لاتینی ها در برخی از کشورها دیده می شود نرخ های بالاتر از عفونت

این جلسه به پایان رسید. ما را دنبال کنید آخرین پوشش coronavirus همه گیر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • لاتینی ها در بسیاری از مکان ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی نیست در نتیجه غربالگری دقیق در ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.
  • گزارش رنگ داغدار عکس از نیوجرسی خانه سالمندان است.
  • کاخ سفید اعضای هیات تست خواهد شد در روز بعد از یک دستیار تست مثبت است.
  • در نیویورک, مسابقه دیده می شود به عنوان یک عامل در اجتماعی فاصله اجرای.
  • اقتصاددانان پیش بینی افسردگی دوران نرخ بیکاری است.
  • Frontier Airlines به بررسی درجه حرارت; Amtrak نیاز به ماسک.
اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

اپيدميولوژيستها در سراسر کشور در حال بررسی بیشتر و بیشتر شواهد که coronavirus تأثیر است Latinos به خصوص در برخی از کشورها و جوامع با نیروی خاص.

گروه های دیگر از جمله آفریقایی-آمریکایی ها نیز شده اند ضربه سخت. اما برای پزشکان مانند اوا گالوز که با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک خانواده به صورت یک شبکه از درمانگاه در شمال غربی اورگان اختلاف برای لاتینی ها تبدیل شده است نگران کننده است. در آزمون های کم درآمد و بیماران بیش از چند هفته گذشته, او گفت:, Latinos شد 20 بار به احتمال زیاد به عنوان دیگر بیماران مبتلا به ویروس است.

اورگان است تنها یکی از بسیاری از کشورهای که در آن Latinos در حال نشان دادن سطح نامتناسب از تاثیر. در آیووا, Latinos حساب برای بیش از 20 درصد از coronavirus موارد هر چند آنها تنها 6 درصد از جمعیت است. Latinos در واشنگتن را تا 13 درصد از جمعیت اما 31 درصد از موارد است. در فلوریدا اسپانیایی ها فقط بیش از یک چهارم از جمعیت اما حساب برای دو نفر از هر پنج ویروس مواردی که بیمار قومیت شناخته شده است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند Latinos ممکن است بیشتر در معرض این ویروس به عنوان یک نتیجه از همان عواملی است که باید با قرار دادن اقلیت های در معرض خطر در سراسر کشور است. بسیاری از کم پرداخت مشاغل خدماتی که به آنها نیاز به کار از طریق همه گیر در تعامل با مردم است. تعداد زیادی نیز عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی که منجر به نرخ های بالاتر از دیابت و دیگر شرایط است که می تواند به بدتر شدن عفونت. اما این ویروس است نه تبعیض: اثرات آن گفت: تا به حال دیده شده است در میان مهاجران و Latinos از multigenerational خانواده های آمریکایی

در لاتین جوامع با سابقه طولانی در ایالات متحده — مانند کسانی که در آریزونا و کالیفرنیا و نیومکزیکو و تگزاس — تفاوت باریک و حداقل با توجه به داده های رسمی منتشر شده توسط ایالات متحده. کارشناسان می گویند یکی از دلایل این است که در جاهایی با تاسیس بیشتر Latino جوامع باید طیف گسترده ای از حرفه ای و خانواده های طبقه متوسط با ثروت که می توانید از خانه کار می کنند و یا امکان استفاده از گزینه های دیگر برای هوازدگی همه گیر.

در حال حاضر هر چند مقامات نگران هستند که این اختلافات می تواند به عنوان رشد سالانه فصل برداشت شروع این ماه و فصلی farmworkers سیل به متحده در حال حاضر شاهد تفاوت های بزرگ در نرخ ابتلا به عفونت. در اورگان مقامات در حال تلاش برای تصویب دور گرفته تا تغییرات به قوانین کار و شرایط زندگی برای کارگران مهاجر از ترس این که بدون آنها این ویروس می تواند رفت و برگشت از طریق 160,000 کارگران که به طور معمول زحمت در زمینه خوردن و سفری در نزدیکی.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به دفاع از خود پاسخ اولیه به coronavirus است او تصمیم به سفر از چین, ویروس اصلی مرکز و پس از ویران اروپا است.

