لوئیس همیلتون مجبور به توضیح موقعیت در Covid-19 واکسیناسیون

لوئیس همیلتون شده است مجبور به روشن است که او “نه در برابر یک واکسن” برای Covid-19 بعد از سهوا های ضد vaxxer پست در Instagram account.

35 ساله فرمول یک ستاره مشترک پست توسط اینترنت شخصیت پادشاه باخ که پیشنهاد بیل گیتس دراز کشیده بود هنگامی که صحبت کردن در مورد کوروناویروس واکسن محاکمه.

این ویدئو کلیپ که همیلتون مشترک با 18.3 میلیون پیروان را نشان می دهد O’DONNELL مصاحبه با گیتس که در آن او اطمینان ارائه می دهد بیش از بالقوه واکسن عوارض جانبی و رد تئوری توطئه است که این واکسن استفاده می شود برای کاشت میکروچیپ در مردم است.

کلیپ زیر نویس “من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار دروغ”.

پست جذب نقد آنلاین با یک کاربر توییتر گفت: “من خود را تحسین آب و هوا و فعالیت های اجتماعی اما لطفا گسترش خطرناک و گمراه کننده است.”

همیلتون پس از حذف این ویدیو و انتشار بیانیه ای گفت که او تا به حال دیده نشده به نظر متصل به گیره اما می خواستم برای نشان دادن وجود دارد “عدم قطعیت در اطراف عوارض جانبی” واکسن است.

“من متوجه شده ام برخی از نظرات در پست قبلی من در مورد کوروناویروس واکسن و می خواهید برای روشن شدن افکار من در آن به عنوان من درک می کنم که چرا آنها ممکن است اشتباه” او گفت:.

“اولا من تا به حال در واقع دیده می شود به نظر متصل شده به طوری که کاملا تقصیر من است و من احترام زیادی برای کار خیریه بیل گیتس می کند.

“من همچنین می خواهم برای روشن است که من در برابر واکسن و بدون شک این مهم خواهد بود در مبارزه با کروناویروس و من امیدوار هستم برای توسعه آن به صرفه جویی در زندگی می کند.

“با این حال پس از تماشای فیلم احساس کردم این نشان داد که هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت در مورد عوارض جانبی و از همه مهمتر و چگونه آن را در حال رفتن به بودجه. من ممکن است همیشه نمی توانید پست خود حق است. من تنها انسان اما من یادگیری به عنوان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de