لبنان-آمریکایی که کار را برای اسرائیل به اتهام قتل

1 / 3

لبنان اسرائیل

فایل – در این ماه ژوئن سال 2016 عکس فایل ارائه شده توسط Guila Fakhoury پدرش عامر Fakhoury دارای نوه اش, Kira در فهرست شاهان پروس, پن. لبنان و مسئولان قضایی گفت: پنج شنبه, فوریه. 4, 2020, که یک نظامی تحقیقی قاضی متهم کرده است Amer Fakhoury لبنانی-آمریکایی با قتل و شکنجه شهروندان لبنان. این اتهامات می تواند حکم اعدام. Fakhoury گفته مرتکب جنایات در طول اشغال اسرائیل از جنوب لبنان. Fakhoury بازداشت شده بود پس از بازگشت به زادگاه خود در لبنان از آمریکا در ماه سپتامبر. او همچنین تحت درمان سرطان و ممکن است قادر به محاکمه. (Guila Fakhoury از طریق AP فایل)

بیروت (AP) — یک نظامی تحقیقی قاضی متهم لبنان-مرد آمریکایی با قتل و شکنجه شهروندان لبنان در روز سه شنبه جنایات او گفته متعهد در طول اشغال اسرائیل از جنوب لبنان قضایی, مقامات گفت. این اتهامات می تواند حکم اعدام.

عامر Fakhoury متهم از کار به عنوان یک سرپرست ارشد در Khiam زندان که توسط اسرائیل حمایت لبنان و شبه نظامیان است. زندان شرح داده شده است توسط گروه های حقوق بشر به عنوان یک مرکز برای شکنجه. او بازداشت شد و در ماه سپتامبر پس از بازگشت او به بومی لبنان از آمریکا و لبنان سرویس اطلاعاتی می گوید که او اعتراف کرد در طول بازجویی به یک سرپرست.

اما Fakhoury وکیل و خانواده در نیوهمپشایر می گویند که در حالی که او در واقع یک عضو از اسرائیل حمایت شبه نظامیان آنها اصرار دارند او تا به حال هیچ تماس مستقیم با زندانیان بود و هرگز درگیر در بازجویی و یا شکنجه زندانیان است.

Fakhoury, 57 نیز تحت درمان سرطان و هنوز معلوم نیست اگر او قادر خواهید بود برای محاکمه. صاحب رستوران از دوور, New Hampshire شد یک شهروند ایالات متحده در سال گذشته است.

لبنان مسئولان قضایی گفت: قاضی, Najat ابو Shakra اشاره Fakhoury برای محاکمه در دادگاه نظامی. هیچ تاریخ راه اندازی شد برای دادگاه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

مقامات گفت: ابو Shakra شارژ Fakhoury با “قتل و اقدام به قتل زندانیان در داخل Khiam زندان و همچنین آدم ربایی و شکنجه.” زندان اجرا شده توسط به اصطلاح ارتش لبنان جنوبی رها شده بود پس از نیروهای اسرائیلی از جنوب لبنان در سال 2000 و پایان دادن به 18 سال اشغال.

گروه های حقوق بشر گفت: در گذشته که Khiam زندان بود یک سایت از شکنجه و بازداشت بدون محاکمه. اسرائیل را انکار اتهامات.

اما Fakhoury وکیل و خانواده باید گفت که او هرگز به نام وقتی که تحقیقات گسترده از Khiam زندان انجام شد سال پیش. خانواده اش گفت که به عنوان یک عضو سابق SLA او متهم شده بود در کنار بسیاری دیگر با همکاری با اسرائیل است. که مسئول کاهش یافته بود در سال 2018 گفتند.

به گزارش ایسنا ، جین شاهین نیوهمپشایر و شروع به تهیه پیش نویس تحریم های علیه مقامات لبنان در ماه گذشته به منظور فشار برای Fakhoury انتشار.

لبنان و اسرائیل شده است رسما در جنگ از اسرائیل در سال 1948 ایجاد. لبنان ممنوعیت آن شهروندان از سفر به اسرائیل و یا داشتن تماس با اسرائیلی ها.

قاضی نیز کاهش یافته است اتهامات سه شنبه با خرید و فروش و بازدید از اسرائیل گفت: حوادث منسوخ شده به دلیل دو دهه گذشته است, مقامات گفت.

از اتهامات عنوان شده توسط تحقیقی قاضی جدا از طرح دعوی در دادگاه در برابر Fakhoury ظ توسط زندانیان سابق در Khiam زندان است. او را مورد سوال در این مورد در مورد اتهام نقض حقوق بشر. این بازجویی قرار بود به جای روز دوشنبه بود اما تا فوریه به تعویق افتاد. 17 زیرا Fakhoury تحت شیمی درمانی.

Fakhoury خانواده گفت: پزشکان گفته اند که بیماری تهدید کننده زندگی است. در علاوه بر این به یک عفونت و خونريزی و پزشکان معتقدند او توسعه یافته یک فرم تهاجمی از لنفوم.

صدها نفر از اعضای سابق لبنان از SLA ارتش فرار کرده بود به اسرائيل از ترس اقدامات تلافی جویانه اگر آنها باقی مانده است در لبنان. دیگران در آنجا ماند و در مواجهه دادگاه دریافت ملایم جملات. Fakhoury وکیل و خانواده او می گویند او فرار کرد لبنان در سال 2001 از طریق اسرائیل و در نهایت به آمریکا

____

مک کورمک کمک از کنکورد, N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>