پیشرو پایه تعهد به بیشتر امید به Upend انسان دوستی

این هفته پس از اقتصاد آمریکا تعطیل در مارس دارن واکر رئیس جمهور فورد بنیاد سابقه یک جریان تماس های تلفنی از سران ده ها تن از سازمان های که فورد پشتیبانی می کند. بسیاری از دست پاچه شد. یکی در اشک بود.

“وجود دارد یک حس ناامیدی و وحشت از این معمولا خود مطمئن رهبران” آقای واکر به یاد می آورد. “شده است وجود دارد هرگز چنین وجودی چالش برای آینده بخش غیر انتفاعی.”

در 2019, بنیاد فورد دست به 520 ميليون دلار در کمک های مالی. آقای واکر به سرعت متوجه شد که نمی تواند در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی در این بحران فرا گرفته در سال است.

راه حل خود را: قرض گرفتن پول صرف آن را به سرعت و الهام بخشیدن به دیگران به دنبال فورد منجر شود.

بنیاد فورد قصد دارد تا اعلام کند در روز پنج شنبه که آن را قرض $1 میلیارد به طوری که آن را می به طور چشمگیری افزایش مقدار پول آن را توزیع می کند. به منظور بالا بردن پول پایه و اساس یک کشور یاد و قدیمی ترین سازمان های خیریه — آماده به مسئله ترکیبی از 30 – تا 50 ساله اوراق قرضه مالی مانور مشترک میان دولت ها و شرکت ها اما بسیار نادر در میان سازمان های غیر انتفاعی.

چهار نفر دیگر منجر بنیادهای خیریه تعهد در روز پنجشنبه است که آنها را به پیوستن با فورد و افزایش خود را به حداقل $725 میلیون.

این تصمیم توسط پنج نفوذ پایه — عمده حامیان عدالت اجتماعی سازمان موزه ها و هنر و محیط زیست باعث می خرد خیریه جهان را عمیقا تثبیت سنت مالی داری در طول دوره از مشکلات اقتصادی. که محافظه کاری موجب خشم است که پایه های آن از مزایای سخاوتمندانه فدرال معافیت مالیاتی در حال جمع اوری میلیاردها دلار در طول یک اورژانس ملی بیشتر علاقه مند در حفظ موقوفات از در کمک به کسانی که نیاز دارند.

بنیاد فورد که یک $13.7 میلیارد موقوفه برنامه, برای توزیع به تازگی مطرح شده پول در طول دو سال آینده به طور موثر افزایش درصد خود را وقف آن می پردازد سالانه به حدود 10 درصد از نزدیک به 6 درصد است.

اعتبار…Patrick T. Fallon/ایسنا

چهار دیگر پایه ها در میان آمریکا طبقه: جان دی و کاترین T. بنیاد مک آرتور; W. K. Kellogg بنیاد; بنیاد اندرو دبلیو ملون و دوریس دوک بنیاد خیریه. این مک آرتور و دوریس دوک پایه به طرح موضوع اوراق قرضه. ملون و Kellogg هنوز در حال کار کردن خود را تامین مالی برنامه.

عمده بنیادهای خیریه به طور سنتی صرف کمی بیش از 5 درصد از دارایی های خود را در یک سال داده شده — حداقل مورد نیاز تحت قانون فدرال برای مالیات معاف سازمان. کمتر آنها توزیع بزرگتر خود موقوفات رشد و بالاتر شانس خود را از بازمانده در ابد.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • فدرال رزرو یک چشم انداز تیره و تار برای اقتصاد در سال 2020 است.
 • کسری بودجه ایالات متحده آمریکا تقریبا دو برابر به دلیل همه گیر امداد هزینه می شود.
 • Mnuchin می گوید اقتصاد خواهد شد نیاز به کمک مالی بیشتر.

فورد-led برنامه فراهم می کند یک راه حل. با استفاده از پول قرض گرفته شده پایه خواهد رفتن به بدهی اما نمی ساییده شدن موقوفات خود را. در حالی که پایه باید اوراق قرضه صادر شده در گذشته برای تامین مالی پروژه ها مانند ساختمان جدید ستاد مرکزی بانکداران گفت که تقریبا بی سابقه برای آنها به قرض گرفتن پول است که آنها برنامه ریزی برای توزیع.

