رهبران بررسی مجدد آمریکا Reopenings به عنوان Coronavirus موارد افزایش می یابد

میامی — به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر ایالات متحده و رهبران فوریت بازنگری استراتژی های خود را برای جلوگیری از گسترش آن ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در روز جمعه بودند “کار نمی کند.”

برای اولین بار برخی از فرمانداران هستند پس گرد در بازگشایی کشورهای خود را, صدور محدودیت های جدید برای بخش هایی از اقتصاد که تا به حال از سر گرفت.

رهبران در تگزاس و فلوریدا ناگهان تنظیم محدودیت های جدید بر روی, میله, واژگونی که به نظر می رسد غیر قابل تصور فقط روز پیش. و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: روستایی شهرستان امپریال که در آن بیمارستان ها غرق شده اند با بیماران است که باید آن را یافتم اقامت در خانه سفارش محدود ترین از الزامات است.

فلوریدا, یوتا و کارولینای جنوبی آمار روزانه بالا در روز جمعه برای گزارش موارد جدید اما حتی رهبران خارج از داغ جدید مناطق در جنوب و غرب ابراز نصب اضطراب.

“این یک بازی بسیار خطرناک زمان” رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو گفت: در مصاحبه روز جمعه به عنوان موارد روند پیوسته رو به بالا در دولت خود را پس از ظاهر شدن به تحت کنترل بیش از یک ماه است. “من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد در تگزاس و فلوریدا و چندین ایالت دیگر باید یک هشدار برای همه است.”

“ما باید بسیار مراقب باشید,” او گفت:.

بازار سهام در پاسخ به شدت با S&P 500 انداختن 2.4 درصد است. ضرر و زیان به سرعت پس از تگزاس اعلام و اضافه کرد به نگرانی های سرمایه گذاران است که این ویروس همچنان به عنوان یک تهدید برای اقتصاد است.

تغییر ارزیابی از کشور را از دست داده و ویروس کشیده به بالاترین سطح دولت فدرال که در آن دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده روشن است که روش استاندارد برای کنترل بیماری های عفونی — تست افراد بیمار جداسازی آنها و ردیابی تماس های خود را — مشغول به کار شد. شکست او گفت در بخشی به دلیل برخی از آمریکایی ها آلوده بدون علامت هستند و ندانسته گسترش این ویروس بلکه از آنجا که برخی از افراد در معرض ویروس هستند و تمایلی به نفس قرنطینه یا هیچ جایی برای انجام این کار است.

در یک مصاحبه کوتاه در روز جمعه گفت مقامات دارا بودند “بحث شدید” در مورد امکان تغییر به “استخر تست” است که در آن نمونه از بسیاری از مردم در حال آزمایش در هنگامی که در تلاش به سرعت پیدا کردن و منزوی کردن آلوده.

دکتر Fauci نیز با صدور یک هشدار فوری در حالی که عفونت کروناویروس شد خونتان بیشتر در جنوب آن شیوع بیماری می تواند گسترش به مناطق دیگر.

حتی در صورت از اخبار نگران کننده کاخ سفید در ادامه به ستایش تلاش های خود را.

“ما واقعا پیشرفت های قابل توجهی را در حرکت ملت ما رو به جلو” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در آنچه که تبدیل به یک نادر عمومی جلسه توجیهی coronavirus نیروی کار در واشنگتن است. “همه ما شاهد تشویق اخبار به ما باز است.”

آقای پنس نمی پوشیدن ماسک, اگر چه مقامات بهداشتی در اطراف او بود.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

تجدید احساس فوریت می آید که ایالات متحده در برابر جدید خائنانه مرحله گیر دیگر تعریف شده توسط یک بحران متمرکز در شهر نیویورک اما با افزایش موارد در بسیاری از شهرها و ایالات متحده. آلاباما, آلاسکا, کالیفرنیا, گرجستان, آیداهو, Missouri, نوادا, اوکلاهما و تگزاس نیز گزارش خود را به بالاترین تک روز بالغ جدید موارد شناخته شده این هفته و ایالات متحده رکورد روزانه موارد جدید در هر دو شنبه و پنج شنبه. جمعه, جدید, روزانه نفر افزایش در 29 متحده است.

