اسناد در ایالات متحده و بریتانیا در ایران ‘تقریبا قطعا’ گسترش روسی بازیگران


روسیه مسخره دولت ادعا می کند آن را تلاش برای کمک به حزب کارگر برنده انتخابات با گسترش به بیرون درز US-UK مقالات تجارت آنلاین – در حالی که سابق رهبر جرمی Corbyn ازدست بر آستان او به عنوان او dodges سوال در مورد دخالت

  • دولت می گوید روس ها درگیر در گسترش به بیرون درز مواد در طول انتخابات
  • اسناد و مدارک در آمریکا و بریتانیا در ایران مورد استفاده قرار گرفت توسط جرمی Corbyn به عنوان خط حمله
  • او ادعا کرد آنها نشان داد بیمه خدمات درمانی بود ‘برای فروش’ در مطرح post-Brexit معامله تجارت
  • بوریس جانسون مارک ادعای ‘مزخرف’ و دولت راه اندازی شد

روسیه امروز خندید کردن بمب اتهامات که به بیرون درز اسناد در ایالات متحده و بریتانیا در ایران شد ‘تقویت’ حاضر در انتخابات به کمک جرمی Corbyn برنده شوید.

مسکو را رد کرد و این اتهامات را به عنوان “مه آلود و متناقض’ پس از آنکه دولت اعلام کرد که مواد حساس بود تقریبا قطعا’ گسترش ‘روسیه بازیگران در اجرا تا دسامبر نظرسنجی.

پس از آن کار رهبر brandished 451-صفحه پرونده در کنفرانس خبری گفت: آنها ثابت بیمه خدمات درمانی بود ‘برای فروش در یک پست-Brexit معامله تجارت.

اما دولت با عصبانیت رد این ادعا به عنوان ‘مزخرف’ و تحقیقات با National Cyber Security Centre پس از شکایت که این مواد تا به حال منتشر شده است توسط روس ها.

اگر چه وزیر امور خارجه Dominic Raab با دقت بسیار کوتاه متوقف شد از سنجاق تقصیر را به گردن دولت روسیه و ولادیمیر پوتین به طور مستقیم او اصرار داشت ‘روسیه بازیگران’ درگیر شدند در تامین اسناد و مدارک به نور آمد.

محافظه کاران گفت: قسمت بود ‘بخشی از روسیه راهکار و کشور شده اند در مواجهه بیش از یک طیف وسیعی از مسائل – از جمله تلاش برای ترور سابق جاسوسی سرگئی Skripal در سولزبری در سال 2018 است.

آقای Corbyn صرفا تکرار ‘خداحافظ’ به عنوان او به شدت خرابکاری برای کلید های خود را در حالی که سوال توسط خبرنگاران ادعا می کند در خانه اش در لندن این بعد از ظهر.

کارگری گفت: آن را محکوم کرد ‘هر گونه تلاش توسط روسیه و یا هر قدرت خارجی برای دخالت در کشور ما را در فرایندهای دموکراتیک’. ‘کار آماده به کار حزبی برای محافظت از ملت ما امنیت’ یک سخنگوی گفت.

وزیر امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova گفت: “این بیانیه بسیار مه آلود و متناقض است که آن را عملا غیر ممکن است به درک آن’

حزب محافظه کار MP باب Seely گفت: “این روشن است که دستکاری سیاسی است که هنوز هم بخشی از روسیه راهکار برای حمله به ارزش های غربی و موسسات.’

نتایج اعلام شد و امروز به عنوان پارلمان اطلاعاتی و امنیتی کمیته منصوب شد و در نهایت هفت ماه پس از آخرین ملاقات کرد.

PM سخنگوی اخراج ‘مزخرف’ ادعا می کند این خبر بود که اعلام کرد در حال حاضر برای منحرف کردن از انتشار قریب الوقوع یک تاخیر گزارش در تداخل است که برخی ادعا می کنند خواهد بود و آسیب رساندن به بوریس جانسون.

The papers were brandished by the then-Labour leader Jeremy Corbyn during the campaign last year as evidence that the NHS was at risk from a Transatlantic deal.

این مقالات بودند brandished سپس کار رهبر جرمی Corbyn در طول مبارزات انتخاباتی سال گذشته به عنوان شواهدی وجود دارد که بیمه خدمات درمانی در معرض خطر از یک اطلس معامله شد.

Mr Corbyn merely repeated 'goodbye' as he was quizzed by reporters on the allegations about Russian interference at his London home today

آقای Corbyn صرفا تکرار ‘خداحافظ’ به عنوان او سوال توسط خبرنگاران در اتهامات درباره دخالت روسیه در خانه اش در لندن امروز

روسیه در تلاش است به سرقت coronavirus واکسن تحقیقات می گوید: انگلستان, آمریکا و کانادا

انگلستان, کانادا و آمریکا امروز متهم روسیه از تلاش برای سرقت coronavirus واکسن پژوهش های تحریم ‘نفرت’ حملات سایبری علیه پزشکی سازمان ها و دانشگاه ها.