اما کسانی که شتابزده تصمیم گیری منجر به exoduses از شهروندان آمریکایی بسته بندی فرودگاه ها و با توجه به جدید کنگره گزارش بسیار کمی دقیق نمایش برای مسافران که می توانست آوردن ویروس در خانه با آنها.

مقامات پزشکی در قرارداد از وزارت امنیت داخلی بررسی دماهای فقط 10 درصد از بیش از 250 ، 000 مسافران که برخی از غربالگری زمانی که آنها وارد ایالات متحده در فرودگاه از سفر محدود کشور در طول 10 هفته طول از ژانویه تا مارس با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط مجلس نظارت و کمیته اصلاحات. پیدا کردن پرسش های مطرح شده در مورد یکی از محور های آقای تهمت استدلال که دولت او در پاسخ به شدت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اگر ماموران گمرک متوجه علائم در مسافران بازگشته از محدود کشورهای آنها گفته شد به مراجعه آنها به فدرال یا محلی مقامات پزشکی در فرودگاه برای بیشتر غربالگری.

اما مقامات از مقابله با سلاح های کشتار جمعی که بخشی از امنیت داخلی آژانس گفت: این کمیته که سیاست رسمی شد به بررسی یکی از هر 10 مسافر زیرا آنها “نمی خواهید به سرعت همه چیز را” با توجه به گزارش.

و آنها گفتند که فقط تحت 1,500 ورود مسافران منتقل شد همراه بیشتر برای غربالگری دقیق توسط مقامات با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری بین Jan. 17 مارس 29.

اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

یک بیمار مرده پیدا شد در بستر 12 ساعت پس از سقوط در یک طبقه و حفظ یک ضربه به سر. بیمار ساکنان کسانی که در انتظار نتایج coronavirus آزمون مشترک اتاق با ساکنان سالم. از ماه مارس حداقل 53 نفر بعد از تست مثبت است.

کسانی که در میان یافته های فدرال بازرسی در ماه گذشته از شمال نیوجرسی خانه سالمندان اندوور تحت حاد و توانبخشی مرکز II که در حال حاضر این سایت از یکی از دولت بزرگترین شیوع بیماری.

گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات ارائه می دهد اولین دقیق نگاه اجمالی به چه بیماری همه گیر است ویران خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

آن منتشر شد در همان روز که اعضای گارد ملی وارد Andover, N. J., برای کمک به در خانه سالمندان یک 543-تخت تسهیلات شده است که مزمن از کارکنان و ماسک و بیش از دو سال گذشته دریافت نمرات ضعیف از فدرال و ایالتی بازرسان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • جدید فدرال داده است انتظار می رود برای نشان دادن قتل عام اقتصادی ناشی از سقوط از تجارت است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تست خواهد شد در روز بعد از یک دستیار داشت ویروس.
  • کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک شود. زمان ردیابی که در آن برخی از پول رفته است.

خانه های پرستاری شده اند آمار به خصوص با شیوع. یک شمارش توسط بار نشان داد که بیش از 118,000 ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت قرارداد این ویروس بیش از 19,600 فوت کرده اند.

اما یک بار جداگانه بررسی همچنین نشان داد که زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد اکثریت ملت خانه های پرستاری شد از دست دادن پول و برخی از آنها در حال سقوط به خرابی و دیگران در تلاش بودند به جذب کارکنان.

مشکل خود را دولتی کرد. دهه از مالکیت سهام خصوصی و خصوصی دیگر شرکت های سرمایه گذاری به سمت چپ بسیاری از خانه های پرستاری با سرسام آور قبوض و تیغ حاشیه نازک در حالی که رقابت از خانه مراقبت از مسئولین و کمک امکانات زندگی بیشتر سوخته کسب و کار خود را. حتی بسیاری از صاحبان آنها هنوز هم در بر داشت راه های خلاق به زور گرفتن سود از آنها با توجه به تجزیه و تحلیل فدرال و دولت داده است.

