قانونگذاران ایالات متحده در خود خشم Lash Out at بزرگ با تکنولوژی رهبران

واشنگتن — رئیس مدیران آمازون, اپل, گوگل و Facebook, چهار غول تکنولوژی به ارزش حدود 5 تریلیون ترکیب رو پژمرده سوال از جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران به طور یکسان روز چهارشنبه برای تاکتیک ها و تسلط بازار که تا به حال ساخته شده شرکت خود را موفق.

برای بیش از پنج ساعت 15 عضو از یک ضد تراست پانل در خانه lobbed سوالات و بارها و بارها قطع و صحبت بیش از جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل است.

این اولین کنگره شنوایی برای برخی از زمان که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان عمل به عنوان اگر آنها تا به حال یک دشمن مشترک هر چند به دلایل مختلف. قانونگذاران دموکرات با انتقاد از شرکت های فن آوری برای خرید شروع یو پی اس برای سرکوب آنها و به صورت ناعادلانه با استفاده از داده های خود را hoards به کلون کردن و کشتن رقبا در حالی که جمهوری خواهان سوال که آیا این سیستم عامل تا به حال محدود ديدگاه محافظه کار بودند و unpatriotic.

“به عنوان دروازه بان به اقتصاد دیجیتال این سیستم عامل لذت بردن از قدرت به انتخاب برندگان و بازندگان لرزش کسب و کارهای کوچک و غنی سازی خود را در حالی که خفگی کردن رقبای” گفت: نماینده دیوید Cicilline دموکرات از رود آیلند و رئیس کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی. “بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از پادشاه. نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است.”

در پاسخ آقای پیچای آقای زوکربرگ آقای طبخ و آقای بزوس که شهادت از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بودند به اعتصاب تر فروتن وتر. آنها ارائه شده خود را به عنوان شرکت کنندگان در بسیار رقابتی و سریع در حال تغییر بازار دیجیتال و آنها طفره رفت پرسش و پاسخ در مورد تصمیم گیری تبدیل شده است که شرکت های خود را به غول.

“رویکرد ما این فرایند را با احترام و فروتنی اما ما هیچ امتیازی بر حقایق” گفت: آقای کوک در ابتدا از شهادت او.

نه از مایکروسافت ایستاده بود محاکمه در اواخر 1990s برای ضد تراست اتهامات را tech مدیران ارشد بوده است در زیر یک میکروسکوپ برای قدرت کسب و کار خود را. با پژواک از trustbusting ایالات متحده جراحی و استاندارد نفت بیش از یک قرن پیش و AT&T در سال 1984 در این جلسه تاکید دولت است به رسمیت شناختن است که این گروه از شرکت های فن آوری — که خوب بکار بردن بسیار زیاد کنترل بر تجارت و ارتباطات و گفتمان عمومی — تا به حال تبدیل شدن به جدید اعتماد از عصر اینترنت.

زنده به روز رسانی: فناوری بزرگ شنوایی

4 ساعت پیش
تیم کوک فشرده در فروشگاه App اپل.
4 ساعت پیش
Tech مدیران نگاه مانند آنها را در کار به خوبی با تکنولوژی دفاتر.
4 ساعت پیش
در اینجا این است که تکنولوژی C. E. O. خواسته شد تا به بسیاری از سوالات توسط قانونگذاران.

رئیس جمهور تهمت همچنین با استفاده از این رویداد به راه آهن در برابر تکنولوژی قدرت. در یک پست در توییتر قبل از اینکه جلسه شروع شد و او گفت که او موضوع و دستور اجرایی برای مهار این شرکت اگر کنگره نبود.

از آن مفهوم خانه ضد تراست شنوایی شد یک منظره پوشش تا چهار جهان قدرتمند ترین مدیران — با دو تا از آنها را در میان سیاره ثروتمندترین افراد — به پاسخ تا حد زیادی خصمانه سوالات با هم. در حالی که مشترک ظاهر محدود پایدار سوال از هر یک اجرایی آن ایجاد یک side-by-side تصویر به یاد می آورد که سال 1994 کنگره شنوایی از بالا American tobacco مدیران که گفت: آنها بر این باورند که سیگار اعتیاد آور بودند.