“برای بسیاری از پایه های ایده گرفتن در بدهی است که خارج از تفکر اصولی” آقای واکر نوشت: در نامه ای در ماه گذشته به فورد به هیئت مدیره. “Covid-19 ایجاد کرده است چالش های بی سابقه ای که نیاز به پایه در نظر گرفتن ایده ها — حتی رادیکال آنهایی که هرگز در نظر گرفته شده است در گذشته است.”

اعتبار…برایس Vickmark برای نیویورک تایمز

“این بی سابقه است برای ما اما این بی سابقه تایمز” گفت: جان مرکوب رئیس بنیاد مک آرتور که شروع خواهد شد با 125 میلیون دلار اوراق قرضه ارائه و سپس ارزیابی اینکه آیا بیشتر مورد نیاز است.

با 300 سال تجربه بین آنها و اقبال جعلی در بیمه و تنباکو خودرو و بانکی پنج پایه های حمل مهر از امریکا غیر رسمی اشراف. آنها از نزدیک به تماشای روند setters بشردوستانه در جامعه است.

وجود دارد بیش از 100,000 بنیادهای خصوصی در ایالات متحده و آنها با هم نشستن در موقوفات به ارزش حدود 1 تریلیون دلار با توجه به پرده یک گروه است که آهنگ غیر انتفاعی و پایه است. برخی — از جمله بیل و ملیندا گیتس — در حال حاضر پرداخت بخش قابل توجهی از موقوفات در هر سال است. اما بسیاری از شناور در نزدیکی حقوقی طبقه متوسط توزیع حدود 7 درصد از بودجه خود را سالانه است.

انسان دوستی افزایش می یابد و با بازار سهام

دارایی های بنیادهای خصوصی به طور کلی ظهور و سقوط بازار سهام است. سهم دارایی های خود را که آنها را دور نوسان نیز افزایش یافته است اما به طور کلی.




مجموع دارایی های خصوصی پایه

کل خود را به

$900

میلیارد

800

700

600

500

به عنوان یک سهم از دارایی های

7.6%

7.3%

6.7%

7.0%

8.0%

6.9%

6.1%

6.1%

6.9%

5.4%

’00

’02

’04

’06

’08

’10

’12

’14

’16

’18

3,000

S&P 500

2,500

2,000

1,500

500

’00

’02

’04

’06

’08

’10

’12

’14

’16

’18

$900

میلیارد

مجموع دارایی های خصوصی پایه

800

کل خود را به

700

600

500

400

300

200

به عنوان یک سهم از دارایی های

100

7.6%

7.3%

6.7%

7.0%

8.0%

6.9%

6.1%

6.1%

6.9%

5.4%

4.8%

’98

’00

’02

’04

’06

’08

’10

’12

’14

’16

’18

3,000

S&P 500

2,500

2,000

1,500

1,000

500

’98

’00

’02

’04

’06

’08

’10

’12

’14

’16

’18


منابع: پرده (پایه دیتا); Refinitiv (S&P 500)

توسط کارل راسل

به طور فزاینده ای آوازی شبکه های خیریه ارقام قانونگذاران و دیگران می خواهد به فضولی که پیگگی بانک باز است. میهنی میلیونرهای — یک گروه از حدود 200 افراد ثروتمند از جمله دیزنی اری برنده زن ابیگیل دیزنی است که هل می دهد برای افزایش مالیات بر ثروتمندان و چپ متمایل موسسه مطالعات سیاست شده اند فشار کنگره به نیروی پایه به دو مورد نیاز خود را پرداخت 10 درصد از دارایی های خود را برای سه سال آینده.

که تولید حدود 200 میلیارد دلار در پرداخت های اضافی, موسسه مطالعات سیاست برآورد شده است.

