Latinos, Sanders, مخفی سلاح در نوادا می تواند او را به توقف در سه شنبه

لاس وگاس — برنی ساندرز نوادا حزبی مبارزات انتخاباتی به پایان رسید با یک پیروزی قانع کننده پنج شنبه بعد از ظهر با تشکر در اندازه بزرگ به 37 درصد نقطه پیروزی در میان لاتین حزبی را برانگیخت. اما دانه که پیروزی کاشته شد پنج سال پیش هنگامی که یک کارمند در ساندرز اول ریاست جمهوری پیشنهاد کرده بود مشکل خواندن یک سایت اسپانیایی.

این بود آخر هفته روز یادبود 2015 حدود یک ماه پس از سناتور ورمونت خود را راه اندازی طولانی-چالش شات به هیلاری کلینتون. ساندرز کوتاه بود بر منابع; کارکنان خود بود skeleton crew با هیچ کس که می تواند ترجمه به زبان اسپانیایی است. بنابراین کمپین احضار چاک Rocha بنیانگذار و رئیس جمهور همبستگی استراتژی های یک شرکت مشاوره ای متخصص در رسیدن به لاتین تبارها و سیاه پوستان که راه اندازی شد Rocha در سال 2010. او متهم ساندرز سه گانه معمول خود رای به کار در تعطیلات.

سناتور. برنی ساندرز با همسرش جین را افزایش می دهد دست خود را به عنوان او صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در سن آنتونیو در روز شنبه. (اریک گی/AP)

“من به یاد داشته باشید ارسال او یک فاکتور برای $824 بود که یک فاکتور برای من” Rocha گفت: اخبار یاهو در مصاحبه گسترده پنج روز قبل از نوادا حزبی. “کمی من می دانم که 800 دلار فاکتور به نوبه خود به میلیون ها و میلیون ها دلار برای برنی ساندرز.”

در تابستان 2015, Black Lives Matter معترضان قطع دو ساندرز حوادث و ادعا نامزد نبود توجه کافی به مسائل نژادی. جف ویور, کمپین 2016 مدیر, استخدام همبستگی استراتژی برای اطمینان حاصل شود که سناتور کار بود به عنوان Rocha قرار داده و آن را “انعکاسی از بزرگتر های گوناگون جوامع.” به زودی Rocha بود مشاوره در اقلیت استخدام, اطلاع رسانی و تبلیغات برای Sanders. در پایان مسابقه به اتهام او در تمام مبارزات انتخاباتی را چاپ ارتباطات است.

ماریسا Johnson, چپ, سیاه زندگی موضوع امتیاز و yells در ایالت برنی ساندرز در یک تجمع در اوت. 8, 2015 در مرکز شهر سیاتل. (ایلین تامپسون/AP)

در حال حاضر Rocha 51 ساله خود توصیف “مکزیکی redneck” که در مبارزات با پوشیدن یک کلاه کابوی و رانندگی اجاره وانت تبدیل به یک رهبر ساندرز 2020 عملیات. در حالی که او همچنان در اتهام از خود شرکت Rocha طور رسمی عضو این کمپین در سال گذشته به عنوان مشاور ارشد گسترده اجراء است که شامل استراتژی کلی استخدام کارکنان و نظارت بر چاپ و تبلیغات کالا. رچا همچنین صنایع دستی این کمپین به زبان اسپانیایی تبلیغات در تلویزیون و رادیو و اینترنت است. اگر هر کسی مسئول بزرگ توسعه لاتین تلاش است که به کمک سوق ساندرز به جبهه دموکراتیک بسته آن را Rocha.

این برنامه ابتکاری است دراماتیک مقابل 2016 زمانی که کلینتون به حال بسیار تخصصی اقلیت توسعه عملیات و ساندرز تلاش برای خواستگاری رای دهندگان از رنگ.

“این زمان در اطراف ساندرز کمپین واقعا سرمایه گذاری کرده و شما آنها را در همه جا می گوید:” یک عمل که مشغول به کار در توسعه لاتین برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و پس از آن کار کرده با یک سال 2020 نامزد که در سمت چپ این مسابقه است. “آنها هستند که باید به طور مداوم نشان داده شده است تا در رویدادهای اجتماعی در تبلیغات رادیو و روزنامه ها. آن را بسیار متفاوت از آنچه در سال 2016. شما باید برای درک جامعه و سپس ساخت برنامه های خود را در اطراف آن — و من فکر می کنم آنها انجام داده است.”