اکثر کشورهای که در حال بازگشایی موفق به دیدار با کاخ سفید دستورالعمل

در حالی که برگ برنده دولت توصیه در نهایت برگ متحده’ سرنوشت به فرمانداران اکثر بازگشایی متحده موفق به دیدار با معیارهای یک روند رو به پایین در گزارش coronavirus موارد است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت و گفت که او و معاون رئیس جمهور مایک پنس و همچنین کاخ سفید کارکنان خواهد بود تست شده هر روز برای coronavirus پس از یک مشاور نظامی که تا به حال در تماس با رئیس جمهور داشت به ویروس.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد دستیار, که یک مقام ارشد دولت رسمی به عنوان یک نوکر شخصی به رئیس جمهور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن مهم است. “من تا به حال بسیار کمی, تماس, تماس شخصی با این آقا,” او گفت:. اما او اضافه کرد که او و دیگر مقامات و کارکنان در کاخ سفید خواهد بود آزمایش بیشتر است.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس به حال هر دو آزمایش منفی برای این ویروس پس از قرار گرفتن در معرض خود را به دستیار. اما در این قسمت مطرح سوال جدید در مورد چگونه به خوبی محافظت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات بالا به آنها کار در کاخ سفید به طور معمول بدون پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور گفته است که کاخ سفید با استفاده از یک کیت تست ساخته شده توسط ابوت است که می تواند بازگشت نتایج در نقطه ای در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. اما متخصصان سلامت هشدار داده اند که ابوت کیت تست تولید کمتر به نتایج قابل اطمینان تر از آن حمل به آزمایشگاه اما که می تواند روز.

این مشاور نظامی این بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده توسط سی ان ان و عمومی ساخته شده بود روز قبل از هشت جانبازان جنگ جهانی دوم — هر یک بیش از 95 یک گروه سنی در آماری خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus — قرار بود برای شرکت در یک عکس-op در کاخ سفید و یک رویداد در جنگ جهانی دوم یادبود نزدیکی به مناسبت سالگرد 75 روز جمعه از تسلیم شناخته شده به عنوان V-E در روز است.

این رویداد شامل یک فرصت برای جانبازان به, تصاویر, در کاخ سفید با وزرای دفاع و امور خارجه; بانوی اول, Melania Trump; و رئیس جمهور با توجه به برنامه تهیه شده توسط بزرگترین نسل بنیاد که سازماندهی این رویداد است.

اعتبار…ماریان Carrasquero برای نیویورک تایمز

تنش در حال شعله ور در سیاه و اسپانیایی محله در نیویورک بیش از اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, پیشرو برخی از برجسته مقامات منتخب به شارژ که اداره پلیس نیویورک است که درگیر شدن در یک نژادپرست دو استاندارد آن را به عنوان تلاش برای تغییر به بهداشت عمومی نقش مهمی در این بیماری همه گیر.

بازداشت و اسپانیایی ساکنان چند تا از آنها فیلم برداری شده و حاضر رخ داده است در همان خوشبو روز به عنوان عکس دیگر نشان افسران پلیس توزیع ماسک به بیشتر سفید بازدید کنندگان در پارک در پایین منهتن ویلیامزبرگ و شهرستان لانگ آیلند.

روز پنج شنبه در بروکلین دفتر دادستان منطقه اول شد دادستان در این شهرستان به انتشار آمار اجتماعی فاصله اجرای. در قصبه پلیس بازداشت 40 نفر به صورت اجتماعی فاصله نقض از مارس 17 از طریق مه 4 دفتر دادستان منطقه گفت.

از کسانی که بازداشت 35 نفر بودند, سیاه, چهار اسپانیایی بودند و یکی سفید بود. بیش از یک سوم از دستگیری ساخته شد عمدتا سیاه و سفید محله براونزویل در حالی که هیچ کس دستگیر شد در بیشتر سفید محله پارک شیب.

