دیر اقدام ویروس باعث ترس بیش از ایمنی از دیپلمات های ایالات متحده در عربستان سعودی

واشنگتن — در داخل وسیع سفارت آمریکا ترکیب در ریاض, عربستان سعودی یک شیوع کروناویروس پخش شد. ده ها تن از کارکنان سفارت بیمار شد ماه گذشته و بیش از 20 نفر دیگر قرنطینه پس از تولد کباب شد پتانسیل وکتور برای گسترش این بیماری است.

یک پوند سودان راننده برای بالا دیپلمات درگذشت.

تلخ و تحلیل از درون سفارت که گردش در کانال های بسته در ریاض و واشنگتن در اواخر ماه گذشته تشبیه coronavirus وضعیت در عربستان سعودی را که از شهر نیویورک در ماه مارس زمانی که شیوع راه اندازی شد به منفجر شود. ارزیابی گفت: این پاسخ از دولت عربستان — یک شریک نزدیک از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید — کافی بود حتی به بیمارستان ها شدند, غرق شدن و مراقبت های بهداشتی کارگران در حال سقوط بیمار است.

برخی در سفارت حتی در زمان فوق العاده ای مرحله از انتقال اطلاعات به کنگره خارج از کانال های رسمی و گفت که آنها باور نمی کند وزارت امور خارجه به رهبری و یا سفیر آمریکا به پادشاهی John P. Abizaid بودند و این وضعیت به طور جدی به اندازه کافی است که اکثر آمریکا کارکنان سفارت و خانواده های آنها باید تخلیه شود. وزارت امور خارجه در زمان آن مراحل ماه پیش در ماموریت در جاهای دیگر در شرق میانه, آسیا و روسیه است.

این قسمت بر اساس حساب از هشت زمان و یک مقام سابق برجسته خطرات مواجهه با آمریکا دیپلماسی جهانی همه گیر هنوز هم مواج و اصطکاک بین خط مقدم دیپلمات هوش افسران و مقامات وزارت دفاع آمریکا در یک طرف و ارشد تهمت مقامات دولت دیگر که مشتاق به حفظ روابط با کشورهایی مثل عربستان سعودی که روابط خاص با مغلوب ساختن پیشی جستن ، خانواده سلطنتی عربستان سعودی است اعمال نفوذ زیادی بر روی خاورمیانه و سیاست های انرژی و همچنین در بحث فروش اسلحه که رئیس جمهور تهمت شخصا دفاع و پشتیبانی.

وزارت امور خارجه به نظر می رسد واکنش شنبه به دلیل آرام دو حزبی کنگره فشار اعلام “خروج داوطلبانه از عروق کرونر از ایالات متحده پرسنل و اعضای خانواده از نمایندگی ایالات متحده به عربستان سعودی است.” اما برخی از مقامات ارشد سفارت مقامات ببینید که به عنوان یک نصف اندازه گیری. آنها تا به حال تحت فشار قرار دادند برای تخلیه بیشتر از 400 به 500 آمریکا کارکنان در ریاض سفارت و دو کنسولگری مردم با آگاهی از این وضعیت گفت.

در پاسخ به سوالات, وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که آن را “هیچ اولویت بالاتر نسبت به حصول اطمینان از ایمنی از دولت ایالات متحده پرسنل و شهروندان آمریکایی است.” آن گفت که خروج داوطلبانه “مناسب است با توجه شرایط فعلی در ارتباط با این بیماری همه گیر” و “همه گیر است و تحت تاثیر ماموریت کارکنان و جامعه ما در عربستان سعودی است.”

خانواده سلطنتی عربستان سعودی نمی خواهد خوش آمدید هر گونه حرکت توسط دولت آمریکا برای کاهش تعداد دیپلمات ها و ماموران در انگلستان در میان همه گیر گفت: داگلاس لندن سابق C. I. A. مخفی افسر که خدمت در کشورهای متعددی در خاورمیانه است.

“سعودی ها هرگز ظریف در دلسرد مقامات ایالات متحده از اعمال ظاهری که ممکن است بازیگران پادشاهی به ظاهر ضعیف و بی کفایت و یا آسیب پذیر در زمان های دشوار است,” او گفت:.

او گفت که آرام پادشاهی بود و حتی مهم تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که امریکا در رابطه با خانواده سلطنتی, سنگ بنای سیاست خارجی آن است.

