لامار الکساندر می گوید اتهام های ناروا هستند ‘ثابت’ خواهد شد اما رای در برابر شاهدان

واشنگتن — سن. لامار الکساندر R دنیاست. اعلام کرد پنجشنبه شب به او رای خواهد داد در برابر تماس شاهدان به سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمت به احتمال زیاد پایان آخرین املاک تعلیق محاکمه و باز کردن درب برای سریع نتيجهگيری جمعه یا شنبه.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات این که رئیس جمهور اوکراین خواسته برای بررسی جو بایدن و پسرش, شکارچی” الکساندر گفت: اواخر روز پنجشنبه در بیانیه ای پس از دیگری daylong جلسه در سنا نهم بعد از محاکمه به طور کلی.

الکساندر گفت: اتهامات علیه رئیس جمهور — که او نامناسب تحت فشار اوکراین به بررسی Bidens — تا به حال شده است “ثابت” توسط مجلس و مدیران و رئیس جمهور تا به حال عمل نادرست.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق که تحقیقات” الکساندر نوشت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور اقدامات نوعی که “تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است.”

“اما” او افزود: “قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

سناتور. لامار الکساندر سر به سمت سنا مجلسی قبل از شروع جمهور تهمت را استیضاح آزمایشی در ژانویه. 21. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد. من معتقدم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در دوشنبه” الکساندر گفت.

الکساندر که بازنشسته است و در این سال پس از 17 سال به عنوان یک سناتور ایالات متحده, آیا گسل خانه استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “کم عمق با عجله و کاملا حزبی است.”

او به این نتیجه رسیدند که این اتهام در برابر تهمت نیست “آشنایی با قانون اساسی را ‘خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه” استاندارد برای یک impeachable جرم.”

او همچنین گفت که به دلیل عدم حمایت هر دو حزب برای محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن او را از دفتر “خواهد rip کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد.”

الکساندر تصمیم به احتمال زیاد عطا خواهد کرد که رئیس جمهور تمایل به دیدن خود توجیه در سریع اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او و به ارائه دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه شده تبرئه شد.

مجلس سنا قرار است رای گیری در مورد شاهدان روز جمعه و اسکندر مخالفان برای تماس شاهدان بدان معنی است که در اکثر وجود خواهد داشت 50 رای برای شهود و 50 برابر با پشتیبانی از تنها سه جمهوری خواهان: سناتور. سوزان کالینز از مین دیابت لیزا Murkowski از آلاسکا و بهداشت ، میت رامنی از ایالت یوتا است.

تنها کالینز اعلام کرده بود که از پنج شنبه شب که او پشتیبانی شهود.

اگر 50-50 کراوات رئیس دادگستری ایالات متحده, جان رابرتز می تواند آن را با یک حکم است اما انتظار نمی رود برای انجام این کار.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • آیووا قفقاز: باید متنوع تر دولت رای اول ؟

  • بولتون استیضاح شهادت می تواند یک آزمون برای رئیس دادگستری رابرتز

  • در اینجا چیزی است که کاخ سفید نامه در مورد بولتون کتاب واقعا معنی

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند بولتون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن — و آنها می خواهند بولتون به شهادت

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>