تنش بیش از اجراي اجتماعی فاصله اقدامات آمد و به عنوان شهر نیویورک شهردار گفت: شهر ممکن است شروع به محدود کردن ورود به برخی از پارک ها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد به عنوان آب و هوا گرم. او روشن نیست که پارک اما گفت که جزئیات بیشتر ارائه خواهد بود در روز جمعه.

اعتبار…استفانی کیت برای نیویورک تایمز

با نرخ بیکاری بیش از 33 میلیون نفر از ماه مارس در این کشور کوتاه مدت چشم انداز اقتصادی بستگی دارد که آیا چهل تکه reopenings می تواند به ترمیم آسیب را از این بیماری همه گیر — و چگونه به زودی.

نزدیک به 3.2 میلیون آمریکایی اضافه شد به دولت بیکاری رول در هفته گذشته وزارت کار گفت: پنج شنبه و اقتصاددانان انتظار دارند که ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه برای قرار دادن آوریل نرخ بیکاری در 15 درصد و یا بالاتر — افسردگی-دوران سطح.

اما حتی یک رقم آن قدر مسلما طلب بخشایش فاجعه. مقامات در برخی از ایالت ها می گویند بیش از یک چهارم از نیروی کار بیکار است. و کارشناسان می گویند که این غیر ممکن است برای محاسبه که چگونه بسیاری از مشاغل ممکن است دوباره به عنوان متحده آسانسور پناهگاه در محل قوانین.
6

میلیون

33,483,000

5

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

4

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

3

2

رکود اقتصادی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

6

میلیون

33,483,000

5

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

33,483,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

33,483,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

5

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

“ما نمی دانیم که چه طبیعی است که به مانند گفت:” مارتا Gimbel یک اقتصاددان و بازار کار متخصص در Schmidt آتی بشردوستانه ابتکار.

بزرگترین پرسش هستند که چگونه بسیاری از کارگران خواهد بود مایل به بازگشت چگونه بسیاری از کسب و کار خواهد شد که تمام وقت شغل برای آنها و چگونه به سرعت مشتریان را به خرید و هزینه های عادات که استوک مصرف کننده محور اقتصاد است.

در همان زمان بسیاری از کارفرمایان ممکن است زنده ماندن به خصوص آنهایی که کوچک در حالی که دیگران هستند به احتمال زیاد برای کار با کاهش ساعت کارکنان و اعضای. اکثر آمریکایی ها مضطرب در مورد حرکت به بازگشایی با 67 درصد گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود رفتن به یک فروشگاه و 78 درصد گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود غذا خوردن در یک رستوران با توجه به بررسی که واشنگتن پست و دانشگاه مریلند در هفته جاری منتشر شد.

که در آن کسب و کار کوچک امداد وام رفته اند

یک محور دولت محرک برنامه به کارگردانی بسیاری از اوایل وام به بخش هایی از کشور که به عنوان ضربه سخت و همچنین به تعداد کمی از شرکت ها به دنبال میلیون ها نفر در کمک.

اعتبار…Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

Frontier Airlines در روز پنج شنبه اول شد ایالات متحده حامل به اعلام برنامه را به مسافران درجه حرارت قبل از سوار شدن پروازهای تجاری, آخرین تلاش برای ایجاد سفر ایمن به عنوان بخش هایی از اقتصاد آمریکا ادامه به بازگشایی شده است.

آغاز ژوئن 1, هر کسی با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر خواهد بود را تکذیب کرد شبانه روزی مرزی گفت.

نیاز آمد که چند عمده سازمان های حمل و نقل و امکانات همچنین اعلام کرد اقداماتی را برای محدود کردن گسترش ویروس.

Amtrak گفت: این امر نیاز به مسافر به سایش پوشش صورت در ایستگاه و قطار و اتوبوس شروع دوشنبه. این پوشش می تواند برداشته شود تنها زمانی که مسافران در حال غذا خوردن در مناطق تعیین شده در اتاق های خصوصی و یا زمانی که نشسته به تنهایی و یا با یک همراه و همدم خود جفت صندلی Amtrak گفت.

لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن گفت که این امر نیز نیاز به سواران در اتوبوس و قطار به سایش پوشش صورت آغاز و تا روز دوشنبه. اعلام آن آمد یک روز پس از فرودگاه بین المللی لس آنجلس گفت که با شنبه شروع می شود هر کسی در پایانه های آن به پوشیدن چهره و پوشش.

برخی از لس آنجلس حمل و نقل کارگران به خواست آژانس برای ایجاد پوشش صورت اجباری آن را به عنوان آماده برای بازگرداندن اتوبوس و راه آهن خدمات. حداقل 58 آژانس کارکنان و یا پیمانکاران از جمله 16, رانندگان اتوبوس, آزمایش تست مثبت برای ویروس.

این سازمان گفت: اجرای این ماسک نیاز خواهد بود “یک کار در حال پیشرفت است.” آن گفت که می خواستم برای جلوگیری از قرار دادن افسران خود را “در یک موقعیت غیرقابل دفاع که در آن درگیری با سواران تشدید می شود — به عنوان دیده ایم اتفاق می افتد در شهرهای دیگر است.”

Video player loading
استنفورد مراقبت های بهداشتی به ما دسترسی منحصر به فرد نشان می دهد که چگونه coronavirus تست آنتی بادی کار می کند. بنابراین ما به دنبال دو مراقبان و خون خود را از طریق فرایند تست.

یک مطالعه جدید ارائه می دهد برخی از امید در مبارزه با کروناویروس: تقریبا همه کسانی که تا به حال بیماری — صرف نظر از سن و جنس و یا شدت بیماری — در نهایت باعث می شود آنتی بادی است.

آنتی بادی های سیستم ایمنی هستند مولکول های تولید شده توسط بدن برای مبارزه با عوامل بیماری زا. این پروتئین مشورت حفاظت در برابر مهاجم.

چندین کشور از جمله ایالات متحده امیدوار است که آنتی بادی آزمایش — هر چند ناقص بسیاری ممکن است — می تواند کمک به تصمیم گیری است که سیستم ایمنی به ویروس و می توانید از بازگشت به کار. افرادی که سیستم ایمنی می تواند جایگزین افراد آسیب پذیر به ویژه در بالا-انتقال تنظیمات ساختمان در جمعیت چه محققان تماس سپر ایمنی.

این مطالعه جدید نیز کاسته نگران است که تنها برخی از مردم کسانی بودند که به شدت بیمار برای مثال ممکن است آنتی بادی است. در واقع سطح آنتی بادی نیست از نظر سن و یا جنسیت محققان و حتی افرادی که تا به حال فقط علائم خفیف تولید یک مقدار سالم.

“سوال در حال حاضر می شود تا چه حد کسانی که در حال خنثی سازی آنتی بادی و اینکه که منجر به حفاظت از عفونت — که همه ما باید فرض هستند بله” گفت: Sean Whelan یک virologist در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

به عنوان آقای ترامپ سراسیمه به بازگشایی اقتصاد یک نبرد فوران کرده است بین کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش آژانس دستورالعمل های دقیق برای کمک به مدارس و رستوران ها و کلیساها و موسسات دیگر با خیال راحت بازگشایی ابی Goodnough و مگی Haberman گزارش.

یک کپی از C. D. C. هدایت به دست آمده توسط نیویورک تایمز شامل بخش برای برنامه های مراقبت از کودکان و مدارس و اردوگاه های روز کلیساها و دیگر “جوامع از ایمان” کارفرمایان با کارگران آسیب پذیر رستوران ها و کافه ها و توده مدیران حمل و نقل. این توصیه ها عبارتند از: استفاده از ظروف یکبار مصرف و ظروف در رستوران ها بسته شدن هر ردیف از صندلی در اتوبوس و مترو در حالی که محدود کردن مسیرهای حمل و نقل بین مناطق دچار عفونت های مختلف سطح و جدا کردن کودکان در مدرسه و اردوگاه ها به گروه هایی که نباید مخلوط در طول روز است.

