پیشرو دموکرات ها را در بلومبرگ به عنوان نوادا قفقاز برچسبهایک هفته از نوادا قفقاز منجر رقیب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بیرون آمد نوسانی – در هر یک از دیگر, بلکه در مایکل بلومبرگ.

“$60bn می توانید خرید شما مقدار زیادی از تبلیغات” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات در مورد سابق نیویورک شهردار ثروت و هزینه های کمپین گسترده.

“اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را.”

بلومبرگ است نه رقابت در نوادا اما هدف قرار دادن به جای سه شنبه متحده که رای در 3 مارس. به عنوان او افزایش یافته است در انتخابات – به عنوان بایدن شود به عنوان پرچمدار حزب میانهرو بال او را به خود جلب کرده افزایش حملات.

این هفته بلومبرگ بوده است در مواجهه با نظرات گذشته در مورد توقف-و-frisk پلیس سیاست که بسیاری از تلقی های نژادپرستانه و سوالات بیش از تجزیه و تحلیل خود را از بحران مالی 2008 و در روز شنبه یک بمب واشنگتن پست گزارش خود را در نظرات گذشته در مورد زنان و اقلیت ها در حالی که در راس eponymous خود شرکت.

مهر در واکنش به ارسال داستان با انتشار شهادت از کارکنان زن و گفت: “به من نشان داده در طول زندگی حرفه ای من, من همیشه یک قهرمان برای زنان در محل کار است.”

نیازی به گفتن این حملات همچنان ادامه داشت. صحبت کردن در لاس وگاس در شب شنبه ، سناتور ورمونت و نیوهمپشایر برنده برنی ساندرز گفت: بلومبرگ اجرا “سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk” و مخالفت با حداقل دستمزد و افزایش مالیات بر ثروتمندان در دولت اوباما.

یک سخنگوی گفت: در پاسخ بلومبرگ افزایش مالیات بر ثروتمندان زمانی که او شهردار بود و “به عنوان رئیس جمهور … افزایش نرخ بالا-درآمد حقوق بگیران مالیات سرمایه درآمد عادلانه تر می دید نقاط ضعف و تقویت اجرای.”

ساندرز اصرار داشت: “حقیقت ساده این است که شهردار بلومبرگ با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز به مشارکت ما باید برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

روز یکشنبه ctq مینه سوتا سناتور که سوم قرار پایان در نیوهمپشایر دارای انرژی مبارزات انتخاباتی او از حزب مرکز با استفاده از حضور سراسر بحث های سیاسی نشان می دهد به انتقاد بلومبرگ برای عدم به صورت جمله بازجویی از رسانه ها.

“من فکر نمی کنم شما باید قادر به پنهان شدن در پشت خطوط هوایی و آگهی اقدام به خرید” او با سی ان ان گفت دولت از اتحادیه. “من هم یک مدافع برای او در آینده در بحث مرحله. من می دانم که من نمی خواهید به قادر به ضرب و شتم او را در راه های هوایی, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله است.”

بلومبرگ به نظر می رسد نیست در هر بحث خود بودجه precluding او را تحت قوانین تعیین شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات. کسانی که قوانین تغییر کرده است اما اگر بلومبرگ به نظر می رسد او را به صورت متمرکز آتش.

در NBC بایدن گفت: “مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ. همه شما در حال رفتن به شروع به تمرکز بر روی او مانند شما بر من … شش ماه گذشته. شما در حال رفتن به تمرکز بر روی او. موضع خود را در مسائل مربوط به آفریقایی جامعه از توقف-و-frisk به راه او در مورد اوباما ،

“در مورد مسائل مختلف مانند اسلحه او یک متحد. او یک متحد. اما اگر شما متوجه او نمی خواهد حتی تایید باراک در سال 2008. او نمی خواهد حمایت او. شما می دانید او تایید بوش. او تایید, شما می دانید, خواه قبل از آن. ناگهان او خود را با بهترین دوستان است. شما می دانید … او را تایید نکرده است.”

بلومبرگ زد برای شهردار نیویورک به عنوان یک جمهوری خواه قبل از تبدیل شدن به مستقل. در اجرا خود را برای نامزدی حزب دموکرات او جذب پشتیبانی از مرکز حزب از جمله به عنوان نگهبان نشان داد در شنبه برجسته حامیان اوباما.

در معافیت های تجاری در این بحث نشان می دهد بلومبرگ کمپین پخش آگهی های اوباما ستایش شهردار سابق.

“شما نگاهی به توقف-و-frisk طرح” بایدن ادامه داد: “… شما یک نگاهی به آنچه که او انجام داده نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است. من مضطرب به بحث مایکل در مسائل مربوط به شما می دانید آنچه که ما در حال رفتن به سه شنبه.”

آفریقایی آمریکایی رای دهندگان به شکل یک کلید بلوک دموکراتیک اولیه که خواهد آمد بصورتی پایدار و محکم به بازی در کارولینای جنوبی دولت بعدی به رای پس از نوادا است. بلومبرگ و دیگر میلیاردر تام Steyer شروع به تاخت و تاز به عنوان بایدن نتانیاهو کاهش یافته است.

در NBC مصاحبه معاون سابق رئیس جمهور ادعا کرد که “حمایت قاطع” اما گفت: “شما نمی توانید آن را برای اعطا. آخرین باری که ما زد این بود که اساسا برای اعطا گرفته. من تنها کسی است که سابقه و دارای پس زمینه و حمایت. آنها از من می دانید. آنها می دانند که من هستم.”

بایدن گفت که او را “به خوبی” در کارولینای جنوبی و افزود: “ما فقط به گوشت به تعداد نمایندگان شما نیاز به قادر به پیروزی در این انتخابات است. و من مطمئن هستم ما در حال رفتن به در شکل خوب است.”

در مورد نوادا بایدن در زمان هدف در ساندرز بیش از حملات توسط برخی از هواداران علیه زنان رهبران آشپزی, اتحادیه اروپا یک منبع کلیدی دموکراتیک رای در یک کشور تحت سلطه خدمات صنایع و مهمان نوازی که در برابر سناتور مدیکر برای همه طرح بهداشت و درمان.

ساندرز با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این حملات اما بایدن گفت: “او ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی …

“شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها. چیزهای که گفته شد آنلاین راه آنها تهدید این دو زن که رهبران که در آشپزی اتحادیه. این ظالمانه است.

“…من کسی را دعوت به رفتن و نگاهی به چیزهایی که آنها گفته vicious, مخرب, misogynistic چیزهایی گفتند. تهدید آنها قرار دارد. و می گویند: “من جدا’ یک چیز است. پیدا کردن که در جهنم هستند اگر هر یک از آنها برای من کار می کنند. آتش آنها. پیدا کردن. ببینید چه خبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im