضی اوقات احساس می کند مانند یک رول از تاس” او گفت:. “هر روز شما فکر ‘من می خواهم به واقعا بیمار است ؟ من می خواهم به قادر به بهبود می یابند ؟ من به یکی از آن افراد که به هر دلیل می میرد?'”

دکتر Tarr گفت: او کابوس به دلیل coronavirus. نامزدش دکتر سارا رضایی است که در انجام لوله به من گفت که او به طور کامل درک چرا که او شبیه کابوس است.

شجاعت و شهامت و بی باکی نیست; شجاعت چیزی است که سربازان نمایشگاه زمانی که آنها به اتهام به نبرد با وجود ترس خود را. و آن چه نگران پزشکان مانند دکتر Tarr یا نگران پرستاران مثل خانم چاوز نمایش زمانی که آنها راه رفتن به منطقه گرم در هر روز است. همان درست است از دستیاران پزشک و تکنسین های تنفسی درمانگران و پاک کننده ها (که به صورت مشابه خطر اما کمتر اعتبار و پرداخت). این کارگران خط مقدم را خطر بزرگ و در عین حال ما به آنها اجازه پایین.

“در بسیاری از سرخوردگی” دکتر Tarr اذعان کرد. “شما می خواهم یک کشور به عنوان پیشرفته آمریکا به مانند یک عمل اول کشور جهان. اما شما ببینید آمریکا در تلاش برای به اندازه کافی پنکه در حال اجرا از منابع ما هرگز فکر ما می تواند اجرا شود.”

رئیس جمهور تهمت حیف و میل دو ماه است که می توانست صرف نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. نورد از انبوه ساخت و تست هواکش. بسیاری از ایالات و شهرستانها (از جمله نیویورک) نیز بیش از حد بی حال ، که یکی از دلایل مرگ و میر از Covid-19 شده است بیش از 50 میلیون نفر در ایالات متحده در مقابل چهار نفر در هر میلیون نفر در کره جنوبی در سنگاپور و 0.2 در تایوان است. پزشکان و بیماران فوت کرده اند بی ارزش.

“واشنگتن شکست خورده و در حال حاضر بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور یکسان در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ” دکتر جونز گفت. “ما می تواند اجتناب شود کل این وضعیت اگر ما تا به حال گوش به پزشکان و دانشمندان و نه نگران مورد سیاست و اعتبار.”

P. P. E. کوتاه است در بسیاری از بیمارستان ها اما کسانی که برای من به نظر می رسید در حال حاضر به گرفتن و همچنین به اندازه کافی هواکش. اما در حالی که من در ویلر اعضای هیات ناگهان متوجه شدم که آنها تقریبا از کیسه شیر ماسک های که مورد نیاز برای لوله و که آنها نمی خواهد در دسترس از یک تامین کننده هفته. یک جستجو کوره در رفته تبدیل شده تا به اندازه کافی در حال حاضر, و آنها در حال حاضر قفل شده است و doled تنها به عنوان مورد نیاز است.

ویلر و فیور موسی بیمارستان بر خلاف برخی دیگر اجازه می دهد تا کارکنان خود را به ارمغان بیاورد P. P. E. Dr. Tarr خرید ماسک جوشکاری در آمازون قرار داده و به او اهدا عینک اسکی. برخی 23,000 عینک اسکی داده شده به بيمارستان توسط اسکی بازان از طریق یک گروه به نام عینک اسناد و شدیدا استقبال مینماید چرا که آنها هر دو بسیار راحت و بسیار محافظ.

هر کس من صحبت شد سپاسگزار برای کمک های مالی از P. P. E., مواد غذایی و کمک های دیگر — اما همچنین اذعان کرد که تلفات عاطفی است که تقریبا غیر قابل تحمل.

“من گوش دادن به ساکنان” دکتر جونز گفت: صحبت از 84 پزشک ساکنان او نظارت دارد. “آنها خسته هستید, آنها عاطفی تخلیه آنها نا امید است که حقایق نیست به گوش که اطلاعات غلط وجود دارد.”

“می تواند ما را در رفتن نگه دارید برای دو هفته دیگر؟” “بله. پس از آن می تواند ما را برای یکی دیگر از دو هفته ؟ شاید. می تواند ما را دو پس از آن ؟ من نمی دانم.”

بیمارستان بخش اورژانس در حال تبدیل در سن Covid-19. این eeriest تغییر است که بالین آلارم سنج به طور مداوم: فقط در یک جناح از بخش اورژانس در فیور موسی 20 هشدار دهنده بودند زوزه به طور همزمان.

پزشکان توضیح داد که بسیاری از آنها آلارم کاذب و بیمار علائم حیاتی را می توان تحت نظارت از طریق نمایش در ایستگاه پرستاران. به نوبه خود آلارم خاموش نیاز به قرار دادن کسی در P. P. E. و راه رفتن بیمار به تخت.

“شما می خواهید به استفاده از P. P. E. عاقلانه” اشاره کرد دکتر دیوید Esses سر از اورژانس ، “شما نمی توانید سوزاندن یک شب هر بار که زنگ خاموش می رود.”

به طوری که آنها اجازه دهید آنها را در حلقه.

CPR گاهی اوقات بیشتر بهر. در گذشته پزشکان ممکن است صرف 30 دقیقه تلاش برای احیای یک سالمند بیمار اما امروز هر یک از قفسه سینه فشرده سازی می توانید از بند باز کردن یک سمی دم از ویروس است که می تواند کشتن شخص دیگری. بنابراین هنگامی که آن را بعید است به موفقیت CPR ممکن است در حال حاضر متوقف و پس از چند دقیقه.