“به عنوان وزارت امور خارجه در وزن و ایمنی پرسنل آمریکایی و وابستگان خود را در میان پادشاهی Covid شیوع وزیر امور خارجه مایک Pompeo و کاخ سفید باقی می ماند و بیشتر متمرکز بر عواقب به رابطه خود با بالفعل حاکم تاج شاهزاده محمد بن سلمان از خطرات به آمریکایی های خصوصی و رسمی به طور یکسان,” او گفت:.

اعتبار…Fayez Nureldine/Agence France-Presse — Getty Images

آقای ترامپ ساخته شده است تقویت امریکا در رابطه با عربستان سعودی و آن جوان ولیعهد تمرکز خود را در سیاست خارجی. رئیس جمهور به شدت حمایت آمریکا فروش اسلحه به عربستان سعودی با وجود پادشاهی نقش پیشرو در یک جنگ هوایی در یمن که به کشته شدن هزاران نفر از شهروندان است.

آقای تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر حفظ روابط نزدیک به تاج و تخت شاهزاده محمد و تهمت و دولت در تلاش است تا از طریق فشار فروش به پادشاهی دو بازو و هوش مدار بسته بسته به ارزش بیش از 500 میلیون دلار با وجود یک کنگره توقف در صادرات است. در سال گذشته دولت اعلام کرد که “اضطراری” برای دور زدن کنگره نگه داشتن در خرید و فروش $8.2 میلیارد دلار اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی — یک برنامه به طور بالقوه غیر قانونی عمل که شد از تمرکز وزارت امور خارجه بازرس کل بررسی است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

 • به گزارش ایالات متحده تعداد رکورد جدید موارد متحده و محلات مکث reopenings.
 • کالیفرنیا بسته داخلی عملیات برای رستوران ها برای بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.
 • به عنوان موارد افزایش و نسبت ناروا می گوید او معتقد است این ویروس به نوع فقط ناپدید می شوند.’

سفارت آمریکا در ریاض یک دیواره محاصره خال خال با درختان نخل در دیپلماتیک چهارم پایتخت یکی از مهم ترین دیپلماتیک آمریکا پایگاه در خاورمیانه و یکی از بزرگترین C. I. A. ایستگاه در منطقه است. صدها نفر از دیپلمات های آمریکایی و هوش افسران و خانواده های خود زندگی می کنند در سفارت ترکیب و در نزدیکی مجتمع های مسکونی.

رشد زنگ در سفارت آمریکا در هفته های اخیر آمده است که عربستان سعودی و همسایگان خود را مبارزه با افزایش coronavirus موارد و مقامات سفارت بالا بردن شک و تردید جدی در مورد پادشاهی آمادگی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

دولت عربستان اعلام کرد این امر به شدت کاهش تعداد مسلمانان مجاز به انجام حج زیارت سالانه به ارمغان می آورد که میلیون ها نفر از مردم به مکه برای انجام یکی از الزامات ایمان اسلامی است. اعتقاد بر این است که اولین بار از زمان مدرن در انگلستان تاسیس شد و در سال 1932 که زیارت, برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای به طور موثر لغو شد. ده ها تن از اعضای خانواده سلطنتی بیمار در این بهار.

عربستان سعودی گزارش شده حدود 4000 موارد جدیدی از کروناویروس در هر روز در میان سریعترین رشد caseloads در جهان است. با وجود این که دولت به پایان رسید مستند اقدامات است.

این تجزیه و تحلیل است که گردش در واشنگتن نوشته شده توسط سفارت کارکنان و بررسی توسط نیویورک تایمز گفت که این موارد به احتمال زیاد به سنبله از طریق جولای و که وجود دارد احتمالا کمبود تخت بیمارستان. سفارت خود در واحد پزشکی شد و در حال حاضر ضعف با افزایش coronavirus موارد در میان ماموریت کارکنان و خانواده های آنان است.

در اطراف اواسط ماه ژوئن سفارت اقدام اضطراری کمیته متشکل از مقامات ارشد دیپلماتیک پاسگاه تایید خروج برای “high-risk افراد” پیام گفت: اما وزارت امور خارجه تا به حال رد درخواست و توصیه سفارت “به انجام آنچه در آن می توانید به نگه دارید تا Covid مشکل را بهبود می بخشد.” در این ماموریت کار از خانه به هنجار تبدیل شد.

زنگ در کنگره صدا دو هفته پیش هنگامی که یک پیام رمزگذاری شده ساخت مشابه امتیاز به عنوان سفارت و تحلیل وارد این صندوق از کنگره رسمی کار برای نماینده Adam B. شیف دموکرات کالیفرنیا و رئیس خانه کمیته اطلاعات. فرستنده نیست ادعا می شود یک کارمند دولت ایالات متحده با توجه به کنگره رسمی اما پیام موجود دقیق اظهارات در مورد کوروناویروس تهدید به سفارت پرسنل در این پادشاهی است. پیام فرستاده شده از طرف برخی از کارکنان سفارت فرد دیگری با آن آشنا گفت.