این استراتژی می تواند کمک به ایجاد ساندرز نامزد. آخرین باری که سناتور رقابت در نوادا قفقاز در سال 2016 را از دست داد به کلینتون با 8 درصد است. شکست blunted ساندرز حرکت پس از نزدیک به پیروزی در آیووا و نیوهمشایر لغزش و آن قرار داده کلینتون در یک مسیر به پیروزی نامزدی.

در عین حال وجود یک حرکت صعودی برای ساندرز در آن روز نوادا ورودی نظرسنجی نشان داد او را ضرب و شتم وزیر سابق امور خارجه با 8 امتیاز در میان Latinos. دقیق درصد شد و بعد از آن مورد اختلاف — حجم نمونه بود و حوزه-سطح اطلاعات پیشنهاد کرد که کلینتون بهتر از این نظرسنجی نشان داد — اما بزرگتر مفهوم روشن بود. در یک مسابقه در برابر امریکا بهترین و شناخته شده دموکرات ساندرز می تواند نگه داشتن خود را در جامعه لاتین.

وحی در زمان سناتور تیم خود ،

“ما نمی یاد تا وقتی که در مبارزات انتخاباتی بود و تقریبا بیش از چگونه محبوب ما با Latinos,” Rocha گفت. “ما تا به حال یک ایده که می دانید; 19-به-22-ساله Latinos فکر برنی سرد بود در ’16. اما ما درک نمی کنند که ما می تواند برنده رای خود را در راه است که ما انجام دادیم و ما به اندازه کافی زمان را به استفاده از در واقع ایجاد زیرساخت ها برای جذب کسانی که رای.”

برنی ساندرز می شود یک آغوش از یک حامی در نوادا انجمن دیده بان حزب در Henderson, Nev. در روز شنبه. (Jae C. هنگ/AP)

این درس از سال 2016 به رچا یک مزیت به عنوان 2020 — و آن را یک لبه است که پرداخت می شود شنبه هنگام ورود نظرسنجی نشان داد ساندرز با شکوه خود را نزدیکترین رقیب جو بایدن 53 درصد به 16 درصد در میان نوادا لاتین حزبی را برانگیخت. همان آماری از هشدارهای 2016 هنوز هم اعمال می شود امروز. اما این نه یک حادثه جدا. در آیووا ورودی نظرسنجی نشان داد ساندرز برنده 43 درصد از nonwhite رای دهندگان; آینده نزدیک ترین نامزد پیت بود Buttigieg با 15 درصد است. در نیوهمشایر ساندرز بود تقریبا به عنوان غالب برنده nonwhite رای دهندگان با 18 امتیاز و رای دهندگان لاتین 22 با توجه به خروج نظرسنجی. در سراسر هیئت مدیره ملی نظرسنجی همچنین نشان می دهد ساندرز با هر نقطه از 30 درصد به حدود 50 درصد از رای لاتین.

به تاریخ حزب دموکرات اعطا کرده تنها 2.5 درصد از آن 3,989 متعهد نمایندگان بنابراین ساندرز در حال رشد قدرت با Latinos تا این حد از یک دندانه در نماینده ریاضی. اما در مورد تغییر روز سه شنبه (3 مارس) که نزدیک به 40 درصد از باقی مانده متعهد نمایندگان خواهد بود doled.

خبر خوب برای ساندرز است که فوق العاده روز سه شنبه دو تا از بزرگترین جوایز کالیفرنیا (415 متعهد نمایندگان) و تگزاس (228 متعهد نمایندگان) — متحده است که همچنین به رخ کشیدن بزرگترین لاتینی اولیه رای دهندگان در آمریکا (31 درصد و 32 درصد بود).

تقویم به عبارت دیگر در مورد به شدت به نفع نامزدی که پیشرو در میان Latinos. ریاضی, آن را حتی می توانید که نامزد غیر قابل توقف.