نیز وجود دارد که امروز بیشتر تمایل به بلانت گفتگو در مورد مرگ چیزی است که سیستم های پزشکی هرگز خوب بوده است. با منابع کمیاب بهداشت کارگران در حال فکر کردن از طریق چه اتفاقی می افتد اگر آنها باید جیره هواکش: چه کسی خواهد شد و خواهد شد که از چپ به مرگ ؟

دکتر جونز به یاد می آورد یک بیمار دراز مدت و زوال عقل که شد محو از Covid-19. به طور معمول این تیم می توانست او را انتوبه اما در این مورد او تماس تلفنی اعضای خانواده: آیا آنها واقعا می خواهید ادامه دهید ؟ در پایان این خانواده تصمیم به intubate و زن مرده مسالمت آمیز آن روز.

یک تغییر عظیم است که بخش اورژانس هستند و تقریبا خالی از غیر coronavirus موارد است. مردم به نظر نمی رسد به شکستن پاهای خود را در رابطه سکته مغزی و یا تیراندازی یکی دیگر را به عنوان اغلب به عنوان طبیعی است. که تا حدودی به این دلیل مردم کمتر در خارج از منزل هستند اما آن را نیز به نظر می رسد که برخی از خانواده ها ترجیح می دهند به پدر و مادر پیری مرگ بی سر و صدا در خانه به جای رفتن به یک بیمارستان در این زمان.

برخی از بیماران تخت بیمارستان مشخص شده اند “D. N. R.” و “D. N. I.” — “نمی احیا” و “نمی intubate.” اگر شما در حال حاضر نه این زمان خوبی برای آماده سازی آن پزشکی دستورالعمل برای خود و کسانی که شما را دوست دارم.

با سمفونی آلارم harried کارکنان و سربار اطلاعیه احضار پزشکی تیم به یک اورژانس پس از دیگری جو در حال حاضر محکم بسته شده است. و سپس قرمز, تلفن, حلقه.

این تلفن که تماس از آمبولانس ها اعلام کرد که به شدت بیمار بیمار در راه است.

ویلر بیمارستان تلاش می کند را به فضا حمل و نقل بیماران به طور منظم به فیور موسی اما آمبولانس را بیماران جدید را سریع تر از دیگران می تواند نقل مکان کرد. وجود دارد تریاژ چادر خارج, اما هنوز هم وجود دارد گاهی اوقات ترافیک از برانکارد حمل مصدوم در ورود به منطقه.

از بخش اورژانس و بسیاری از بیماران در نهایت مهاجرت به I. C. U. ویلر را در I. C. U. بیش از دو برابر در اندازه پس از همه گیر ضربه و آن را آرام بود و هنوز خیلی متفاوت از بخش اورژانس. بسیاری از بیماران دروغ تسکین یافته در تخت منفی-فشار اتاق; تنها حرکت بود در squiggly خطوط در نظارت الکترونیکی. یک بیمار دوره نقاهت پس از 10 روز در یک ونتیلاتور دست تکان داد به من با خوشحالی اما او استثنا; بسیاری از coronavirus بیماران در I. C. U. هرگز آن را از صفحه اصلی.

نیویورک در حال مرگ بوده اند از Covid-19 در میزان تقریبا 800 در هر روز که احتمالا قابل توجهی undercount. پس از مرگ پزشکان با پر کردن کاغذ بازی برای گواهی فوت و پرستاران و تکنسین های آماده سازی بدن وصل کنید و یک پا برچسب شده است. در روز های بدن خواهد بود پوشش داده شده با ورق و نورد به سردخانه; در حال حاضر آن است که روکشی برای اولین بار در بدن یک کیسه و سپس در یک دوم و یک تیم طول می کشد تا بدن به بیمارستان سردخانه و پس از آن به دلیل وجود فضای به یک کامیون یخچال خارج که جایگزین شده است هر روز.

“ما در حال کار با خانه های مراسم تشییع جنازه” به ادعای بدن گفت: لیندا برگر Spivack بالینی مدیر پرستاری در ویلر. “این خانه های مراسم تشییع جنازه نیز بسیار ضعف است.”

مرگ است که اغلب یک undignified و غم انگیز, انتقال, اما آن را به خصوص وحشیانه در حال حاضر. ما انسان ها تکامل یافته برای حمایت از یک دیگر اما ویروس تکامل یافته را به استفاده از اوراق قرضه و بنابراین در زمان طاعون مردم اغلب die alone.

این Covid-19 موج در حال حاضر ممکن است با گذشت بیش نیویورک — که بدان معنی است که آن را به زودی آمار جاهای دیگر بودند که خیلی آرام در مورد اجتماعی فاصله. “آنها باید یاد بگیرند که از نیویورک” دکتر Esses گفت. “از آنجا که اگر آنها نمی آموزند و سپس همان چیزی که اتفاق می افتد وجود دارد. و در آن زمان آنها متوجه این, آن را خیلی دیر است.”

اجازه بدهید آخرین کلمه به نیکول Del Valle, دکتر جوان که شجاعانه اطمینان بیماران در تمام طول روز و سپس به خانه می رود به گریه. من او را پرسید که چه پیغام او برای کسانی که زندگی در مکان نیست و در عین حال ضرب و شتم توسط ویروس که شک خواستار ماسک و اجتماعی فاصله.

“بیمارستان ها هنوز هم بسیار غرق,” او گفت:. “این واقعا سخت است که به عنوان پزشک اورژانس برای دیدن مردم رنج می برند و بدون خانواده خود را در کنار تخت. این یک زمان بسیار سخت برای همه در اینجا.

“ما در حال گفتن مردم به لطفا در خانه بمانند.”

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>