آقای شیف دفتر گذشت پیام به کمیته روابط خارجی مجلس است که نظارت بر ماموریت های دیپلماتیک. رئیس آن نماینده الیوت انگل L. دموکرات از نیویورک گفت: این کمیته “بلافاصله نگاه به گزارش در مورد خطرات آمریکایی به پرسنل و شهروندان در عربستان سعودی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


بر اساس پیام و پیگیری سوالات در کنگره مقامات نگران افزایش تنش در داخل سفارت و عدم اعتماد به نفس برخی از کارکنان ارشد وجود دارد در آقای Abizaid توانایی اولویت بندی ایمنی پرسنل آمریکایی بالاتر از ملاحظات سیاسی.

اعتبار…کوین لمرقو/ایسنا

آقای Abizaid سابق ارتش ژنرال چهار ستاره و عربی سخنران هنگامی که فرمان همه نیروهای آمریکایی در خاورمیانه به عنوان رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده که با این نسخهها کار از نزدیک با عربستان سعودی است. او در بالا به طور کلی در منطقه به عنوان جنگ عراق شدت در اواسط 2000s.

کنگره مقامات درخواست یک جلسه از وزارت امور خارجه. هفته گذشته مقامات آژانس به دو جلسات به دستیاران از جمهوری خواه و دموکرات کنگره دفاتر و مشاوران تحت فشار قرار دادن مقامات اجازه می دهد تا کارکنان به ترک عربستان سعودی است.

مقامات وزارت گفت که 32 از 50 یا بیشتر کارکنان سفارت تایید یا اند Covid-19 بهبود حال یک کنگره رسمی گفت. بسیاری از بیماران شد و نه آمریکایی ها.

راننده برای آقای Abizaid و معاون او یکی از حداقل دو ایالات متحده ماموریت دیپلماتیک کارکنان در خاورمیانه و شمال آفریقا که فوت کرده اند این مقام گفت. وزارت امور خارجه تایید مرگ یک کارمند در عربستان سعودی است.

اخیرا مقامات در سفارت اقدام اضطراری کمیته توصیه می شود به آقای Abizaid که اکثر آمریکایی کارکنان باید دستور به تخلیه تنها با پرسنل اورژانس ماندن. آقای Abizaid است نه عمل کرده است. (وزارت امور خارجه جواب نداد سوالات خاص در مورد آقای Abizaid گیری.)

در روز شنبه بخش اعلام کرد: “خروج داوطلبانه” تصمیم برای سه ماموریت در عربستان سعودی است. پیام گفت که این گروه در تلاش بود تا ترتیب بازگشت پروازهای پس بین المللی حمل و نقل هوایی شده بود و تعطیل. اعلام نشده است یک گام مهم به فراتر از یک اقدام مشابه وزارت امور خارجه در زمان در ماه مارس است که اعمال می شود به تمام ماموریت در سراسر جهان و به پایان رسید که در ماه مه.

برخی از مقامات گفت که با توجه به افزایش Covid-19 موارد در عربستان سعودی و کمبود امکانات پزشکی کافی — حداقل یک شهروند آمریکایی با Covid-19 تبدیل شده بود در یک بیمارستان — وزارت امور خارجه و آقای Abizaid هنوز شکست را به اقدامات مناسب.

در انجام آنچه که به طور رسمی با نام “مجاز خروج” این بخش است که به احتمال زیاد خروج بخش عمده ای از کارکنان سفارت در محل. بیشتر مرحله شدید از یک “دستور خروج” — که رئیس ماموریت را — نیاز اکثر کارکنان به تخلیه می روم تنها یک اسکلت خدمه باقی مانده برای رسیدگی به شرایط اضطراری.

ماموریت های دیگر در شرق میانه رفته در حال حاضر به دستور خروج بر اساس virus تهدید از جمله در بیروت و بغداد در اواخر ماه مارس است.

وزارت امور خارجه توقیف کنسولگری خود را در شهر چینی که در آن اولیه شیوع کروناویروس رخ داده است ووهان و کنسولگری در شهر ولادی وستک روسیه است. در ماموریت های دیگر در چین از جمله پکن و سفارت به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که در اندونزی و مغولستان گروه دستور خروج هر عضو خانواده تحت 21 — بنابراین بسیاری از پدر و مادر چپ نیز هست.

بن هوبارد کمک گزارش از بیروت, لبنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de