Sanders مبارزات انتخاباتی آماده کرده است و برای این لحظه از تابستان گذشته. روز شنبه, نامزد قلم معمول در دولت پیروزی حزب در نوادا و سفر به جای آن به تگزاس برای یک سری از تظاهرات. دو نظرسنجی منتشر شده در این ماه نشان می دهد سناتور پیشرو در تنها ستاره امور خارجه برای اولین بار. روز قبل از جلسه Sanders تصمیم به ترک نوادا به کمپین در کالیفرنیا که آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد او پیش از مسابقه با بیش از 10 امتیاز کلی و بیش از 20 امتیاز در میان Latinos. همراه با تگزاس و کالیفرنیا Rocha اشاره کرد که در فلوریدا و آریزونا مقدماتی هر دو در آینده به شدت به لاتین و “لود شده با نمایندگان.”

“ریاضی مناسب است,” او گفت:.

اگر ساندرز برنده هر دو ایالت کالیفرنیا و تگزاس او را به احتمال زیاد متراکم کردن مانع سرب در نماینده شمارش و Rocha نوآورانه توسعه لاتین تلاش خواهد شد یک دلیل بزرگ چرا. رچا معتقد است مبارزات طولانی botched خود را توسعه لاتین تلاش با تکیه بر تا حد زیادی سفید تیم کافی سرمایه گذاری ها و پیام ها که نیست “فرهنگی صالح است.” او به دنبال سوار شدن یک فشار برای ساندرز است که در طول تاریخ متنوع و بزرگ شامل تبلیغات مناسب حمله رعد اسا.

“مردم می گویند Latinos رای نمی دهند. آن را به دلیل motherf***ers بپرسید و آنها را به رای گفت:” Rocha.

 

حامیان ساندرز تشویق های خود تجمع مبارزات انتخاباتی در, El Paso, تگزاس, در روز شنبه. (خوزه لوئیس گونزالس/فردا نیوز)

با شرق تگزاس لگدمال و رنگارنگ سخنان Rocha طبیعی است که خود را اهدا veers بین تکبر راه رفتن و سرزنش خود. او به وضوح علاقه گفتن داستان شخصی خود را. آن شروع می شود در شهر تایلر جایی که او متولد شد به دو نوجوان: یک مهاجر مکزیکی پدر و مادر سفید. پس از Rocha پدر چپ پنج سال بعد او خوردن “دولت پنیر” در صفحه اصلی موبایل در زمینه مادرش پدر و مادر مزرعه.

زمانی که رچا بود 18 سال, او تا به حال یک کودک از خود. تجربه رهبری او را دوباره به هم متصل با پدر خود که او را در محلی تایر کارخانه. فرفره به پایان رسید تا بودن Rocha را غذای اصلی به اتحادیه سازماندهی — و در نهایت سیاست است.

“هیچ کس در خانواده من در سیاست درگیر در هر سطح” Rocha گفت. “هیچ کس در خانواده من تا به حال واقعا از دبیرستان فارغ التحصیل شده بسیار کمتر از دانشگاه است. من یک هار فعال در هر راه. من فقط می خواستم برای دریافت به طور منظم من به انجام کار اتحادیه, اگر من می تواند, بنابراین من می تواند به نوشیدن آبجو.”

رچا شد یک مامور پلیس محلی فصل لاستیک اتحادیه کارگران که ادغام با United Steelworkers آمریکا در سال 1995. از طریق اتحادیه سالن Rocha نیز شروع به کار در مبارزات دموکراتیک. در سال 1998 اتحادیه ملی احضار Rocha به پیتسبورگ به عنوان مدیر سیاسی در سن 30.

یک دهه بعد Rocha چپ اتحادیه برای شروع شرکت خود را. حرفه ای جان سالم به در برد یک برنامه به طور بالقوه کشنده شکست در سال 2013 زمانی که او التماس کرد گناه را به یک جنایت حساب اختلاس از اتحادیه در طول تصدی خود به عنوان مدیر سیاسی. او محکوم به دو سال تعلیقی و جریمه $2,000 پس از پرداخت حدود 12000 دلار در جبران. رچا توصیف این مورد به عنوان یک حزبی پیگرد اما همچنین اذعان می کند او “کاملا آشفته” خود گزارش هزینه و او به خوبی آگاه این موضوع را می ساخته اند و او را یک مسئولیت برای ریاست جمهوری نامزد شده است.

