موسیقی کمتر، زباله بیشتر: شهرها و ایالات خط تا میلیاردها نفر در کاهش

آلاسکا منابع را برای پخش عمومی خرد کرد. شهر نیویورک یک برنامه کمپوست نوپا را که می توانست تن زباله های غذایی را از دفن زباله ها دور نگه دارد، دلخور کرد. نیوجرسی پرداخت های امدادی مالیات بر اموال را به تعویق انداخت.

زندانيان در فلوريدا به چرخش در سلول های خود ادامه خواهند داد، زيرا قصد دارد زندان های آن در حال برگزاری است. بسیاری از ایالت ها در حال حاضر افزایش برنامه ریزی شده برای معلمان را کاهش داده اند.

و این فقط شروع است.

در سراسر کشور، ایالات و شهرستانها آرایه ای از مانورهای مالی برای ماندن حلال ساخته شده اند و در حال برنامه ریزی بیشتر در صورتی که کنگره نمی تواند در یک بسته امداد مالی پس از تعطیلی ماه اوت به توافق برسند.

دموکرات های مجلس نمایندگان نزدیک به یک میلیارد دلار کمک های ایالتی و محلی را در لایحه امدادی که در ماه مه تصویب کردند شامل می شدند، اما میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا از کنتاکی گفته است که نمی خواهد یک «چک خالی» را برای پرداخت هزینه آنچه سوء مدیریت مالی می داند، از جمله تعهدات عظیم بازنشستگی عمومی برخی ایالت ها تعهد کرده اند. این اواخر حرکت کمی در آن بن بست صورت گرفته است.

اقتصاددانان هشدار می دهند که کاهش بیشتر هزینه های دولتی می تواند با تکان دادن اعتماد ساکنان، که زندگی روز به روز آنها به شدت به خدمات ایالتی و محلی بستگی دارد، رکود را طولانی تر کند.

مارک زندی، اقتصاددان ارشد شرکت مودی آنالیتیک می گوید: «مردم زمانی به دولت به عنوان backstop خود نگاه می کنند که اوضاع به طور کامل در حال از هم پاشیدن است.» “اگر آنها احساس می کنند که هیچ حمایتی وجود دارد وجود دارد، آنها از دست دادن ایمان و آنها برای پناهگاه دویدن و عقب کشیدن بر روی همه چیز است.”

ایالت ها و شهرداری ها نیز کارفرمایان و خرج کنندگان بسیار مهمی هستند که اقتصاد را در حال حرکت نگه می دارند. آقای زندی گفت: ما خطر نزول به یک چرخه مفرغ تاریک را اجرا می کنیم.

دولت های ایالتی و محلی بیشتر برنامه های آمریکا را برای آموزش، ایمنی عمومی، مراقبت های بهداشتی و بیمه بیکاری اداره می کنند. آن ها همچنین خدمات کوچکتر بسیار متنوعی مانند امکانات تفریحی در فضای باز یا توقف استراحت بزرگراه ها ارائه می دهند که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد. هزینه های بسیاری از این برنامه ها به دلیل همه گیر شدن مارپیچی شده است که در عین حال باعث رکود اقتصادی شده است که درآمدهای مالیاتی را پایین رانده است.

در مجموع، دولت های ایالتی تا تابستان ۲۰۲۲، بر اساس بررسی مودی آنالیتیکز، کمبود بودجه ۳۱۲ میلیارد دلار خواهند داشت. هنگامی که دولت های محلی عامل آن می شوند، این کمبود به ۵۰۰ میلیارد دلار افزایش می یابد. اون تخمين فرض ميکنه که همه گير بدتر نميشه

هنگامی که قفل ها در ماه مارس آغاز شد، دولت های ایالتی و محلی به سرعت ۱٫۳ میلیون شغل را کاهش دادند. اما پس از آن آنها مکث، در انتظار برای دیدن اگر درآمد همچنان به سقوط — و آنچه واشنگتن ممکن است انجام دهد به جای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im