لامار الکساندر می گوید محکوم تهمت خواهد ‘ریختن بنزین بر, فرهنگی, آتش سوزی’

واشنگتن — به عنوان او وزن شواهد علیه رئیس جمهور تهمت سناتور لامار الکساندر رسیده اجتناب ناپذیر نتيجه گيری: آقای ترامپ انجام داده بود آنچه که او متهم شده بود از فشار یک قدرت خارجی به بررسی خود را رقیب سیاسی. اما با این حال نامناسب رفتار خود یکی دیگر از محکومیت overrode اول: آمریکایی ها نمی خواهد تحمل سنا پله به جای خود قضاوت که از رای دهندگان کمتر از 10 ماه قبل از انتخابات است.

“سنا نشان دهنده کشور و کشور است که به عنوان تقسیم به آن شده است برای مدت زمان طولانی” آقای الکساندر گفت: جمعه طی مصاحبه ای در کنگره ، “برای سنا به پاره کردن برگه های رای در این انتخابات و می گویند رئیس جمهور تهمت نمی تواند در آن کشور احتمالا نمی خواهد قبول کند که. این امر فقط با ریختن بنزین بر, فرهنگی, آتش سوزی که در حال سوختن در خارج وجود دارد.”

با این منطق آقای الکساندر تحویل یک پیروزی برای آقای ترامپ — و سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت با آنها آقای الکساندر شده است دوستان برای بیش از نیم قرن. در اعلام او خواهد رای برای جلوگیری از شاهدان در آقای تهمت استیضاح محاکمه او تعیین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سریع دوره را اجتناب ناپذیر تبرئه.

بسیاری از جمهوری خواهان به نظر می رسد پس آقای الکساندر رهبری در روز جمعه گفت: تنسی سناتور حال تکرار احساسات خود را حزبی — و کشور است.

“داستان کوتاه, @SenatorAlexander به احتمال زیاد ابراز احساسات از کشور به عنوان یک کل به عنوان به خوبی به عنوان هر یک سناتور احتمالا می تواند” سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه از ایالت کارولینای جنوبی و یک متحد نزدیک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در توییتر نوشت. “کسانی که نفرت و تهمت و مایل به رای دهندگان انتخاب دور در یک بی اساس شیوه دیابت الکساندر به درستی رد استدلال های خود را.”

سناتور بن Sasse جمهوری خواه نبراسکا قرار داده و آن این است: “لامار صحبت می کند برای بسیاری از ما است.”

آقای الکساندر به راحتی می تواند رفته اند راه دیگر. او بازنشسته است و از سنا و رایگان برای رای دادن به عنوان او بخواهد بدون پیامدهای سیاسی. و او گفت: در مصاحبه ای که آقای ترامپ انجام داده بود دقیقا چه دموکرات ها را متهم کرده بود که او را از انجام: او نکردن کمک های نظامی از اوکراین برای فشار آوردن به این کشور برای بررسی خود را رقیب سیاسی — یک حرکت او نمی تواند چشم پوشی.

“من فکر می کنم او چیزی است که به وضوح نامناسب” آقای الکساندر گفت. “من فکر می کنم آن را نامناسب برای رئیس جمهور به درخواست رهبر یک کشور خارجی به بررسی یک پیشرو رقیب سیاسی که رئیس جمهور می گوید که او انجام داد. من فکر می کنم آن نامناسب است حداقل در بخشی به خودداری از کمک به تشویق این بررسی است.”

“اما این است که نه خیانت است نه رشوه خواری است که یک جرم و بزه,” او اضافه شده لیست معیارهای برشمرده شده در قانون اساسی برای impeachable جرائم.

آن است که به سختی تعجب است که آقای الکساندر است که به طور موثر به پایین آمدن در هر دو طرف. به طور گسترده ای مورد احترام به عنوان یک سنا “institutionalist” — یک نگهبان از آن سنت — او یک محصول از زمان گذشته را در حزب جمهوری خواه سیاست: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر زمانی که نمایندگان مجلس مشغول به کار در سراسر سیاسی راهرو به ایجاد اجماع در مورد مسائل از اهمیت ملی است.

یک فرماندار سابق دانشگاه رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش آقای الکساندر تا مدل خود را به سناتور Howard R. بیکر جونیور یکی دیگر از تنسی از حزب جمهوری خواه که علیه رئیس جمهور ریچارد نیکسون در طول واترگیت. آقای بیکر که در سال 2014 معرفی آقای الکساندر به آقای مک کانل در سال 1969 زمانی که آقای الکساندر بود یک دستیار در نیکسون در کاخ سفید و آقای مک کانل شد یک دستیار مقننه به یک سناتور کنتاکی.