“من یک محکوم جانی” Rocha گفت. “و هنگامی که شما در سیاست که نه سرد است.”

رچا ادعا کرد او سعی کردم به کار برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016 قبل از ساندرز وارد میدان اما نبود استخدام به دلیل اعتقاد خود را آمد در بررسی صلاحیت. او تقریبا فشرد در حالی که بازگویی اوایل جلسه که در آن او گفت ساندرز و ویور در مورد پس زمینه خود را. با توجه به رچا آنها هر دو مصمم است که او نباید به صرف زندگی خود را برای پرداخت یک گذشته اشتباه است.

 

چاک Rocha. (از طریق توییتر)

“من نه سیاسی ترس از این داستان در همه” بافنده گفت: در سال 2016 پس از سیاسی برجسته Rocha اعتقاد و اضافه کرد که او می خواست جهان را ببینید که ساندرز معتقد به سابق جانی یک فرصت است. “خواهش من از شما درخواست برای چاپ.”

کارکنان تنوع تبدیل شده و این بنای Rocha را توسعه لاتین تلاش برای Sanders. او گفت: کمپین “Latinos در ارشد مدیریت در هر بخش از ستاد و در هر ایالت” — از جمله 76 لاتین کارکنان در نوادا به تنهایی جایی که ساندرز نیز افتتاح 11 ادارات و صرف بیش از 3 میلیون دلار در زبان اسپانیایی تبلیغات. با وجود این نشانه های دلگرم کننده از سال 2016 ندارد و هر کس در ساندرز کمپین فکر می کردم که سرمایه گذاری قابل توجهی در Latino رای دهندگان — که به طور معمول می رسد در نرخ کمتر از 50 درصد خواهد پرداخت. اما ساندرز خودش بود که یک مؤمن با توجه به رچا.

“این چیزی است که او به من در مورد هر بار که مرا میبیند” Rocha گفت: از Sanders. “‘چه طور است؟? آنچه ما انجام می دهند؟’ او می خواهد بداند چرا که او مانند یک سازمان. … او می خواهد افراد جدید به رای, و او می داند که وجود دارد یک گنج در جامعه لاتین.”

رچا تبلیغات برای ساندرز نیست ساده ترجمه از انگلیسی پیام; آنها نوشته شده است به طور خاص برای لاتینی ها و تمرکز بر روی جنبه های ساندرز پلت فرم است که بیشتر با طنین که مخاطبان از جمله افزایش حداقل دستمزد از بین بردن دانشجویی بدهی قبلی خود بازمی گرداند DACA برنامه شکستن یخ و گشت مرزی و قرار دادن یک مهلت قانونی برای اخراج اجازه می دهد تا برای ممیزی از گذشته سیاست های مهاجرتی.

زمین نیز سنگین در ساندرز خود مهاجرت داستان است که بیشتر از حد مرکزی به 2020 مبارزات انتخاباتی از آن در سال 2016; در واقع برای اولین بار به زبان اسپانیایی تبلیغ که رچا زد در هر رسانه با تمرکز بر ساندرز پدر از آمدن به ایالات متحده از اروپا “شکست” و قادر به صحبت به زبان انگلیسی.

“حدس بزنید چه ؟ که پدر بزرگ من داستان” Rocha گفت. “که Latinos … کسی در خانواده ما. این داستان خود را.”

اما در حالی که فراگیر پیام ممکن است مشابه Sanders اردوگاه نیز تنظیم تبلیغات خود را برای مخاطبان مختلف در جامعه لاتین. تبلیغات هدفمند در مکزیکی-آمریکایی ها و پورتو Ricans را کمی متفاوت اسکریپت; چاپ و تبلیغات رادیویی طراحی شده برای رسیدن به, مسن, Latinos مختلف تاکید از دیجیتال تبلیغات. و برخی از تبلیغات با هدف Latinos نیست در همه. در آیووا که در آن جمعیت کج به سمت بیشتر مهاجران اخیر کمپین تا حد زیادی صحبت اسپانیایی; در Spotify در جایی که آنها هدف برای جوان Latinos بسیاری از تبلیغات به طور کامل در زبان انگلیسی است.