“من وحشت زده برای سال چگونه بسیاری از پایه های درمان 5 درصد فدرال کف به سقف و حاضر به صرف یک پنی بیشتر از آنها نیاز به گفت:” اسکات والاس از والاس صندوق جهانی که خانواده پایه و اساس برنامه های به دور یک پنجم از آن 120 میلیون دلار وقف این سال است.

“اگر ما در ساعت بیشترین نیاز امریکا بزرگترین بحران در نسل philanthropies در حال برنامه ریزی به صرف کمتر و سپس آنها نیاز به یک ضربه بزرگ در کون” اضافه شده آقای والاس نوه مترقی Henry A. Wallace بود که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت معاون رئیس جمهور از سال 1941 تا 1945. “تنها کنگره می تواند ارائه است که ضربه.”

آقای واکر گفت که او تا به حال نزدیک شدن شش پیشرو پایه در مورد پیوستن به فورد بود اما رد. برخی از آنها قاطعانه آنها نمی خواهد به افزایش نرخ هزینه های خود را. چند گفت که آنها ممکن است اما نمی شد به یک تعهد است.

بی میلی به صرف در یک بحران نشان دهنده در قسمت پایه تمایل خود را برای حفظ موقوفات در ابد. زیرا کسانی که موقوفات تمایل به سرمایه گذاری مقدار آنها توزیع به طور معمول کاهش می یابد در طول رکود و بازار سهام رکود — دقیقا زمانی که پول خود را بیشتر مورد نیاز است.

شرکت کارنگی بود که در میان کسانی که کاهش یافته است به تعهد به صرف بیشتر. راکفلر, برادران صندوق دیگری بود. استفان Heintz آن رئیس جمهور گفت: آن هزینه را تا این سال, اما که در آن هیئت مدیره نشده است تصمیم گرفت چقدر.

Larry Kramer, رئيس جمهور از ویلیام و فلورا هیولت بنیاد در ماه مارس گفت که 9.7 میلیارد بنیاد نمی خواهد آن را افزایش هزینه به دلیل انجام این کار “نیاز به فروش بی ارزش دارایی ها از یک در حال حاضر کاهش وقف در نتیجه قفل کردن ضرر و زیان به طور دائم به برخی ضرر آینده دریافت و جوامع آنها را خدمت می کنند.”

از آن زمان به بعد بازارهای مالی تقریبا به طور کامل بازگشت از ماه مارس خود را پایین. Vidya Krishnamurthy سخنگوی این بنیاد گفته است که “بازشناسی چگونه بهترین برای دیدار فوری و نیازهای آینده از ما دریافت میان بحران فعلی و تغییر شرایط بازار است.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


هزاران نفر از سازمان های غیر انتفاعی — از جامعه تئاتر به مواد غذایی pantries به روستایی کوچک در بیمارستان — در حال مبارزه برای بقای خود. یک مطالعه منتشر شده در این هفته توسط مرکز موثر بشردوستانه یافت که 90 درصد از سازمان های غیر انتفاعی مورد بررسی تا به حال به لغو یا به تعویق انداختن صندوق جمع آوری حوادث و 81 درصد کاهش برنامه ها و یا خدمات است. در همان زمان بیش از نیمی گفت که تقاضا برای خدمات خود را افزایش یافته بود.

بسیاری از کسانی که در سازمان های غیر انتفاعی تکیه بر مبانی به عنوان یک منبع عمده ای از بودجه.

“رک و پوست کنده خانه در آتش در حال حاضر و اگر آنها نمی, نجات سازمان های غیر انتفاعی, آنها در حال رفتن به مجبور به بازسازی کل بخش” گفت: Chitra Hanstad مدیر اجرایی جهان امداد سیاتل فراهم می کند که خدمات به پناهندگان و پناهجویان و دیگران. بودجه خود را در حال اجرا پایین این گروه در حال برنامه ریزی یک دور از اخراج.

