برج کج پیزا در میان سایت های در ایتالیا به بازگشایی پس از مستندبرخی از ایتالیا معروف فرهنگی در حال بازگشت به زندگی پس از بسته شدن بیش از سه ماه با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

برج پیزا بازگشایی در روز شنبه در حالی که کولوسئوم و موزه واتیکان به استقبال بازدید کنندگان دوباره از دوشنبه و فلورانس Uffizi گالری از روز سه شنبه.

نمایشگاه بزرگ مارک 500 سالگرد مرگ رنسانس نقاش رافائل باز خواهد شد در Le Scuderie del Quirinale در رم در روز دوشنبه.

تمام سایت ها و موزه ها در حال بازگشایی با سخت اقدامات ایمنی در محل. برج پیزا که معمولا جذب 5 میلیون بازدید کننده در سال است که تنها اجازه 15 نفر در یک زمان. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک های صورت و همچنین به عنوان یک دستگاه الکترونیکی است که به آنها هشدار می دهد اگر آنها کمتر از یک متر از هر کس دیگری.

Pierfrancesco Pacini رئیس هیئت مدیره مسئول برج و اطراف آن بناهای تاریخی, گفت, ایتالیایی, خبرگزاری Ansa: “بودجه ما را رنج می برند تلفات سنگین اما ما می خواستم برای ارسال یک سیگنال از اعتماد به نفس و امید است.”

دانشگاه جانز هاپکینز نمودار ایتالیا

بازدید کنندگان به کولوسئوم را مجبور به خرید بلیط خود را آنلاین پوشیدن ماسک صورت و درجه حرارت خود را گرفته قبل از ورود. شماره گروه شده اند در پوش 14.

گر شهر پمپی باستان شناسی پارک بازگشایی شد شنبه گذشته با اقدامات مشابه در محل. 104 نفر بازدید که در روز اول بودند ساکنان محلی است. ماسیمو Osanna پارک گفت که او امیدوار است این سایت می تواند جذب 1.5 میلیون بازدید کننده در سال جاری 2.5 میلیون کمتر از معمولا مراجعه کنید.

در حال حاضر این سایت تنها می تواند لذت می برد توسط ساکنان محلی است. محدودیت های بین منطقه ای در سفر هستند با توجه به برداشته شود در 3 ژوئن.

در حالی که ایتالیا در حال آماده سازی برای باز کردن مرزهای خود به اتحادیه اروپا گردشگران از 15 ژوئن ایتالیایی ها می تواند منع از مراجعه به برخی کشورهای عضو متحده با توجه به شدت ایتالیا Covid-19 شیوع. Luigi Di Maio که وزیر خارجه آمریکا روز شنبه پس از یونان گفت: این امر استقبال بازدید کنندگان از 29 کشور به استثنای ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان است.

Di Maio نوشت: در Facebook: “ما قبول نمی blacklists … اگر کسی فکر می کند آنها می توانند درمان ما مانند یک مستعمره مبتلا به جذام و سپس آنها باید بدانند که ما نه برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>