چرا که رچا خود اسپانیایی “وحشتناک” او به طور عمده متکی بر یک 30 ساله مهاجر مستند نشده به نام لوئیس Alcauter به طراحی و نوشتن آنها. (ساندرز صحبت می کند زبان haltingly; Rocha هیل گفت: که او مانع خود را در انگلیس و مشتریان با استفاده از زبان اسپانیایی در دنباله “از آنجا که آن را به طور معمول نمی باشد.”) رچا توصیف Alcauter خود را به عنوان “دست راست.” او نیز ممکن است عجول و بی پروا Rocha را در مقابل قطبی: نرم-صحبت مورمون که به کالیفرنیا دره مرکزی از مکزیک به عنوان یک نوجوان.

“این یک فرصت باور نکردنی و بسیاری از مسئولیت را به مطمئن شوید که من به نمایندگی از جامعه من و من با آنها صحبت کنید و آنها قادر به درک” Alcauter گفت: اخبار یاهو.

Alcauter و دیگر Latinos در ساندرز تیم نیست فقط کمک به مبارزه با. آنها همچنین تحت تاثیر سیاست و کمک به صنعت ساندرز مهاجرت پلت فرم.

“ما در مورد مراقبت از این موضوع و تاثیر آن بر زندگی ما” گفت: Alcauter. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما دور هم جمع ما قرار داده و ذهن ما با هم و ما کار بر روی چیزی است که ما در حال رفتن به آن افتخار کنیم.”

این یک مثال روشن از یکی از Rocha هسته اعتقادات — که اقلیت توسعه کار باید به طور کامل یکپارچه به انجام عملیات های بزرگتر.

“ما همه از این بدون لاتینی, گروه,” Rocha توضیح داد. “من مریض و خسته از Latinos بودن پنجره پانسمان برای مبارزات … از دیدن Latino برنامه های توسعه که siloed خاموش کمبود بودجه روبرو understaffed و هرگز به گوش.”

با توجه به بلن سیسا یکی دیگر از مستند نشده کارمند این ادغام سمبل ساندرز رویکرد به سیاست است.

“این نشان می دهد که یک برنی ساندرز ریاست جمهوری خواهد بود” سیسا گفت: اخبار یاهو. “این خواهد بود که افرادی که در خط مقدم مبارزه برای این چیزها برای سال, که در حال رفتن به کنار هم قرار دادن این راه حل است.”

علاوه بر تبلیغات ساندرز کمپین رسیدن به رای دهندگان لاتین شخصا. دو زبانه کارکنان و داوطلبان اعزام به رای دهندگان منازل و باید از طریق پست از یادداشت های دست نویس. رچا استفاده از پایگاه داده برای شناسایی شماره تلفن است که به احتمال زیاد متعلق به Latinos به دریافت دو زبانه متون.

ساندرز نشانه امضا برای لاتینی, هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در دره دبیرستان در سانتا آنا کالیفرنیا در روز جمعه. (دامیان Dovarganes/AP)

طی هشت ماه ساندرز, نوادا, کمپین میزبانی کشت و رویدادهای اجتماعی در حالی که همچنین اعزام گسترده آن داوطلب ارتش به دست کشیدن بر روی درب در سراسر کشور. روز قبل از قفقاز به Sanders, کمپین اعلام کرد که از آن بازدید کرده بود 500,000 خانه در دولت است.

خوزه Mariscal-کروز 23 ساله مکزیکی-آمریکایی از رنو گفت: اخبار یاهو که او حداقل 2000 نفر از آن بازدید داشته است. او در زمان یک سال از دانشگاه به کار خود به عنوان یک زمینه سازمان ساندرز کمپین در لاس وگاس. روز دوشنبه اخبار یاهو به دنبال Mariscal-کروز به عنوان او مبارزه کرد و در میان colorfully رنگ آمیزی خانه های ییلاقی در به شدت لاتین محله از شرق لاس وگاس. او همراه با جثه لا لوز برجسته پورتوریکو نیروی کار فعال از نیویورک که در خدمت به عنوان یک جانشین برای ساندرز در ایالت نوادا پیش از این انجمن. این جفت ارز در بازدید حدود 40 خانه های خود را برای ارائه مسلط به ریز تنظیم پیام به رای دهندگان بالقوه.

