آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا تاریخ فدرال ابتکار به مطالعه Coronavirus ژنوم

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه اعلام کرد یک ابتکار ملی به سرعت تحقیقات را چگونه coronavirus پخش شد در سراسر کشور گرد هم آوردن حداقل 75 بهداشت عمومی دانشگاهی و موسسات تجاری تحصیل در آن ژنوم.

به عنوان ویروس تکرار و کوچک جهش تجمع در کد ژنتیکی آن. تفاوت آن به دانشمندان کمک کند ردیابی الگوهای انتقال و بررسی شیوع است. آنها همچنین ارائه درک درستی از چگونه این ویروس در حال تکامل است که می تواند دقت و صحت تست های تشخیصی و اثربخشی درمان و واکسن.

از لحاظ تاریخی, آزمایشگاه مطالعه ژنوم از پاتوژن های منتشر شده تنها اطلاعات کلی در مورد آنها اغلب در مجلات علمی. قوانین حفظ حریم خصوصی بیمار در برخی از ایالت ها نیز محدود جزئیات آنها می تواند ارائه. اما این شروع به تغییر در سال های اخیر با بیماری های غذا به عنوان مقامات متوجه شدم که علنا های توالی ژن دانشمندان اجازه داد برای پیدا کردن لینک با سرعت بیشتر و واکنش نشان می دهند برای صرفه جویی در زندگی می کند.

توالی ژنی نیز به اشتراک گذاشته شده برای کمک به پیگیری آنفلوانزا و مقامات آنها را مورد استفاده برای پاسخ به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا چندین سال پیش و اخیرا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

جدید تلاش های اعلام شده توسط C. D. C. در وب سایت خود را می سازد که رویکرد است.

شرکت آزمایشگاه باید متعهد به انتشار اطلاعات خود را به حوزه عمومی به سرعت و در یک روش استاندارد به عنوان بخشی از ابتکار به حوزه است. (این پروژه با نام مخفف: توالی به صورت اضطراری برای بهداشت عمومی در پاسخ اپیدمیولوژی و نظارت است.) توالی آنها به اشتراک گذاری استفاده می شود برای نظارت پاسخ اضطراری و پژوهش های کاربردی با توجه به آژانس فدرال.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • متحده با کشتی چگونه برای باز کردن اقتصاد با خیال راحت و سیاسی اختلافات پیچیده تلاش.
  • آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا تاریخ فدرال ابتکار به مطالعه coronavirus ژنوم.
  • تگزاس حرکت می کند به شدت به راه اندازی مجدد کسب و کار, با, رستوران ها, مراکز و سینما همه باز است.

Pavitra Roychoudhury یک دانشمند با دانشگاه واشنگتن ویروس شناسی گروه و فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان است که, کمک به هماهنگ کردن خود موسسات کار با حوزه است. او گفت: در یک ایمیل که این پروژه که راه اندازی در اوایل ماه آوریل قبل از اینکه اعلام کرد در حال حاضر “یک ملموس تاثیر تعداد توالی های ما قادر به سپرده گذاری و در دسترس عموم به صورت روزانه است.

او و همکارانش به عنوان محققان در برخی از آزمایشگاه های دیگر شده اند توالی نمونه برای ماه ارائه بینش به ریشه و گسترش این ویروس در ایالات متحده است. “ما تا به اشتراک گذاری شده است آنچه را که آموخته ایم” با دیگران در کنسرسیوم, او گفت:.

توالی خود را به معنای کوچک و بدون متن. این کنسرسیوم با هدف استانداردسازی چه اطلاعاتی باید همراه هر دنباله ای مانند که در آن و زمانی که یک نمونه گرفته شده است بسیار مهم جزئیات به استفاده از داده ها. دکتر Roychoudhury گفت: این گروه با داشتن مکالمات در مورد چگونگی آن می تواند ارائه اطلاعات در راه است که کمک می کند تا “محققان در سراسر جهان که ممکن است بخواهید به استفاده از آن برای طراحی واکسن و درمان.”

کشورهای دیگر اعلام کرده اند تلاش های مشابه. بریتانیا تاسیس یک توالی کنسرسیوم بیش از یک ماه پیش با بودجه در حدود 25 میلیون دلار و در هفته گذشته در کانادا همین حمایت در حدود 30 میلیون دلار در حمایت از دولت است. C. D. C. نمی نشان می دهد در پنج شنبه چه ایالات متحده در پروژه بودجه خواهد بود.

تلاش بر در C. D. C. دفتر پیشرفته مولکولی تشخیص است. دانکن MacCannell واحد ارشد علوم افسر گفت که توالی ژنومی و فن آوری های مرتبط با حال “اساسا چگونه سلامت عمومی پاسخ از نظر نظارت و شیوع پاسخ.”

او گفت: بسیاری از اعضای کنسرسیوم جدید بود به میدان بودند و نه سنتی شرکت کنندگان در بهداشت عمومی تلاش. آنها “شروع شد و به دنباله,” او گفت: “نیاز به هماهنگی است.”

برخی از بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال انجام سریع و متمرکز کار استفاده از یافته های خود را به تحقیقات بر روی زمین و کمک به راهنمای کنترل عفونت. آزمایشگاه های دیگر درگیر در این گروه جدید مانند LabCorp و تلاش تشخیص بزرگ ملی در رسیدن به این امکان برای مطالعات گسترده تر است که می تواند کمک به مقامات درک انتقال ویروس و شیوع آن در جامعه در طول زمان است.

دکتر MacCannell اعلام کرد که ایالات متحده هماهنگ کردن تلاش های خود با شرکای بین المللی از جمله در مناطق از جهان که در آن وجود دارد منابع کمتری برای تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im