‘اجازه نمی لرزش دست: چین تور پکن میان Coronavirus بحران

پکن — زمانی که او پا در داخل دفتر شهرداری پنج مایلی شمال شهر ممنوعه چین قدرتمند ترین رهبر در دهه کشیده تا آستین خود را سیاه و سفید, پالتو و برگزار شد از مچ دست خود را. یک زن در یک ماسک و دستکش های جراحی و سپس چک برای دیدن اگر او تا به حال یک تب.

آن را خلق چین در اولین حضور عمومی پس از ملاقات با نخست وزیر کامبوج در هفته گذشته و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از این بیماری همه گیر منفجر شد و به یک بحران در ماه گذشته. آن را به او نشان داد آنچه رسانه های دولتی اعلام کرد “خط مقدم” از چین در تلاش برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر — حتی اگر واقعی مرکز شیوع دروغ 600 مایلی جنوب در شهر ووهان.

آقای شی جین پینگ ظاهر لگد کردن غیر معمول سرزده حمله رعد اسا در اطراف پکن در روز در این شهر قرار بود به بازگشت به کار بعد از یک مدت طولانی تعطیلات ،

او در بازدید از یک محله در مرکز جامعه یک بیمارستان و یک مرکز کنترل بیماری ها در چینگ یکی از سرمایه بزرگترین مناطق. و برای اولین بار او نیز صحبت به طور مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس به افرادی که به طور مستقیم در مبارزه با شیوع: پزشکی کارگران در ووهان که ایستاده بود در ربودهشده شکل در انتهای دیگر خط.

آقای یازدهم پوشیدن پودر آبی, فولاد, ماسک, اعلام ووهان “یک شهر قهرمانان” با توجه به یک مفسر در دوربین مدار بسته گل سرسبد اخبار شبانه برنامه. او همچنین به وقوع یک “جنگ مردم را.”

“ما باید اعتماد به نفس است که ما برنده خواهد شد,” او گفت: در یکی از تماس های ویدئویی.

چینی رهبر عقب نشینی از مرکز مرحله مطرح شده گمانه زنی ها در مورد نقش خود و پویایی از حزب کمونیست رهبری در یک زمان آن مواجه است آن خواست عمومی چالش های بهداشتی از شیوع بیماری سارس در 17 سال پیش.

آقای شی جین پینگ تور در روز دوشنبه به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای قرار دادن چنین سوالاتی به بقیه.

تلویزیون دولتی به تصویر کشیده جلسات خود را به عنوان یک تظاهرات خود را از نقش محوری در هدایت دولت را پاسخ. آن را نیز به نظر می رسید طراحی شده به عنوان یک صفحه نمایش از همدلی برای مردم عادی که زندگی شده اند روبترقی با شیوع و دولت تحمیل اقدامات به آن را متوقف کند.

درجه حرارت چک که آقای یازدهم تا به حال برای تحمل و قدرت — در مرکز و دوباره در بیمارستان را تبدیل به یک تکرار تجربه برای میلیون ها نفر از چینی ورود عملا هر فضای عمومی از مترو به مراکز خرید. هر کسی که با علائم تب می شود و ورود آن به خانه فرستاده و یا در موارد بدتر فرستاده شده به طور مستقیم به بیمارستان برای آزمایش و امکان قرنطینه.

وو Qiang مستقل تحلیلگر سیاسی در پکن گفت که بدتر شدن بیماری ایجاد کرده بود “فشار از داخل و حزب” برای آقای یازدهم نشان می دهد که او به عنوان اغلب به گزارش “شخصا کارگردانی” دولت پاسخ. او گفت: آن را نیز منعکس سیاسی نگرانی در مورد شیوع این عوارض در چین مهم ترین شهرها آمده است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

“آن را تبدیل به یک موضوع سیاسی و امنیتی” آقای وو گفت. سیاسی “امنیتی نیست در حس مقاومت مردمی بلکه این است که این بیماری همه گیر ممکن است گسترش به پکن و شانگهای به خطر انداختن سیاسی عملیات به اصطلاح سرمایه مناطق است.”

آقای یازدهم به ندرت طاهره ، در یک ویدئوی منتشر شده در روز دوشنبه در سایت پکن شهرداری از دولت او به نظر می رسد در یک پیاده رو در خارج از شهرداری در Anhuali محله در پکن که در آن او نگاه کرد و دست تکان داد مردم جمع آوری و در پنجره آپارتمان به تماشای منظره زیر اتفاق می افتند.

او همچنین گفتگو و به طور خلاصه با یک تعداد انگشت شماری از ساکنان از جمله دو حمل کیسه های مواد غذایی. هر کس در هر سفارشات صادر شده توسط دولت, عینک ماسک.

“بیایید نه لرزش دست در این زمان خاص” آقای یازدهم گفت باعث خنده از کسانی که در اطراف او. سپس از او پرسید: “چقدر فراموش سبزیجات هزینه دارد؟”

آقای یازدهم همراه بود در طول حضور خود را با مقامات ارشد از جمله حزب کمونیست secretaryfor پکن Cai چی و شهردار این شهرستان چن جینینگ.

آقای یازدهم نیز بازدید Ditan بیمارستان واقع در نزدیکی شهری ، او ملبس به یک سفید, دکتر, کت, هر چند گزارش تلویزیون نشان نداد او در دیدار با هر گونه بيماران است. با توجه به دولت در آخرین شمارش شده اند وجود دارد 337 تایید coronavirus موارد در پکن و دو مرگ های اخیر در فوریه. 7.

آقای یازدهم هنوز به دیدار ووهان. که وظیفه کاهش یافت و به لی کچیانگ نخست وزیر این کشور در ردیف 2 مقام و معاون نخست وزیر خورشید Chunlan که رهبری پاسخ وجود دارد در روزهای اخیر. اما در بیمارستان و بعد از آن در کنترل بیماری در Chaoyang آقای یازدهم استقبال کارگران و مسئولان وجود دارد را از طریق لینک های ویدئویی.

آنها شامل یک جلسه دولت در ووهان انجام شده توسط خانم, خورشید, در حال حاضر مقام ارشد بر روی زمین در هوبئی و همچنین به عنوان تماس با پزشکان و پرستاران در بیمارستان های مختلف از جمله یکی از ساخته شده است در عرض چند روز پس از شهرستان از 11 میلیون قفل شده بود.

“در اینجا به نمایندگی مرکزی کمیته حزب” آقای یازدهم به آنها گفت: “من گسترش احترام و تشکر صمیمانه به شما و به پزشکی کارگران در مبارزه با این بیماری همه گیر در سراسر کشور است.”

کلر فو و کهربا وانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>