از میامی به لس آنجلس شهرداران بودند فکر کند یا معکوس برنامه های خود را برای بازگشت به شهرستانها به زندگی عمومی است. روز جمعه در سن فرانسیسکو اعلام آن به تأخیر انداختن برنامه ای برای بازگشایی باغ وحش, موزه ها, سالن مو, خال کوبی سرو و کسب و کارهای دیگر در روز دوشنبه با استناد به افزایش موارد جدید. “تعداد ما هنوز هم کم است اما به سرعت در حال افزایش,” شهردار لندن نژاد در توییتر نوشت و اضافه کرد “من می دانم که مردم مشتاق به بازگشایی — من بیش از حد. اما ما نمی توانیم به خطر اندازد پیشرفت ما ساخته شده ایم.”

در میامی مقامات با توجه به این که آیا به بازگشت به برخی از محدودیت های آنها تا به حال مجموعه ماه پیش. “ما در یک دور بیشتر موقعیت مخاطره آمیز تر از ما بودند یک ماه پیش” شهردار فرانسیس سوارز گفت.

تصمیم گیری در تگزاس و فلوریدا به بازگشت به قوی تر محدودیت در روز جمعه به نمایندگی از قوی ترین اذعان و در عین حال که بازگشایی تا به حال نه به عنوان برنامه ریزی شده در دو کشور پرجمعیت ترین کشورهای که در آن تنها چند روز پیش خود فرمانداران جمهوریخواه بودند شدیدا مقاومت در برابر تماس های نزدیک به پایین.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس قرار داده و دولت را بازگشایی در مکث در حالی که باقی مانده شرکت است که با رفتن “عقب مانده” و بسته شدن کسب و کار “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم.”

اما روز جمعه او که فقط سفارش, میله بسته و گفتن رستوران خود را محدود به 50 درصد ظرفیت به جای 75 درصد است.

“روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” آقای ابوت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است این محدودیت های جدید خواهد بود “که در مدت زمان محدود به عنوان امکان پذیر است.”

هشت هفته پیش آقای ابوت آغاز یک مرحله به مرحله در بازگشایی دانشگاه تگزاس زمانی که دولت تا به حال گزارش شده در مورد 29,000 موارد و بیش از 800 مرگ و میر. بارها شده بود مجاز به باز کردن از اواخر ماه مه.

موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند به طور قابل توجهی در روزهای اخیر در هوستون سن آنتونیو و دیگر شهرستانها بزرگ است. جمعه, تگزاس, تا به حال بیش از 130,000 شناخته شده coronavirus موارد و بیش از 2.300 مرگ و میر و رهبر سومین شهرستان در آمریکا — شهرستان هریس است که به Houston — تا به حال تلقی منطقه را در یک کد-قرمز coronavirus سطح تهدید.

“ما خودمان را پیدا کنید careening به سمت فاجعه بار و غیر قابل تحمل وضعیت” بالا انتخاب رسمی در شهرستان هریس لینا هیدلگو گفت: در یک کنفرانس خبری. او گفت: در حال حاضر میزان بستری شدن در سرعت به پایمال کردن سیستم بیمارستان “در آینده نزدیک است.”

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

در فلوریدا, سرعت, ویروس, رشد گیج کننده: مقامات دولتی گزارش 8,942 جدید کروناویروس موارد در جمعه تا کنون به پیشی زودتر خود را تنها بعد از ثبت 5,508 مواردی که تعیین شده بود در روز چهارشنبه.

مقامات اعلام محدودیت میله بلافاصله ممنوعیت مصرف الکل در محل. میله هنوز هم می تواند فروش مواد غذایی اگر آنها مجاز به انجام این کار, اما امکانات خود باقی می ماند و باید در 50 درصد ظرفیت است.

بازگشت به محدودیت های سختگیرانه تر در سمت چپ مقامات محلی نگران که آیا ساکنان را به دنبال قوانین به خصوص در حال حاضر ماه به بحران است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


“مردم خسته از بودن در ماندن در خانه و محیط زیست, و آنها در حال رفتن به سازگار شود” گفت: کارلوس Migoya رئیس جمهور و رئیس اجرایی از جکسون نظام سلامت در میامی. “شما نمی توانید با قرار دادن جن در بطری. ما باید برای مقابله با آن در محیط زیست است.”

