همجنسگرایان+ پیاده روی از لندن به نیویورک و تماس برای پایان دادن به نژاد پرستیبه عنوان هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در حمایت از غرور نژادی و عدالت در سطح جهان این آخر هفته بسیاری از تظاهر کنندگان خواستار پایان دادن به اغلب نادیده گرفته نژادپرستی در درون بشر+ جامعه است.

غرور حوادث به جشن همجنسگرایان+ حقوق برگزار می شود در سطح جهانی در طول ماه های ژوئن – اگر چه اکثر لغو شد و نقل و یا آنلاین در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – اما ظهور اعتراضات نژادی و بی عدالتی موجب یک سری از حوادث زندگی می کنند.

مطالعات نشان می دهد که همجنسگرایان+ مردم از رنگ هستند بیشتر در معرض ابتلا به خشونت و فقر است. و یک سال 2018 Stonewall/YouGov نظرسنجی همچنین نشان داد بیش از نیمی از سیاه و آسیایی و دیگر اقلیت همجنسگرایان+ انگلیسی ها تا به حال تجربه تبعیض از اعضای جامعه خود را.

“این هنوز قطعا بسیار شایع” گفت: Kwamina تئو Amihyia پیوستن به یک سیاه ترانس زندگی ماده مارس در لندن است.

“تا آنجا که ما آمده ایم, بسیاری از گام های ساخته شده برای اعضای (همجنسگرایان+) جامعه و ما هنوز هم دیده می شود تقریبا به عنوان شهروندان درجه دوم.”

نژادی و نابرابری در سطح جهان آمده اند در زیر میکروسکوپ پس از مرگ جورج فلوید, 46, در بازداشت پلیس در ایالات متحده در 25 مه.

بسیاری از همجنسگرایان+ گروه منتشر شد بیانیه در حمایت از اعتراضات پس از فلوید مرگ اشاره رادیکال ریشه های همجنسگرایان+ جنبش حقوق در Stonewall مسافرخانه در نیویورک 51 سال پیش پدید آمده است که برای مبارزه با خشونت پلیس.

“به عنوان عجیب و غریب شخص خودم صورت نژاد پرستی از عجیب و غریب جامعه – و از آن زمان ما مهر آن را” پاتریک پادشاه گفت: او به عنوان راهپیمایی همراه یکی از مرکزی لندن معابر اصلی با ماشین شاخ وافغان. لندن, سیاه, ترانس زندگی ماده مارس یکی از چندین رویدادهای برنامه ریزی شده در این آخر هفته برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

با بحث بر سر نژادپرستی نظاممند همچنین هدف قرار دادن همجنسگرایان+ کسب و کار در این ماه دوستیابی گی برنامه های Grindr و شف حذف ساله قومیت های فیلتر در پاسخ به اعتراضات به صورت نژادی و عدالت است.

دانشجو دونالد Arrington, 19 بود که با توجه به غیر رسمی غرور مارس در لوس آنجلس روز یکشنبه گفت که او تا به حال شده است را رد کرد و در همجنسگرایان+ نرم افزار دوستیابی زیرا او سیاه بود.

“این همیشه ‘سلام ببخشید شما خوب به دنبال, اما متاسفانه من نمی dateblack بچه ها گفت:” Arrington,

روز یکشنبه هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای حضور در نیویورک عجیب و غریب آزادی مارس یک رویداد منتقل حاضر با توجه به کروناویروس اما پس از آن دوباره به خیابان ها پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی فلوید پس از مرگ است.

“باید وجود داشته باشد عنصر مردم در خیابان ها و محبوب شورش و خشم گفت:” ناتالی جیمز از بنیانگذاران اصلاح غرور ائتلاف است که میزبانی مارس. “واقعا وجود دارد نه یک جایگزین برای آن.”

اما اد Brockenbrough استاد در دانشگاه پنسیلوانیا گفت که این حرکت با غرور سازمانها را به اتخاذ سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مسائل نه چندان دور به اندازه کافی برای رسیدگی به نژادپرستی در همجنسگرایان+ جامعه است.

“فعالیت در سیاه و سفید و قهوه ای عجیب و غریب جوامع اتفاق می افتد شده است برای مدت زمان طولانی بدون کامل خرید از سفید gatekeepers عجیب و غریب منابع” گفت: Brockenbrough که تحقیقات با تمرکز بر چالش های همجنسگرایان+ مردم از رنگ.

برای تد قهوه ای جانباز بریتانیا, گی, جبهه آزادی (GLF) راهپیمایی در لندن در روز شنبه به اندازه کافی تغییر کرده است از او خارج شد و در “صحنه” در 1970s.

“[نژادپرستی] باقی می ماند یک مسئله درون بشر+ جامعه” براون گفت: به عنوان بنر و پلاکارد مستقر شدند و مطرح در اطراف او.

“اگر شما به اطراف نگاه در اینجا برای مثال من یکی از معدود افرادی در اینجا … همجنسگرایان+ جامعه نیاز به نگاه خود را و پیدا کردن که چگونه آنها می تواند تبدیل به متنوع تر است.”