کوبه برایانت معروف خود را با استفاده از Sikorsky S-76 خصوصی هلیکوپتر یک نوع که قوی رکورد ایمنی

 

  • بسکتبال, آیکون, Kobe Bryant, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا. او 41.
  • برایانت بود با هشت نفر دیگر در خصوصی هلیکوپتر یک Sikorsky S-76B یک مدل با رکورد ایمنی و شهرت برای خدمت به عنوان یک قابل اعتماد VIP و شرکت های بزرگ حمل و نقل.
  • برایانت استفاده از هلیکوپتر برای جلوگیری از ترافیک بین خود اورنج کانتی خانه و لس آنجلس معروف بود با برایانت ارائه هلیکوپتر برای کمک به هم تیمی های رسیدن به پزشکان قرار ملاقات.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای اطلاعات بیشتر.

بسکتبال, آیکون, Kobe Bryant کشته شد در یک سقوط از هلیکوپتر خصوصی روز یکشنبه در کالاباساس کالیفرنیا.

تصویری: هواپیما های ایمنی ویژگی های شما نمی دانستید وجود داشته

پپرداین گرافیک پپرداین دانشگاه دانشجو-اجرای, روزنامه, انتشار یک توییت در روز یکشنبه نشان داد که آنچه به نظر می رسد یک تصویر از هلیکوپتر و دود در فاصله.

لس آنجلس آتش نشانی گفت: پنج نفر کشته شدند.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما یاد بگیریم از مرگ کوبه برایانت و چهار نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس,” کالاباساس شهردار Alicia Weintraub گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

برایانت 13-year-old daughter Gianna “جی جی” برایانت نیز کشته در تصادف. هلیکوپتر گفته شد به سفر به برایانت Mamba آکادمی در هزار اوکس برای تمرین بسکتبال زمانی که تصادف رخ داده است. هویت سه تن دیگر از قربانیان خواهد شد.

برایانت استفاده از هلیکوپتر خصوصی تبدیل شد به خوبی شناخته شده به عنوان لس آنجلس لیکرز بزرگ از آن استفاده می شود به ضرب و شتم ترافیک لس آنجلس و حتی کمک هم تیمی های رسیدن به انتصاب دکتر.

با توجه به GQ مشخصات در سال 2010 کوبه خواهد با استفاده از هلیکوپتر برای پرواز از خانه اش در اورنج کانتی برای لیکرز بازی در خانه و جاهای دیگر. کوبه بنا به گزارش ها در زمان استفاده از هلیکوپتر برای کمک به اقامت مناسب برای بازی:

“اما ارتباط آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد برایانت می گوید این هلیکوپتر است فقط یکی دیگر از ابزار برای حفظ بدن خود را. فرقی وزن یا گرداب وان و یا سفارشی خود Nikes. با توجه به شکسته انگشت خود را شکننده زانو درد خود بازگشت و درد پا, نه به ذکر است خود مزمن agita برایانت نمی تواند نشستن در یک ماشین دو ساعت. هلیکوپتر رو تضمین می کند که او را به مرکز استیپلز احساس تازه که بدن خود را گرم و شل و مایع جیوه به عنوان زمانی که او گام بر روی دادگاه است.”

برایانت هلیکوپتر بود Sikorsky S-76 یک نوع است که تا به حال نسبتا خوب رکورد ایمنی پس از اولین پرواز خود را در سال 1977.

در بیانیه اداره هوانوردی فدرال گفت: آن را بررسی سقوط و ملی ایمنی حمل و نقل گفت: این تیم در پاسخ به محل سقوط.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد برایانت هلیکوپتر Sikorsky S-76.

NBA افسانه کوبه برایانت کشته شد در روز یکشنبه هنگامی که خود را خصوصی هلیکوپتر سقوط کرد.

کوبه برایانت یادبود

فردریک J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ImagesBryant خصوصی هلیکوپتر بود Sikorsky S-76 یک نوع هواپیما که اولین پرواز در سال 1977.

Sikorsky S-76

هولتن بایگانی طریق گتی ImagesHis خاص هلیکوپتر — ثبت نام N72EX — ساخته شده در سال 1991. با توجه به FAA سوابق آن متعلق به جزیره بیان برگزاری Corp. خصوصی هلیکوپتر حمل و نقل شرکت. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا برایانت خواهد منشور هلیکوپتر و یا اجاره آن تمام وقت.

کوبه برایانت Sikorsky S-76

Kevork Djansezian/گتی ImagesThe S-76 برای اولین بار طراحی شده به عنوان یک رسانه هلیکوپتر برای شرکت حمل و نقل به خصوص در صنعت نفت که در آن مدیران بودند سفر بین زمین و خارج از ساحل حفاری سیستم عامل است.

Sikorsky S-76

Kalle Parkkinen/ReutersThe اولین هلیکوپتر Sikorsky بود برای استفاده تجاری طراحی شده اما در زمان طراحی با الهام از UH-60 Black Hawk هلیکوپتر نظامی ارتش.

UH-60 Blackhawk هلیکوپتر

Daniel Brown/کسب و کار InsiderIt را در بر داشت یک تو رفتگی در دیوار در بسیاری از نقش ها در طول سال از جمله حمل و نقل پزشکی.

Sikorsky S-76

دنی جانستون/ارتباط PressThe هلیکوپتر برایانت بود و یک S-76B نوع که برای اولین بار معرفی شد در سال 1987.

Sikorsky S-76

هولگر Hollemann/عکس داد/گتی ImagesThe S-76 ویژگی های دوقلو turboshaft موتورهای که رانندگی یکی از چهار پره روتور اصلی و چهار پره روتور دم.

Sikorsky S-76

همراه PressIt نسبتا بزرگتر و پیچیده تر از بسیاری از دیگر هلیکوپتر غیر نظامی — که منجر به قوی رکورد ایمنی بیش از آن 40-به علاوه سال در خدمات.

Sikorsky S-76

تیم گراهام عکس کتابخانه از طریق گتی ImagesIts ایمنی ثبت شده است تا حد زیادی نسبت به آن دو توربین طراحی همراه آموزش دقیق تر از استانداردهای برخی دیگر غیر نظامی, مدل, و این واقعیت است که آن را غالبا پرواز توسط دو خلبان بر خلاف اکثر نور هلیکوپتر.

Sikorsky S-76

کسب و کار سیم از طریق گتی ایماژ

منبع: FlightSafety بین المللی

هنوز هم وجود داشته است چند پرکار حوادث, اخیرا یک سال 2017, تصادف در ترکیه که به نظر می رسد ناشی از ترکیبی از دید ضعیف و اشتباه خلبان.

ترکیه سقوط هلیکوپتر Sikorsky S-76

Metin پلا/Anadolu Agency/گتی ImagesThe S-76 بوده است موفق هلیکوپتر برای شرکت های بزرگ و VIP و حمل و نقل. آن بزرگ کابین به خصوص بشود راحت تنظیمات و همراه با ایمنی نسبی و عملکرد قوی پارامترهای. حتی ملکه الیزابت دوم بوده است پرواز در یک Sikorsky S-76.

ملکه الیزابت Sikorsky S-76

Stefan روسو/ReutersIt هنوز روشن نیست چه چیزی باعث برایانت هلیکوپتر را به سقوط.

کوبه برایانت سقوط هلیکوپتر Sikorsky S-76

Gene Blevins/ایسنا

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>