آخرین دیزنی کروز مجموعه به ترک اورلاندو قبل از شرکت تعلیق همه سفر دریایی شنبه

اورلاندو فلوریدا – بندر کاناورال کروز ترمینال خدمت اورلاندو و دوم در جهان پس از شلوغ ترین PortMiami را به طور موقت از دست دادن یکی از عمده آن خطوط کروز پس از coronavirus همه گیر باعث دیزنی کروز دریایی با خطوط اعلام کند که آن را به حالت تعلیق همه سفر دریایی آغاز و شنبه و موثر از طریق پایان ماه مارس. هشت کشتی لغو خواهد شد به عنوان یک نتیجه.

اما یکی از آخرین دیزنی کروز راه اندازی خواهد شد از ترمینال کروز 8 قبل از خط کروز توقف عملیات: با توجه به کشتی کروز-سایت ردیابی CruiseMapper.com های دیزنی رویای تنظیم شده است به ترک جمعه برای 3 روز قایقرانی به مردود Cay شرکت خصوصی جزیره در باهاما.

دیزنی فانتزی که آن هم بر اساس بندر کاناورال است که با توجه به عقب در صبح روز شنبه اما بعد از آن کروز, برنامه ریزی برای ترک بعد از ظهر شنبه را بادبان.

Disney Cruise Line گفت که تعلیق خدمات “در فراوانی از احتیاط و در بهترین مورد علاقه ما مهمانان و کارکنان است.”

Coronavirus کروز لغو: شاهزاده Cruises, Disney Cruise Line تعلیق عملیات

دیزنی رویای نشان داده شده است لنگر انداخت در بندر کاناورال کروز ترمینال 8.

“در حالی که ما می دانیم که این تصمیم ممکن است ناامید کننده سلامت و رفاه مهمانان ما از بیشترین اهمیت” خط کروز گفت: در آن بیانیه است. “ما به همان اندازه متعهد به رفاه ما باور نکردنی از اعضای خدمه که زندگی و کار روی کشتی های ما و در مردود Cay” دیزنی کروز خط خصوصی جزیره در باهاما.

دیزنی گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن به خدمه و کارکنان shoreside آمده در طول معلق عملیات.

دیزنی رویای از دست خواهد داد و حداقل پنج سفر دریایی از بندر کاناورال: مارس 16-20, مارس 20-23, مارس 23-27, مارس 27-30 و مارس 30 آوریل 3.

دیزنی فانتزی را از دست بدهند حداقل سه سفر دریایی از بندر کاناورال: مارس 14-21, مارس 21-29 و مارس 29 مارس 4.

Disney Cruise Line گفت: از آن ارائه خواهد شد مسافران تحت تاثیر این تصمیم در آینده کروز اعتباری و یا بازپرداخت کامل جزئیات که ارائه خواهد شد به طور مستقیم به آنها.

دیزنی رویای یکی از چهار کشتی های کروز در حال آماده شدن برای دریانوردی از بندر کاناورال در روز جمعه همراه با کارناوال آزادی نروژی خورشید و رویال کارائیب مارینر دریاها.

از جمعه کارناوال نروژی و رویال کارائیب به حال اعلام کرد قصد دارد برای توقف سفر دریایی از کشتی های کروز. با این حال آلمان خط آیدا که متعلق به کارناوال گفت: آن را لغو تمام سفر دریایی از طریق پایان ماه مارس. یکی از آن کشتی AIDAvita بود محروم از ساخت یک پورت به ویتنام در ماه فوریه به عنوان ویروس شروع به تاخت و تاز و جنوب شرقی آسیا.

بیشتر: Coronavirus: برخی از Space Coast هتل ها را “ضربه بزرگ” از کاهش سفر

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1.

کمک: Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروز

این مقاله در ابتدا در ظاهر فلوریدا امروز: Coronavirus: آخرین دیزنی کروز به مجموعه بادبان قبل از عملیات متوقف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im