در دو تا از خانه های اسپانیایی زبان سالمند ساکن نشان داد که آنها از Guanajuato در مکزیک است. Mariscal-کروز لرزاند کردن خود را در روابط خانواده به منطقه و لا لوز لوله کشی با چند خط از یک تصنیف در مورد منطقه توسط مشهور و خواننده مکزیکی Pedro Infante. آهنگ به ارمغان آورد یک لبخند از یک زن به نام ماریا که گفت که او و شوهرش در حال حاضر رای دادند Sanders.

“ما بسیاری از ایمان” ماریا گفت.

“با ایمان ما می توانیم حرکت کوه ها انشالله” لا لوز پاسخ داد. “ما می دانیم که این رای مردم است و رای گیری خواهد شد که تفاوت.”

Sanders مبارزات انتخاباتی در حال حاضر راه اندازی شبیه عملیات زمینی در کالیفرنیا و فراتر از آن. در طول یک بحث سازمان دیده بان حزب روز شنبه در ساندرز شرق لس آنجلس در زمینه دفتر L. A. منطقه شهرستان مدیر دانیل Andalon و L. A. منطقه شهرستان زمینه مدیر لوئیس مایرز پا خارج به بحث در مورد چگونگی این عملیات در آمریکا لاتین کلانشهر گسترش بیش از هشت ماه گذشته.

“من goosebumps فقط فکر کردن درباره آن گفت:” Andalon یک دیرین عمل که موفق هیلدا سولیس را برنده 2014 کمپین شهرستان سرپرست. “در تابستان آن را فقط ما. ما در جلسه در مک دونالد و دنی و کار خارج از خانه ما بسیار به ما همسران وغصه.”

سندرز در UnidosUS “چشم انداز 2020: گفتگو با نامزد” در اوت. 5, 2019 در مرکز کنوانسیون سان دیگو. (TNS از طریق زوما سیم)

با توجه به Andalon, “ساندرز در امان نیست هر گونه هزینه در اینجا.” این بدان معناست که باز چهار دفتر در L. A. شهرستان تنهایی — از جمله شرق لس آنجلس که در آن جمعیت است که بیش از 96 درصد لاتین.

“ما در زدم و در صدها هزار نفر از درب ساخته شده و میلیون ها تلفن تماس خارج از این دفتر” مایرز توضیح داد. “هفته گذشته ما در زدم و در 62,000 درب. آخر هفته قبل بود که 58,000 درب.”

به عنوان یک نتیجه Andalon گفت: “ما توانسته ایم به گسترش برنی پایه شامل “خیلی بیشتر قهوه ای مواجه است.”

هر دو Andalon و مایرز گفت: آنها دیده نمی رقبای خود رقابت برای Latino آرا در منطقه, با کمتر از دو هفته تا انتخابات.

“هیچ کس وجود دارد که در حال اجرا یک برنامه این قوی” Andalon گفت.

برای ساندرز این امید است که در کالیفرنیا به عنوان یک کل یک داستان مشابه را به نوادا. کمپین بزرگترین در این زمینه با 105 کارکنان و 22 دفاتر ایالت — “بسیاری از آنها را” با توجه به ایالتی کالیفرنیا مدیر رافائل Návar “در به شدت لاتین جوامع” با “بیشتر در [blue-collar] دره مرکزی بیش از هر منطقه دیگر.” ساندرز سفر خود به دولت به دنبال یک الگوی مشابه است. با توجه به شمارش شده توسط ساکرامنتو زنبور عسل ساندرز برگزار کرده است به مراتب بیشتر رویدادهای عمومی (37) در این دولت بیش از هر نامزد دیگر.

“برنی آمد به Coachella برای یک دفتر باز — محل هیچ نامزد ریاست جمهوری آمده است پس از JFK” Návar گفت: اخبار یاهو. “این است که نه تنها یک محل شما حضور معمولا. ما در هر کنگره منطقه و ما در حال بازی برای هر نماینده در دولت است. ما نه فقط متمرکز در مراکز شهری.”

