کار تنظیم برای عذر خواهی به یهودستیزی خبرچینکار آماده است برای ایجاد یک عذرخواهی رسمی به یهودستیزی خبرچین به عنوان بخشی از یک راه حل طراحی شده برای رسم یک خط در زیر اتهامات ساخته شده تحت جرمی Corbyn دوران نگهبان یاد کرده است.

Whistleblowers شکایت حزب افترا در پی سی, پانوراما, بررسی سال گذشته است. بدون حل و فصل نهایی رسیده است اما منابع گفت: توافق قریب الوقوع بود.

هفت نفر از هشت خبرچین, همه, سابق, کار, کارکنان, که, ویژه, در, مستند, دستور برجسته رسانه ای وکیل Mark Lewis به اقدام علیه حزب.

آنها ادعا سران صادر کرد, اظهارات, حمله شهرت خود را و نشان می دهد که آنها تا به حال نهان سیاسی و انگیزه های شخصی به تضعیف حزب.

در میان جمهوری های سابق کار کارکنان اقدام رئیس سابق اختلافات Sam Matthews, رئیس سابق انطباق مایک کریتون دن هوگان سابق اختلافات تیم محقق و اختلافات افسر لوئیس جدوگاه سبز.

Iain McNicol حزب سابق دبیر کل بود که در هشتم مصاحبه شونده در برنامه نیست در عمل است.

بی بی سی , پانوراما, برنامه, است, کار ضد سامی?, که اکران شد در ماه ژوئیه سال گذشته ساخته شده و تعدادی از ادعاهای جدی در مورد حزب داخلی فرهنگ برای برخورد با شکایت از یهودستیزی.

در بیانیه ای که در این برنامه پخش شد سخنگوی آنها را به نام “ناراضی مقامات سابق” و گفت که آنها تا به حال “به طور فعال مشغول به کار برای تضعیف” Corbyn بود و “هر دو شخصی و سیاسی محور برای خرد کردن”.

هر دو سابق کار رهبر و حرکت بنیانگذار جان Lansman همچنین پیشنهاد کرد در اظهارات زیر برنامه است که آن را به حال قبل از تعیین نتیجه.

آن است که درک یک عذرخواهی رسمی شده است درخواست از حزب است که می توان به عنوان خوانده شده در دادگاه باز. نیروی کار کاهش یافته است به نظر.

کار تحت Keir Starmer به نظر می رسد مشتاق به رسیدن به توافق برای پایان دادن به درگیری های مداوم بیش از این حزب یهودستیزی بحران است.

هر گونه عذرخواهی ثابت خواهد کرد بحث برانگیز در میان Corbyn وفاداران که ادعای کار دریافت کرده بود مشاوره حقوقی نشان می دهد این حزب در یک موقعیت قوی برای برنده شدن در این مورد را سوال که آیا حل و فصل شده است و با استفاده از بودجه.

برخی از خبرچین بودند به نام در به بیرون درز داخلی گزارش در اوایل سال جاری نشان داد که آنچه در آن به نام “hyper-جناحی” محیط زیست که در آن خصومت به Corbyn رهبری مانع از صاف در حال اجرا از شکایت روش.

این نشت که گزارش و محتویات آن را موضوع بررسی مستقل به ریاست QC مارتین فورد.

Starmer اخراج سابق خود رهبری رقیب و حزب frontbencher ربکا طولانی بیلی ماه گذشته پس از او را بازتوییت کرد چه یک حزب سخنگو به عنوان یک “یهودستیزانه consiracy تئوری” پرسیده اختلافات بر سر این موضوع.

Corbyn بود در میان نمایندگان مجلس که خواستار ملاقات با Starmer روز بعد در اعتراض به طولانی بیلی را اخراج.

خبری که کار در حال آماده سازی برای حل و فصل با خبرچین می آید به عنوان حزب نمایندگان مجلس در انتظار نتايج حاصل از برابری و حقوق بشر کمیسیون رسیدگی به اتهامات نهادی یهودستیزی. کار نشان داد این هفته آن را دریافت کرده است یک پیش نویس از این گزارش.

بسیاری از افراد کلیدی درگیر در طول دوره تحت بررسی از جمله سابق دبیر جنی فرمبی, Corbyn است رئیس ستاد Karie مورفی سر از شکایت توماس گاردینر و مدیر ارتباطات Seumas Milne را از آنجا نقل مکان کرد. “واقعا همه مهم مردم را ترک کرده اند” گفت: یکی از خودی.

یک فرد با دانش EHRC گزارش مطالب گفت که “نه یک قاتل ضربه” برای هر یک از افراد درگیر در آن یافته بودند با دقت ادا در “legalese”.

ارشد کار خودی انتظار آن را به تمرکز بر روی نقاط ضعف این حزب به عنوان یک کل به جای indicting افراد برای تصمیم گیری های خاص.

نگهبان می داند چند نفر از افراد که هشدار داده شده بود انتظار می رود عصاره گزارش – نشان می دهد آنها در حال شخصا انتقاد – هنوز رتبهدهی نشده است دریافت آنها.

Starmer و معاون او آنجلا Rayner باید هر دو علنا گفت آنها را قبول EHRC یافته است; اما کار وکلا هستند با این حال دقیق پیش نویس این گزارش در جزئیات.

در بیانیه ای پس از دریافت این گزارش به آن حزب است 28 روز به پاسخ یک سخنگوی حزب متعهد شد به طور کامل پیاده سازی این کمیسیون توصیه.

“یهودستیزی شده است یک لکه بر حزب کارگر در سال های اخیر است. این باعث شده است که غیر قابل قبول و غیر قابل تصور سطوح از غم و اندوه و پریشانی بسیاری در جامعه یهودی و همچنین اعضای ستاد” سخنگوی گفت.

“مقابله با یهودستیزی در درون حزب کارگر در اولویت است و ما مصمم به اقدام دیگری لازم برای شروع بازسازی اعتماد با جامعه یهودی.

“ما متعهد به همکاری کامل با کمیسیون تحقیق و اجرای توصیه های آن زمانی که گزارش نهایی منتشر شده است. ما خواهد ساخت بدون نظر بیشتر.”

کار را از دست داده و یهودستیزی شکایت باعث شد تعدادی از مشخصات بالا خروج از جمله این که از لیورپول Wavertree MP لوسیانا برگر که گفت: رهبری اجازه داده بود که “یک فرهنگ قلدری تعصب و ارعاب” به منظور توسعه.

این کار هم گزارش به دسامبر فاجعه بار انتخابات عمومی عملکرد اشاره به درک که کار تقسیم شده بود – از جمله بیش از یهودستیزی – به عنوان یکی از عوامل در آن شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de