پیت بلند که co-دارای آشپزخانه یک رستوران و بار, در سن پترزبورگ فلوریدا., بود و مرتب سازی از طریق جزئیات فلوریدا آخرین سفارش در روز جمعه برای تعیین چه قوانین را برای موسسات که همچنین خدمت به مواد غذایی است.

او فقط بازگشایی در روز چهارشنبه پس از یک حرفه ای تمیز کردن عمیق پس از برخی از کارکنان بیمار با این ویروس.

“من نمی دانم اگر ما می تواند همچنان به انجام این کار: باز بسته باز بسته” او گفت:. “شما باید افرادی که تمایل به معاشرت و به دست آوردن و به زندگی می کنند و به برخی از پاپ در این دنیا دیوانه.”

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb برگزار کرده است در تنظیم محدودیت های جدید در دولت خود را حتی به عنوان موارد وجود دارد رسید گذشته 66,000 با میانگین 2,750 موارد جدید در هر روز است. او هشدار داد این هفته که در بیمارستان بودند به احتمال زیاد به ضربه افزایش ظرفیت به زودی اما او باقی مانده است مخالف پس گرد در بازگشایی.

“این یکی دیگر از اجرایی جهت اجرا و آن را در مورد بسته شدن کسب و کار” گفت: این هفته است. “این است که در مورد آموزش عمومی و مسئولیت شخصی است.”

اعتبار…آدریانا Zehbrauskas برای نیویورک تایمز

هنوز تعطیل کسب و کار دوباره در آریزونا است از سوال دانیل رویز دولت chief operating officer گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه.

“ما می خواهیم به درمان است که مانند رفت و آمد مکرر گذشته” آقای رویز گفت. “این یک ابزار در جعبه ابزار, اما این چیزی است که ما قصد داریم به استفاده از بسیار عاقلانه.”

کالیفرنیا بود که اولین ماندن در خانه و نظم در کشور در بهار امسال پیشی گرفته است 200,000 موارد و در روز جمعه آقای Newsom اعلام محدودیت های جدید در شهرستان امپریال است که دولت کمترین رای از عفونت است. این شهرستان دارای بیش از آن در بیمارستان ظرفیت را به شدت که برخی از 500 نفر تا به حال به نقل مکان کرد به تخت در جای دیگر و بیمارستان ها به عنوان دور به عنوان منطقه خلیج شده اند دیدن Imperial County بیماران.

“این بیماری را یک تعطیلات تابستان گفت:” آقای Newsom اشاره کرد که حداقل 15 کالیفرنیا 58 شهرستانهای بودند که تحت نظارت نزدیک به عنوان ویروس موج.

در لس آنجلس بهداشت مقامات تخمین می زنند که هر 400th فرد ممکن است در حال حاضر آلوده. شهردار اریک Garcetti از لس آنجلس گفت که او برنامه ریزی شده به صبر سه تا پنج روز قبل از تصمیم گیری که آیا به جلو و عقب در این شهر بازگشایی.

“ما در منطقه قرمز اما ما در زرد منطقه” شهردار گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه.

از مورد شمارش به بستری شدن در بیمارستان گفت: در شهرستان معیارهای در حال حرکت در جهت اشتباه در بخشی به دلیل یک درهم آمیخته از پاسخ ها در مناطق همجوار.

آقای Garcetti گفت: او می خواهم مقامات بهداشت در دولت شهرستان و منطقه اطراف آن برای رسیدن به یک اجماع استراتژی است.

“اگر شما حرکت نمی کند هم وجود دارد هیچ نقطه ای در تنها holdout” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که کل یک منطقه با هم کار چه کسی اهمیت میدهد اگر شما در حفظ و خود را در ورزشگاه بسته است؟”

پاتریشیا mazzei از گزارش از میامی سارا Mervosh از پیتسبورگ و شاون Hubler از ساکرامنتو. کمک گزارش شد نیکلاس Bogel-Burroughs و Giulia مکدانل Nieto دل ریو از نیویورک جولی Bosman از شیکاگو مانی فرناندز از هوستون فرانسیس روبلز از میامی, Michael D. برشی و شریل گی استولبرگ از واشنگتن و دیو مونتگمری از Austin, Texas.