قانونگذاران شروع دو حزبی فشار برای قطع پلیس دسترسی به سبک نظامی دنده

واشنگتن — جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره را آغاز کرده اند یک فشار جدید برای تعطیل پنتاگون برنامه ای است که نقل و انتقال تسلیحات نظامی به اجرای قانون محلی بخش به عنوان دو حزبی ضرورت ایجاد به آدرس استفاده بیش از حد از زور و قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی ها توسط پلیس.

با تظاهرات خشونت آمیز تبدیل در سراسر کشور نمایندگان مجلس مورد نقد و وزارت دفاع ابتکار — محدود توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما اما دوباره توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که میآورند ادارات پلیس با تجهیزات مانند سرنیزه و نارنجک. این حرکت در می آید و پس از چند شب که افسران پوشیدن riot gear مستند شده است با استفاده از اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در اعتراض تماشاگران و روزنامه نگاران اغلب بدون هشدار و یا به ظاهر بی دلیل.

فشار می ایستد در تضاد کامل با واکنش آقای ترامپ که اغلب تشویق خشن تاکتیک توسط اجرای قانون و صرف دوشنبه شکایت بخش خصوصی به فرمانداران که آنها را از دست زدن به معترضان به شدت به اندازه کافی.

“شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قریب به اتفاق حضور تا خشونت quelled” آقای ترامپ گفت: در اظهارات از باغ گل رز در روز دوشنبه. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

در کاپیتول هیل که در آن جمهوریخواهان اغلب نشانه خود را از رئیس جمهور بسیاری از قانونگذاران به حال پیام های مختلف به عنوان آنها متمرکز فوری کاتالیزور برای تظاهرات: جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که کشته شد پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای یک دوره طولانی مدت.

“در هیچ جهان, آنچه باید دستگیری یک مرد به اتهام تخلف جزئی شامل یک افسر پلیس با قرار دادن زانو خود را در گردن برای ده دقیقه در حالی که او گریه می کند” من نمی توانم نفس بکشم “و سپس می رود سکوت” سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت گفت: در روز دوشنبه. “ملت ما نمی deafen خود را به خشم و درد و نا امیدی از آمریکایی های سیاه و سفید. ملت ما نیاز به شنیدن این.”

بالا قانونگذاران در هر دو طرف و در دو طرف کنگره به سرعت نقل مکان کرد در هفته گذشته اعلام قصد خود را برای برگزاری جلسات در استفاده از نیروی بیش از حد با اجرای قانون و نژادی و خشونت است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

  • پس از یک هفته ناآرامی تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در خیابان.
  • افسران پلیس در حال زخمی های تیراندازی و حملات خودرو.
  • پس از یک شب دیگر از غارت در منهتن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شده است برای سه شنبه.

سناتور برایان Schatz دموکرات از هاوایی که به مدت طولانی تحت فشار برای محدود کردن انتقال از درجه نظامی تجهیزات به ادارات پلیس اعلام کرد که او را به حرکت به یک اصلاح باید عبور سالانه سیاست دفاعی لایحه برای تعطیل کردن برنامه ها در کامپیوتر است.

“روشن است که بسیاری از ادارات پلیس در حال مجهز بودن به عنوان اگر آنها در حال رفتن به جنگ و این کار نه از نظر حفظ صلح” آقای Schatz در مصاحبه ای گفت:. “این تنها چیزی نیست که ما نیاز به انجام, اما به کشور ما می بیند این تصاویر در تلویزیون است که به ما یادآوری برخی از کشورهای دور و از آن زمان به مجددا این برنامه است. فقط به این دلیل که وزارت دفاع است بیش از حد سلاح معنا نیست که از آن خواهد شد به خوبی مورد استفاده قرار.”

داگ استافورد سناتور رند پل استراتژیست ارشد پاسخ در یکشنبه شب به آقای Schatz ایده: “ما در حال انجام این کار یک سال است. خوشحال به کمک” او در توییتر نوشت. آقای Paul نیز دیرین طرفدار demilitarization از پلیس محلی و قبلا همکاری با آقای Schatz به اصلاحات پنتاگون برنامه شناخته شده به عنوان 1033.