قانونگذاران مجلس که باز کرده بود رسیدگی به شرکت های فن آوری در ژوئن 2019 ساخته شده بیشتر از آن است. نماینده جری Nadler دموکرات از نیویورک مواجه آقای زوکربرگ با C. E. O. خود ایمیل و گفت: آنها نشان دادند که یک طرح به یک جوان رقیب. نماینده جیم اردن, جمهوری خواه از اوهایو گفت: Google مغرضانه بود و پرسید: آقای پیچای که آیا این شرکت تغییر خواهد کرد محصولات خود را برای کمک به انتخاب یوسف رضا بایدن برای رئیس جمهور.

در یکی از بیشترین مبادلات نماینده Pramila Jayapal یک واشنگتن دموکرات مواجه آقای بزوس در اتهامات که آمازون وکیل تا به حال به دروغ این کمیته در مورد چگونگی شرکت توسعه خود محصولات. او برای پاسخ به با یک بله یا نه.

“من نمی توانم پاسخ این سوال بله یا خیر” گفت: آقای بزوس ظاهر می شود لرزاند.

این در حالی است که این جلسه رسیده بود با تئاتر هر گونه تاثیر محدود خواهد شد توسط قوانین ضد تراست که ایجاد شد از یک قرن پیش است و در حال ناقص برای corralling اینترنت شرکت. پس از 1980s مقامات مجری باید با استفاده از مفهوم رفاه مصرف کننده به عنوان غالب تست برای نقض ضد تراست — به طور کلی به این معنی که اگر قیمت ها در حال رفتن تا بازار به احتمال زیاد به اندازه کافی رقابتی. تکنولوژی غول به طور کلی هدایت می شود تا قیمت دیجیتال خدمات و یا کالاهای مصرفی بسیاری از اتهام نیست در تمام خدمات مانند نقشه های گوگل و یا Instagram.

در حالی که دموکرات ها در این جلسه نشان داد آنها بیشتر تمایل به تغییر قانون ضد تراست نماینده جیم Sensenbrenner جمهوری خواه از ویسکانسین گفت: “فکر نمی کنم قوانین مورد نیاز را تغییر دهید. در نهایت کنگره ندارد قدرت برای شکستن این شرکت است.

هنوز مجموعه مقالات ارائه سوخت به دیگر تحقیقات از شرکت های فن آوری توسط وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل. وزارت دادگستری است که انتظار می رود به زودی اعلام اتهام علیه گوگل آن را متهم به سوء استفاده از تسلط خود را در تبلیغات آنلاین مردم با آگاهی از این تحقیقات گفته اند. F. T. C. آماده به سوال آقای زوکربرگ تحت سوگند در آن بررسی Facebook گرفتن بیش از شبکه های اجتماعی و ادغام نوپای رقبا.

“این است که در یک مقطع بحرانی در چگونه واشنگتن سیاست برخورد با titans of Silicon Valley گستراند” گفت: ژن Kimmelman سابق وزارت دادگستری ضد تراست رسمی و مشاور ویژه به مصرف کننده حمایت گروه دانش عمومی.

تنظیم کننده در سراسر جهان نیز در حال حرکت به محدود کردن قدرت این غول تکنولوژی. اروپا منجر شده است این مسئول با تحقیقات ضد تراست و Margrethe بازرگانی منطقه بالا trustbuster اخیرا قول داد به یک خط سخت تر در شرکت های. روز شنبه, ترکیه با تصویب قانون آن دولت فراگیر قدرت های جدید برای تنظیم محتوای رسانه های اجتماعی.