چند دوستی در کنگره شده اند به عنوان پایدار به عنوان خودمانی. امروز آقای مک کانل تماس آقای الکساندر “بهترین دوست من در سنا است.” اما آقای الکساندر گفت که او نمی دهد آقای مک کانل — که او توصیف درستی به عنوان “یک فرد از چند کلمه” — اطلاع از رای او.

“من می دانم که آنچه که او فکر می کند و او می داند که راه برای نفوذ در تصمیم گیری من” آقای الکساندر گفت.

در عین حال آقای مک کانل نیست واقعا باید بپرسید. اگر چه آقای اسکندر فشرده با سه نفر دیگر از جمهوری خواهان سوزان کالینز از مین لیزا Murkowski از آلاسکا و میت رامنی از یوتا — که تا به حال بیان میدین شاهد آن روشن بود اوایل که او بعید به رای دادن به آنها را شامل.

کسانی که نزدیک به او می گویند او نمی لذت بردن از چیزهای تکان دادن.

“من فکر می کنم که Lamar شده است قادر به موفقیت حرکت فهم و outs از دولت جدید به خاطر Lamar بسیار عاقلانه در او چگونه سهام زمانی که او سهام هر اختلاف یا تفاوت سیاست او ممکن است با دولت گفت:” تام Griscom دوست نزدیک آقای اسکندر که مشغول به کار به عنوان آقای بیکر وزیر مطبوعات. “او به دنبال به جلو لبه آن است.”

یکی دیگر از دوستان نزدیک تام اینگرام که زد آقای اسکندر سنا نژادها و خدمت خود را به عنوان رئیس ستاد او بود توسط آقای الکساندر تصمیم. او گفت: آقای الکساندر مشکل شد با آنچه که او به عنوان یک بسیار حزبی استیضاح روند و می خواستم برای اطمینان از که سنا آن را کامل نظر بود که چرا او ابراز کرده بودن به شهود.

“دانستن احترام او را نگه می دارد برای ریاست جمهوری — دفتر نه فرد — و برای سنا روند و چگونه به طور جدی او را می کشد استیضاح شد رفتن به باید بسیار روشن در ذهن خود را که به جرم وضوح مناسب نوار بالا تعیین شده در قانون اساسی است.”

با 47 رای دموکرات (از جمله کسانی که از دو مستقل که انجمن با آنها) حزب دموکرات خواهد نیاز به چهار جمهوریخواهان برای عبور از خط حزب را به زور سنا را احضار شهود و تازه اسناد و مدارک. در پایان به نظر می رسد آنها را به سقوط کوتاه توسط دو. خانم کالینز و آقای رامنی گفته اند که آنها رای به نفع شهود.

کمی بیش از 12 ساعت پس از آقای الکساندر اعلام کرده بود قصد خود خانم Murkowski روز جمعه گفت که او بیش از حد خواهد رای در برابر.

“با توجه به حزبی بودن این استیضاح از همان ابتدا و در طول, من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا” او در بیانیه ای گفت. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی است.”

“این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است” خانم Murkowski اضافه شده است.

بر خلاف آقای الکساندر او قضاوت آقای تهمت رفتار است. آقای الکساندر تصمیم به انجام این کار به دموکرات ها افزایش می دهد.

“او به اشتباه نتیجه گیری در مورد شنیدن شواهد در این دادگاه که روشن” سناتور چاک شومر دموکرات رهبر به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “اما سناتور الکساندر ارشد جمهوری خواه مجلس سنا یک بازنشسته عضو گفت: با صدای بلند آنچه که من فکر می کنم اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا بر این باورند در خصوصی: که بله رئیس جمهور آیا خودداری از کمک نظامی به سعی کنید به اوکراین برای کمک به او در انتخابات است.”

حتی پس از, آقای الکساندر NPR گفت که او با حمایت آقای ترامپ انتخابات.

در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: رای دهندگان باید از اتهامات عنوان شده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حساب اما ارائه یک اشاره تضاد بین رئیس جمهور و خود را دموکراتیک رقبا به طور خاص ذکر سناتور الیزابت وارن از ماساچوست یک آیکون از مترقی چپ که مدعی پیشرو در حزب خود را نامزد مسابقه.

“هر آنچه که شما فکر می کنم رفتار خود را با” آقای الکساندر گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “با فوق العاده, اقتصاد, با محافظه کار قضات با مقررات کمتر شما اضافه کردن در آن وجود دارد نامناسب تلفنی با رئیس جمهور اوکراین و شما تصمیم می گیرید اگر شما ترجیح می دهند او را و یا الیزابت وارن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>