معلوم نیست چقدر حمایت آقای Schatz را اندازه گیری می تواند دریافت در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. اما در خانه نماینده روبن Gallego دموکرات از ایالت آریزونا و سابق دریایی گفت: در روز دوشنبه که او را معرفی مشابه قانون باز احتمال این که این اندازه گیری می تواند در پیدا کردن اضافی کشش در ساخت راه خود را به نهایی لایحه دفاعیه.

“به عنوان یک مبارزه جانباز و افتخار دریایی بسیار کمی از تجهیزات و یا آموزش مربوط به پلیس فینیکس یا دیگر جوامع آمریکایی” آقای Gallego گفت. “محله های ما نیستند مناطق جنگی.”

این برنامه ایجاد شده بود در 1990s در تلاش برای کاهش مازاد تجهیزات نظامی و کمک های ادارات پلیس در طول جنگ با مواد مخدر. گسترش آن در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات اما تحت سنگین موشکافی پس از یک رشته از مشخصات بالا و میر مردان سیاه پوست به دست پلیس از جمله تیراندازی به مایکل براون یک غیر مسلح 18 ساله توسط یک افسر پلیس در فرگوسن Mo. در سال 2014.

در پاسخ به استارک تصاویر به شدت مسلح پلیس در مقابله با معترضان غیر مسلح در وسایل نقلیه زره پوش در فرگوسن آقای اوباما محدودیت های قرار داده شده در برنامه در سال 2015 محدود کردن انتقال سلاح از جمله ضرب و جرح قوچ و مواد منفجره از پنتاگون به پلیس محلی. پنتاگون گزارش داد در سال 2017 است که 126 ردیابی وسایل نقلیه زره پوش 138 نارنجک و 1,623 سرنیزه شده بود پس از بازگشت آقای اوباما ممنوع خود را انتقال.

اما آقای ترامپ لغو این محدودیت در سال 2017, باز کردن جریان از تجهیزات به ادارات پلیس. او استدلال دنده لازم بود برای افسران برای محافظت از خود و جوامع خود.

در تماس با فرمانداران در روز دوشنبه رئیس جمهور به نظر می رسد به تحسین گارد ملی را از دست زدن به شورش در مینیاپولیس تیز remarking خود به استفاده از گاز اشک آور.

“آنها فقط راه می رفت پایین خیابان, ضربه زدن آنها را با گاز اشک آور گاز اشک آور” آقای ترامپ گفت. “این بچه ها آنها در حال اجرا است.”

وزیر دفاع Mark T. Esper نظامی استفاده زبان در همان تماس با فرمانداران آنها گفتن “ما نیاز به تسلط بر فضای نبرد” و است که آنها را حمایت کامل کرد.

سناتور کوری بوکر دموکرات از نیوجرسی در دوشنبه گذاشته یک چارچوب برای یک سری از اصلاحات او گفت که او امیدوار سنا را. آن را شامل ایجاد یک پلیس ملی سوء رجیستری incentivizing متحده به اتخاذ سیاست های ممنوعیت استفاده از chokeholds و اصلاح یک دکترین حقوقی شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی برای محافظت از افسران پلیس از برگزار می شود از نظر قانونی مسئول خسارات وارده در پی توسط شهروندان که در قانون اساسی حقوق نقض شده است.

“شهرستانها هستند به معنای واقعی کلمه در آتش با درد و غم و اندوه ساخته شده توسط خشونت بازدید, بر, بزرگ سیاه و قهوه ای بدن” آقای بوکر گفت. “وجود دارد هیچ کس مفرد سیاست تغییر خواهد کرد که حل این مشکل فردا. ما نیاز به یک مجموعه کامل از جامع اصلاحات برای بهبود آموزش پلیس و شیوه و اطمینان بیشتری پاسخگویی و شفافیت است.”

نماینده جاستین Jalbi مستقل از میشیگان گفت: معرفی مشابه اقدام به اعتصاب پایین واجد شرایط ایمنی.

یک الگوی “فاحش پلیس سوء” است ادامه داد: آقای Jalbi گفت: در نامه ای به همکاران “از آنجا که پلیس هستند و از نظر قانونی و سیاسی و فرهنگی عایق از عواقب نقض حقوق مردم است كه آنها را سوگند به خدمت می کنند. این باید تغییر کند به طوری که این حوادث از خشونت جلوگیری از اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>