این جلسه در روز شنبه بود turnabout از فقط چند سال پیش زمانی که Facebook, گوگل, آمازون و اپل بودند نمادهای غرور ملی خود را برای نوآوری و رشد. اما گسترش رسیدن به چهار که در همه چیز از گوشی های هوشمند به e-commerce به پرداخت دیجیتال — و تصادفا در اطلاعات و حریم خصوصی, انتخابات دخالت و مسائل کار کرده اند به طور فزاینده ای مطرح hackles.

حتی تا این شرکت همچنان در حال رشد که بیشتر مردم زندگی خود را آنلاین با همه آنها انتظار می رود به پست جامد مالی اجرای برنامه زمانی که آنها در گزارش درآمد سه ماهه در روز پنج شنبه.

شنوایی ساخته شده بود بیشتر عجیب و غریب توسط آقای بزوس آقای طبخ آقای پیچای و آقای زوکربرگ شماره گیری از راه دور با استفاده از سیسکو Webex ویدئو کنفرانس خدمات. نمایندگان مجلس — که عمدتا در ظاهر فرد با پوشیدن ماسک در خانه شنیدن اتاق رو صندلی خالی و یک ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش با چهره مدیران که نگاه soberly به دوربین های خود را.

قانونگذاران با این حال حفر کردن در لحظات کلیدی که شرکت به دست آورده بودند قدرت و یا گفته فشرده مصرف کنندگان رقبا و کسب و کارهای کوچک. آنها بسیاری از سوالات خود را به آقای زوکربرگ و آقای پیچای سپس به آقای بزوس با توجه به شمارش توسط نیویورک تایمز. آقای کوک پرسیده شد که کمترین سوال.

تن از جلسه با آقای Cicilline اولین سوال به کارگردانی آقای پیچای. “چرا گوگل سرقت محتوا از صادقانه کسب و کار؟” آقای Cicilline پرسید. آقای پیچای پاسخ داد: “آقای رئیس با احترام من مخالفم با این خصوصیات.”

آقای پیچای شد و بارها و بارها خواسته در مورد تسلط گوگل در جستجو و چگونه این شرکت به طور بالقوه در تلاش برای نگه داشتن کاربران در “باغ دیواره.” او گفت که گوگل تا به حال بسیاری از رقبا برای دسته بندی های خاص از جستجو مانند خرید.

آقای زوکربرگ خواسته شده بود در مورد Facebook ایمیل که در آن مدیران مورد بحث این شرکت در سال 2012 کسب Instagram به عنوان یک استراتژی ممکن است به یک رقیب نوپای. آقای زوکربرگ گفت که در واقع Instagram موفقیت هرگز تضمین شده و نتیجه Facebook سرمایه گذاری در این محصول است.

زمانی که قانونگذاران خواسته آقای بزوس اگر آمازون تا به حال مورد آزار واقع شدند تجار کوچک او گفت که “نه ما چگونه کار کسب و کار” — قبل از مواجه شدن با ضبط صوتی از یک کتاب فروش التماس او را به طور مستقیم برای تسکین.

در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا اپل مورد علاقه برخی از توسعه دهندگان نرم افزار بیش از دیگران آقای کوک گفته بودند “باز و شفاف قوانین” است که اعمال می شود “به طور مساوی برای همه است.”

David Heinemeier Hansson از بنیانگذاران Basecamp پروژه-مدیریت شرکت است که مبارزه با هر دو گوگل و اپل بیش از قدرت خود را در بازار گفت: در این جلسه خواهد بود بی ربط اگر دولت عمل نمی کند برای مهار این غول تکنولوژی.

“آنچه که ما در نهایت نیاز به امداد است. ما فقط نیاز به یک لحظه تاریخی. ما نیاز به این منجر به قوانین و مقررات و اجرای,” او گفت:.

اما آقای Heinemeier Hansson افزود: “خوشبختانه من هرگز بیشتر خوش بینانه است که از من در حال حاضر هستم.”

گزارش شد کمک توسط جک Nicas مایک اسحاق Daisuke Wakabayashi کارن Weise و Kellen براونینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im