‘بیایید سعی دموکراسی به جای’: برنی ساندرز’ کمپین رد تماس به پایان اولیه پس از اجرا رشته بایدن پیروزی


این جفت ارز خواهد شد و نیاز به کار با هم برای شکست رئیس جمهور: گتی

برنی ساندرز’ کمپین را رد کرده است تماس از پیشرو دموکرات به پایان اولیه آن اجرا پس از یک رشته از ضرر و زیان به سناتور جو بایدن.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn یک کنگره کارولینای جنوبی که تایید شده برای آقای بایدن کمک به احیای معاون سابق رئیس جمهور, کمپین خواستار لغو آینده بحث بین دو دموکراتیک رقبا به عنوان ساندرز’ مسیر برای پیروزی به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است.

“من فکر می کنم وقتی که شب بیش جو بایدن خواهد بود که شدیدا مورد علاقه را به نفع نامزدی حزب دموکرات و کاملا رک و پوست کنده اگر شب به پایان می رسد از راه آن آغاز شده است من فکر می کنم آن است که زمان ما را به این بسته اولیه پایین آن است که زمان ما را برای لغو بقیه این بحث” آقای Clyburn گفت: به عنوان اولین نتایج در آمد در شب سه شنبه.

“شما لازم نیست هر چیزی را انجام دهید اما خودتان را در مشکل اگر شما همچنان در این مسابقه که واضح است که اعداد را نمی لرزش برای شما,” او گفت: NPR.

پیشنهاد شد به سرعت رد شده توسط Briahna شادی, خاکستری, ملی, دبیر مطبوعاتی برای ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“بیایید سعی دموکراسی به جای” او توییتی در پاسخ.

آقای بایدن جمع آوری اولیه پیروزی در میشیگان, Missouri, آیداهو و می سی سی پی در حالی که آقای ساندرز در زمان داکوتای شمالی شد و کمی جلوتر در واشنگتن با 67 درصد آرا شمارش شد.

با این پیروزی در ایالت های مهم آقای بایدن گسترده تر خود را نماینده رهبری آقای ساندرز به حدود 150. که منجر ممکن است غیر قابل عبور به نظر می رسد اما آقای بایدن است که به شدت مورد علاقه در آینده مقدماتی با توجه به محل اواخر این ماه در میان آنها فلوریدا و اوهایو ایالت ایلینوی و آریزونا. همه کسانی متحده حمل بزرگ محول می شمارد.

تشکر. Clyburn بود که نه تنها حزب سالمند تماس برای آقای ساندرز’ خروج از مسابقه زیر در روز سه شنبه, نتایج, اما. دموکراتیک استراتژیست James Carville که نقش کلیدی در بیل کلینتون موفق ریاست جمهوری اجرا خواهان دموکرات “shut این توله سگ پایین” به منظور متحد کردن حزب و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بیایید بسته این توله سگ و اجازه دهید تا حرکت و نگرانی در مورد نوامبر. این چیزی است تصمیم گرفت. وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن آن رفتن حتی یک روز دیگر,” او گفت: MSNBC.

“مردم می گویند چیزهایی که شما می توانید غلبه بر” او هشدار داد.

از صبح روز چهارشنبه Sanders مبارزات انتخاباتی نشان داد هیچ نشانه ای از حمایت کردن. دو دموکراتیک رقبا هستند و با توجه به بحث با یکدیگر در یکشنبه شب.

Ms خاکستری گفت: آینده برخورد: “من برای یک, من بسیار هیجان زده در مورد این بحث تمام میانه در حال وحشت ،

“آمریکا در نهایت می شود به دیدن بایدن دفاع از ایده های خود را و یا عدم وجود دارد از روز یکشنبه” او در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net