اما کاخ سفید و دیگر مقامات دولت را رد کرده و توصیه های بیش از نگرانی های است که آنها بیش از حد تجویزی, نقض مذهبی در حقوق و در معرض خطر بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد است که آقای ترامپ بود و بانکداری به سرعت بهبود می یابند.

یک سخنگوی C. D. C. گفت: هدایت شد و هنوز هم مورد بحث با کاخ سفید و یک نسخه اصلاح شده می تواند به زودی منتشر می شود.

رد دستورالعمل آخرین گیج کننده سیگنال به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای تعادل آقای تهمت تمایل به بازگشایی این کشور به سرعت در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی که باید توصیه بازگشایی متد از طریق مراحل گره خورده است به کاهش میزان عفونت و گسترش تلاش ها برای کنترل گسترش ویروس.

بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی اقتصاد خود و یا برنامه ریزی برای انجام این کار به زودی اما بسیاری موفق به دیدار با معیارهای توصیه شده توسط برگ برنده دولت است.

در بیش از نیمی از کشورهای که در حال کاهش محدودیت, مورد تعداد, روند صعودی, مثبت, نتایج آزمون در حال افزایش و یا هر دو افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت عمومی.

هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر اغلب ترویج شده توسط آقای ترامپ نه کمک و نه صدمه coronavirus بیماران در نیویورک-پروتستان دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن محققان گزارش شده است.

به عنوان یک نتیجه, بیمارستان دیگر معرفی آن به عنوان یک درمان برای آن Covid-19 بيمار.

نویسندگان این گزارش در مجله پزشکی انگلستان می گویند این دارو باید تنها در کارآزمایی بالینی کنترل شده که در آن بیماران به طور تصادفی برداشت به دریافت یکی از درمان و یا یکی دیگر. آزمایش های کنترل شده که در حال انجام در سراسر جهان هستند و قابل اطمینان ترین راه برای پیدا کردن اینکه آیا یک دارو کار می کند.

در چند هفته گذشته فدرال و سازمان ها و جوامع پزشکی صادر کرده اند و هشدارهای ایمنی در مورد هیدروکسی کلروکین و از نزدیک مربوط به داروی کلروکين. غذا و دارو گفت: در ماه گذشته که مواد مخدر می تواند خطرناک اختلالات ریتم قلب در coronavirus بیماران و باید مورد استفاده قرار گیرد تنها در آزمایش های بالینی یا بیمارستان که در آن بیماران می توانند از نزدیک تحت نظارت. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صادر مشابه اخطار گرفت و گفت که “اطلاعات کافی” به توصیه مخدر.

این مطالعه جدید را شامل نمی شود اطلاعات در آزمون از ریتم قلب.

هیدروکسی کلروکین تایید شده است برای درمان مالاریا و بیماری های خود ایمنی لوپوس و آرتریت روماتوئید. اما گزارش های موردی از چین و فرانسه در اوایل بیماری پیشنهاد شده است که آن نیز ممکن است کمک به مبارزه با کروناویروس. با وجود درمان, پزشکان در سراسر جهان شروع به استفاده از آن در تلاش نومیدانه برای نجات بیماران در حال مرگ و آقای ترامپ پیشنهاد کرد مردم باید آن را. اما شواهد کمی وجود دارد به حمایت از آن ادامه داد: استفاده از در برابر ویروس ها و فرانسوی گزارش شد و بعد بی اعتبار.

این بیماری همه گیر است فرو کالیفرنیا به یک مالی سوراخ در ابعاد تاریخی دولت نشست گفت: پنج طرح 18 درصد نرخ بیکاری از طریق تابستان آینده و متناوب $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه دولت.

تحلیل منتشر شده توسط وزارت امور خارجه به وزارت مالیه که به توصیه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معکوس زودتر پیش بینی رکورد ذخایر و 5.6 میلیارد دلار مازاد در آمد و به عنوان دولت reeled از فروپاشی اقتصاد کشور پنجم-ویروس کمترین تلفات و رویکرد یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر آتش فصل است.