بنیاد فورد آغاز شد و در سال 1936 با یک کمک مالی از $25,000 از Edsel فورد یک پسر موتور فورد بنیانگذار هنری فورد. در سال های اخیر آن اختصاص داده شده خود را برای حمله به نابرابری اقتصادی و نژادی تامین مالی گروه های مانند کمپین صفر که به دنبال پایان دادن به خشونت پلیس و رنگ را تغییر دهید, که با این نسخهها کار برای کمک به جوامع سیاه.

آقای واکر گفت که او متوجه شد در ماه مارس که این لحظه ای بود به قرض گرفتن پول. او گوش دادن به یک سخنرانی توسط فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول که به گفته او کاهش نرخ بهره. “آن را به من رخ داده است که هزینه استقراض برای بسیار دارای موسسات را باید بسیار کم” آقای واکر گفت. این بنیاد به تصویب هیئت مدیره طرح است.

فورد شرط بندی است که آن را می توانید کسب درآمد بالاتر بازگشت خود را وقف دارایی از آن خواهد پرداخت بهره اوراق قرضه اجازه می دهد آن را در طول زمان به بازپرداخت پول قرض گرفته شده بدون کاهش اندازه وقف.

اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

برای نگه داشتن طرح خصوصی فورد با نام کد این پروژه واندا. آن را اشاره به قابل توجه 2015 پرتره از یک زن آمریکایی آفریقایی تبار واندا Crichlow که آویزان در بنیاد لابی.

بنیاد فورد بدهی به بازار عرضه خواهد شد به عنوان “اوراق قرضه اجتماعی” که حاصل خواهد شد اختصاص داده شده برای کمک های مالی که پیشرفت زیست محیطی و اجتماعی و حاکمیت شرکتی اهداف با توجه به ولز فارگو است که فروش اوراق قرضه برای بنیاد. این بدان معناست که آنها می تواند خریداری شده توسط صندوق متمرکز بر سرمایه گذاری اجتماعی مسئول.

آقای واکر امیدوار فورد نفوذ در خیریه جهان منجر خواهد دیگر پایه را به اقدامات مشابه. در ماه مارس او شروع به رسیدن به رهبران بزرگ پایه برای جلب حمایت آنها است. “پیام من بود که این دفاع به پرداخت تنها 5 درصد” آقای واکر گفت.

زمانی که او به نام آقای مرکوب از بنیاد مک آرتور در شیکاگو پایه و اساس بود و در حال حاضر به دنبال ضربه بزنید اوراق قرضه در بازار پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش کمک های مالی. اما آقای مرکوب توصیف فورد طرح به عنوان “باد در بادبان.”

این دوریس دوک بنیاد خیریه به نام بعد از توتون و تنباکو و انرژی اری برنده زن کوچکترین پنج سازمان و در نظر گرفتن بخشی در این طرح است. آن را وقف کمتر از $2 میلیارد و معمولا توزیع حدود 110 میلیون دلار در سال است. این بنیاد قصد دارد به موضوع $100 میلیون ارزش 30 سال اوراق قرضه و آن را توزیع منابع مالی آن تا سال 2022 گفت: بنیاد رئیس جمهور اد هنری.

“حرکت نزولی از آن است که آن را ایجاد یک تعهد برای پایه برای 30 سال آینده” آقای هنری گفت. “در واقع ما در حال گرفتن یک وام مسکن.”

بنیاد اندرو دبلیو ملون افزایش خواهد یافت دادن آن در این سال به 500 میلیون دلار از 300 میلیون دلار یا حدود 8 درصد از کل دارایی گفت: الیزابت الکساندر بنیاد رئيس جمهور.

W. K. Kellogg پایه که معمولا توزیع حدود 300 میلیون دلار در سال است که متعهد به افزایش کمک های مالی در مجموع نزدیک به 300 میلیون دلار در طول دو سال آینده.

“ما باید به افزایش ما پرداخت و ما باید به زنان گفت:” لا ژوئن مونتگمری Tabron این Kellogg رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “بیایید با هم آمده و مجموعه ای به عنوان مثال برای چگونه بدون توجه به جایی که نمونه کارها خود را است در این لحظه شما هنوز هم می تواند خود را افزایش می دهد پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>