سه کشور صادر بمب بیانیه مشترک این بعد از ظهر ادعا هک گروه به نام APT29, همچنین شناخته شده به عنوان دنج خرس است که در جریان مبارزات انتخاباتی از فعالیت های مخرب’.

فرماندهان به اعتقاد این گروه این است که ” تقریبا به طور قطع عامل به عنوان بخشی از روسیه سرویس های اطلاعاتی با مقامات اعتماد به نفس کرملین با توجه به چراغ سبز برای فعالیت.

سه کشور بر این باورند که هدف از حملات به سرقت مالکیت معنوی به طوری که مسکو می تواند به توسعه یک coronavirus واکسن برای اولین بار و یا حداقل در همان زمان به عنوان بریتانیا و ایالات متحده و کانادا است.

این فکر که داروسازی و موسسات دانشگاهی هدف قرار داده شده است توسط هکرها اما هویت خاص اهداف شده است ساخته شده است.

در این بیانیه که به احتمال زیاد به تحریک دیپلماتیک طوفان و بدتر در حال حاضر روابط تیره بین انگلستان و روسیه است.

تبلیغات

در بیانیه ای خطاب به نمایندگان مجلس امروز, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در طول این کمپین – که منجر به یک حزب محافظه کار اکثریت یک صلیب ‘-دولت در تامین امنیت انتخابات همراه بود و ایستاده بود تا به هماهنگی پاسخ به تهدیدات و خطرات مربوط به انتخابات’.

‘بر اساس تجزیه و تحلیل گسترده دولت به این نتیجه رسید که تقریبا قطعی است که روسیه بازیگران به دنبال دخالت در سال 2019 به طور کلی انتخابات را از طریق آنلاین تکثير غیر قانونی به دست آورد و به بیرون درز دولت, اسناد,” او گفت:.

‘حساس دولت اسناد و مدارک مربوط به انگلستان و آمریکا توافقنامه تجارت آزاد بودند غیر قانونی به دست آورد قبل از 2019 انتخابات و منتشر آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم ق. هنگامی که این را به دست آورد بدون کشش بیشتر تلاش کردند به ترویج غیر قانونی به دست آورد مواد آنلاین در اجرا به انتخابات عمومی.

‘در حالی که هیچ شواهدی از یک طیف گسترده ای روسیه علیه انتخابات و هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک به طور کامل غیر قابل قبول است. آن است و همیشه خواهد بود یک اولویت مطلق برای حفاظت از دموکراسی و انتخابات است.

‘وجود دارد که در حال انجام تحقیقات جنایی و آن را نامناسب خواهد بود برای ما به هر چیزی می گویند بیشتر در این نقطه است.

“دولت حق پاسخ با اقدامات مناسب در آینده است.’

یک کار spokewoman گفت: “ما در محکوم کردن هر گونه تلاش توسط روسیه و یا هر قدرت خارجی برای دخالت در کشور ما را در فرایندهای دموکراتیک.

کار آماده به کار حزبی برای محافظت از ملت ما امنیت است.

که شامل در پاسخ به انتشار مدتها در انتظار گزارش های اطلاعاتی امنیتی کمیته روسیه تهدید به انگلستان است.’

به بیرون درز سند بازی بخش بزرگی در کار انتخابات به عنوان آنها استدلال آنها ثابت دولت نمی تواند اعتماد به اعتراض بیمه خدمات درمانی در یک پست-Brexit تجارت آمریکا ،

آقای Corbyn حاضر به فاش کردن منبع از مواد – اگر چه هیچ پیشنهاد آن را ارائه شده به کار به طور مستقیم با بازیگران.

Boris Johnson

Dominic Raab

بوریس جانسون (تصویر در ویکیانبار دیروز) اخراج نیروی کار ادعا می کند در مورد بیمه خدمات درمانی در حال “برای فروش’ به عنوان ‘مزخرف’

آنلاین فروم Reddit بعد به حالت تعلیق در کشت و حساب و گفت unredacted نسخه های آپلود شده به عنوان بخشی از یک کمپین است که گزارش شده است که نشات گرفته از روسیه’.

صحبت کردن در زمان آقای جانسون گفت: “ما نیاز به رسیدن به پایین نشت.

اما او اصرار داشت او دیده نمی شود شواهد از موفقیت هر دخالت روسیه در هر دموکراتیک رویداد در این کشور است.”

آقای Raab گفت بریتانیا خواهد ‘ادامه به تماس و پاسخگویی به بدگویی از جمله فعاليت هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک در کنار شرکای بین المللی ما’.

“ما به طور کامل حمایت از اقدام اخیر گرفته شده توسط ما آلمانی همکاران که در معرض روسیه مسئولیت این هک را مجلس در سال 2015 و همچنین از قصد خود برای عمل در برابر آن مسئول تحت سایبری ایران” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im