قانونگذاران بند به صورت بالقوه Coronavirus موارد در کاپیتول هیل

(Bloomberg) — اعضای کنگره در حال نیروبخش برای پتانسیل گسترش coronavirus در کاپیتول هیل با اذعان شیوع است که تنها یک موضوع از زمان” حتی به عنوان آنها اصرار موکلین خود و دیگر نمایندگان مجلس به آرام باقی می ماند.

“من فرض کنیم که ما در حال رفتن به عفونت در کاپیتول هیل” گفت: سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه از فلوریدا. “من فکر نمی کنم که هیچ راهی برای جلوگیری از آن به فرانک.”

“ما بازدید کنندگان از آمدن به اینجا از همه در سراسر جهان و در سراسر کشور همه ما سفر ما کارکنان سفر” روبیو گفت. “در بسیاری از تماس مردم در همه زمان ها است. آن را فقط یک ماده از زمان قبل از ما یک مورد تایید در کاپیتول هیل و یا ما می تواند تایید کند که کسی که در کاپیتول هیل است.”

روبیو گفت: نگرانی اصلی این است که در مورد عملیات و تداوم دولت اشاره کرد که بیش از نیمی از مجلس سنا باید در حال حاضر برای رسیدن به حد نصاب.

حفاظت از قانونگذاران از coronavirus به ویژه مهم است از آنجا که بسیاری از آنها به اندازه کافی به در معرض خطر بالاتر از جمعیت عمومی است. متوسط سن در سنا 62.9 سال, در حالی که متوسط سن در خانه 57.6 سال, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است 78. مجلس نانسی پلوسی را به نوبه خود 80 این ماه است.

Pelosi پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در حال حاضر وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر کنگره برنامه با توجه به شیوع اگر چه عضو دفاتر و کنگره امکانات در حال بررسی طرح هایی برای کار از راه دور. مجلس نمایندگان و سنا را که قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح این هفته مارس 16.

‘توقف گسترش’

پلوسی گفت که او را نمی بینم نیاز به تغییر کلی عملیات در کنگره و گفت: اعضای در حال توسعه شده است “عادات خوب” مانند شستن دست ها به تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

“ما به سادگی هیچ ایده چقدر این ممکن است گسترش,” او گفت. “تمرکز ما را به توقف گسترش یافته است.”

نماینده مت Gaetz یک جمهوری خواه فلوریدا و محرم نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, عینک, ماسک گاز در کف خانه چهار شنبه به رای اضطراری هزینه های بسته کمک های مالی ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. او در دفاع از خود در برابر انتقاد برای پوشیدن ماسک با مشخص قانونگذاران به عنوان “انسان ظروف پتری.”

Gaetz گفته TMZ “ما پرواز را از طریق کثیف ترین فرودگاه های ما تماس همه ما در دیدار با, بنابراین اگر کسی را خواهی coronavirus آن را کاملا میخوام کنگره است.”

Gaetz یکی از نمایندگان مجلس که صحبت می کرد در هفته گذشته در کنفرانس سالانه AIPAC طرفدار اسرائیل لابی ، این سازمان گفت: در روز شنبه بیانیه ای که برخی از مردم از حضور در نیویورک بودند “به طور بالقوه در تماس قبل از این کنفرانس با فردی که قرارداد coronavirus.”

با توجه به بیانیه هیچ کس در این کنفرانس دارای آزمایش مثبت اما این گروه خواست شرکت کنندگان به دنبال دستورالعمل از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در این بیانیه خطاب به, در میان دیگران “تپه دفاتر.”

–با کمک از اریک Wasson.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: دانیل Flatley در واشنگتن در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: جو Sobczyk در [email protected] آنا ادگورتون لوری Asséo

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>