در سال 2016 ساندرز امیدوار به یک تاریخ و زمان آخرین ایستادگی در برابر کلینتون در کالیفرنیا ژوئن اولیه را از دست داد با بیش از ده امتیاز در بخش مذکور را شکست چرا که او او را در دولت از بالا, لاتین مناطق. ساندرز تیم نیز بود به اندازه کافی پیچیده به تمرکز تلاش خود را در کمتر از جمعیت کمتر-رقابت داخلی مناطق که در آن آنها می توانند ادعا نامتناسب تعدادی از نمایندگان که برخی از آنها اعطا شده توسط کنگره منطقه. در نهایت ساندرز انجام شده فقط هشت کالیفرنیا 53 مناطق اجازه می دهد کلینتون به گسترش او نماینده رهبری و پرچ نامزدی. اما Návar اصرار داشت که “داشتن تجربه بدان معنی است که ما باید تعداد زیادی استراتژی قوی تر نسبت به گذشته.

“در سال 2016 ما در اینجا نیست تا یک ماه قبل از انتخابات. در این زمان ما شده است بسیار استراتژیک در مورد که در آن ما تا به اذیت و ایجاد پایگاه ما,” او گفت:.

و ساندرز انتخاباتی نیست فقط عشق لاتینی ها در ایالات مانند کالیفرنیا و نوادا. Latinos را تشکیل می دهند فقط حدود 6 درصد از جمعیت در آیووا که برای اولین بار دولت به رای دادن در قفقاز در فوریه. 3. هنوز Rocha نصب شده توسعه لاتین تلاش وجود دارد. با توجه به یک گزارش از UCLA لاتین, سیاست و سیاست ابتکار ساندرز موفق به کسب اکثریت آرا در آیووا با چگالی بالا Latino حزبی مکان. که لبه کمک ساندرز برنده رای بیشتر از هر کس دیگری در این مهم برای اولین بار دولت است.

 

رچا گفت: نتایج در آیووا کمک به تسکین منتقدان از مبارزات انتخاباتی و به او “برخی از امنیت شغلی” با نشان دادن که کارزار “نه صرف این همه پول برای هیچ چیز.” رچا و تیم خود را برنامه ریزی برای ادامه هدف قرار دادن کوچکتر لاتین جمعیت در دیگر ایالت های مهم مانند ویسکانسین.

برای Rocha و دیگر Latinos در تیم خود را — به خصوص مهاجران مستند نشده — تلاش عمیقا معنی دار است. بیش از ناهار در یک مکزیکی کافه در شرق لاس وگاس سیسا گفت: تجربه بود و فراتر از او “wildest dreams” — یک فرصت به این موضوع که “مهاجران سزاوار بهتر صرف نظر از مستند بودن یا نه.”

“من فکر می کنم هیچ کس [دیگری] شده است به اندازه کافی جسورانه بگو: شما ممکن است مستند نشده اما شما سزاوار مراقبت های بهداشتی'” سیسا گفت. “‘شما ممکن است مستند نشده اما شما سزاوار شهریه دانشگاه آزاد’ — چرا که همه ما سزاوار آن چیزهایی است.”

با تصمیمات خود برای محدود کردن مهاجرت قانونی, پایان DACA برنامه و جداگانه مهاجران مستند نشده از فرزندان خود رئیس جمهور تهمت بزرگ از loomed در طول مکالمه.

پس معلوم می شود آیا هواپیما خود را. در همراهی با استراتژی خود را به سایه دموکراتیک اولیه با برگزاری تظاهرات در هر رای گیری اولیه دولت تهمت بازدید لاس وگاس در طول جلسه در هفته. به عنوان Alcauter سمت چپ کافه وی با اشاره به آسمان است.

“نگاه,” او گفت:. “این یک نیروی هوایی.”

به عنوان یک مهاجر مستند نشده Alcauter گفت که او معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن “از یک روز بوده است مبارزه علیه من است.” اما اگر کمپین موفق Alcauter می تواند از احساس هدفمند توسط رئیس جمهور به بودن در کارکنان و در نظر گرفتن پرواز با ساندرز در نیروی هوایی.

“من قطعا در مورد رویای آن را” Alcauter گفت. “دلیل این است که ما در حال انجام این کار ما در حال انجام است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد ساندرز قدرت رفتن سر به سر با رقبا

  • چگونه جان بولتون برنده جنگ با ایران سیاست

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • باید واشنگتن دی سی تبدیل 51 دولت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de