بیکاری بخش گفت که بیش از چهار برابر از 3.9 درصد رای کالیفرنیا افتخار در شروع سال و درآمدهای مالیاتی خواهد بود $41.2 میلیارد دلار کمتر از اصل پیش بینی شده است.

هزینه نیز در مورد به اوج بخش گفت با این بیماری همه گیر به تنهایی و انتظار می رود به اضافه کردن برخی از 13 میلیارد دلار در هزینه های ناخواسته برای دولت ویروس پاسخ و افزایش caseloads برای رفاه و پزشکی دولت نسخه پزشکی.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان روز پنجشنبه گفت که او اجازه می دهد تولید کارگران — از جمله کسانی که در عمده شرکت های خودرو — به بازگشت به کار آغاز و تا روز دوشنبه.

خانم Whitmer یک دموکرات است که هدف از تظاهرات در اعتراض به ویروس محدودیت او دستور داده شده تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق آوریل 28.

اما در روز پنج شنبه او به اجازه می دهد برخی از تولید کنندگان برای بازگرداندن کارگران خود را هفته آینده هموار کردن راه برای صنعت خودرو برای از سرگیری تولید. عمده شرکت های خودرو شده است, امید به راه اندازی مجدد بسیاری از عملیات تولید توسط مارس 18 که نیاز به دیگران در زنجیره تامین به سر کار قبلی.

جاده تست یک مراسم از تصویب برای میلیون ها نفر از نوجوانان آمریکایی. اما ماه گذشته گرجستان بخشیده است که مورد نیاز برای اکثر رانندگان برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس. دولت گفت: این هفته که آن را به حال مجوز صادر شده برای نزدیک به 20 ، 000 نوجوانان بدون نیاز به تست جاده.

“این نوجوانان برگزار می شود یک مجوز برای یک سال و یک روز و با پیروی از تمام گرجستان اجباری راننده مورد نیاز آموزش و پرورش” از جمله 40 ساعت آموزشی تحت نظارت در پشت چرخ گفت: سوزان ورزش یک سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت راننده خدمات. آنها نیز تا به حال رضایت از پدر و مادر و یا مسئول ،

گرجستان است که نه تنها دولت اصلاح آن فرآیند صدور مجوز. در ویسکانسین بخش حمل و نقل گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه برای رانندگان زیر 18 سال که تا به حال با موفقیت به اتمام آنها مورد نیاز آموزش و کسی که پدر و مادر یا نگهبان تایید خواهد بود قادر به گرفتن مشروط و بدون مجوز تکمیل جاده تست. تگزاس نیز اصلاح روش های خود را برای افراد با یک یادگیرنده به دنبال مجوز موقت مجوز.

این تغییرات باعث نگرانی است. وسیله نقلیه موتور, تصادفات علت اصلی مرگ نوجوانان آمریکایی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“وجود دارد نگرانی که با waiving جاده تست متحده اجازه ساله برای رسیدن به یک مجوز زمانی که آنها احتمالا می تواند با بهره گیری از تمرین های اضافی” گفت: Jeanette Casselano سخنگوی AAA.

اعتبار…متی هچر/گتی ایماژ

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مایک DeWine های خفیف ادب فرماندار جمهوری خواه از اوهایو به دست آورده مشخصات ملی برای حرکت به سرعت به تعطیل دولت خود را در حالی که دیگر رهبران تردید است. میزان عفونت در اوهایو مانده اند پایین تر از جاهای دیگر در میانه.

اما در حال حاضر آقای DeWine رو باز شورش از اعضای حزب خود.

جمهوری خواهان را متهم کرد دولت او از goosing ویروس آمار برای ترساندن Ohioans. یک سناتور ایالت حمله کردند آقای DeWine برای “micromanaging” ساکنان و بدون داشتن ایمان در آنها است. قانونگذاران جمهوری خواه در اوهایو در روز چهارشنبه رای به محدود کردن اقتدار دولت بهداشت و درمان, مدیر, دکتر امی اکتون که به نظر می رسد آقای DeWine طرف در اخبار روزانه جلسات. آقای DeWine گفت که این لایحه را وتو.

آقای DeWine گفت: آرایشگری مو سالن اسپا روز ناخن سالن ها و دیگر خدمات می تواند بازگشایی on May 15, وقتی رستوران می تواند شروع خدمت شام بیرون. توسط مه 21, او گفت:, آنها می توانند شروع به ارائه ناهار خوردن در خدمات.

این intraparty جنگ در اوهایو است که بخشی از رشد شورش توسط قانونگذاران جمهوری خواه در سراسر کشور خود را در برابر فرمانداران — هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه — با این استدلال که اقامت در خانه سفارشات و غیر ضروری تعطیلی کسب و کار در حال خفه کردن اقتصاد و نقض حقوق بشر.

جمهوری خواهان در پنسیلوانیا سعی در اواخر ماه مارس برای سرنگونی دموکراتیک فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. در لوئیزیانا جمهوری خواهان رای دادند به فرماندار خود توانایی دولت برای جریمه کردن کسب و کار برای نقض چنین سفارش. در ویسکانسین و میشیگان جمهوری خواه مجلس شکایت کرد فرمانداران آشکار است.

و در ماساچوست یک قاضی فدرال روز پنجشنبه حکم داد که تفنگ فروشگاه می تواند به بازگشایی ملامت به دولت جمهوری خواه فرماندار بود که دستور داد آنها را به نزدیک است.

اعتبار…علامت سیاه و سفید/زوما سیم/Alamy زنده اخبار

برای سه هفته غذا و دارو اجازه فروش انواع مختلفی از N95-سبک ماسک صورت برای آمریکایی مراقبت های بهداشتی کارگران با وجود شواهدی که ماسک نمی شد موثر برای مسدود کردن ویروس.

میلیون ها نفر از ماسک های تولید شده در چین شده اند خریداری و یا اهدا شده به بیمارستانهای آمریکایی و توزیع به دیگران در خط مقدم از وقوع. اما با شروع در اواسط ماه آوریل آزمایش های انجام شده توسط C. D. C. نشان داد که برخی از محصولات را برآورده نمی کنند استانداردهای پزشکی برای حفاظت در برابر ویروس.

این بود تا پنج شنبه هر چند که F. D. A. محروم بیش از 65 80 مجاز تولید کنندگان در چین از صادرات N95-سبک ماسک صورت به ایالات متحده برای استفاده های پزشکی با اشاره به کیفیت پایین.

“U. s. غذا و داروی آمریکا نگران است که برخی از فیلترینگ facepiece ماسک (ماسک) از چین ممکن است ارائه سازگار و مناسب حفاظت تنفسی به مراقبت های بهداشتی پرسنل در معرض Covid-19” آژانس در نامه ای نوشت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

N95 ماسک که بسیاری از آنها نیز تولید شده در چین ارائه حفاظت بهتر در برابر coronavirus ذرات از پارچه یا فولاد ماسک و آنها آرزو توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکی اورژانس کارگران است. در آوریل 3, شدید کمبود N95 ماسک رهبری F. D. A. اجازه می دهد تا واردات مشابه ماسک نیز از چین است.

گزارش شد کمک توسط امیلی دوره گرد پیتر بیکر, Alan چشم بند اسب نیکلاس Bogel-Burroughs یونس انگل برومویچ بندیکت کری بن Casselman, پاتریشیا کوهن کیت Collins, Michael Cooper, کارن, Crouse, مایکل کراولی نیکلاس Fandos مانی فرناندز متی Futterman, ریک گلدستون جیمز Glanz متی گلدشتاین ابی Goodnough دنیس Grady, مگی Haberman تیفانی هسو شاون Hubler میریام اردن Inyoung Kang, شیلا کاپلان لورن Leatherby مایکل Levenson, Apoorva Mandavilli دیوید مونتگومری اندی, نیومن, Richard A. Oppel جونیور, طارق Panja Alicia Parlapiano لیندا کیو Campbell, رابرتسون, Marc Santora, Michael D. برشی اشلی Southall, جنیفر Steinhauer آیلین سالیوان تریسی Tully, پیت چاه و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im